>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

13. kolejka Ligue 1 [08.11 - 10.11.2019]

Status
Zamknięty.
patio1950 616

patio1950

Użytkownik
Nice - Bordeaux BTTS @2.00 Fortuna     

Nicea po serii słabych wyników (w tym odpadnięcie w pucharze ligi z 2 ligowym Le Mans) wreszcie znalazła swoje przełamanie w meczu z Reims, który wygrała 2:0. Gospodarze grali w przewadze praktycznie cały mecz, ale liczy się zwycięstwo i nabranie pewności siebie. W tym sezonie Nicea znacznie obniżyła loty jeśli chodzi o defensywę, świadczy o tym fakt, że zachowali zaledwie 1 czyste konto w 12 meczach. W ofensywie mają kim postraszyć i uważam że u siebie powinni coś strzelić. Bordeaux natomiast znajduje się na 6 miejscu i obiecująco wchodzi w ten sezon. Żyrondyści zaskakująco dobrze radzą sobie na wyjazdach (w ostatnich latach nie było to ich mocną stroną), sporo strzelają i zgarniają punkty. Można jednak zauważyć, że mają na nich problemy z zachowaniem czystego konta. Biorąc pod uwagę te czynniki, myślę że dobrym typem na ten mecz będzie BTTS, po zachęcającym kursie. 

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +67
patio1950 616

patio1950

Użytkownik
Rennes - Amiens BTTS @1.89 Fortuna     

Rennes w kompletnym dołku. Mimo przewagi nie udało im się wywieźć nawet 1 punktu z decydującego starcia z Cluj w Rumunii w LE, co oznacza że z niej odpadają. To już nie jest ta sama drużyna, która w tamtym sezonie wygrała Puchar Francji czy wyeliminowała Betis z LE. Wielu posprzedawanych zawodników, nowi jak na razie zawodzą no i mamy efekty. Dziś zagrają u siebie z Amiens. Goście też się zmienili od tamtego sezonu. Pod wodzą nowego trenera grają ciekawą, miłą dla oka piłkę. Dobrze operują futbolówką, widać że jakieś schematy zostały tam wprowadzone. Skupiają się na ofensywie i rzeczywiście, strzelają te bramki, ale każdy kij ma dwa końce, mianowicie defensywa kuleje. Amiens traci sporo bramek i myślę że dziś również tego nie unikną. Rennes mimo wszystko ma jakość w ofensywie i mimo że ostatnimi czasy skuteczność bardzo zawodzi, to uważam że podrażnieni niepowodzeniami Bretończycy powinni tu ruszyć do ataku. Myślę że to będzie otwarte spotkanie i BTTS ma tu szansę wejść.

Montpellier - Toulouse BTTS @1.89 Fortuna     

Identyczny zakład po identycznym kursie. Tuluza jest obecnie najgorszą defensywą w lidze (na spółkę z Monaco) i ostatnio w meczach z ich udziałem pada naprawdę sporo goli. Wystarczy powiedzieć że w ostatnich trzech meczach strzelili łącznie 6 goli, tracąc 7. I to nie z byle przeciwnikami (Lille, Rennes, Lyon). Ze strzelaniem goli dużego problemu nie mają, jest tam kim postraszyć. Montpellier bardzo średnio wszedł w sezon, u siebie grają naprawdę dobrze i przy problemach w defensywie gości ich gol powinien być obowiązkiem. Tuluza jednak poszuka tu przełamania, z Lyonem byli naprawdę blisko zwycięstwa i napędzili dużo strachu Lopesowi i spółce. Liczę na to że trafią do siatki rywala przynajmniej raz. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom