>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

14. kolejka PKO Ekstraklasy (02.11-04.11.2019)

Status
Zamknięty.
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Pogoń Szczecin - Lech Poznań 
Typ: Lech Poznań lub remis
Kurs: 1,59   
Bukmacher: STS

Pogoń do niedawna był liderem. Ich wyniki były imponujące, ale teraz coś się zepsuło. Ostatnie spotkanie to porażka na wyjeździe 0:2 z Cracovią. Przykrą niespodzianką dla Pogoni była domowa przegrana z Rakowem i to musiało być dla nich bolesne. Lech Poznań znowu nie ma udanego sezonu. Jego początek zwiastował, że to może być wreszcie sezon na miarę ich potencjału, ale dalsze mecze pokazały, że tak wcale być nie musi. Dwa ostatnie mecze Lech przegrał, natomiast wcześniejsze dwa wygrał. Tak wygląda cały sezon w wykonaniu tej drużyny, grają po prostu nierówno. Jeszcze ani razu nie przegrali trzech spotkań z rzędu i liczę na to, że również teraz im się to nie przytrafi. Pogoń Szczecin nie jest obecnie w dobrej formie, więc jest to dobra szansa dla Lecha, żeby zdobyć w Szczecinie przynajmniej jeden punkt. Osobiście widzę tu remis a jeśli ktoś ma wygrać, to według mnie będą to goście. Ostatnia wizyta Lecha w Szczecinie to remis 1:1 i podobnego wyniku spodziewam się też w tym meczu.
 
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Absolutnie nie warto pakować się w ten mecz. Jedni i drudzy grają Puchar Polski, Pogoń w Mielcu w środę, Lech w Rzeszowie w wtorek , a więc dalekie wyjazdy i mimo wszystko ciężkie przeprawy. Lech z Zagłębiem zagrał fatalnie, brak pomysłu na grę, niech się cieszą, że stracili tylko dwie bramki, bo Zagłębie miało sporo sytuacji. Pogoń w Krakowie też słaby mecz, mieli swoje okazje, zabrakło skuteczności, co skutkowało pierwszą porażką na wyjeździe. Nie wiadomo jakimi składami zagrają owe drużyny w środku tygodnia, pewnie będzie parę zmian, ale ze stawianiem Ekstraklasy wstrzymałbym się do zakończenia meczy PP, gdzie jest tylko jeden mecz, a więc dogrywki bardzo możliwe. 
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
arka gdynia-legia warszawa  typ:2 kurs:1.75  
14 kolejka polskiej ekstraklapy bedzie ciezka do typowania ale ja wybralem spotkanie w ktorym goscie powinni wygrac.arka gdynia jest dla mnie najbardziej nieprzewidywalna ekipa poniewaz potrafia zaskoczyc i odebrac punkty najmocniejszym szczegolnie na wlasnym boisku.graja bardzo nie rowno,powalczyli z lechia i piastem notujac remisy,a pare dni temu ze slaskiem na wyjezdzie grali bardzo slabo przegrywajac tylko 2-1.legia zaszalala ostatnio wygrywajac z wisla krakow az 7-0 ale z arka tak latwo nie bedzie.stawiam na legie poniewaz ich defensywa wyglada dobrze,powoli wraca novikovas,wszolek dal wzmocnienie i jak jeszcze wroci gwilia to bedzie juz bardzo dobrze.w srode beda mecze pucharu polski i legia ma problem bo gra z widzewem i wiadomo co to za mecz-nie bedzie oszczedzania,a arka juz odpadla z rozgrywek.mimo to stawiam na legie-ma kim grac,trener przestal mieszac skladem,pewnosc w swoje umiejetnosci wrocila i uwazam ze po wysokiej wygranej z wisla pojda za ciosem i pokonaja himeryczna arke.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
Górnik - Piast
Typ: remis/Piast &amp; poniżej 4.5 gola  
Kurs: 1.65
Bukmacher: Forbet
W niedzielę czeka nas pojedynek dwóch drużyn z Górnego Śląska. Górnik będący pod formą podejmie wznoszącego się na fali Piasta. W ekipie gospodarzy  panuje nerwowa atmosfera i coraz częściej mówi się o zwolnieniu Marcina Brosza. Choć początek sezonu był dla Zabrzan całkiem niezły to teraz grają naprawdę źle. Górnik nie odniósł zwycięstwa od ponad 2 miesięcy i swój dorobek punktowy nieznacznie poprawia jedynie remisami.  Natomiast w ekipie Piasta pracuje się trenerowi Fornalikowi znacznie lepiej.  Gliwiczanie w odróżnieniu do Zabrzan grają dalej w Pucharze Polski, a do lidera Ekstraklasy tracą zaledwie punkt. Ostatnie mecze pokazały, że Piast potrafi strzelać bramki, a w obronie nie robi większych problemów. Na pewno nie takich jakie zdarzały się w eliminacjach do europejskich pucharów. Jak dla mnie faworyt jest tylko jeden. Pomimo tego, że kursy są wyrównane (pewnie również dlatego, że są to derby) uważam, że Piast sobie poradzi przynajmniej na tyle dobrze, żeby meczu nie przegrać. Dodatkowo dorzucam do zakładu opcję na to, że w meczu nie padną więcej niż 4 bramki. Jest to dość pewny typ, ponieważ zarówno w ekstraklasowych meczach Górnika jak i Piasta w tym sezonie ani razu nie padły więcej niż 4 bramki.
 
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Arka - Legia 1X @ 2,09 @ Fortuna

Kupon typowo pod naszą Ekstraklasę. Po wygranej 7-0 nad Wisłą każdy widzi Legię na mistrza, tymczasem ja widzę, że po raz kolejny może się sprawdzić prawidłowość Legia&gt;Arka, Arka&gt;Legia, Wisła&gt;Arka, gdyż Arka w kolejnej kolejce zmierzy się w Krakowie z Wisłą. W naszej Ekstraklasie takie zwroty akcji są w normie, a kursy na nie dobre. Co do samego meczu: Arka u siebie od jakiegoś czasu wygląda dobrze, przeważa, brakuje szczęścia do większej ilości punktów. Czas by to szczęście przyszło bo sytuacja robi się nerwowa. Nowy trener wydaje się być ciekawą postacią, a piłkarze nie raz pokazywali dużą mobilizacje na ważnych/trudnych rywali (gorzej w meczach na dole tabeli). Legia już wczoraj z II ligowym Widzewem pokazała, że forma z meczu z Wisłą gdzieś została zgubioną. Zwycięstwo po męczarniach w końcówce grając praktycznie pierwszym składem nie wróży dobrze dla kondycji pierwszego składu w meczu w Gdyni. Bardziej ryzykownie można iść na czystą 1, lub DNB. 1X po kursie ponad 2.00 to dla mnie spore value.
 
D 28,9K

deenis7

Ekstraklasa Expert


Raków Częstochowa-Wisła Kraków

Na zakończenie 14. kolejki w Bełchatowie Raków podejmie Wisłę Kraków. Obie drużyny w tym sezonie nie zachwycają, drużyna z Krakowa znajduje się w kryzysie, grają fatalnie co jest powiązane z kadrą jaką aktualnie dysponują, w drużynie jest wiele kontuzji i nie wygląda to kolorowo. Przegrali ostatnie 5 spotkań. O ile u siebie wygląda to jeszcze nie najgorzej, to na wyjazdach jest już tragedia. Nie ma ani stylu ani nawet walki, a mając taką kadrę drużyna powinna nadrabiać walką i zaciekłością na boisku. Raków w ostatniej kolejce po słabym meczu przegrał z ŁKS-em w Łodzi, ale dwa wcześniejsze spotkania ze Śląskiem i Pogonią wygrali. Dodatkowo w tygodniu ograli bez problemów Olimpię Elbląg 4:0 i zameldowali się w kolejnej rundzie Pucharu Polski, z którego Wisła odpadła już rundę wcześniej. Myślę, że Wisła nie ma argumentów aby urwać punkty drużynie z Częstochowy.

Raków wygra mecz Kurs: 2.06 Fortuna       

Raków lub remis i poniżej 4.5 bramki w meczu  Kurs: 1.50 Forbet (EE)       

1:0 2/2     :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
cytat z dnia 31 października 2019 13:06 przez typerskokiArka - Legia 1X @ 2,09 @ Fortuna

Kupon typowo pod naszą Ekstraklasę. Po wygranej 7-0 nad Wisłą każdy widzi Legię na mistrza, tymczasem ja widzę, że po raz kolejny może się sprawdzić prawidłowość Legia&gt;Arka, Arka&gt;Legia, Wisła&gt;Arka, gdyż Arka w kolejnej kolejce zmierzy się w Krakowie z Wisłą. W naszej Ekstraklasie takie zwroty akcji są w normie, a kursy na nie dobre. Co do samego meczu: Arka u siebie od jakiegoś czasu wygląda dobrze, przeważa, brakuje szczęścia do większej ilości punktów. Czas by to szczęście przyszło bo sytuacja robi się nerwowa. Nowy trener wydaje się być ciekawą postacią, a piłkarze nie raz pokazywali dużą mobilizacje na ważnych/trudnych rywali (gorzej w meczach na dole tabeli). Legia już wczoraj z II ligowym Widzewem pokazała, że forma z meczu z Wisłą gdzieś została zgubioną. Zwycięstwo po męczarniach w końcówce grając praktycznie pierwszym składem nie wróży dobrze dla kondycji pierwszego składu w meczu w Gdyni. Bardziej ryzykownie można iść na czystą 1, lub DNB. 1X po kursie ponad 2.00 to dla mnie spore value.

Arka u siebie wygląda ostatnio dobrze? To się uśmiałem, grają największą padakę w lidze. Śmiem twierdzić, że tak grający wczoraj "3-cio ligowy" Widzew bez najmniejszych problemów poradziłby sobie z obecną Arką. Legia miała wczoraj mnóstwo sytuacji, już do przerwy powinno być minimum 0:2 , po przerwie zrobili swoje, stracili dwie głupie bramki po dwóch błędach obrońców, w ostateczności zasłużenie wygrali. Człowieku, jeśli chodzi o kontuzje to są zawodowi piłkarze, parę lat temu grali praktycznie co 3 dni, w lidze, w LM czy LE i jakoś dawali radę, a teraz niby mają stracić mnóstwo sił, bo grają raz na jakiś czas 3 mecze praktycznie w 8 dni. Sorry, ale nic nie przemawia tutaj za Arką, Legia ma szeroką kadrę i niespodzianki nie przewiduje. 
 
larson90 427

larson90

Użytkownik
Arka - Legia 
3 listopad, godzina 17:30
typ: 2
kurs: 1,78
buk: betclic

Spotkanie Arki walczącej o utrzymanie Arki z walczącą o tytuł Legią. Faworyt biorąc pod uwagę głównie ostatnią formę może być tylko jeden. Legia. 
Gospodarze są na przed ostatnim miejscu w tabeli. Zgromadzili tylko 10 oczek w 13 meczach, bilans 2-4-7 11:22 w bramkach. Najwięcej straconych goli w całej lidze. 
U siebie Arka ma bilans 1-4-1 więc teoretycznie nie wygląda to tragicznie ale i tak pod tym względem w lidze jest druga od końca. Wobec słabych wyników w klubie nie pracuje już trener Zieliński a nowy trener nie odmienił jeszcze ekipy. Prezes Pertkiewicz, który wydobył Arkę z kryzysu i doprowadził do sukcesów w PP i SP Polski też już nie pracuje. Wydaje się że Arka zarządzana jest o wiele gorzej. 
Legia jest w odmiennych nastrojach. Po złym początku w lidze i Pucharach wydawało się że posada Vuko jest mocno zagrożona. Zaskoczeniem było to że Midouski wytrzymał ciśnienie. Na ten moment wydaje się, że to się opłaciło. Legia w ostatnich ostatnie 3 mecze wygrała wszystkie. 2-1 z Lechem 7-0 z TSW i 3-2 z RTS. W formie jest Kante, przełamał się Novikovas. Dość szeroka kadra to największy atut gości. Tym samym nie mogą pochwalić się gospodarze. 
Stawiam na wygraną gości. Legia w ostatnich dwóch meczach w Gdyni wygrała po 2-1. Bardzo możliwa powtórka tego wyniku. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
Korona - Zagłębie
Korona poniżej 1,5 gola   
Kurs 1,54
iForbet

Korona to czerwona latarnia bieżących rozgrywek. O ich słabym poziomie mówi fakt, że w dotychczasowych 13 kolejkach zdobyli tylko 6 bramek. Na sobotę wybieram typ, że w ich meczu z Zagłębiem nie strzelą więcej niż 1,5 gola. Zagłębie w 6 meczach wyjazdowych z bilansem 10:12, czyli tracą średnio 2 gole w meczu. Ale ten bilans bardzo zafałszował mecz ze Śląskiem zakończony wynikiem 4:4, do tego porażka z Wisłą 4:2. w pozostałych 4 spotkaniach na wyjeździe stracili tylko 4 gole. Słaba ofensywa Kielczan daje prawie pewność, że nie uda im się strzelić 2 bramek w tym spotkaniu. Do tego atmosfera początku listopada nie powinna nastrajać do ofensywnych fajerwerków.
 
muminiasty 35,7K

muminiasty

Znawca - Kolarstwo
cytat z dnia 31 października 2019 15:05 przez tarki_16


Arka u siebie wygląda ostatnio dobrze? To się uśmiałem, grają największą padakę w lidze. Śmiem twierdzić, że tak grający wczoraj "3-cio ligowy" Widzew bez najmniejszych problemów poradziłby sobie z obecną Arką. Legia miała wczoraj mnóstwo sytuacji, już do przerwy powinno być minimum 0:2 , po przerwie zrobili swoje, stracili dwie głupie bramki po dwóch błędach obrońców, w ostateczności zasłużenie wygrali. Człowieku, jeśli chodzi o kontuzje to są zawodowi piłkarze, parę lat temu grali praktycznie co 3 dni, w lidze, w LM czy LE i jakoś dawali radę, a teraz niby mają stracić mnóstwo sił, bo grają raz na jakiś czas 3 mecze praktycznie w 8 dni. Sorry, ale nic nie przemawia tutaj za Arką, Legia ma szeroką kadrę i niespodzianki nie przewiduje. 
Że Ty od razu po puszczeniu niesprawdzonej informacji o najmocniejszym składzie Cracovii w Bytowie czepiasz się czyichś typów to jest niepojęte. Z ciekawości przejrzałem też sobie Twoje pozostałe wpisy odnośnie ekstraklasy, za każdym razem z podobną pewnością siebie zabierałeś głos, a wychodziło raczej średnio.
Odnośnie rzeczonego meczu, oglądasz w ogóle ligę?  Tak, Arka u siebie zdaniem wielu ekspertów ostatnio wygląda co najmniej przyzwoicie. Ja sam nie oceniam, bo jako kibic nie jestem obiektywny. Widzę mnóstwo mankamentów w grze Arki, sam niekoniecznie widzę tą dobrą grę, ale ostatnich spotkań w Gdyni padaką bym nie nazwał. Arka na pewno gra w kratkę, wyraźnie obniża loty na wyjazdach, czasami brakuje zimnej krwi/szczęścia zwłaszcza w pierwszych połowach. Z resztą podobnie w kratkę w ostatnim czasie układają się wyniki między Arką i Legią. No i gdzie jak gdzie, ale ta liga nie akceptuje stwierdzeń "niespodzianki nie przewiduje". Nie neguję typów na Legię, bo Arka nie przekonuje, ale pisanie z takim przekonaniem w tak losowej lidze...

Jak już zabrałem głos to podam też typ, trochę optymistycznie pod swoim kątem, jako kibica Arki zagram, że obie drużyny w tym meczu strzelą bramkę,   kurs 1,9 w STS wygląda ciekawie. 
Żółto-niebieskim skończył się margines błędu, a terminarz do końca roku nie jest łatwy. Arka musi stawać na głowie w każdym meczu, żeby wyrywać punkty i sprawić jakieś niespodzianki. Gdynianie ostatnio odrobinę lepiej wyglądają w konstruowaniu akcji bramkowych, poza meczem we Wrocławiu piłkarze Arki stwarzali sobie sytuacje bramkowe i zaczęli regularniej trafiać do siatki. Liczę, że stojąc pod ścianą znajdą też drogę do bramki Wojskowych. Legia od porażki w Gliwicach ewidentnie się otrząsnęła i zaczyna łapać wiatr w żagle - na ile jest to zasługa formy Legii, a na ile słabości rywali według mnie ciężko oceniać (zanim ktoś odezwie się oburzony- obecnie Lech, Wisła czy Widzew (abstrahując od ligi) to nie są drużyny o potencjale na walkę o mistrzostwo- Arka tym bardziej). W każdym razie ofensywnie wyglądają znacznie lepiej niż jeszcze jakiś czas temu. Do tego postawa obrony Arki dalej jest po prostu słaba, mnóstwo błędów i prezentów. Do tego historia ostatnich bezpośrednich spotkań też może być jakimś tam argumentem za powyższym typem.
 
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
cytat z dnia 1 listopada 2019 09:34 przez muminiasty

Że Ty od razu po puszczeniu niesprawdzonej informacji o najmocniejszym składzie Cracovii w Bytowie czepiasz się czyichś typów to jest niepojęte. Z ciekawości przejrzałem też sobie Twoje pozostałe wpisy odnośnie ekstraklasy, za każdym razem z podobną pewnością siebie zabierałeś głos, a wychodziło raczej średnio.
Odnośnie rzeczonego meczu, oglądasz w ogóle ligę?  Tak, Arka u siebie zdaniem wielu ekspertów ostatnio wygląda co najmniej przyzwoicie. Ja sam nie oceniam, bo jako kibic nie jestem obiektywny. Widzę mnóstwo mankamentów w grze Arki, sam niekoniecznie widzę tą dobrą grę, ale ostatnich spotkań w Gdyni padaką bym nie nazwał. Arka na pewno gra w kratkę, wyraźnie obniża loty na wyjazdach, czasami brakuje zimnej krwi/szczęścia zwłaszcza w pierwszych połowach. Z resztą podobnie w kratkę w ostatnim czasie układają się wyniki między Arką i Legią. No i gdzie jak gdzie, ale ta liga nie akceptuje stwierdzeń "niespodzianki nie przewiduje". Nie neguję typów na Legię, bo Arka nie przekonuje, ale pisanie z takim przekonaniem w tak losowej lidze...

Jak już zabrałem głos to podam też typ, trochę optymistycznie pod swoim kątem, jako kibica Arki zagram, że obie drużyny w tym meczu strzelą bramkę, kurs 1,9 w STS wygląda ciekawie. 
Żółto-niebieskim skończył się margines błędu, a terminarz do końca roku nie jest łatwy. Arka musi stawać na głowie w każdym meczu, żeby wyrywać punkty i sprawić jakieś niespodzianki. Gdynianie ostatnio odrobinę lepiej wyglądają w konstruowaniu akcji bramkowych, poza meczem we Wrocławiu piłkarze Arki stwarzali sobie sytuacje bramkowe i zaczęli regularniej trafiać do siatki. Liczę, że stojąc pod ścianą znajdą też drogę do bramki Wojskowych. Legia od porażki w Gliwicach ewidentnie się otrząsnęła i zaczyna łapać wiatr w żagle - na ile jest to zasługa formy Legii, a na ile słabości rywali według mnie ciężko oceniać (zanim ktoś odezwie się oburzony- obecnie Lech, Wisła czy Widzew (abstrahując od ligi) to nie są drużyny o potencjale na walkę o mistrzostwo- Arka tym bardziej). W każdym razie ofensywnie wyglądają znacznie lepiej niż jeszcze jakiś czas temu. Do tego postawa obrony Arki dalej jest po prostu słaba, mnóstwo błędów i prezentów. Do tego historia ostatnich bezpośrednich spotkań też może być jakimś tam argumentem za powyższym typem.

Czy ja pisałem o składzie czy tylko podałem informację, że cała kadra 1 zespołu jedzie na mecz pucharowy!? Nie weszło trudno, Probierz dokonał parę zmian w składzie , Cracovia nie wygrała po 90 min, płakać nie będę. Mecze oglądam, co drugi na pewno i wiem, że ta liga jest nieprzewidywalna , po prostu moim zdaniem tak grająca Arka nie ugra nawet pkt, jak będzie zobaczymy w niedzielę wieczór. 
 
poziomka_z_pizdzichowa 123
Spotkanie: Korona Kielce vs Zagłębie Lubin
typ: over 1,5 bramek gości:

Futbol jaki pokazują w ostatnim czasie goście, zachęca do zagrania tego typu. Zagłębie w ostatnich 5 meczach w ekstraklasie 4 krotnie pokrywało podany przeze mnie over. Co do postawy Korony w tym sezonie, to grają tragiczny futbol, zajmują ostatnie miejsce w tabeli, i jak dla mnie jeden z kandydatów do spadku  . Biorąc pod uwagę Że trener Martina Sevela stawia na ofensywny styl gry, myślę że te 2 bramki powinny paść ze strony Lubinian, i typ jest jak najbardziej do gry .
Typ poboczny : Over 2,5 bramek gości ~4,5
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi


Może komuś się przyda do analiz na bieżącą kolejkę
 
Pauzujący w 14. kolejce

4 żółte kartki

Mateusz Matras (Górnik Zabrze)
Jakub Bartkowski (Pogoń Szczecin)
Adam Buksa (Pogoń Szczecin)
Jakub Tosik (KGHM Zagłębie Lubin)

Czerwona kartka

Żarko Udovicić (Lechia Gdańsk)

Zagrożeni karą w następnej kolejce

7 żółtych kartek

Janusz Gol (Cracovia)

3 żółte kartki

Michal Siplak (Cracovia)
Erik Janża (Górnik Zabrze)
Zoran Arsenić (Jagiellonia Białystok)
Bartosz Kwiecień (Jagiellonia Białystok)
Taras Romanczuk (Jagiellonia Białystok)
Ivan Runje (Jagiellonia Białystok)
Jakub Wójcicki (Jagiellonia Białystok)
Michael Gardawski (Korona Kielce)
Ivan Marquez (Korona Kielce)
Jakub Żubrowski (Korona Kielce)
Błażej Augustyn (Lechia Gdańsk)
Karol Fila (Lechia Gdańsk)
Lukas Haraslin (Lechia Gdańsk)
Flavio Paixao (Lechia Gdańsk)
Artur Sobiech (Lechia Gdańsk)
Rafał Wolski (Lechia Gdańsk)
Jose Kante (Legia Warszawa)
Jan Grzesik (ŁKS Łódź)
Guima (ŁKS Łódź)
Dani Ramirez (ŁKS Łódź)
Jarosław Jach (Raków Częstochowa)
Tomas Petrasek (Raków Częstochowa)
Dawid Szymonowicz (Raków Częstochowa)
Przemysław Płacheta (Śląsk Wrocław)
Marcin Wasilewski (Wisła Kraków)
Jakub Rzeźniczak (Wisła Płock)
Mateusz Szwoch (Wisła Płock)

źródło ekstraklasa.org
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Korona - Zagłębie 0:1
Zagłębie, @2,50 LVBET (EE)
  
Zagłębie (AH -1), @3,90 LVBET (zwrot przy wygranej jednym golem)  

Spotkanie rozpoczynające 14. kolejkę Ekstraklasy do Kielc przyjeżdża Zagłębie. Konsekwentnie idę w stronę ekipy z Lubina, jak już nie raz powtarzałem od czasu jak zwolniono van Dael'a a zatrudniono Martina Sevelę w Zagłębiu zaszła ogromna metamorfoza oczywiście na plus, nie licząc spotkania z Pogonią, które Miedziowym nie wyszło, a szczególnie pierwsza połowa, w której Szczecinianie całkowicie zdominowali zespół Seveli, a to jest jeden z atutów filozofii słowackiego  trenera, żeby to jego zespół dyktował warunki gry, był częściej przy piłce i non stop atakował, nawet jak wynik jest korzystny to nie cofają się do obrony tylko próbują dobić przeciwnika, od czasu przyjścia Seveli znacznie poprawiła się wydolność piłkarzy, na początku sezonu kiepsko wyglądali pod tym względem, teraz można powiedzieć, że biegają cały czas, także bez piłki, ale najważniejsze, że mądrze, wychodzą na pozycję, zamieniają się pozycjami, w ostatnim meczu przeciwko Lechowi jako drużyna przebiegli 8km więcej. Korona w ostatnim meczu z Piatem wyglądała już dość dobrze, biorąc jej wcześniejsze wyniki, z czasem trener Smyla pewnie poustawia drużynę i zacznie ona punktować, ale mam nadzieję, że nie będzie to jutro, ogólnie stadion Korony jest szczęśliwy dla Zagłębia, wygrali tam 2 ostatnie spotkania ligowe oraz ostatnie w Pucharze Polski już za trenera Seveli, w żadnym z nich nie tracąc bramki. Dodatkowo Zagłębie notuje ostatnio świetne wyniki w delegacjach, najpierw pamiętny remis we Wrocławiu 4:4, następnie w Gdańsku wygrana z Lechią 1:2 i w takim samym stosunku w poprzedniej kolejce z Lechem w Poznaniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
P 6,8K

piotrf

Użytkownik
Cracovia - Lechia Gdańsk
obie drużyny strzelą
kurs 1.80
STS
  
Po raz kolejny idę w tym że obie drużyny strzelą w meczu w którym gra Cracovia. Gospodarze do tej pory w lidze w każdym z 13 spotkań gola zdobywali więc widać że nie mają problemu z ofensywą. Do tej pory ustrzelili w lidze 21 bramek z czego 11 na własnym stadionie. W tych 13 spotkaniach zaledwie w 4 ich przeciwnicy nie znaleźli sposobu na pokonanie bramkarza pasów.
Lechia Gdańsk tylko w 2 pierwszych meczach które zakończyły się bezbramkowymi remisami nie strzelała rywalom bramki. W pozostałych 11 zawsze minimum raz pokonywała bramkarza drużyny przeciwnej. W lidze Lechia zdobyła 17 bramek i aż 13 straciła. Na wyjazdach bilans ten wynosi 9 bramek zdobytych i 7 straconych. Obie drużyny grały w tygodniu spotkania Pucharu Polski. Cracovia 3-2 pokonała po dogrywce Bytovię Bytów, natomiast Lechia 2-0 uporała się z Chełmianką Chełm. Liczę na otwarte spotkanie w którym padnie kilka bramek i w którym każda z drużyn minimum raz pokona bramkarza rywali.
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Raków Częstochowa - Wisła Kraków 
Raków wygra przynajmniej jedną połowę 
@1.50 Sts   

Wisla Kraków w rozsypce. Ciężko będzie im się pozbierać po blamażu w Warszawie gdzie przegrali aż 7-0, co na naszą Ekstraklasę ti jakiś kosmos. Obawiam się, że porazka z Legią, tsk wysoka porażka to początek drogi w dół tabeli dla Białej Gwiazdy. Teraz ledwie 15 miejsce, a będzie gorzej. Sześć porażek z rzędu w naszej Ekstraklasie to wyczyn podobny do tego jak przegrać 7-0. 
Fala goryczy w Krakowie przelala się już po odpadnieciu z PP z dużo niżej notowany przeciwnikiem ze Stargardu. 
Raków natomiast spokojnie awansował do dalszej fazy PP pokonując Olimpie Elbląg. 
Poza tym radzą sobie nieźle w naszej lidze. Albo inaczej. Radzą sobie coraz lepiej. Wygrana z Pogonią w delegacji, u siebie ogranie Śląska. 
Teraz czas na Wiśle, która jest w poważnym kryzysie. Grający w Bełchatowie Raków powinien ograć Białą Gwiazdę. 
 
matelke222 28,8K

matelke222

Użytkownik


Korona Kielce - Zagłębie Lubin Typ: Zagłębie Lubin lub remis i poniżej 4, bramek @ 1,59 forbet    

TYP: remis/Zagłębie Lubin &amp; poniżej 4.5W tej kolejce wybieram typ otwierają serie spotkań. Korona zmierzy się u siebie z Zagłębiem. Drużyny, których sytuacja jest kompletnie inna. W obu drużynach kluczowym ruchem było zwolnienie trenera. W podobnym momencie zwalniały trenera. Miało to miejsce po 7. kolejce czyli przed przerwa reprezentacyjną. Według wielu najlepszy moment na zwolnienie trenera. Zmiany trenów wpłynęły zupełnie inaczej na  drużyny. Wracając do  byłych szkoleniowców różnica pomiędzy Letterrim a Van Dalem był staż pracy trenerskiej. U gospodarzy niewiele zmieniło się. Parząc na bilans jest identyczny po 7 meczach jak u Gino Letierriego. Na 7 meczów bilans wynosi 1-1-5. W grze niewiele zmieniło. Patrząc na to nie był to słuszny ruch. Gino Letierri przez czas spędzony w Kielcach wykręcał bardzo dobre wyniki jak na Koronę. Zawsze mieli spokój z utrzymaniem w lidze. Warto przypomnieć, ze Korona pod wodza Włocha grała w grupie mistrzostwie. W poprzednim sezonie też mieli spokój w kwestii utrzymania. Grali bez rewelacji, ale pozwalało to na osiąganie 10-13 miejsca. Zdarzało się sprawiać niespodzianki z lepszymi drużynami, np. mecze Legia i Lechem.  Łks też miał kryzys, pozostawił trenera Moskala na stanowisku i już widać delikatne efekty. Wyszli ze strefy spadkowej.  Trener Letierri znał ten zespół. Wydaje  mnie się ze znał piłkarzy i wiedział co od nich oczekiwać. Miał "pomysł " na drużynę. Letierri miał więcej argumentów merytorycznych , żeby utrzymać się na stanowisku. Poważnie podchodzić do swojej pracy. Jednak to już przeszłość, a przyszłość nie wygląda lepiej. Trener przyszedł z doskoku bez okresu przygotowawczego. Dodatkowo zmiany w pionie organizacyjnym. Obecnie Korona jest ostatnia. Obok Wisły to najgorsza drużyna. Forma jest fatalna. Korona łącznie strzeliła 6 bramek w 13 spotkaniach. Nie widać poprawy. Z kolei W Zagłębiu po zmianach widać znaczną poprawę.  Patrząc zarówno na wyniki i styl. Porównując nowych trenerów lepiej wygląda to sytuacja w  Zagłębiu pod względem wyników, doświadczenia i osiągnięć nowych trenerów. Bardzo fajnie opisał Zagłebie  Waldi Polecam post. Warto dodać, ze dobrą formę pokazuje Starzyński. Obie drużyny już zagrały ze sobą. W Pucharze Polski Zagłębie wygrało w Kielcach 0;1. Jeżeli chodzi o gole to Korona to bardzo underowa drużyna. Tylko w jednym z trzynastu meczów było więcej niż 4 bramki (mecz Łksem 4;1). Zagłębie jednak jest raczej overowa drużyną. Między innymi brali udział w meczu z największą ilością bramek w tym sezonie 4;4; ze Śląskiem. Historia meczów wskazuje, że będzie to pojedynek underowy. Wiele bezpośrednich pojedynków nie obfituje w bramki.  W ostatnich 8 meczów pomiędzy tymi zespołami nie było przynajmniej 3 bramek. Ostatnie spotkanie o stawkę z overem 4,5 to rok 2009.Wiele jest argumentów przemawiających za tym typem. Miejmy nadzieję, że typ wejdzie.
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka Nożna- Ekstraklasa

Spotkanie:  Jagiellonia Białystok – ŁKS Łódź

Godzina : 12:30  Niedziela 03.11.2019

Typ:  Jagiellonia Białystok wygra mecz  

Kurs: 1,80

Bukmacher:  STS

Analiza:

Mecz czternastej  kolejki naszej ekstraklasy.  Jagiellonia zagra na własnym stadionie z drużyną ŁKS Łódź. Jagiellonia jest solidną drużyną i raczej nie marnuje szans na zdobycie trzech punków grając u siebie z drużynami z dolnej części tabeli. Oczywiście to jest mecz naszej ekstraklasy i wszystko może się zdarzyć ale myślę, że nie tym razem. Bukmacherzy za faworyta uważają Jagiellonię i trudno się z tym nie zgodzić. Jeśli Jagiellonia chce walczyć o miejsce w pierwszej trójce to takie mecze musi wygrywać. Dlatego stawiam na typ, że Jagiellonia ten mecz wygra.
  
 
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Pogoń - Lech
typ: x2 @1,63 fortuna   

Lech na wyjeździe podejmuje Pogoń. Obie drużyny grały w tygodniu w Pucharze Polski. Lech wysoko pokonał 4:0 Resovię Rzeszów. Pogoń natomiast nieoczekiwanie przegrała ze Stalą Mielec. Ostatnimi czasy drużyna ze Szczecina nie spisuje się najlepiej. Porażki z Rakowem, Cracovią czy ostatnio w Pucharze Polski. Lech też gra w kratkę, ale na wyjeździe gra dużo lepiej niż na własnym stadionie, dokładnie tak jak Pogoń. W tym meczu nie zagra snajper gospodarzy, czyli Buksa, który pauzuje za kartki. To spore osłabienie drużyny. W Lechu nie zagra na pewno Tomek Cywka, ale on i tak nie był ważną postacią Lecha. Oprócz tego każdy w Lechu jest gotów do gry. Lechowi lepiej się gra kiedy nie jest faworytem, tak jest w tym przypadku. Stawiam, że tego meczu nie przegra, a możliwe że go wygra. 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom