>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 31.10.2019 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi


Tutaj podajemy typy
na czwartek - 31. Października


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ ⛔100 punktów.

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania Fortuna
forBet
Totolotek
Lvbet
eTOTO
- STS
- Betclic

- betfan

▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt;KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie możesz już podać nowego typu. przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz nagrodzony okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
wiksee 638

wiksee

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Godzina: 01:05
Spotkanie: St. Louis - Minnesota
Typ: 1/-6.5
Kurs: 2.90
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Wysokość kursu niezrozumiała dla mnie. Pomijając nawet fakt, że na czystą 1 też imo za wysoki. Minnesota spisuje się tragicznie do tej pory, tracą średnio 3.5 bramki na mecz strzelając nieco ponad 2. Zgromadzili 8 punktów w 12 meczach, z czego tylko jedno zwycięstwo odnieśli na wyjeździe - przeciwko równie beznadziejnym Senators. Blues na pewno do tej pory poniżej oczekiwań, ale 6 zwycięstw i 6 porażek to nie jest koniec świata, zwłaszcza że ostatnio prezentują się lepiej. 3 przegrane dopiero po dogrywkach, więc widać że kilka rzeczy działa, ale coś się nie zazębia jeszcze. Bilans bramkowy 37:39 a w domowych spotkaniach porażki z Knucks i Montrealem, po których przyszły wygrane z bardzo dobrze grającymi Avs i słabiutkimi Monarchs. Bądź co bądź - wszystko wskazuje na to, że nutki powoli się odradzają i wyrównują formę.

Żadna z drużyn nie strzela przesadnie dużo bramek ani nie jest mocno overowa. Do tego w Blues wypada jeden z najlepiej punktujących, Tarasenko. O ile drużynie z Minnesoty na dobre wyszła zmiana bramkarza, o tyle bardziej doświadczony Dubnyk mógłby w tym meczu pomóc. Generalnie gradu bramek się nie spodziewam, ale też nie wydaje mi się żeby Mild byli w stanie sprawić niespodziankę i przerwać fatalną, wyjazdową passę akurat w tym meczu. Dlatego właśnie ryzykuję wygraną Blues i poniżej 7 bramek w meczu przy bardzo atrakcyjnym kursie. Przewidywany wynik - 3:1

  190
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy - Serie A
Godzina: 21:00
Spotkanie: AC Milan - Spal
Typ: Spal/remis = zwrot
Kurs: 4.7
Bukmacher: Lvbet
Analiza:

Gdzie się podziała tamta drużyna... na na na na. AC Milan na 12. miejscu w ligowej tabeli z dorobkiem 10 punktów. AC Milan to tylko nazwa, a obecny poziom niczym nie przypomina wielkiego Milanu z dawnych lat. Ciężko znaleźć jakiekolwiek plusy tej drużyny. Pistoleto się zaciął... w tej drużynie na obecną chwilę nie ma składu i ładu. 
Na San Siro przyjedzie ekipa Spal, która spisuje się nieco gorzej od Milanu. Udało im się zremisować z Napoli, co może tylko dać im kopa. Urwali już punkty dla Lazio i stoczyli zacięty bój z Atalantą. 
Dziwi mi spora rozbieżność kursów. Tym bardziej, że AC Milan nie wyróżnia się niczym szczególnym i  na pewno nie jest takim faworytem jak obrazują to kursy bukmacherskie
H2H to cztery meczy na cztery mecze wygrane Milanu. Także czas na pierwsze przełamanie i pokonanie średniego Milanu. 

  100
 
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 03:00
Spotkanie: Utah - Clippers
Typ: Clippers -3,5
Kurs: 3.00
Bukmacher: sts
Analiza:
Wczoraj popłynąłem .. chociaż jakby nie kontuzja Younga w 2 kwarcie... kto wie co by się stało. Dla mojego pocieszenia powiem, że przewidziałem niespodziankę w Dallas. Dziś wieczorem dwa hity Boston - Bucks i Utah - Clippers. Wybieram drugie spotkanie, bo według mnie bardziej pewne i ... skąd taki kurs na Clippers? Jak ktoś może niech mi napisze w wiadomości prywatnej, bo nie rozumiem co tu się stało... Teraz powiem coś dziwnego, więc uwaga - Clippers są cholernie mocni. Może oddadzą Denver pierwsze miejsce w konfernecji, ale ... wygrają mistrzostwo. Tak, można mnie rozliczyć na koniec sezonu, ale dzisiaj mówię: Clippers mistrzem NBA. Kawhi zdobędzie je po raz drugi z rzędu z różnymi zespołami. Jestem tego prawie pewien. Chyba, że ... kontuzje. Wracając do meczu, Utah zespół defensywny z świetnym Mitchellem, kapitalnym obrońcą Gobertem, oraz z wieloma zadaniowcami. Jest jeszcze Conley (9-45 z gry w tym roku... dramat). Natomiast Clippers to ... Clippers. Dobra, jak spojrzymy na pierwszą piątkę Clippers z poprzednich meczów to wygląda źle. Ale siłą ich jest ławka, Lou i Harrell. Dodatkowo Beverley, który będzie w obronie uprzykrzał życie ile się da (kocham gościa). W obronie obok niego znów Kawhi ... on robi wszystko. Clippers według mnie dzisiaj pokonają Utah, ponieważ mają więcej talentu ofensywnego w zespole i mogą przedrzeć się przez obronę Utah, a Ci opierają grę na Mitchellu, bo Conley gra katastrofalnie. Jeden zawodnik może nie wystarczyć, a i Gobert może dzisiaj porzucać. Ja idę w Clippers i wierzę, że pokażą dzisiaj kawał dobrego basketu. 

  100
 
R 7

reuss111

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Shenzen
Godzina: 13:00
Spotkanie: Kiki Bertens - Belinda Bencic
Typ: Bencic
Kurs: 2.02
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Bertens udział w turnieju zawdzięcza wycofaniu się Osaki. W pierwszym meczu niespodziewanie wygrała z Ashleigh Barty, jednak wygrała to trochę za dużo powiedziane. To gra Australijki niespodziewanie posypała się i po wygranym pierwszym secie i przełamaniu serwisu rywalki w drugim przegrała 8 gemów z rzędu, co zadecydowało o porażce. Belinda natomiast po porażce z Barty pokonała w ostatnim meczu Kvitovą i wciąż liczy się w walce o triumf w całym turnieju. Wydaje mi się, że Bencic na chwilę obecną jest w lepszej formie i dzięki swojej regularności w grze odniesie drugie zwycięstwo na tym turnieju.

 [zwrot] zwrot
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 21:00
Spotkanie: AC Milan - Spal
Typ: AC Milan -2 (Handicap 0:2)
Kurs: 4.50
Bukmacher: Betclic


Nie zgadzam się z kolegą wyżej, że AC Milan nie ma zbyt wielu argumentów w tym meczu. To fakt, że źle zaczął sezon ale zdążył już zmienić trenera pod wodzą którego spisuje się lepiej i pojawił się promyk nadziei na lepsze jutro. Oglądałem pierwszy mecz Milanu pod wodzą Stefano Pioli'ego i z pewnością był to najlepszy mecz Rossonerich w tym sezonie. Już w pierwszej połowie mogli i powinni prowadzić przynajmniej 5:0, tylko marnowane na potęgę sytuacje bramkowe utrzymywały Lecce w meczu, który ostatecznie jakimś cudem zremisowali. W następnej kolejce przyszła porażka z Romą na wyjeździe ale myślę, że czas pracuje na korzyść Milanu i jeżeli zawodnicy złapią filozofię nowego trenera to zaczną w końcu grać na miarę oczekiwań. Dziś jest idealna okazja do przełamania bowiem na SanSiro przyjeżdża ekipa Spal - przedostatnia ekipa ligowej tabeli. Zespół, który przegrał wszystkie 4 mecze w delegacji nie strzelając przy tym ani jednego gola, tracąc aż 8. Co więcej, Milan w swojej historii czterokrotnie mierzył się ze Spal na poziomie Serie A, wszystkie te spotkania miały miejsce w dwóch ostatnich sezonach i zostały przez Milan wygrane. Jedno z nich w stosunku 4:0 - jak widać jest to przeciwnik, który Rossonerim wybitnie leży. O tym, że Stefano Pioli preferuje bardzo otwarty futbol już pisałem przy okazji meczu z Lecce, dodatkowym argumentem za wysokim zwycięstwem Milanu jest spora rywalizacja w formacji ofensywnej. Ekipa z SanSiro posiada w swojej kadrze wielu klasowych atakujących, siłą rzeczy nie wszyscy mieszczą się w wyjściowej jedenastce. Jednym z nich jest Krzystof Piątek, który nie ma pewnego placu o Stefano Pioli'ego. Z tego względu spodziewam się, że Milan nie będzie miał litości dla przeciwnika, a zawodnicy ofensywni (a także ich dublerzy) zrobią dziś wszystko by pokazać się trenerowi i będą gnębić przez pełne 90 minut słabo dysponowanego w delegacjach rywala.

  100
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - 1. Bułgaria
Godzina: 15:00
Spotkanie: Vitosha Bistritsa - Slavia Sofia
Typ: remis (handicap 2:0)
Kurs: 5.25
Bukmacher: STS
Analiza:

Bułgarski słabiak podejmuje na swoim stadionie zespół, który jak dotąd gra w kratkę. Vitosha Bistritsa na trzynaście meczów, dwanaście przegrała. Trudno oczekiwać aby dzisiaj ta fatalna statystyka została pozytywnie poprawiona.

Naprzeciw staje Slavia, która ma bardzo dobrą statystykę trzech ostatnich spotkań z rzędu wygranych. Wprawdzie ich przeciwnikami nie były zespoły z górnej półki, ale skoro mogli wygrać z nieco silniejszymi ekipami niż Vitosha, to tym bardziej powinni sobie poradzić z nimi.

Te poprzednie zwycięstwa dzisiejszych gości nie były nadto wysokie. Skromne, jednobramkowe prowadzenie, ale cenne bo na wagę zwycięstwa. Sądzę, że dzisiaj festiwalu strzeleckiego nie będzie, ale najgorszą drużynę w lidze goście powinni ograć nie jedną, a dwiema bramkami. Dlaczego nie trzema? Ponieważ Slavia na sześć wyjazdowych meczów strzeliła pięć bramek.

I taki też wynik - dwubramkowa przewaga gości nad gospodarzami - typuję w dzisiejszym spotkaniu.

  100
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 21:00
Spotkanie: AC Milan - Spal
Typ: AC Milan oraz BTTS
Kurs: 3,25
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Milan pod skrzydłami Poliego zaczął grać ofensywny futbol, ale nadal mają braki w defensywie. Spal nie ma szczęścia na San Siro oraz w tym sezonie na wyjazdach bo nie strzelili do tej pory ani jednej bramki. Ofensywa Rossonerich jest mocna, szkoda, że Piątek się do niej przy tym trenerze nie łapie, ale jako super zmiennik może dużo dać drużynie. (musi zacząć pracować nad innymi aspektami gry poza dokładaniem nogi do piłki w polu karnym) Myślę, że Milan w końcu wygra mecz pod wodzą nowego trenera bo na to zasługują po tym jak zagrali z Lecce oraz Romą, a Spal jest idealnym przeciwnikiem ku temu, żeby się przełamać i wskoczyć na odpowiedni tor, który pozwoli piąć się ku górze w tabeli Serie A. Goście tak jak wspomniałem - bez gola w obecne kampanii w delegacjach, a przez to jak grają gospodarze w defensywnie mogą pokusić się o strzelenie bramki. Ostatnie dwie kolejki w włoskiej ekstraklasie przyniosły parę niespodzianek, ale dzisiaj się jej nie spodziewam. 

  100
 
enero1986 1,1K

enero1986

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka Nożna -Puchar Polski
Godzina:17:30
Spotkanie: Stomil Olsztyn-Wisła Płock
Typ: Wisła Płock i powyżej 1.5 bramki
Kurs:2.07
Bukmacher: Fortuna

Analiza: :Na dzisiejszą pierwszą analizę wybrałem spotkanie Pucharu Polski.Pierwszoligowy Stomil Olsztyn podejmuje lidera ekstraklasy Wisłę Płock.Gospodarze w pierwszej lidze zajmują siódme miejsce z bilansem sześciu zwycięstw,czterech remisów oraz pięciu porażek strzelili 13 bramek tracąc 16.Obecnie Stomil od czterech spotkań pozostaje bez wygranej ich bilans w ostatnich sześciu spotkaniach to dwa zwycięstwa,dwa remisy oraz dwie porażki.Wisła natomiast jak już wspomniałem jest liderem ekstraklasy trener Radosław Sobolewski dokonał cudu wyprowadzając Wisłę z strefy spadkowej aż do pierwszego miejsca w tabeli a potrzebował na to zaledwie jedenastu spotkań Wisła ma bilans osiem zwycięstw,remis oraz cztery porażki ich bilans bramkowy to 19:19.Obecnie Wisła notuje serię ośmiu zwycięskich meczów,a na wyjeździe wygrała trzy spotkania z rzędu.W bezpośrednich spotkaniach od 2013 roku obie ekipy spotkały się siedem razy cztery razy padł remis,trzy razy wygrała Wisła Płock.Ostatnie spotkanie miało miejsce 13 lipca 2018 w meczu towarzyskim gdzie Wisła wygrała 2:0.Nie mam informacji co do przewidywanych składów jednak Radosław Sobolewski prawdopodobnie da odpocząć kilku podstawowym zawodnikom takim jak Alan Uryga, Dominik Furman, Damian Rasak, Mateusz Szwoch czy Ricardinho.Mimo wszystko typuje pewne zwycięstwo gości i wynik 0:2.

  100
 
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy - Serie A
Godzina: 21:00
Spotkanie: AC Milan - Spal
Typ: Milan wygra
Kurs: 1.53
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Spal na wyjazdach przegrywa każdy mecz. Milan potrzebuje punktów jeśli marzy choćby o europejskich pucharach. W ostatnim meczu zespół Milanu nie wyglądał źle i myślę, że dzisiaj na tle dużo słabszego rywala potwierdzi swoją wyższość.

  53
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi


Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, LaLiga
Godzina: 21:15
Spotkanie: Getafe - Granada
Typ: Granada over 0.5 gola
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Betfan
Analiza:Kursy w tym spotkania sa dla mnie mocnym nieporozumieniem. Getafe jest tutaj ustawiane w roli jakiegos mega faworyta a moim zdaniem kursy na gosci sa mocno przesadzone. Gram w tym meczu bezpiecznie, ze Granada strzeli minimum jedna bramke. Ten zespol jest objawieniem w tym sezonie. Jesli wygraja to wskocza na fotel lidera. Gospodarze wiadomo, ze slyna z ostrej, bezkompromisowej gry defensywnej ale tak uskrzydlona druzyna gosci uwazam, ze jest w stanie zdobyc tutaj przynajmniej jednego gola jesli nie nawet cos wiecej. Kurs dobry do gry.

  80
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
P 6,8K

piotrf

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka ręczna - Dania 1 liga mężczyzn
Godzina: 19:30
Spotkanie:
Ribe Esbjerg - Nordsjaelland
Typ: Wygrana Ribe i powyżej 53,5 bramki
Kurs: 2.13
Bukmacher:
Forbet
Analiza:

Ribe w tabeli duńskiej ligi zajmuje obecnie 2 miejsce i ma na koncie 5 zwycięstw 1 remis i 2 porażki. W meczach granych we własnej hali zanotowali 3 zwycięstwa i 1 porażkę. Ich bilans bramkowy wynosi 222 bramki zdobyte i 210 straconych. Daje to średnią wynoszącą 27,75 bramki zdobytej na mecz i 26,25 bramki straconej na mecz. O ich wygraną jestem raczej spokojny bo grają z zespołem który zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Trudniej będzie w tym zakładzie o drugi warunek, a więc o over 53,5 bramki ale i to nie jest niemożliwe. w ostatnich 5 spotkaniach Ribe padało kolejno: 54,56,56,54,49 bramek. Statystycznie wygląda to bardzo dobrze.
Nordsjaelland zajmuje ostatnie miejsce w tabeli z tylko jednym zwycięstwem i aż 7 porażkami. W tych 8 meczach zdobyli zaledwie 198 bramek i stracili aż 244. W meczach wyjazdowych odnotowali 1 zwycięstwo i 3 razy schodzili z boiska pokonani. Będzie im ciężko pokonać swoich dzisiejszych rywali ale skupmy się na bramkach. Jeśli weźmiemy pod uwagę ostatnie 5 spotkań ligowych to padało w nich kolejno: 54,59,58,52,54 bramki. Jak widać więc tylko raz w ostatnich 5 spotkaniach dzisiejsza linia nie została pokryta.
To mój dzisiejszy typ. Powodzenia.


  113
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
skeleton 729

skeleton

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy - Serie A
Godzina: 21:00
Spotkanie: AC Milan - Spal
Typ: x
Kurs: 4.55
Bukmacher: eToto

AC Milan, jedna z najbardziej przereklamowanych drużyn ostatnich lat, a obecny sezon myślę że urzeczywistnia jakość zawodników tej drużyny. Według mnie większość z nich jest przereklamowana, a poza tym drużyna nie posiada gwiazd z prawdziwego zdarzenia (może z wyjątkiem Donnarummy) czy tez liderów mogących przesądzić o losach spotkania. Ponadto Bianconeri w tym sezonie kompletnie bez formy, zaledwie 1 zwycięstwo u siebie w 4 spotkaniach, a punkty stracili z Lecce, Interem i Fiorentiną. Milan pod wielką presją, a Spal to ostatni zespół z dołu tabeli, później czekają ich spotkania z Lazio, Juve czy Napoli gdzie o punkty będzie bardzo ciężko.
Po drugiej stronie ekipa Spal, która co prawda na wyjazdach w tym sezonie również katastrofa - 4 mecze, 4 porażki jednak po cichu liczę tutaj na sprawienie niespodzianki - w końcu z kim jak nie z beznadziejnym Milanem. Spal w dodatku na wyjeździe bez strzelonej bramki...o zwycięstwo myślę że będzie niesłychanie trudno, jednak remis jak najbardziej jest w ich zasięgu. Gospodarze z pewnością będą przeważać przez większość spotkania dlatego liczę na skuteczne kontry po stronie gości.

  100
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, LaLiga
Godzina: 21:15
Spotkanie: Getafe - Granada
Typ: Maergines Zwycięstwa Granada wygra różnicą 1 gola
Kurs: 5.70
Bukmacher: Etoto
Analiza:
Witam serdecznie,
Roberto Soldado oraz Adrian Ramos sa zdrowi i sa w bardzo dobrej Formie. W Granadzie zabraknie 2 pomocnikow (Yangel i Angel)jednego za Karty a drugi ma kuntuzje ale sklad nie jest az tak waski.

Gospodarze jak na swoje mozliwosci to rozgrywaja zbyt duzo meczy, bo ciagna jeszcze LE.
Wnioskuje,ze wychodzi zmeczenie.Obie ekipy w formie dlatego ciezko wnioskowac wyniak ale uwazam ,ze na wiekszym relaksie , bo stoja w lidze wiele wyzej niz gospodarze, zwycieza Goscie. Kurs dosc wysoki, zacheca.
W Getafe nie ma az 3 obroncow w tym Alan i  Suarez, wazne Postacie.


Pozdrawiam 

  100
 
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LaLiga
Godzina: 21:15
Spotkanie: Getafe - Granada
Typ: Remis
Kurs: 3.35
Bukmacher: sts



Typ na przeczucie, nie mam w zwyczaju stawiania czystego remisu ale na to spotkanie nie widzę innej opcji. Dwa dni z rzędu zagrałem La Liga o 21:15 i dwa dni na plus, oby i trzeci sie udał. Granada jako aktualna sensacja ligi hiszpańskiej, przedwczoraj siedzieli na fotelu lidera. Z drugiej strony Getafe, które u siebie gra naprawdę solidnie. Do tego kursy na over 1.5 w tym meczu sięgają nawet 1.60, czyli śmierdzi tu typowym hiszpańskim 0:0. Kursy na remis lecą w dol. Gospodarze muszą rozkładać siły, bo graja jeszcze w Lidze Europy, wiec z czystą jedynką bym bardzo uważał. Ostatnie 5 spotkań na stadionie Getafe aż 3 razy zakończyło sie remisem. Tak jak wspomniałem, typ mocno oparty na przeczuciu, ale chętnie posłucham argumentów za wygrana Getafe lub Granady, dla mnie mecz 50/50. Alternatywne X2 lub under 2.5 w meczu rownież jak najbardziej do gry, ja jednak na potrzebę konkursu ryzykuje czystym remisem. 

  100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy - Serie A
Godzina: 21:00
Spotkanie: AC Milan - Spal
Typ: Milan - 1ha (zwrot Przy wygranej 1 golem) 
Kurs: 1,76
Bukmacher: lvbet
Analiza 
W Milanie co rusz zmiany. Może nowy trener przyniesie coś pozytywnego. Na oewbo ich gra wyglądała lepiej z Lecce i Romą, niż w poprzednich spotkaniach. Milan stara sie grać ofensywnie i tworzyć sytuację. W meczu z Lecce mieli trochę pecha. Stworzyli mnóstwo sytuacji. 
Dziś w pierwszym składzie ma wybiec Krzysiu Piątek. Jego siadanie na ławce w poprzednich meczach trener tłumaczył tym, iż u niego każdy ma czystą kartę i może się pokazać. Mam nadzieję, że dziś Polak pokaże to co wyprawial z czasów gry w Genui.
Spal w strefie spadkowej. Jeśli nie poprawia meczów wyjazdowych, to widmo spadku będzie spore. W tym sezonie ich bilans delegacji woła o pomstę do nieba. Cztery mecze, cztery porażki i bramki 0-8.

Idealna okazja dla Milanu, by się wziąć w garść i dziś wygrać i to najlepiej wysoko. 

 [zwrot] zwrot
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
DyscyplinaPiłka nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 21:15
Spotkanie: Getafe - Granada
Typ: powyżej 32 fauli (32 zwrot)
Kurs: 2,0
Bukmacher: etoto
Analiza:

Linia bardzo wysoka, prawie jak w naszej Ekstraklasie ale nie ma co się dziwić bo obie ekipy popełniają przewinienia w sporych ilościach. Krótko o sytuacji obu drużyn jeżeli chodzi o tabelę, Getafe 13 pozycja a więc bez niespodzianki natomiast Granada to już jak na warunki hiszpańskie mała sensacja. Beniaminek spisuje się bardzo dobrze i obecnie po 10 spotkaniach zajmuje 3 miejsce zaraz za plecami Barcelony i Realu. Dzisiejsza wygrana pozwoliła by im nawet na objęcie fotela lidera przynajmniej do spotkań weekendowych co już było by naprawdę nie lada wyczynem.
Obie ekipy mierzyły się dosyć dawno bo ostatnio na tym poziomie rozgrywkowym spotkały się dwukrotnie w 2015 roku i w tych spotkaniach padło równo po 31 fauli.
W trwającym sezonie do tej pory rozegrali równo po 5 spotkań domowych czy wyjazdowych.
Getafe średnio u siebie popełniają 16,2 fauli (15, 11, 15, 23, 17), Granada na wyjazdach średnio 15,6 (16, 13, 13, 18, 18).
Dla gości spotkanie bardzo ważne bo kto nie chciałby przewodzić w lidze i oglądać za sobą w tabeli takie ekipy jak Barca, Real czy Atletico. Gospodarze nie odpuszczą bo dla nich każda wygrana to mały kroczek do utrzymania w lidze i walki na boisku w tym spotkaniu nie zabraknie.

  100
 
 
kuba22 921

kuba22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia Serie AGodzina: 23:15Spotkanie: Santos - BahiaTyp: 1Kurs: 1,60Bukmacher: STS Santos cały czas walczy aby być w copalibertadores. U siebie gospodarze dzisiejszego meczu radzą sobie bardzo przyzwoicie, ostatnie 3 mecze z rzedu wygrali aplikaujac przeciwnikom conajmniej dwa gole. Bahia na wyjeździe gra w kratkę wygrywając albo remisujac i dzis wg schematu powinna być porażka. Ciekawostka jest to że ostatni raz Bahia jakiekolwiek punkty przywiozła do domu ze stadionu Santos to było aż 7 lat temu. Dzisiaj Santos wygra mecz i tak też na niego stawiam. 

  60
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom