>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 21.11.2019 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi


Tutaj podajemy typy
na czwartek - 21. Listopada


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ ⛔100 punktów.

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania Fortuna
forBet
Totolotek
Lvbet
eTOTO
- STS
- Betclic

- betfan

▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt;KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie możesz już podać nowego typu. przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz nagrodzony okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Godzina: 02:00
Spotkanie: New York Rangers - Washington Capitals
Typ: Washington Capitals OT (włącznie z dogrywką i rzutami karnymi)
Kurs: 1.55
Bukmacher: STS
Analiza:

Na dzisiejszą noc wybrałem spotkanie pomiędzy New York Rangers a Washington Capitals. Drużyna gości na chwilę obecną to prawdziwi hegemoni ligi. Grają kawał dobrego hokeja i nie ważne czy są to mecze u siebie czy na wyjeździe. Akurat mecze wyjazdowe w ostatnim czasie wychodzą im nawet lepiej. Przed nimi spotkanie z Rangersami którzy notują spadek formy do tego mają koszmarny bilans z Capitalsami, żeby nie rzec, że porażka z nimi to już taka rutyna tak jak kiedyś rutyną były porażki reprezentacji Polski z reprezentacją Niemiec w piłce nożnej. Na pewno zobaczymy sporo goli więc można sobie dorzucić jakiś overek bramkowy delikatny. Ty postanowiłem zabezpieczyć dogrywką i karnymi, ponieważ Washington często wygrywa swoje mecze wyjazdowe różnicą tylko jednej bramki. Kurs na pewno spadnie, jednak według mnie jest to rozsądniejszy wybór, ponieważ Washington na ostatnie 5 spotkań które wygrał na wyjeździe wszystkie zakończyły się albo po dogrywce albo po karnych. Jak widać skuteczność zwycięstw w dogrywce w końcówkach spotkań gdzie walka jest o jedno trafienie dobrze im wychodzi. Gra po presją jest mocną stroną Capitalsów, to zawsze cechuje w sporcie tych największych. Rangers różnie sobie radzą w dogrywkach. Jeżeli chodzi o mnie, uważam, że tym razem nie powinno być dogrywki ale sami chyba przyznacie, że nie jest to głupi pomysł patrząc na ostatnie spotkania, i wcale dogrywka nie będzie oznaczała loterii w przypadku Capitals. Wciąż to oni będą mocniejsi. 

   100
 
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Siatkówka - Serie A
Godzina: 20:30
Spotkanie: Ravenna - Lube Civitanova
Typ: Dokładny wynik - 0:3
Kurs: 1.90
Bukmacher: STS
Analiza:
Goście ostatnio zgarniali co mogli. Wygrali Ligę Mistrzów oraz właśnie Serie A. Teraz zaczyna się nowy sezon, w który również weszli z buta. Ich forma jest naprawdę znakomita. Pamiętam, że w finale LM wygrywali sety do 12, do 15... Moim zdaniem aktualnie nie ma na nich mocnego. Co właśnie potwierdzają w tym sezonie. 7 spotkań - 7 zwycięstw. Komplet punktów. Tylko dwa sety stracone. W tym jeden z Perugią, która zajęła drugie miejsce w zeszłym sezonie serie A. Ravenna natomiast jest kompletnym średniakiem ligi. Ze skłonnością bardziej ku dołu tabeli w mojej opinii. Do tej pory 2 wygrane i 4 porażki. Co ciekawe, w tym sezonie grali 3 razy na własnym boisku i wszystkie te mecze przegrali 0:3. Natomiast dzisiejsi gości wygrali wszystkie swoje wyjazdowe mecze 0:3.
Analiza krótka, ale myślę że nie ma co się rozpisywać. Lube jest drużyną zdecydowanie lepszą i nie mam wątpliwości, że dzisiaj wygrają. Liczę, że nie stracą przy tym żadnego seta. Jeśli ktoś chce to może spróbować manipulować handicapem punktowym, bądź handicapem 1,5:0 w setach. Pozdrawiam! ;)

  100
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 01:35
Spotkanie: Montreal - Ottawa
Typ: Montreal strzeli over 3.5 gola
Kurs: 1.83
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Rok temu obydwa zespoły rywalizowały ze sobą trzykrotnie, i za każdym razem, bez względu na lokalny bądź wyjazdowy charakter spotkania, Montreal wygrywał stosunkiem bramek 5:2.

Montreal strzela w obecnym sezonie średnio 3 i pół gola na mecz. Ottawa na wyjeździe traci średnio cztery. Wczoraj straciła trzy bramki z bardzo słabiutkim Detroit.

Sądzę, że rozstrzygnięcie spotkania będzie na korzyść gospodarzy, niemniej mój typ opieram na liczbie bramek w regulaminowej części gry, podczas której hokeiści Montrealu powinni uzyskać co najmniej cztery celne trafienia.

  100
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Baseball - Australia
Godzina: 07:00
Spotkanie: AUCKLAND TUATARA - PERTH HEAT
Typ: PERTH HEAT wygra + EZ
Kurs: 1.55
Bukmacher: STS
Analiza: Mecz, który inauguruję australijską ligę baseballa. Perth to jeden z potencjalnych kandydatów do tytułu mistrzowskiego. Ich bezpośrednie pojedynki z Auckland są na ich korzyść - w roku 2018 te drużyny mierzyły się 4 razy i za każdym razem wygrywał zespół Perth. Potencjał kadrowy oraz doświadczenie także na korzyść gości. Oczywiście jest to początek i jeśli miałoby dojść do niespodzianki, to właśnie w takim momencie, ale mimo wszystko myślę, że goście wykonają swoją pracę i wygrają. 

  55
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia, Jupiler League
Godzina: 20:30
Spotkanie: Antwerp - Gent
Typ: BTS
Kurs: 1.57
Bukmacher: eTOTO


Liga belgijska należy do najbardziej overowych w Europie. O tym jak szkoleni są zawodnicy w tym kraju możemy zobaczyć chociażby na przykładzie reprezentacji. Bezbramkowe remisy to rzadkość w tej lidze. BTS padł w 10 ostatnich spotkaniach Antwerpii. W 11 ostatnich meczach na własnym boisku ten zespół strzelał przynajmniej jedną bramkę. Wszystko wskazuje na to, że dziś passa zostanie podtrzymana. Mierzą się ze sobą dwa zespoły z szerokiej czołówki w Belgii. Gent w tej chwili jest w stanie nawet rywalizować o tytuł mistrzowski. Spisują się bardzo dobrze także w rozgrywkach Ligi Europy. 2 ostatnie spotkania to zwycięstwa. Z aktualnym Mistrzem - Genkiem oraz Standardem Liege. Goście są faworytem dzisiejszego starcia, ponadto w ekipie gospodarzy mamy kilka absencji. O to, że ekipa z Gandawy dziś ukłuje jestem spokojny. Gospodarze także powinni coś strzelić, w tym sezonie na własnym boisku legitymują się bilansem 5-1-0, a swoim rywalom strzelili aż 16 bramek w 6 meczach. Gent pomimo wysokich aspiracji musi poprawić grę w delegacjach. Bilans 1-4-2 chluby nie przynosi, 9-12 w bramkach tym bardziej. Podsumowując, pomimo osłabienia gospodarze powinni znaleźć drogę do siatki rywala gdyż u siebie są piekielnie silni. Goście to faworyt z mistrzowskimi aspiracjami i na pewno zagrają o pełną pulę. Spodziewam się dobrego meczu, dobrej piłki i bramek z obu stron.

  57

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 1:35
Spotkanie: Brooklyn Nets - Charlotte Hornets
Typ: Brooklyn Nets wygra różnicą 1-5 punktów
Kurs: 4,65
Bukmacher: eTOTO
Analiza:

Brooklyn Nets ogólnie mają dużo lepszy skład od Charlotte Hornets, ale obecnie mają sporo problemów z kontuzjami, stad ich wyniki są słabe. Jak wiadomo Durant nie zagra do końca sezonu, kontuzjowany jest też Chandler. W tym meczu nie zagra Irving, więc Nets muszą sobie radzić bez swoich największych gwiazd. U Charlotte Hornets aktualnie nie ma kontuzji, do składu wrócili Batum i Kidd-Gilchrist. Sytuacja kadrowa obu drużyn daje szanse drużynie Charlotte Hornets na nawiązanie walki. Czy uda im się wygrać? Moim zdaniem jednak gospodarze dadzą radę odnieść zwycięstwo. Wiele spotkań Charlotte jest na styku i albo minimalnie wygrywają albo minimalnie przegrywają, w każdym razie w tym sezonie mieli już trochę bardzo emocjonujących spotkań, w których to były emocje do samego końca. Uważam, że w tym spotkaniu górą będą gospodarze i według mnie Nets wygrają różnicą 1-5 punktów.

  100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Korea Południowa, kobiety
Godzina: 11:00
Spotkanie: Hungkuk  - Daejeon KGC 
Typ: Hungkuk 
Kurs: 1,70
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Wczoraj zabrakło niewiele, bo drużyna zagrała naprawdę słaby TB.
Dziś zostajemy w Korei ale bierzemy pod uwagę mecz przeciwnej płci w tej samej dyscyplinie.
W moim odczuciu Pink Spiders są tutaj większymi faworytami niż wskazują na to kursy. Zawsze tę drużynę kojarzyłem z solidnymi wynikami u siebie i wysokim miejscem w tabeli. Jeśli chodzi o ten sezon to miejsce aktualnie trzecie, ale na 4 mecze domowe udało się wygrać 3, przegrywając tylko z naprawdę dobrym w tym sezonie GS Caltex.
Daejeon zajmuje miejsce niżej niż gospodarze, jednak pod względem punktowym traci aż 8 oczek. Również lepiej spisują się u siebie, a w delegacjach wygrali 1 z 3 spotkań.
Jeśli chodzi o H2H to drużyny te spotkały się już w tym sezonie, wtedy dosyć nieoczekiwanie wygrało Daejeon 3:2, jednak myślę, że Hungkuk odegrają się na własnej hali i będą gonił czołówkę. Ostatnio zanotowały 2 porażki z rzędu, jednak to 2 arcytrudne mecze (wspomniany wyżej z GS Caltex oraz przegrana 3:2 na wyjeździe z wiceliderem).
Uważam taki kurs za całkiem fajną opcję do dubla.
Powodzenia i pozdrawiam

  70
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna plażowa 
Spotkanie Włochy Tahiti
Godzina 20:15
Typ Wlochy DNB
Kurs 1.42
Bukmacher betfan
Dzisiaj rozpoczynają się mistrzostwa świata w piłce noznej plażowej, turniej w Paragwaju. Tahiti nie jest takim slabeuszem jak w typowej piłce nożnej, w 2015 roku wygral z Włochami po dogrywce. W ostatnich czasieTahiti wygrywal jednak głównie z zespołami z sąsiednich wysp a z mocną europejską drużyną jaką jest Hiszpania w 2018 roku wysoko przegral. Wlosi w swiatowym rankingu są wyzej niz Tahiti, wygrali w tym roku z Hiszpanią, pokonali tez zbliżony do Tahiti zespół Wysp Salomona. Liczę, że Wlochy dziś wygrają, jeśli będzie remis mamy zwrot stawki. 

  42
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Tenis - Chellenger Maia 
Godzina: 12:35
Spotkanie: Lestienne - Cressy 
Typ: 2
Kurs: 3,15
Bukmacher: Betclic

Jest i mój "ulubieniec" z Francji Constant Lestienne. 
Mocno faworyzowany dzisiaj przez bukmacherow, a on lubi takie mecze, jak nikt lubi obok takich meczów przejść bokiem, żeby nie było, nikogo nie osadzam, po prostu dłuższy czas obserwuje mojego ulubieńca. 
To będzie 3 mecz na tym turnieju Lestienne, ograł w pierwszej rundzie Ornago w dwóch setach, a wczoraj niespodziewanie gładko i szybko pokonał Garcie Lopeza, tyle, że Hiszpan od połowy pazdziernika ma inne plany niż granie w tenisa, lub po prostu forma kiepska. Lestienne ujemny bilans w tym roku 27W/28L, z czego 12W/11L na nawierzchni ziemnej. 
Z drugiej strony siatki amerykanin urodziny w Paryżu, mierzacy blisko 2m Maxime Cressy, on bardzo rzadko pojawia się na ziemi, wczoraj rozegrał pierwszy mecz w tym roku na maczce, wygrał z Nadelko w dwóch setach po dwóch tajbreakach. 34W/21L w tym roku, dobrze spisuje się pod dachem, ale oczywiście trzeba mieć na uwadze, że na twardej nawierzchni. Jeśli przyjechał tu pograć, to ma duże szanse zameldować się w kolejnej rundzie bo rywal jest do ogranie, na pewno szans więcej niż dają mu na to bukmacherzy. Jeśli chodzi o ranking ATP to Lestienne obecnie na 242 pozycji a Cressy na 177 lokacie. 
Będzie to ich pierwszy mecz rozgrywany między sobą. 

  100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Szwecja Godzina: 19:00Spotkanie: HV 71 - DjurgardensTyp: Djurgardens i powyżej 4.5Kurs: 5.20Bukmacher: fortuna
Dzis poszukam przełamania w najwyższej lidze hokejowej w Szwecji. Gospodarze to 6 miejsce w lidze a goście 8. Gram ten typ z 2 powodów, pierwszym jest przełamanie serii a drugim jak pokazuje H2h, przyjezdnym leży granie właśnie na tej tafli. HV 71 wygrali swoje ostatnie 3 mecze w pięknym stylu i kursy powedrowaly na gosci znacząco. Ostatnie 3 mecze pomiędzy tymi drużynami gdy gospodarzem był HV to wyniki 2:3, 1:3, 1:4, tylko raz zabrakło gola. Dla mnie dziś Djuragdens maja świetna okazję aby zwyciężyć i poprawić nastroje w szatni po kilku słabszych meczach a kurs bajka. 

  100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Mistrzyń
Godzina: 17:00
Spotkanie: Dinamo Moskwa  - Uralochka Ntmk Jekaterinburg
Typ: Uralochka Ntmk Jekaterinburg
Kurs: 3.05
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Moją uwagę przykuło dzisiaj spotkanie otwierające zmagania w grupie E Ligi Mistrzyń w siatkówce kobiet, a mianowicie mecz pomiędzy moskiewskim Dynamem, a Uralochkom Jekaterinburg. Upatruję w tym meczu wygranej ekipy przyjezdnej. Oba zespoły występują w rosyjskiej Superlidze. Gospodynie dzisiejszego pojedynku na 9 pozycji z bilansem 1 zwycięstwo i 4 porażki 5 punktów stosunek setów 8:12. Przyjezdne na 2 miejscu w tabeli z bilansem 4 zwycięstwa i 1 porażka 13 punktów i sety 14:4. Patrząc po statystykach występuje duże prawdopodobieństwo zaksięgowania tego typu. Można dodać do tego że oba zespoły mierzyły już się ze sobą w tym sezonie. 19 października na hali w Moskwie zwyciężyły przyjezdne 3:1 (17:25, 23:25, 25:17, 18:25). Liczę dzisiaj na powtórkę sprzed miesiąca i wygraną ekipy, która według mnie znajduje się teraz w wyższej formie. Kurs wart ryzyka i ja to pobieram.  


  100
 
stanley-63 753,5K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Dania 2 liga
Godzina 19:00
Spotkanie : F. Amager - Koge
Typ : obie strzelą / nie będzie remisu
Kurs : 2.65
Bukmacher : ETOTO

Pomimo iż obie drużyny są na bezpiecznych miejscach , bo gospodarze na 5 z 23 pkt natomiast goście 7 i odpowiednio 21 pkt to jednak przewaga nad spadkowiczami nie jest jakaś olbrzymia bo Amager ma 3 pkt a Koge zaledwie 1 mały punkcik to uważam że spotkanie będzie dosyć ciekawe i każda z drużyn będzie chciała wygrać , obie drużyny patrząc na statystykę sporo remisują bo gospodarze 6-5-6 natomiast goście 5-6-6 ale liczę że dzis mecz nie skończy się podziałem punktów i któraś z nich dopisze 3 pkt do swojego konta , liczę na gole z obu stron ale też że mecz nie skończy się remisem !

  100


 
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia, Jupiler League
Godzina: 20:30
Spotkanie: Antwerp - Gent
Typ: BTS w drugiej polowie
Kurs: 2.73
Bukmacher: Totolotek

Kolega @isaacofuluru podał juz typ dotyczacy obie strzela i opisał co w trawie piszczy.
Ja dodaje od siebie to samo tylko ,ze w drugiej odslonie, gdzie zazwyczaj jest wiecej szans na gole.
Goscie ostatnio ladnie w delegacji w 3 meczach strzelili 8 goli! pokonali fajne druzyny wiec jakas tam moc wyjazdowa wrocila.
Gospodarze slabi nie sa i maja dosc srednia powyzej 3 goli na mecz.
NA 12 spotkan u siebie przegrali tylko jedno i to w dogrywce. w zeszlym roku rozegrali spotkanie z gent u siebie przegrywajac 1-2
Dzis powinno byc rozniez powyzej 2.5 i obie strzela za ok.1.8 u roznych dawców.
Obie ekipy w grupie walczacej o mistrzostwo. Niebawem spotaja sie w ponownie tym razem na boisku Gent.Zobaczymy jak dzis zagraja. Jak dla mnie moze tu wygrac rowniez gospodarz pomimo malych ubytkow w obronie ale to juz nie maja tych obroncow od dluzszego czasu.
Pozdrawiam

  173
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Koszykówka Euroliga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Alba Berlin - Olympiakos
Typ: 2/2
Kurs: 2,75
Bukmacher: sts
Analiza:

Faworytem tego spotkania wedlug bukmacherow są gospodarze, co mnie bardzo dziwi. Wedlug mnie faworytem i to zdecydowanym w tym spotkaniu są zawodnicy z Grecji. Olympiakos to solidna marka, ktora na poczatku miesiaca potrafila ograc CSKA na ich wlasnym parkiecie. Dzisiaj przyjdzie im sie zmierzyc z niemiecką druzyna czyli z druzyna  przynajmniej o dwie klasy slabsza. Oba zespoly graly mecz w Eurolidze dwa dni temu. Alba u siebie pokonała Crvene Zvezde, zaś Olympiakos grał w Niemczech z Bayernem, z druzyna, ktora dominuje w lidze niemieckiej. Caly mecz ukladal sie pod dyktando Greków, lecz ostatnia kwarte nieco przespali i finalnie przegrali z mistrzem Niemiec 3pkt. Wniosek jest taki skoro z Bayernem byli o wlos od wygrania, to majac na uwadze, to, ze Alba jest druzyna slabsza i to, ze zostali w Niemczech i spokojnie przygotowywali sie do spotkania z Alba Berlin powinni ich pokonac bez mniejszych problem. Dlatego kurs w strone gosci na to spotkanie jest mocno przesadzy stad też moj typ. Polecam

  175
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
W 5,5K

wojtek_89

Użytkownik
Dyscyplina: WNCAAB
Godzina: 20:00
Spotkanie: Pacific - Kobiety - Weber State - Kobiety
Typ: Pacific - Kobiety(-29.5)
Kurs: 2.90
Bukmacher: sts
Analiza:

Dla mnie gospodynie tego meczu nie powinny miec najmniejszych problemow z bardzo wysoką wygrana i tutaj w zasadzie i +40 nie bedzie zadnym zaskoczeniem.
Weber State jeszcze dwa sezony temu mialo naprawde bardzo fajny bilans, grając nawet w WNIT. Niestety juz poprzedni sezon to dramat i bilans 6-25 zdaje sie to idealnie potwierdzac.
Ten sezon może okazac sie jeszcze gorszy, bo zespol naprawde duzo stracil i wygląda jeszcze biedniej. W Big Sky Kocice wyglądaja najgorzej, a umowmy sie, nie ma tutaj zadnych potęg..
Co sie jednak dziwic, skoro jak wyżej wspomnialem zespol sporo stracil.. Nie ma Welch-Coleman, ktora ciągnela ten wozek last season, nie ma Drake, kolejnej niezwykle waznej postaci. Zespol stracil dwie najwazniejsze zawodniczki i chociaz pozostaly Watkins, Williams, Johnson, czy Pentzer, to jest wszystko zbyt malo. Jakby malo bylo tego, out od poczatku sezonu sa Johnson oraz Williams. Pentzer tez za wiele nie wnosi, a Watkins kompletnie nie przypomina zawodniczki z poprzedniego sezonu.
Gre ciagnie na ten czas Fr, Chamberlin, a wtórują jej najbardziej drugoroczna James, Fr Hickok, a także Graves, ktora po roku grzania lawy po transferze z BYU w koncu jest dostępna. To jest jednak naprawde malo, do tego tez last match nie grala Thoms i dodając do tego juz wyżej wspomniane absencje od poczatku sezonu, trudno znalezc tu jakiekolwiek pozytywy.
Same wyniki wyglądaja fatalnie.. Dziewczyny maja 0-3, 0-4 licząc jeszcze mecz kontrolny... Juz ten mecz kontrolny przegrany by 9 z Western Colorado, druzyna na codzien grająca w DII, najlepiej pokazuje co ten zespol moze..
Do tego dochodzą wysokie porazki z UCLA, Washington oraz Portland.
Szczegolnie interesujący jest ten mecz z Portland, bowiem Pilotki graja w tej samej konferencji co Pacific i sa tam jedną z najslabszych ekip... Pacific to z kolei top konferencji, wiec skoro z Portland skonczylo sie na -19 i to w domu, ciezko sobie wyobrazic, aby z duzo lepsza druzyna away nie skonczylo sie jeszcze wiekszym deklasem.
Pacific bardzo ciekawie wygląda w tym sezonie... W konferencji to druzyna tuz za Gonzaga oraz BYU, ktora na pewno aspiracje na ten sezon ma niemale.. Podstawy ku temu sa patrzac na sklad.
W druzynie pozostala top zawodniczka, Higgins, pozostala swietna McDavid, ktora w tym sezonie robi furore, pozostala Blakeslee, pozostala Tillman, pozostaly Randhava oraz Newman. Generalnie zespol w tych wazniejszych stracil tylko Li, reszta pozostala, a po sezonie na lawce, po transferze z Colorado State graja juz Kaiser, a takze Tryggedsson, ktore wnoszą od początku niemalo.
Sklad wygląda fajnie, na tle Weber State o niebo lepiej i tutaj nic dziwnego, ze Tygrysice sa takim faworytem.
Jesli o same wyniki chodzi, PAC poki co z 2-1.. Nie udalo sie tylko z bardzo mocnym Oregon State, choc mysle, ze -12 away to zadna tragedia, poza tym jednak dziewczyny rozbily niezla przeciez pake z WAC, Kansas City oraz ograly last match Drexel, kolejnego niezlego rywala.
Wyniki są, sklad jest, mecz w domu, rywal fatalny, jak dla mnie to perelka dnia dzisiejszego.

  100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna plażowa - Mistrzostwa Świata
Godzina: 21:50
Spotkanie: Szwajcaria - USA
Typ: powyżej 8,5
Kurs: 1,75
Bukmacher: STS

Witam, już dziś kolejna wielka impreza tym razem Mistrzostwa Świata w piłce nożna plażowej, które odbywają się w Paragwaju. Oczywiście faworyt wielki to Brazylia a tuż za nimi Portugalia, Rosja i Włosi.
Szwajcaria to już nie jest ten zespół co może 2-3 lata temu, gdzie byli faworytami do medalu na każdej imprezie.
Co się nie zmieniło od lat? A no właśnie pada bardzo dużo bramek... Na poprzednich Mistrzostwach ich bilans bramkowy w grupie po 3 meczach był 18:13 co daje nam średnio ponad 10 goli na mecz. Szwajcaria ostatnio rozegrała 2 turnieje gdzie łącznie rozegrali 7 meczy a ich bilans bramkowy w tych 7 spotkaniach wynosi 42:48 co daje nam średnio prawie 13 bramek na mecz. Najważniejsze, że na Mistrzostwa Świata pojechali bramkostrzelni N. Ott, G. Hodel no i prawdziwa gwiazda D. Stanković.
Przejdźmy do USA, która nie oszukujmy się jest drużyną dużo słabszą od Szwajcarów co pokazują kursy. O kwalifikacjach do Mistrzostw Świata nie będę wspominał bo pokonywali Oni takie drużyny jak Bonaire, Bahamy czy Guadeloupe.
Rok temu rozegrali Oni turniej gdzie uczestniczyły bardzo mocne zespoły i tam wyniki już coś nam mówią...
USA - Iran 1:8

USA - Rosja 3:13
USA - Tahiti 6:6
USA - Zjednoczone Emiraty Arabskie 5:3
USA - Hiszpania 4:3

Reasumując uważam, że w tym meczu możemy zobaczyć ponad 10 bramek ale ja nie ryzykują aż tak i stawiam powyżej 8,5 bramki w meczu.


  75
 
gamen0 162,4K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia, Jupiler League
Godzina: 20:30
Spotkanie: Antwerp - Gent
Typ: X
Kurs: 3,65
Bukmacher: efortuna

Analiza: Dzisiaj o godzinie 20:30  odbędzie się spotkanie w 15 kolejce Ligi Belgijskiej pomiędzy zespołami Anwerp i Genk.  Gospodarze z dorobkiem 24 punktów plasują się na 6 pozycji w ligowej tabeli, natomiast goście zdołali uzbierać 28 oczek i zajmują 2  pozycję.  Gospodarze wspierani dopingiem własnej publiczności będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony i spróbują strzelić jakiegoś gola w dzisiejszym spotkaniu. Goście będą chcieli w dzisiejszym spotkaniu nastawić się na prowadzenie gry i dobra postawa w ostatnich spotkaniach wskazuje, że są delikatnym faworytem dzisiejszego spotkania. Dodatkowo świetna dyspozycja w ostatnich spotkaniach pokazuje że powinni dzisiaj strzelić minimum jednego gola. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie należeć do zespołu gości,  który będzie dyktował warunki gry. Gospodarze muszą zagrać otwarcie, dlatego uważam, że strzelą jakiegoś gola z kontry. Pomimo osłabieni kadrowych gospodarze mogą postawić się przeciwnikowi i powalczą o jakieś punkty w tym meczu. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to 2:2  po bardzo ciekawym spotkaniu.

  100
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka, Euroliga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Valencia- Khimki
Typ: Valencia i powyżej 169,5
Kurs: 4,2
Bukmacher: Betclic

.
Przegladajac analizy tego meczu powszechnym konsensusem jest, ze padnie dużo punktów, ponieważ Khimki sa bardzo ofensywnym zespolem i graja dziś przeciwko druzynie jeszcze niedawno okupujaca dno tabeli. która jednak się podniosla i  wygrala  z czterech ostatnich meczow, a dodając zwycięstwa w lidze, wydaje się, ze w Valencii wreszcie wszystko ruszylo. To jest druzyna top 4 w Hiszpanii, calkiem niedawno smialo rywalizujaca z Realem i Barcelona, wiec nie wypada spaść z Euroligi
Licze, ze gospodarze podtrzymają zwycieska passe, ale goście tez będą sporo rzucac przeciwko słabej obronie gospodarzy. Dlaczego niespodzianka?  Wlasciwie to nie niespodzianka, Valencia jest w formie, a rywal będzie chciał poprawić wynik punktowy z Madrytu. To klucz do wygranej Rosjan, ale na rozpedzona Valencie to za mało. Valencia nie potrafi gonic wyniku, wiec albo mecz im się ulozy, albo będziemy mieli kosz za kosz i wysoki wynik, oby ze szczęśliwym zakończeniem. O over raczej można być spokojnym, o wygrana? Goracy teren, daleka podróż, niekonieczne w rozgrywkach wygrywanie większości wyjazdow, dobra passa gospodarzy, to argumenty zań


  100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom