>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Unibet - kontakt z nimi i weryfikacja konta, pomóżcie :)

N 0

nedved055

Użytkownik
Witam, mam dwa pytania co do unibet...ktoś orientuje się, jak w ogóle mozna się z nimi skontaktować? bo wejściu w dział centrum pomocy jedynie co jest to pytania pomocnicze, i nigdzie nie widzę opcji napisania do nich...no i jak w tytule, drugie pytanie, weryfikował ktoś konto u nich? zacząłem wygrywać kilka dni z rzędu u nich, i nagle wymagają weryfikacji, masakra hehe...problem w tym, że nie mam żadnego rachunku na siebie, i nie wiem czy mogę np. wysłać im rachunek potwierdzający mój adres, ale na inne imię (nazwisko to samo), ktoś coś wie?
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Przeklikaj obojetnie jaka opcje w centrum pomocy a po wcisnieciu "skontaktuj sie z nami" bedziesz mial do wyboru live czat albo email. Co do weryfikacji to bedziesz  potrzebowal dowod osobisty i potwierdzenie zameldowania. Potwierdzeniem zameldowania moze byc wyciag z banku. Wszystko musi byc z takimi samymi danymi jak zakladane konto.
 
N 0

nedved055

Użytkownik


hmm wszedłem w centrum pomocy, kliknąłem w obojętnie co tak jak napisałeś (weryfikacja), i gdzie tam ta opcja skontaktuj się z nami, bo albo ślepy jestem, albo jej u mnie nie ma? :D (zrobiłem screena, ale nie umiem go tu wstawić, klikam w obrazek ale trzeba url podać, a pliku nie można dodać ahh)

 

edit, link do screena:

 

https://zapodaj.net/3501442c8170b.jpg.html

ok dzięki, wyslany wyciag, zobaczymy czy przyjmą:)
 
Do góry Bottom