>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Lolek i skoki

kary12 2,7K

kary12

Użytkownik
Witam! Założyłem temat w dziale kupony celem dzielenia się z Wami moimi typami, głównie na skoki narciarskie oraz league of legends. Czasami wkradnie mi się coś z innych dyscyplin, najczęściej z piłki nożnej oraz NBA. Kursy będą różne, a bety będę wstawiał tak ok. 10-15 w miesiącu. Zazwyczaj będą to single, czasem zdarzy się jakiś dubelek. Postaram się do każdego typu wstawić jakąś sensowną analizę. Stawkowanie podzielmy sobie od 1-10j.
 
kary12 2,7K

kary12

Użytkownik
PIŁKA NOŻNA - KWALIFIKACJE ME
POLSKA - SŁOWENIA


Ostatni mecz Polski przeciwko reprezentacji Izraela mógł naprawdę się podobać. Polska tworzyła wiele bardzo dobrych i składnych akcji (głównie w pierwszej połówce), przed pogromem Izrael uchroniła nieskuteczność naszych reprezentantów. Graliśmy bez Roberta Lewandowskiego, a gra mogła się naprawdę podobać. Z najlepszym napastnikiem świata możemy oczekiwać na nieco większą skuteczność. Warto dodać, że drużyna Jerzego Brzęczka polepszyła się w kwestii stałych fragmentów, dwie bramki, które strzeliliśmy Izraelowi padły po rzutach różnych. Niektórzy powiedzą, że było w tym dużo losowości, może i tak, ale na własnym stadionie Polacy powinni pokazać nieco więcej klasy. Wielu może powiedzieć, że jest to mecz o nic i takich się nie gra. Polscy kibice mają naprawdę wysokie oczekiwania względem swojej reprezentacji, a to wpływa mimo wszystko na reprezentacje. Wielu zawodników jeszcze walczy o swój wyjazd na euro, więc to dodatkowa motywacja. Słowenia ostatni mecz u siebie grała z Łotwą, gdzie po bezbarwnym spotkaniu ledwo wygrali 1-0, ba, nawet reprezentacja Łotwy stworzyła sobie kilka ciekawych sytuacji w tamtym meczu. Słoweńcy jako jedyni dali radę pokonać naszą reprezentacje, wtedy graliśmy fatalnie, na pewno chęć udowodnienia wyższości nad rywalem może pomóc w wejściu tego beta. Warto dodać, że to ostatni mecz Łukasza Piszczka w karierze reprezentacyjnie, być może jakoś bardzo nie wpłynie to na wynik meczu, ale na pewno koledzy chcieliby go pożegnać zwycięstwem. Myślę, że warto w tym meczu zaryzykować nawet handicap w stronę Polaków.

Polska wygra @ 1.74  2,12j
4j  Betfan

Polska -1.5 bramki @ 3.10  1j
1j Fortuna
 
kary12 2,7K

kary12

Użytkownik
KOSZYKÓWKA - NBA
WIZARDS - SPURS / TIMBERWOLVES - JAZZ


Dzisiaj wybrałem dla nas dwa spotkania z NBA. Washington Wizards na własnym boisku podejmie San Antonio Spurs, buki zdecydowanego faworyta nie określiły, minimalnie widząc większe szanse dla San Antonio. Ja, jednak nie będę bawił się w zgadywankę, kto wygra ten mecz, bo w tym przypadku naprawdę trudno to przewidzieć. Moim zdaniem w tym spotkaniu może paść naprawdę duża liczba punktów. Te dwie drużyny preferują ofensywną koszykówkę, szybką grę, częste rzuty za trzy, ale za to troszkę tracą na obronie. Washington ma średnio 238 punktów zdobytych i straconych na mecz, natomiast San Antonio Spurs 227. Jak NBA to są bardzo wysokie wyniki. Wiadomo Spursi to głównie DeMar DeRozan, który często rzuca nawet powyżej 30 punktów w meczu, ale i Aldridge sporo potrafi dołożyć, ogólnie w tym teamie wielu zawodników zdobywa wiele punktów, często rotują składem, ale trochę defensywa kuluje przez co mizerne 11 miejsce SA na zachodzie. Na wschodzie Wizards jest jeszcze gorsze, zaledwie trzy zwycięstwa w tym sezonie, ale punkty tej ekipy są niebotyczne, niesamowita ostatnio jest forma Bradleya Beala, który przeciwko Timberwolves zakręcił się nawet koło 50 punktów, ale Washington pod względem rzutów to nie tylko Beal, chociaż ostatnio głównie na nim opiera się ofensywny aspekt tej drużyny. Podobnie jak San Antonio też mają problemy w defensywnie i myślę, że tutaj może być naprawdę wysoki wynik.

W drugim spotkaniu, który wybiore też proponuje over punktowy. Minnesota mierzy się z Utah, ktoś powie, że nie dawno się mierzyli i nie padło nawet 215 punktów, może i tak, ale wydaję mi się, że ten mecz będzie kompletnie inny. Utah może akurat z tych ekip wszystkich, które wymieniłem w tym poście rzuca i traci najmniej na mecz, ale na boisku rywala raczej będą musieli się podporządkować się, zresztą powinni wyciągnąć jakieś wnioski z ostatniej porażki. Postawa na grę obronną nie wypaliła, Towns praktycznie swoimi trójkami sam wygrał to spotkanie, Bogdanović też zawiódł jeśli chodzi o skuteczność. Moim zdaniem tym razem się to poprawi, akurat tutaj wybieram najniższy możliwy over, ale moim zdaniem w najgorszym wypadku w tym spotkaniu linia pokręci się w okolicy 220 punktów. Myślę, że bukmacher całkiem nisko postawił linię, pewnie ze względu na ich ostatni mecz.

Over 229.5 pkt + Over 214.5 pkt @ 2.07  2j
2j 
Betfan
 
kary12 2,7K

kary12

Użytkownik
PIŁKA NOŻNA - LIGA MISTRZÓW
ATALANTA - DINAMO ZAGREB


Wracamy z typami, tym razem dla was wybrałem spotkanie z Ligi Mistrzów. W grupie C Dynamo Zagrzeb oraz Szachtar Donieck jeszcze walczą o awans do playoffów, City właściwie ma pierwsze miejsce jak w banku, a Atalanta w najlepszym wypadku może myśleć o Lidze Europy. Bukmacherzy jednak widzą w roli faworyta włoską ekipę. Przypominam, że w pierwszym starciu tych drużyn padł wynik 4-0 dla Dinama i widzę tutaj spore value jeśli chodzi o ten bet. Obie ekipy grają raczej ofensywny futbol, więc spodziewałbym się sporej ilości bramek. Wybrałem dla Was bet na to, że obie ekipy strzelą bramkę w tym meczu. Kurs jest naprawdę dość ciekawy, a Atalanta w tych czterech meczach jedynie w debiucie nie zrobiła BTTS, przegrywając 4-0 właśnie z Dynamem. Teraz raczej zapowiada się troszkę inny mecz. Atalanta zapoznała się już z realiami Ligi Mistrzów, obie ekipy na pewno jeszcze mają swoje cele w tej grupie. Dla Dynama jest to awans do playoffów, a dla Atalanty udział w Lidze Europy. W lidze też obie ekipy zazwyczaj sporo strzelają. Dałbym też parę groszy na remis bądź zwycięstwo gości, bo kurs jest naprawdę bardzo dobry, a poziomem piłkarskim moim zdaniem jakoś specjalnie od siebie nie odbiegają.

Obie drużyny strzelą bramkę @ 1.61
5j 
Betfan

Dinamo Zagreb lub Remis @ 2.48
1j 
  Fortuna
 
Do góry Bottom