>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [93]

Status
Zamknięty.
K 0

kropson1988

Gość
cytat z dnia 12 stycznia 2020 08:46 przez kropson1988Dusan Lajovic mecz @4 Betsafe. 
Przepraszam, że dopiero teraz rozliczam. Do  po 5 w pierwszym secie jeszcze dawał radę ale potem wypompował się i Roberto zabił go swoją regularnoscią  
 
roshi 186K

roshi

Użytkownik
Jets - Predators (start za moment)
BTS w 1 tercji @2.40
Over 2.5 w 1 tercji @3.00
Gol w czasie 07:00-12:00 @2.27 (duży totolotek)
 
prolooser 3,1K

prolooser

Użytkownik
cytat z dnia 12 stycznia 2020 22:45 przez stefanmkswytlumaczy mi ktos czemu 3 gol dla Monaco zostal uznany?

Uznali ze obronca PSG mu podal? :DD
To zna tylko sedzia. Tam byl ewidentny spalony, ale kto sedziemu zabroni wyrabiac co chce.. a w szczegolnosci w Francji
 
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 12 stycznia 2020 22:45 przez stefanmkswytlumaczy mi ktos czemu 3 gol dla Monaco zostal uznany?

Uznali ze obronca PSG mu podal? :DD
Też jestem ciekaw tej sytuacji. Może jest ktoś, kto potrafi to racjonalnie wytłumaczyć. Miałem postawione, że Monaco strzeli szóstego gola, ale po powtórce pogodziłem się z faktem, że był spalony. A tu pyk sędzia pokazuje na środek. ????
 
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Ale w momencie oddania strzału przez napastnika Slimani jest na spalonym, więc jak oglądam i gram w piłkę od dzieciaka, staram się być na bieżąco z nowinkami, tak tu kompletnie nie rozumiem decyzji sędziego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom