>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

UFC on ESPN+ 22: Błachowicz vs. Jacare

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
UFC on ESPN+ 22: Błachowicz vs. Jacare
 
Data: 16 listopada 2019 (sobota)
Lokalizacja: Ibirapuera Gymnasium (poj. 10,2 tys.) - Sao Paulo, Brazylia
Transmisja: Polsat Sport (karta główna), UFC Fight Pass (karta wstępna)

Walka wieczoru
205 lbs: Jan Błachowicz (24-8) vs. Ronaldo Jacare Souza (26-7) (ok. 4:00)


Co-main event
205 lbs: Mauricio Rua (26-11) vs. Paul Craig (12-4)


Karta główna (od 02:00 polskiego czasu)
155 lbs: Charles Oliveira (27-8) vs. Jared Gordon (15-3)
185 lbs: Antonio Arroyo (9-2) vs. Andre Muniz (18-4)
185 lbs: Markus Perez (11-2) vs. Wellington Turman (15-3)

Karta wstępna (od 23:00 polskiego czasu)
170 lbs: Sergio Moraes (14-5-1) vs. James Krause (26-7)
145 lbs: Ricardo Ramos (13-2) vs. Eduardo Garagorri (13-0)
155 lbs: Francisco Trinaldo (23-7) vs. Bobby Green (24-9-1)
170 lbs: Warlley Alves (13-3) vs. Randy Brown (11-3)
145 lbs: Renan Barao (34-8) vs. Douglas Andrade (25-3)
125 lbs: Ariane Lipski (11-5) vs. Veronica Macedo (6-3-1)
135 lbs: Vanessa Melo (9-6) vs. Tracy Cortez (6-1)

źródło: ufc.com, lowking.pl
 ​
 
john_fitch 128

john_fitch

Użytkownik
Błachowicz wygrał ostatnie 5 z 6 pojedynków w UFC zapewniając sobie miano pretendenta do tytułu, od którego dzielą go jeszcze ciężkie pojedynki. Souza z kolei przeszedł kategorie wyżej co w tym konkretnym przypadku nie ma większego wpływu na formę gdy większość klubowych kolegów walczy w kategoriach ciężkich. 
 Janek prowadzony przez odpowiednich ludzi zbudował wysoką formę i zaszedł na prawdę daleko, ale na przeciw niego stoi bardziej doświadczony w walce z czołówką ośmiokrotny mistrz świata w bjj walczący przed własną publicznością. Polak jest w mojej ocenie dosyć przewidywalnym zawodnikiem i będzie próbował dominować Souze kickboxingiem jednak ma on umiejętności by te ataki odpierać, a gdy walka przeniesie się do parteru Błachowicz nie będzie miał większych szans. Stójka będzie dobrą bijatyką i zobaczymy jak to się potoczy. Ciesze się, że mogę oglądac Polaka w walce wieczoru, ale w mojej ocenie przeciwnik za mocny.

Souza @2.50 William Hill
 
Otrzymane punkty reputacji: +66
marcinpp 0

marcinpp

Użytkownik
cytat z dnia 16 listopada 2019 12:14 przez john_fitchBłachowicz wygrał ostatnie 5 z 6 pojedynków w UFC zapewniając sobie miano pretendenta do tytułu, od którego dzielą go jeszcze ciężkie pojedynki. Souza z kolei przeszedł kategorie wyżej co w tym konkretnym przypadku nie ma większego wpływu na formę gdy większość klubowych kolegów walczy w kategoriach ciężkich. 
 Janek prowadzony przez odpowiednich ludzi zbudował wysoką formę i zaszedł na prawdę daleko, ale na przeciw niego stoi bardziej doświadczony w walce z czołówką ośmiokrotny mistrz świata w bjj walczący przed własną publicznością. Polak jest w mojej ocenie dosyć przewidywalnym zawodnikiem i będzie próbował dominować Souze kickboxingiem jednak ma on umiejętności by te ataki odpierać, a gdy walka przeniesie się do parteru Błachowicz nie będzie miał większych szans. Stójka będzie dobrą bijatyką i zobaczymy jak to się potoczy. Ciesze się, że mogę oglądac Polaka w walce wieczoru, ale w mojej ocenie przeciwnik za mocny.

Souza @2.50 William Hill
To zapewnił sobie miano pretendenta czy musi jeszcze stoczyć ciężkie pojedynki? hahaha kurła gościu weź nie pisz po pijaku 
 
john_fitch 128

john_fitch

Użytkownik
cytat z dnia 16 listopada 2019 16:33 przez marcinpp

To zapewnił sobie miano pretendenta czy musi jeszcze stoczyć ciężkie pojedynki? hahaha kurła gościu weź nie pisz po pijaku 
Ciężkie pojedynki mogą być 2 nie koniecznie 10. Błachowicza nazywają w mediach pretendendtem od czasu ostatniej walki więc jest na drodze do walkivo tytuł pod warunkiem, że nie przegra najbliższego pojedynku i być może kolejnego. Czego nie rozumiesz? 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom