>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

14. kolejka Ligue 1 [22.11 - 24.11.2019]

Status
Zamknięty.
patio1950 616

patio1950

Użytkownik
Wracamy z akcją po przerwie reprezentacyjnej, podzielę się moimi typami:

PSG - Lille BTTS @1.87 Fortuna     
BTTS/+2.5 @2.11 Fortuna     

Lille na wyjazdach ma bardzo słaby bilans (0/2/4) co aż nie przystoi drużynie, która w tamtym sezonie rozdawała karty w lidze. Gorszy w delegacji jest tylko Strasbourg. Dogi to już nie do końca ta sama drużyna co z zeszłego sezonu (odejście Pepe itd), nie są w super formie, Paryż to faworyt, ale jednak 1.26 na gospodarzy to totalne antyvalue. Zwłaszcza po tym co się stało w Dijon i ogólnie patrząc na to co Paryżanie ostatnio grają, bo też wydaje się że złapali zadyszkę. Lille wciąż posiada jakość i ciekawych graczy w swoim zespole (Yazici, Bamba, Ikone, Osimhen, Sanches) i myślę że postawią opór dominatorom ligi. Ostatnio gdy te dwie drużyny się spotkały w Kwietniu, Lille było w swojej szczytowej formie i rozgromiło Paryżan aż 5:1. W stolicy na pewno pamięta się tą porażkę, ale jednak już we wtorek PSG zagra z Realem w LM, myślę że to też będą mieli na uwadze, bo jednak Liga Mistrzów to pragnienie, za które oddaliby kilka ligowych tytułów. Myślę że PSG wygra to spotkanie, ale taki kurs to śmiech na sali, więc moim typem jest że obie strzelą, ew btts/+2.5 po przystępnym kursie.

Amiens - Strasbourg BTTS @2.00 STS      

Bardzo przyjemny kurs, w którym widzę value. O Amiens już trochę pisałem we wcześniejszych analizach. Jest to drużyna która lubi grać piłką, mają ciąg na bramkę, widać że to nie jest gra na aferę. Mają opracowane jakieś tam schematy ofensywne, ale niestety defensywa kuleje, co udowodnili ostatnio, przegrywając 3:1 z Rennes (tam też stawiałem na BTTS i się nie zawiodłem). Strasbourg natomiast do tej pory miał ogromne problemy ze strzelaniem goli, ale ostatnio zagrali naprawdę dobry mecz z Nimes, który wygrali aż 4:1. Liczę że to było ich przełamanie i teraz zaczną się rozpędzać, bo to nie jest ekipa na dół tabeli. W meczu z Nimes było widać dobrą współpracę dwóch napastników (Mothiba-Ajorque) co zaowocowało paroma golami. Może to będzie sposób trenera na grę przy niemrawych skrzydłach. Stasbourg nie strzelił jeszcze ANI RAZU na wyjeździe (6 meczy bilans bramek 0:7), ale każda seria ma swój koniec i w Sobotę myślę że właśnie ta zakończy swój żywot.

Brest - Nantes 1x @1.51 Fortuna     

Beniaminek radzi sobie zaskakująco dobrze, zwłaszcza w meczach u siebie. Bilans meczowy gospodarzy na własnym stadionie to 3/3/1. Nieźle, zwłaszcza że ta jedyna porażka miała miejsce przeciwko PSG. A trzeba powiedzieć że mistrzom beniaminek też napędził trochę stracha, kapitulując dopiero w 85 minucie. Brest może się podobać, mają całkiem fajną ekipę i myślę że spokojnie utrzymają się, a może nawet powalczą o Top10. Nantes fajnie zaczęło sezon, jednak szybko zeszło z nich powietrze i staczają się na dół. Można było się tego spodziewać, bo ile można jechać na wymęczonych wynikach po 1:0. Jasne, nie można odebrać tego że trener Gourcouff robi tam dobrą robotę, ale jednak składu Kanarki na topkę nie mają i pewnie zakończą sezon w okolicach 10-15 miejsca. Mnie ten zespół nie przekonuje, myślę że na tak trudnym terenie nie dadzą rady wyjechać z 3 punktami, a kurs z podpórką myślę że bardzo fajny.

Dijon - Rennes BTTS @1.75 Fortuna     

Piłkarze Dijon grają ostatnio coraz lepiej i dają sygnał, że nie będą dostarczycielem punktów i pierwszym spadkowiczem, tak jak wiele osób sądziło. Ostatnio wygrali z PSG 2:1, co było naprawdę sensacją, ale trzeba im oddać że swoje zagrali, trochę szczęścia mieli no i zgarnęli punkty. Przed dwoma tygodniami przegrali z Monaco 1:0, ale trzeba przyznać że postraszyli drużynę z księstwa i mieli sporo okazji aby strzelić chociaż jedną bramkę. Myślę że u siebie z Rennes też pokuszą się o gola. Goście już nie raz udowodnili że ich defensywa nie jest monolitem i potrafi popełniać błędy. Z drugiej strony Bretończycy mają jakość w ofensywie. Jest Niang czy Raphinha sprowadzony ze Sportingu. Mimo że bramkarz Dijon, Alfred Gomis dwoi się i troi w swojej bramce, nie zawsze jest w stanie nadrobić błędy, czy też mniejsze umiejętności swoich obrońców. Kurs jest całkiem dobry, ja to gram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom