>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

13. kolejka Serie A [23.11 - 25.11.2019]

Status
Zamknięty.
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Atalanta- Juventus
Powyzej 2.5 Goli  1.78 @betfan 
      

Najwazniejsza informacja do pogrania tego typu to powrot Duvana Zapaty do skladu , a wiec najskuteczniejszego napastnika Atalanty. Wystarczy napisac, ze pilkarze z Bergamo mieli srednia goli pow 4 na mecz, a ostatnie 2 mecze,w ktorych Kolumbijczyk nie zagral to 0:2 z Cagliari i 0:0 z Sampdoria. Dodatkowo jakis lekki uraz mial Muriel, ale LaGazzetta, a wiec najbardziej wiarygodna gazeta o wloskiej pilce podaje, ze jest w 100% gotowy na spotanie ze Stara Dama. Juventus w koncu zaliczy wpadke, juz w meczu z Torino i Milanem Szczesny pare razy uratowal im tylek. Atalanta u siebie mega ofensywna, a bardzo wazne, ze nie zamyka sie w swoim polu karnym przy strzeleniu gola, tylko caly czas atakuje. Tak jak  ofensywa wyglada dobrze tak w defensywie co chwile jakies bledy sie przytrafiaja, a tacy pilkarze jak Ronaldo, Higuain czy Dybala bez problemu to wykorzystaja, ja taki kurs na over biore.


Milan- Napoli
Obie strzela 1.70 @betfan 
      

Wyniki Milanu za Pioliego sa slabe, ale ich gra naprawde wyglada lepiej. Tak jak wspomnialem wyzej, z Juventusem zagrali jak rowny z rownym, stwarzajac sobie wiecej okazji bramkowych, a w sobote przyjezdza do nich Napoli, ktore ma plage kontuzji bocznych obroncow. Malcuit, Mario Rui i Ghoulam nie pojada do Mediolanu, a znowu na boku obrony ma zagrac Luperto, ktory jest nominalnym srodkowym obronca. Piatek dostal ultimatum i jezeli nie zacznie byc bardziej skuteczny to pojedzie w okienku zimowym na wypozyczenie. Piatek razem z Suso i Bonaventura sa awizowani do wyjsciowej 11, moim zdaniem bez problemu cos strzela, osobiscie pograne mam jeszcze Milan over 1.5 gola. Po drugiej stronie Mertens, Insigne i Lozano nie powinni miec problemu z defensywa Milanu, tutaj strzelilo ostatnio Lecce 2 gole, Fiorentina 3, Lazio 2. 


Bologna- Parma
Powyzej 5.5 kartek 1.62 @forbet
      

Derby del'Emillia, a wiec najwieksze derby dla tych klubow, przeciez ich miasta sa oddalone zaledwie niecale 100 km. Na derby Madrytu, Rzymu, Mediolanu buki wystawiaja kosmiczne linie po 8 kartek, a tutaj 6 kartek nam wystarczy do pokrycia typu. Malo tego sedziuje to Pan Rosario Abisso, a wiec na ten moment najbardziej overowy sedzia w Serie A- srednia ponad 6,3 kartonika na mecz !!!! Poczatkowo chcialem pograc over goli, bo przeciez w Bologny pauzuje dwoch srodkowych obroncow ( dodatkowy handicap na typ z kartkami, Tomiyasu i Denswil moga sobie pomagac faulami), ale w Parmie na ten moment bardzo duzo ofensywnych graczy nie wystapi w niedziele. Nie bede przytaczal statystyk z przed 10 lat, ale poprzedni sezon, gdzie te zespoly graly na najwyzszym poziomie we wloskiej pilce to odpowiednio 6 i 7 kartek. Derby, Sedzia overowy, dwie druzyny lubiace ostra gre- ja linie 6 kartek pobieram.


Sassuolo- Lazio
Lazio powyzej 1.5 gola 1.60 @betfan 
      

Pisalem juz milion razy na temat gry na Reggio Emilia- najwiecej bramek w calej wloskiej lidze pada wlasnie tam. Sassuolo gra mega ofensywnie, ale nie zagram overu w calym meczu bo kontuzji doznal Berardi, a wiec glowny motor napedowy-  zagram bezpieczniej 2 gole pilkarzy z Rzymu. Immobile, Correa, Lulic czy Luis Alberto powinno jak w maslo wchodzic w dziesiatkowana obrone Sassuolo


W niedziele rano dodam jeszcze moim zdaniem bardzo dobry typ, na ktory czekam od prawie miesiaca.


 
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Milan - Napoli @3,25 Ivbet

Dzisiaj trzy ciekawe spotkania i w każdym może paść niespodzianka. Moim zdaniem najciekawiej wygląda jednak typ na Milan w starciu z Napoli.
Rossonoeri zmienili trenera ale oblicze zespołu jakoś mocno się nie odmieniło. Miewają lepsze momenty ale punktów ostatnio brak choć mieli ciężki terminarz. Myślę że jednak nieco pozytywnych przesłanek może być w grze Milanu bo w ostatnim spotkaniu z Juventusem zaprezentowali się całkiem przyzwoicie. Potrafili sobie stwarzać okazję, prowadzić grę czy utrzymywać się przy piłce. Juventus miał jednak Dybalę i ten słynny już cynizm dzięki któremu wygrali 1-0.
Bardziej niż na Milan to jednak typuje przeciwko Napoli. W lidze ostatnio nie błyszczą, cztery mecze bez wygranej, w LM też się nie popisali remisując z Red Bullem Salzburg. Bardziej jednak niż wynikami kieruję sie złą atmosferą w zespole. Prezes Napoli De Laurentis zarządził "karne zgrupowanie" po meczu z Salzburgiem na które to piłkarze sie nie udali i zbuntowali. De Laurentis to wariat, zapowiedział że skieruje całą sytuacje do sądu w celu ukarania finansowo piłkarzy od 5 do 25 % miesięcznej pensji i jeszcze będzie chciał jakiegoś odszkodowania za szkody wizerunkowe. Zawodnicy też juz mają tego dość, Mertens już podobno dogadany jest z Interem, klub ma opuścić Callejon, Allan i jeszcze kilku innych graczy. Nie wygląda to zbyt dobrze jesli chodzi o Napoli, budowana przez ostatnie lata topowa drużyna w Włoszech i licząca się w Europie może sie szybko posypać. Ancelotti też skonfliktowania, jest na wylocie. Ciężko powiedzieć czy ta cała fatalna atmosfera przełoży się na grę zespołu ale na pewno nie pomoże.
Kurs na Milan atrakcyjny, trochę strach ich typować bo to w końcu Milan ale myślę że są szansę że dzisiaj się przełamią.


Jeśli chodzi o mecz Juventusu to też na początku spodziewałem sie że może być niespodzianka. Atalanta gra fajną piłkę i stać ich na pewno na ogranie Juventusu. Drużyna jest jednak moim zdaniem słabo zbilansowania miedzy obroną a atakiem, co odbija sie na wysokich wynikach w meczach z ich udziałem. Grają też często chaotycznie. Najważniejsze jednak jest to że będą sporo osłabieni przed starciem z Starą Damą. Z ofensywy wypadł wcześniej Zapata, czyli ten ktory miał być głównym dostarczycielem bramek. Po przerwie reprezentacyjnej z urazem wrócił Muriel który też miał świetne wejścia z ławki. Dodatkowo zawieszony za kartki jest Malinovskyi, Ukrainiec który od początku sezonu dobrze prezentuje sie w pomocy i przede wszystkim zawieszony jest Ilicic, kluczowa postać ofensywy Atalanty, będący ostatnio w dobrej dyspozycji. Juventus bez Ronaldo ale tutaj jest taka głębia składu że Sarri ma go kim zastąpić, tym bardziej że w klubie ostatnio Portugalczyk nie błyszczy. Podsumowując ciężko może mieć Atalanta coś dzisiaj zdziałać.
 
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 18:00
Spotkanie: AC Milan - Napoli
Typ: AC Milan i BTS
Kurs: 5.30
Bukmacher: Fortuna


O zmianach w ekipie AC Milan pisałem już wielokrotnie. Spodziewałem się, że pod wodzą Stefano Pioli'ego ten zespół szybciej odpali. Do tej pory się to właściwie nie stało ale kiedyś stać się musi. Przerwa reprezentacyjna to najlepszy czas na przełamania, w dodatku w obozie przeciwnika dzieje się fatalnie. Prezes Napoli zamroził zawodnikom pensje, kilku z nich jest na wylocie, a mówi się nawet o pozwie w sądzie za działanie na szkodę klubu. Do tego dochodzą działania kibiców, którzy np zdemolowali samochód dziewczynie Piotra Zielińskiego jako zemstę za słabe wyniki zespołu. Na wylocie jest Carlo Ancelotti. Wydaje się, że gorzej już być nie może. Milan od początku sezonu zawodzij, niemniej jak już wcześniej wspomniałem - nastąpiły zmiany i czas pracuje na korzyść Rossonerich. Stefano Pioli preferuje bardzo otwartą piłkę, Napoli także gra ofensywnie. Powinniśmy zobaczyć tu kilka goli, a szanse na przełamanie Milanu również są bardzo wysokie.
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Spotkanie: Spal - Genoa
Typ: remis i under 2.5 gola w meczu
Kurs: 3.95
BukmachereTOTO
Analiza:

Spotkanie pomiędzy dwiema absolutnie nie zachwycającymi w tym sezonie ekipami. Zwycięstwo w przypadku każdej z nich dałoby dość znaczące oddalenie się od strefy spadkowej. Spał strzelił u siebie raptem siedem bramek na sześć spotkań w tym sezonie. Genoa zaś strzeliła na wyjeździe sześć bramek w ciągu sześciu meczów.

Dość jednoznacznie wygląda bilans bezpośrednich meczów dzisiejszych przeciwników. Trzy ostatnie spotkania zakończyły się remisem 1:1, a czwarte - jednobramkowym zwycięstwem Spal, który wówczas również był gospodarzem.

Jak widać, pojedynek pomiędzy obydwoma rywalami nie obfituje w grad bramek. To rodzi całkiem niemałe szanse na kolejny remis który prawdopodobnie bardziej usatysfakcjonowałby gości, aniżeli gospodarzy.
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
cytat z dnia 24 listopada 2019 06:52 przez successfulSpotkanie: Spal - Genoa
Typ: remis i under 2.5 gola w meczu
Kurs: 3.95
BukmachereTOTO
Analiza:

Spotkanie pomiędzy dwiema absolutnie nie zachwycającymi w tym sezonie ekipami. Zwycięstwo w przypadku każdej z nich dałoby dość znaczące oddalenie się od strefy spadkowej. Spał strzelił u siebie raptem siedem bramek na sześć spotkań w tym sezonie. Genoa zaś strzeliła na wyjeździe sześć bramek w ciągu sześciu meczów.

Dość jednoznacznie wygląda bilans bezpośrednich meczów dzisiejszych przeciwników. Trzy ostatnie spotkania zakończyły się remisem 1:1, a czwarte - jednobramkowym zwycięstwem Spal, który wówczas również był gospodarzem.

Jak widać, pojedynek pomiędzy obydwoma rywalami nie obfituje w grad bramek. To rodzi całkiem niemałe szanse na kolejny remis który prawdopodobnie bardziej usatysfakcjonowałby gości, aniżeli gospodarzy.
 

Typu nie neguje, ale trzeba pamiętać, że za kartki pauzuje Cionek i Tomovic u gospodarzy, a więc jakby nie patrzeć dwójka podstawowych obrońców. Sam zastanawiałem się nad pograniem BTS w tym meczu, bo Spal gra mega wysoko u siebie, juz w poprzednim sezonie wiele druzyn tu traciło punkty, a w tym Atalanta, Lazio czy Napoli też mogło się o tym przekonać. Szkoda tylko w Genoii nie zagra Kouame, a więc człowiek, który napędza wszystkie ataki i robi najwięcej szumu. 

Co do meczu Fiorentiny to odpuszczam, może i wygrają, wrocił Ribery, ale pauzuje dwóch gości, którzy zdobywali najlepsze noty w ostatnich meczach, a więc Pulgar i Castrovilli. Wątpie żeby Żurkowski i Benassi kreowali tyle akcji co dwójka nieobecnych. 

Fajnie za to wygląda over goli w meczu Lecce- Cagliari, gospodarze mega overowi w tym sezonie, a Joao Pedro, Nainggolan czy Simeone to gwarancja goli w tym sezonie.

Mój głowny typ na dzisiaj to kartka zawodnika, ale niestety nigdzie nie widze opcji pogrania takiego czegos. Orientuje się ktoś może, gdzie zagram kartke danego zawdonika ?
 
pewny_typer 166

pewny_typer

Pewny_typer
Spal - Genoa
Myślę że warto pograć w stronę gospodarzy. Genoa na wyjazdach gra słabo, ostatni mecz na wyjeździe w lidze wygrali 28 stycznia przeciwko Empoli. Od tego wydarzenia minęło sporo czasu. Spal u siebie rozegralo 6 spotkań 2 wygrane 1 remis 3 porażki. Gram tutaj w stronę gospodarzy licząc że Genoa podtrzama swoją tragiczną serię wyjazdową. Moje propozycje na to spotkanie:
Spal lub remis @1.44
Spal DNB @1.78
 
 
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Spal - Genoa
Typ: Genoa zdobędzie powyżej 1.5 gola
Kurs: 2.87
Bukmacher: Fortuna


Zespół z Genoi po porażce 1:5 z Parmą zmienił trenera. Nowym szkoleniowcem został Thiago Motta. Już w pierwszym meczu udało się zwyciężyć z Brescią 3:1. Późniejsze wyniki nie były już tak imponujące bowiem zdarzyła się nawet domowa porażka z Udinese. Niemniej w międzyczasie podopieczni Motty rywalizowali z Juventusem i Napoli. W Turynie przegrali 1:2  po golu z rzutu karnego w doliczonym czasie gry, w Neapolu udało się zremisować. Oglądałem oba te mecze i właśnie na ich podstawie wybrałem dzisiejszy typ. Sam fakt, że postawili tak trudne warunki ligowym potentatom już o czymś świadczy. W Turynie ten zespół potrafił mieć wyższe posiadanie piłki od Juventusu pomimo gry w osłabieniu!! I właśnie tym zaimponowali mi najbardziej. Genoa to zespół, który doskonale wie co robić z piłką przy nodze. Sam Thiago Motta preferuje ofensywny futbol, co niejednokrotnie podkreśla w wywiadach.
 
- Lubię ofensywne podejście do gry. Chcę, by moje drużyny były zwarte, wysoko atakowały rywali i szybko poruszały się bez piłki. Bardzo ważne jest to, by zawodnik zawsze miał do wyboru trzy, cztery opcje, jeśli chodzi o podanie.
Genoa w tym sezonie tylko raz zdobyła na boisku rywala więcej niż jednego gola. Było to w pierwszej kolejce, w meczu z AS Romą - zremisowanym 3:3. Kawał czasu, biorąc pod uwagę, że w międzyczasie zmieniono trenera. Uważam, że kiedyś ta passa musi zostać przerwana. A jako, że widziałem jak gra Genoa, wiem jaki futbol preferuje i na co ją stać - proponują właśnie taki typ na ten mecz. Kurs jest bardzo wysoki, a szanse trafienia w moim odczuciu są całkiem spore.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom