>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Skoki narciarskie 2019/2020 - Wisła (22.11 - 24.11.2019)

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
 
Powoli zbliżamy się do inauguracji kolejnego sezonu. Pierwsze zawody odbędą się w Wiśle, gdzie zawodnicy rywalizować będą zarówno w konkursie drużynowym jak i indywidualnym. Wszyscy zastanawiają się jak wystartują Polacy pod wodzą nowego trenera. Wszystkich fanów tego sportu zapraszam do podawania typów oraz do merytorycznej dyskusji na pierwszy konkurs Pucharu Świata.

Program zawodów w Wiśle

Piątek, 22.11.2019
12:00 - odprawa techniczna
16:30 - oficjalny trening
18:00 - kwalifikacje

Sobota, 23.11.2019
15:00 - seria próbna
16:00 - pierwsza seria konkursu drużynowego
17:00 - druga seria konkursu drużynowego

Niedziela, 24.11.2019
10:30 - seria próbna
11:30 - pierwsza seria konkursu indywidualnego
12:30 - druga seria konkursu indywidualnego
 ​
 
 
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi


Skład Polski na PŚ w Wiśle (HS134):

- Kamil Stoch (3. miejsce w PŚ 2018/19);

- Piotr Żyła (4. miejsce w PŚ 2018/19);

- Dawid Kubacki (5. miejsce w PŚ 2018/19);

- Jakub Wolny (22. miejsce w PŚ 2018/19);

- Stefan Hula (40. miejsce w PŚ 2018/19);

- Maciej Kot (47. miejsce w PŚ 2018/19);

- Paweł Wąsek (67. miejsce w PŚ 2018/19);

- Kacper Juroszek;

- Klemens Murańka;

- Adam Niżnik;

- Tomasz Pilch;

- Andrzej Stękała;

- Aleksander Zniszczoł.


Z pierwszych trzech nazwisk każdy powinien być mocny(TOP10). Pytanie kto przejmie role lidera na początku sezonu. Na tą chwilę typuje szanse 40% Żyła, 40% Kubacki, 20% Kamil. Liczę, że mocna końcówka zeszłego sezonu w wykonaniu Wolnego da równie mocny początek. Można liczyć na poprawę Kota, jeśli nie teraz to już chyba nigdy. Ciekawe co kadra B, ale może ktoś z dwójki Zniszczoł, Murańka da radę zapunktować. Jak będzie problem z przebrnięciem kwalifikacji to kadra B dalej leży i kwiczy. Liczę jednak na wyraźną poprawkę w tej kwestii. Podsumowując, myślę że nasza kadra powinna zanotować co najmniej solidny start. Nowy trener bez kalkulacji będzie chciał się od razu pokazać wygrywając drużynówkę z byłym trenerem czyli reprezentacją Niemiec. Choć w całym sezonie uważam, że Niemcy wypadną od nas lepiej to w Wiśle spora szansa na premierowe zwycięstwo trenera Doleżala w sobotniej drużynówce. No chyba, że do genialnej formy wrócą Norwegowie. Pierwsze treningi już za tydzień, po których przekonamy się czy miałem nosa :)
 
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Wypowiedzi trenera Dolezala i Adama Małysza (wywiad @KamilWolnicki) wyłaniają taki obraz formy zawodników kadry A:
Kamil top, tuż za nim Piotrek i Dawid, piętro niżej Maciej Kot, dwa piętra niżej Stefan i Kuba.


Niestety potwierdzają się również obawy pogodowe. W Wiśle cały weekend będzie wiać ok. 5m/s, w porywach do 15m/s. Siatki powinny umożliwić przeprowadzenie konkursu, ale z pewnością będzie loteryjnie. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Ciekawe typy na dziś na podstawie różnych przecieków:

Wolny J. - Kot M. @ 2 @ 2,55 @ fortuna
Ponoć Kot jest zaraz za trójką Stoch, Kubacki, Żyła. Pozostali nieco odstają od Kota. Do bukmacherów te wypowiedzi prawdopodobnie nie dotarły.

Kot - Hula 1 @ 1,60 @ sts - fajne do dubla
j.w.

J.kobayashi - Ito 1 @ 1,55 @ sts - też fajne do dubla
Junshiro ponoć skacze niemal na poziomie Ryoyu. Można tu pokusić się o szukanie niespodzianki i jakiś wyższych kursów na Japonczyka, np. w parze w której nie jest faworytem. Tym bardziej że lubi tą skocznie i już tu wygrywał. Ito z kolei to raczej poziom walki o drugą serie. Powinno spokojnie wejść.

+Dodatkowo typy w kierunku Tandego. Norwegowie mogą być mocni już od początku, a ich trener uważa, że Tande wygląda najlepiej. Tymczasem kursy na Norwega jakby jego miejsce w 10 było nie małą niespodzianką.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
B 91

blacky777

Użytkownik
Ja mam pograna pare na Tande z P. Prevcem co do norwega kolega wyzej napisal a z obozu slowencow dochodza glosy ze forma Petera jeszcza daleka od optymalnej takze Prevc - Tande  2 @1,8 bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
1 seria drużynowo:

1.NOR 338,7
2.AUT 321,3
3.SLO 318,7
4.POL 299,6
5.JPN 278,5
6.GER 275,1

Norwegowie zgodnie z oczekiwaniami mocni. Zaskakuje dobra postawa Słoweńców i fatalna Japończyków i Niemców. Polacy mocno poniżej oczekiwań. Zobaczymy jak w pozostałych seriach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Polska nie wygra druzynowki @2.0 1xbet  
Polska - Norwegia 2 @3.30 1xbet  
​​​​
Dla mnie promocja. Brakuje 4.zawodnika ktory bedzie dorownywal reszcie. Dodatkowo nasi tez nie zachwycaja. Myślę ze Norwegowie beda przed naszymi. Kubacki Stoch Żyła poniżej oczekiwan. Zarówno w kwalifikacjach jak i w treningach. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 22 listopada 2019 22:49 przez ar0nekPolska nie wygra druzynowki @2.0 1xbet
Polska - Norwegia 2 @3.30 1xbet
​​​​
Dla mnie promocja. Brakuje 4.zawodnika ktory bedzie dorownywal reszcie. Dodatkowo nasi tez nie zachwycaja. Myślę ze Norwegowie beda przed naszymi. Kubacki Stoch Żyła poniżej oczekiwan. Zarówno w kwalifikacjach jak i w treningach. 
Na ten moment nie widze tego u nich w ofercie. Chyba juz sciagneli.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 23 listopada 2019 00:04 przez ar0nek1xbet daje obecnie ze Polska nie wygra 2.05 a forbet daje 3.25 ze Polska wygra. Surebet jak znalazl:) 
Zagralem w 1xbet przy kursie 2.15, ze nie wygramy co lacznie przy moich max limitach nalozonych na kursy w tym buku dalo kurs 1.80. Dobre i to. W tej chwili juz spadlo do 1.50. W Betssonie byl win Norwegii po kursie 10.00 ale juz usuneli oferte.

Edit: Na Betssonie jednak dalej jest po 10 Norwegia. Betclic daje 8.00 co wychodzi po podatku 7.00.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Norwegia-Niemcy 1 @1.5

Sadze, że Norwegia moze tu odegrac kluczowa role. Maja bardzo dobra trojke zawodnikow w postaci Johanssona, Makrenga i Lindvika, ktorzy skoczyli dobrze lub bardzo dobrze na treningach i w kwalifkacji. Wystarczy powiedzieć, że zaden z tej trojki w 9 skokach w sumie, wliczajac treningi i kwalifikacje, nie zszedl ponizej 120 metrow, a przeciez skakali tez dłuzej. Wydaje sie, ze jest powtarzalnosc. Jest jeszcze Tande, ktory skoczyl bardzo dobrze w dwoch treningach i slabiej w kwalifkacjach, ale w kwalfikacjach jednak wiatr rozdawal troche karty, wiec zakladam, ze Tande jednak tez poziom utrzyma.

Niemcy bez polotu. Tak naprawde dopiero w kwalifikacjach tylko ten Geiger skoczyl swietnie, ale on tez na treningach byl slaby, wiec tu jest to jednak znak zapytania. Z Leyhe sytuacja wygladala podobnie i jakos nie mam wiary, ze tu ta regularnosc jest. Eisenbichler poki co skacze przecietnie i to bardzo, a czwartego zawodnika do punktowania, patrzac w wyniki treningow i kwalifikacji Niemcy na ten moment nie widaca i raczej nie zmieni sie to z dnia na dzien.

Reasumujac, wychodzi mi tu dobry wystep Norwegow. Jezeli Skandynawowie powtorza takie skoki jak wczoraj to mysle, ze moga siegnac nawet po wygrana.
 
 
N 20

nowezycie

Użytkownik
cytat z dnia 23 listopada 2019 09:33 przez dx2Norwegia-Niemcy 1 @1.5

Sadze, że Norwegia moze tu odegrac kluczowa role. Maja bardzo dobra trojke zawodnikow w postaci Johanssona, Makrenga i Lindvika, ktorzy skoczyli dobrze lub bardzo dobrze na treningach i w kwalifkacji. Wystarczy powiedzieć, że zaden z te trojki w 6 skokach w sumie, wliczajac treningi i kwalifikacje, nie zszedl ponizej 120 metrow, a przeciez skakali tez dłuzej. Wydaje sie, ze jest powtarzalnosc. Jest jeszcze Tande, ktory skoczyl bardzo dobrze w dwoch treningach i slabiej w kwalifkacjach, ale w kwalfikacjach jednak wiatr rozdawal troche karty, wiec zakladam, ze Tande jednak tez poziom utrzyma.

Niemcy bez polotu. Tak naprawde dopiero w kwalifikacjach tylko ten Geiger skoczyl swietnie, ale on tez na treningach byl slaby, wiec tu jest to jednak znak zapytania. Z Leyhe sytuacja wygladala podobnie i jakos nie mam wiary, ze tu ta regularnosc jest. Eisenbichler poki co skacze przecietnie i to bardzo, a czwartego zawodnika do punktowania, patrzac w wyniki treningow i kwalifikacji Niemcy na ten moment nie widaca i raczej nie zmieni sie to z dnia na dzien.

Reasumujac, wychodzi mi tu dobry wystep Norwegow. Jezeli Skandynawowie powtorza takie skoki jak wczoraj to mysle, ze moga siegnac nawet po wygrana.
W totolotku pogralem ta parę po kursie 2,55 mają chyba błąd polecam szybko grać póki wisi taki kursik
 
chamberlain 422,9K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
H2h 1 seria:
Kamil Stoch lepszy od Timi Zajca @ 1.80 Fortuna   

Kamil skakać będzie w 3 grupie, w tamtym roku wyszło to na dobre, kiedy nie musiał skakać jako ostatni, w tym mam nadzieję, że będzie podobnie. Jak na razie jego skoki nie były jakieś nadzwyczajne, bo 6 i 20 miejsce w treningu, ale też nie były jakieś tragiczne, w kwalifikacjach 11 miejsce, ale nie miał najlepszych warunków, a też wiadomo, że nie przykłada się tak do kwalifikacji. W jego grupie skacze również Timi Zajc, który okazał się być jak na razie lepszy od Stocha w jednym treningu i kwalifikacjach, ale Zajc zawsze skakał z belki wyżej, dzisiaj raczej ta sama belka, przez co Kamil powinien mieć prędkość najazdową lepszą od swojego rywala, bo już podczas treningów czy kwalifikacji prędkości mieli podobne, a jednak Timi miał dłuższy rozbieg, jeśli wiatr nie namiesza, spodziewam się lepszego wyniku Kamila, który przed naszą publicznością powinien zaprezentować się lepiej, niż podczas treningów i kwalifikacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
No to Betclic notuje mocne wejście na PL rynek z tym kursem 8.00 na Norwegię z nocy/rana. Moim zdaniem to właśnie Norwegia jest głównym faworytem do zwycięstwa. Warunek? Dobra dyspozycja psychiczna całej trójki poza Johanssonem, bo akurat jego się nie boje. Pokrzyżować plany mogą Austriacy. Kursy na nich też nie najgorsze więc warto też postawić w kontrze. Ciekawie wyglądają Słoweńcy i mają szanse na podium. Polaków na podium może zabraknąć, a już bardzo się zdziwie, gdyby wygrali. A większość bukmacherów ich nadal uważa za faworytów co jest moim zdaniem doskonałą okazją do gry przeciwko Polakom.

I tak typem dnia (poza porannym na Norwegów) jest typ, że Polska będzie poza podium po kosmicznym kursie 3.10. Typ z bukmachera Forbet. Polacy wczoraj we wszystkich trzech próbach sumarycznie byli 4 drużyną (biorąc poprawkę jakiejś przyzwoitej noty dla Semenicia w kwalifikacjach, który został zdyskwalifikowany). W samych kwalifikacjach w prawdzie byliśmy trzeci, jednak głównie dzięki DSQ Semenica, upadkowi Lindvika i słabszej próbie Tandego, który nie trafił najlepszych warunków. Zatem nic nie wskazuje by Polska była murowanym kandydatem do podium, a tak sugerowałby kurs z Forbet.


Z pozostałych ciekawych typów:

Markeng - Wolny 1 @ 1.65 @ ewinner
Kraft - Geiger 1 @ 1.60 @ ewinner
Stoch - Kubacki 1 @ 1.72 @ forbet

Do tego ako z Millenium: Kraft - Kubacki 1 &amp; P.Prevc-Peier 1 @ 2,40

Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Polacy niby faworytem dzisiejszych zawodow ? Dla mnie szok. W milenium znalazłem ze Polska nie będzie na pozycjach 1-2 po 1.95kursie. Austria Japonia 1. Pierwsza druzynowka i duża loteria. Moim zdaniem Polacy max top 3 a najuczciwiej z obecna forma 4. Norwegia, Austria to moim zdaniem mocno odstają od grupy prezentowanych drużyn. Tak wiem, Polska skocznia, kibice itp. Ale ja jakoś nie wierze ze wygrają, czy będą drudzy. Prosze o opinie, bo trochę zostałem omamiony tym kursem..
 
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
cytat z dnia 23 listopada 2019 10:51 przez chamberlainH2h 1 seria:
Kamil Stoch lepszy od Timi Zajca @ 1.80 Fortuna

Kamil skakać będzie w 3 grupie, w tamtym roku wyszło to na dobre, kiedy nie musiał skakać jako ostatni, w tym mam nadzieję, że będzie podobnie. Jak na razie jego skoki nie były jakieś nadzwyczajne, bo 6 i 20 miejsce w treningu, ale też nie były jakieś tragiczne, w kwalifikacjach 11 miejsce, ale nie miał najlepszych warunków, a też wiadomo, że nie przykłada się tak do kwalifikacji. W jego grupie skacze również Timi Zajc, który okazał się być jak na razie lepszy od Stocha w jednym treningu i kwalifikacjach, ale Zajc zawsze skakał z belki wyżej, dzisiaj raczej ta sama belka, przez co Kamil powinien mieć prędkość najazdową lepszą od swojego rywala, bo już podczas treningów czy kwalifikacji prędkości mieli podobne, a jednak Timi miał dłuższy rozbieg, jeśli wiatr nie namiesza, spodziewam się lepszego wyniku Kamila, który przed naszą publicznością powinien zaprezentować się lepiej, niż podczas treningów i kwalifikacji.
Nie znam się na sporcie - jestem po matematyce ....więc moje pytanie :

Czy jesli jak sam piszesz na 3 razy w ostatnich dwóch dniach wygrywa z Kamilem Timi . ....to granie na Kamila po 1,8 (minus podatek czyli grasz po 1,6 ) kogoś kto 2 na 3 razy przegrał to nie jest dziwne ?
Rozumiem ,że opierasz to na ostatnich 2 latach i wynikach z nich zapewne w tym przypadku ...ale czy nie liczy się ostatnia forma itd ??
No i podstawowe pytanie ...po kursie 3 rozumiałbym to (na podstawie występów z ostatnich 2 lat) ...ale po 1,6 ......to nie jest dziwne ? 

Taka gra się opłaca., można z tego zyc ?


szybka aktualizacja !!!! Nie chodzi mi o to czy trafisz taki typ czy nie - to nie ma znaczenia jak dla mnie .
Moje pytanie jest zupelnie inne : proponujesz typ albo ponizej Value albo wiesz o czymś o czym nie wie nikt poza Tobą (sraczka Timiego lub coś w tym stylu) - chodzi mi tylko o to  "JAKI SENS GRANIA TYPU KTÓRY JEST UNDER vALUE OK 2!!!KROTNOŚCI "

4 To kurs na to , że Kamil wygra tą serie wg 1xbet... dlaczego skoro grasz po 1,6 Kamila z Timim nie robisz tego po 4,00 netto w 1xbet !!

bez urazy .......jak zaznaczam nie mam pojęcia o sporcie - ale z matematycznego punktu widzenia ....to nie jest zbyt logiczne ..

rozumiesz po kursie 2x większym mógłbyś to samo zagrać praktycznie ...



Stąd moje pytanie raz jeszcze ...nie czy to wejdzie czy nie , ale - JAK TO SIĘ OPŁACA ?



no i podstawa !!! nie odpowiadaj mi po 130 minutach gdzie poszła seria próbna , zagrałem milion par po zupełnie innych kursach bo buki nie kumaja serri próbnej np i zostawiają po kursie 3 perły gdzie wynik próbnej to 300-210 a kurs to 3,15 (netto)

No i ja nie pytam jak raz jeszcze napisze o sam typ (wygra/przegra) tylko pytam o to - jaki sens po takim kursie przy takich warunkach


ps: przed chwila Polo Tajner na pytanie o Kenii odpowiedział : "wiem , że w dalekiej Azjii" ..................to pisze jako szanse dla wielu specjalistów !! Nie trzeba znac się na GEografii , żeby byc trenerem dobrym w tej kadrze !!!!
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
cytat z dnia 22 listopada 2019 22:49 przez ar0nekPolska nie wygra druzynowki @2.0 1xbet  
Polska - Norwegia 2 @3.30 1xbet  
​​​​
Dla mnie promocja. Brakuje 4.zawodnika ktory bedzie dorownywal reszcie. Dodatkowo nasi tez nie zachwycaja. Myślę ze Norwegowie beda przed naszymi. Kubacki Stoch Żyła poniżej oczekiwan. Zarówno w kwalifikacjach jak i w treningach. 
Wszystko sie sprawdzilo. Do Kasy
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom