>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

SUREEBTY W 2019 ROKU- ZAGRANICZNI BUKMACHERZY

kwwk 311

kwwk

Użytkownik
Witam. Od jakiegoś czasu myślę o rozpoczęciu grania surebetów za pomocą wyszukiwarki betburger. Na początku przedmeczowych, później live. Bukmacherzy z których usług korzystałbym to: Unibet, Betsson, Bet-at-home, Bet365, Betfair, 888sport, LS Bet, Marathonbet, Dafabet + polscy bukmacherzy. W większości są to kilkuletnie, zminusowane konta, także mam nadzieję, że nie dostanę dosyć szybko limitów. Gdyby jednak tak sie stało to założę nowe konta na kolegę. Czy są jeszcze jacyś nielegalni bukmacherzy u których będę mógł założyć konto? Czy Waszym zdaniem granie surebetów u bukmacherów których wymieniłem ma sens na dłuższą metę? Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam. 
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Bet365, Betfair, 888sport - zeby tam zagrac musisz miec meldunek na stale w UK. Jesli takowy masz to dorzucilbym do tego grona jeszcze William Hill.
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik


Konto minusowe, kilkuletnie nie ma tu raczej znaczenia, pograsz pare value i zaraz limit dostaniesz, Dafe bym odrzucil - nie wyplacaja w ostatnim czasie wogole pieniedzy.

Co do tych bukow 888sport wprowadza limity depozytu przez skrill na 30 dni

Will Hill odpada na UK - wywalili ecopayz jak i skrill i netka
 
kwwk 311

kwwk

Użytkownik
Mój kolega na wyspach posiada angielskie konto bankowe oraz potwierdzenie adresu zamieszkania także kilka kont angielskich mógłbym mieć. Czy są jeszcze jacyś bukmacherzy po za tymi których wymieniliscie, nadający się do grania surebetów? 
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
cytat z dnia 19 listopada 2019 08:13 przez kwwkMój kolega na wyspach posiada angielskie konto bankowe oraz potwierdzenie adresu zamieszkania także kilka kont angielskich mógłbym mieć. Czy są jeszcze jacyś
bukmacherzy po za tymi których wymieniliscie, nadający się do grania surebetów? 
A blokadę georegionalną omijałbyś przez VPN ?

Jak buki się skapną to wprowadzą to co dyrektywa bankowa i powiązanie sprzętu, IP z kontem...

Do adminów - proszę wprowadźcie sprawdzanie pisowni językowej tak jak jest w całym necie czyli prawy przycisk myszy bez dodatkowego wciskania CTRL bo powiem szczerze, że jak się dużo pisze to poprawianie trwa dużo szybciej, a to jest jest jeden z powodów, że mnie jakoś świadomie i podświadomie odpycha od udzielania się... Szczerze to tylko tu jest ten problem a chodzę po całym necie i naprawdę wielu forach... Druga sprawa to cytowanie selektywne - albo jak było kiedyś, żeby sobie samemu edytować QOUTE lub jak jest na innych forach kilka razy enter żeby można było oddzielić części cudzej wypowiedzi i pod nimi pisać... W przyszłym roku LM faza pucharowa, Euro więc chciałem się więcej poudzielać, ale z tym CTRL i brakiem cytowania selektywnego (można tylko całość) to tragedia...

Zmiany na forum merytoryczne bardzo dobre, ale technicznie by się to przydało zmienić... Sorry, że piszę o tym w tym temacie ale znowu ten CTRL i mnie naszło... :)
 
kwwk 311

kwwk

Użytkownik
cytat z dnia 19 listopada 2019 19:27 przez adamo80

A blokadę georegionalną omijałbyś przez VPN ?

Jak buki się skapną to wprowadzą to co dyrektywa bankowa i powiązanie sprzętu, IP z kontem...

 
Będę logował się przez internet z angielskiej karty sim. 
 
Do góry Bottom