>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

pytanko

R 0

rafal1990ks

Użytkownik
witam chciałbym zapytać o jedną rzecz wygrałem 800zl na meczach chce wypłacić a oni chcą różne dokumenty i zawsze jest odpowiedź że są nie czytelne a jeśli chodzi o zapłacony jakiś rachunek też mam wysłać dokument mieszkanie jest na rodziców i oni płaca rachunki a telefon mam na kartę co robić w takim przypadku dziękuję za odpowoedz
 
L 0

liyepofi

Użytkownik
Panowie szybkie pytanie, bo zgłupiałam już, czy jeżeli obstawiłam, że w finale lm będzie mniej niż 3,5 bramki, to jak zostanie rozliczony kupon jeżeli skończy sie w 90min 1:1, potem dogrywka bez bramek, a potem w karnych nastrzelają? :d pozdrawiam.

https://wickedsick.tv
 
adam1962 19

adam1962

Użytkownik
cytat z dnia 25 listopada 2019 05:39 przez liyepofiPanowie szybkie pytanie, bo zgłupiałam już, czy jeżeli obstawiłam, że w finale lm będzie mniej niż 3,5 bramki, to jak zostanie rozliczony kupon jeżeli skończy sie w 90min 1:1, potem dogrywka bez bramek, a potem w karnych nastrzelają? :d pozdrawiam.
WTF? :D 
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 25 listopada 2019 05:39 przez liyepofiPanowie szybkie pytanie, bo zgłupiałam już, czy jeżeli obstawiłam, że w finale lm będzie mniej niż 3,5 bramki, to jak zostanie rozliczony kupon jeżeli skończy sie w 90min 1:1, potem dogrywka bez bramek, a potem w karnych nastrzelają? :d pozdrawiam.
Będzie rozliczony kupon na Twoją korzyść ????
 
Do góry Bottom