>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Puchary bez podatku?

Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Zastanawia mnie kwestia gry na Forbet europucharów.
Reklamują grę bez podatku. Ale... 
Zawierając zakład podatek odciągają lecz w regulaminie jest napisane, że w przypadku wygranego kuponu podatek oddają na konto po północy.
Ostatnio wygrałam kupon ale do dzisiaj nie znalazłam zwrotu podatku. To były grosze więc nie reklamowałam ale sam fakt, zdarzyło się komuś podobnie? 
A może to takie małe kłamstewko ze strony bukmachera? 
 
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Te promocje ładnie wyglądają tylko w tytułach.
A wygląda to tak:
AKO minimum 4 mecze, kurs minimum 1.30 i do tego trzeba dodać to specjalne zdarzenie bez podatku.

Zagrałem to raz (wtedy akurat były najlepsze ligi europy w weekend) ale nie spełniłem warunków, mój błąd bo później doczytałem co trzeba było spełnić, ogólnie zagrałem dubla z tym "zdarzeniem bez podatku", dubel siadł i przez to wisiał jako nierozliczony.
Zrobiłem cash out bo nie chciałem dłużej czekać, straciłem na tym trochę.
Szczerze to ten "bonus" to jest jakiś sabotaż, zamiast od razu normalnie rozliczać to robią takie cyrki.

Napisz do nich na czacie, tutaj akurat na plus bo kontakt jest błyskawiczny.
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 23 października 2019 15:25 przez macheteTe promocje ładnie wyglądają tylko w tytułach.
A wygląda to tak:
AKO minimum 4 mecze, kurs minimum 1.30 i do tego trzeba dodać to specjalne zdarzenie bez podatku.
Tak właśnie zagralam, 4 mecze po odpowiednich kursach plus zakładka 14%. Wszytko ładnie weszło a zwrotu podatku nie uświadczyłam. To było przy poprzedniej edycji LE, więc trochę czasu minęło. Nie chcę mi się reklamować, "użerać", zwłaszcza, że to był kupon za symboliczną dyszkę.
Ale już więcej nabrać się ne dam. Dzięki za odpowiedź ????
 
Do góry Bottom