>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Player Championship Finals 2019 (22-24.11.2019)

brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Już w piątek rozpoczyna się ostatni turniej przed mistrzostwami świata. Dla nas to czas żeby przyjrzeć się formie zawodników przed najważniejszym turniejem w roku oraz zarobić parę groszy. Podrzucam link do wiki i zapraszam do śledzenia tego tematu, gdyż postaram się podać kilka dobrych kuponów. Osoby, które interesują się dartem również zachęcam do pokazania tego co grają.

 

https://en.wikipedia.org/wiki/2019_Players_Championship_Finals
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP




Durrant x Chizzy x Price x MVG x Gurney
AKO: 2.1/totalbet

5 mocarzy, każdy z nich gra z przeciwnikiem dużo słabszym, a z powyższego kuponu otrzymujemy podwojenie stawki. Ja póki co mocno nie atakuje, bo format krótki (Bo11) co pozwala czasami na niespodzianki jednak tych nie dopuszczam. Tak naprawdę 4 z 5 powyższych zawodników to ćwierćfinaliści zeszłotygodniowego Grand Slam. Price zagrał fenomenalny turniej ze średnią ponad 107 we finale. MVG grał bardzo równy i dobry turniej ze świetnym punktowaniem na tarczy. Przegrał z Pricem. Durrant mimo, że mocno się ślizgał to pokazał, że jest bardzo równym zawodnikiem. Chizzy przegrał w ćwierćfinale z późniejszym finalistą Wrightem mimo prowadzenia 7-4, ale pokazał bardzo solidnego darta w szczególności na krótkim dystansie w grupie. Gurney mimo tego, że odpadł najszybciej z zagranych przez nas zawodników to wydaję się, że ma najsłabszego przeciwnika. Woodhouse grywa praktycznie tylko na PC, a tam też nie notuje jakiś fenomenalnych wyników. Gurney grał z nim w tym sezonie dwukrotnie i oba te spotkania wygrał. Dla mnie kuponik pewniaczek jednak nie wydaję mi się, że warto szarżować ze stawką, bo będziemy mieli tutaj lepsze typy do zagrania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
jozzy22 553,8K

jozzy22

Użytkownik
Van Gerwen - White

Typ: 1 (-4.5)    Kurs: 2.08   STS    

Fachowcem w temacie nie jestem ale lubię popatrzeć i po dzisiejszej lekturze cwiercfinalow stwierdzam że szykuje się nam pogrom. Nie wiem co jest przyczyną tak słabej gry Whitea ale w starciu z O'Connorem wyglądał naprawdę słabo.  Ledwo się mu udało ślizga w tym pojedynku i jeśli van Gerwen zagra na swoim dobrym poziomie to półfinał powinien być krociutki. Gramy do 11 zwycięstw a więc 11:6 i ksiegujemy , a jak będzie? ! Cóż zabawa zacznie się po godzinie 21

e: to już nie jest "latajacy" Holender

Wynik: 11:8
 
Do góry Bottom