ATP single AKO progresja ujemna

S 127

szewczyk781

Mikolaj
Cześć, będę prowadził tu historię moich typów przede wszystkim z tenisa (turnieje rangi ATP i Challenger).
Kapitał początkowy 100 jednostek.
Stawkowanie 5j ew przy kursach &gt;3.0 i bardziej ryzykownych typach  trochę mniejsze.
Aktualnie bookmacher STS, stamtąd będę podawał kursy. Analiza własna+obserwacja spadkow+analiza matematyczna.
Podsumowanie wyników (yield i skuteczność) dwa razy w miesiącu 1szego i 15stego dnia każdego miesiąca.
Podawane tu bety uważam za własność intelektualną, co proszę uszanować i nie wrzucać na jakieś własne konta na IG czy telegramie.

AKO @2.75 5j
Bublik ostatnio w ładnej formie, genialny serwis i wygrana 2:0 w pierwszej rundzie kwalifikacji do turnieju we Wiedniu z Majchrzakiem.
Diez wygrywa 2:0 we wszystkich meczach w turnieju Challenger Ningbo czarny koń turnieju, dobra forma na twardej nawierzchni. Uchiyama po 3 setowej walce w półfinale ale w formie wystarczającej, żeby wygrać. Szykuje się ciekawa walka.

Bublik bezpiecznie seta ugrał, niestety Diez nie wytrzymał tempa przeciwnika i przegrał 0:2.

Single @2.25 5j
Obaj zawodnicy w dobrej formie, w turnieju w Moskwie dużo meczy 3 setowych, myślę że tu nie będzie inaczej.
  9,90

Otrzymane punkty reputacji: +31
S 127

szewczyk781

Mikolaj
21.10 #3
Na dzisiaj kupon double z turniejów Challenger Hamburg i Lima.
Kamke vs Nedoveysov AH -1,5 seta (Kamke)
Kamke w/l rate w tym sezonie 29/23 na US Open niezły występ wcześniej na ziemnej pow. dobre występy. Ostatnie turnieje trochę gorzej, ale myślę że w rodzimym kraju szykuje się trochę lepszy występ. H2H 0:5 na korzyść Kamke ostatnio w 2018 na twardej pow. wygrana w dwóch setach.

Cerundolo vs Blanch handicap -3,5 gema (Cerundolo)
Cerundolo 52/16 w/l rate na clayu, w turniejach futures ładne występy. W sierpniu i wrześniu też zadowalające występy w turniejach challenger. H2H brak spotkań

Philadelphia vs Vegas zwycięstwo 2 @2,50
Vegas w tym sezonie w dobrej formie a Philadelphia sobie zdecydowanie nie radzi.
St. Louis vs Colorado liczba bramek Colorado over 2,5 @1.75
Bardzo rozstrzelana drużyna w tym sezonie, myślę że spokojnie wejdzie.

Goyo vs Bai AH -1,5 seta Goyo (2:0) @2.50 5j
Moim zdaniem kurs na Goyo prezent, w poprzednich turniejach challengar na twardej nawierzchni grał bardzo obiecująco.
Bai bardzo dobre statystyki w tym roku ale głównie grał w turniejach futures i najczęściej wygrywał z pozycji zdecydowanego faworyta. W spotkaniach z graczami z poziomu Challenger z reguły gra sprowadzała się do dwóch setów i powrotu do domu.

Marchenko vs Klein AH -1,5 seta Marchenko (2:0) @2.20
Marchenko dobra dyspozycja, ostatni wygrana w turnieju w Kazachstanie na twardej nawierzchni. W/L rate 13/9 twarda i 7/2indoors.
w 1 rundzie turnieju w Brest szybkie zwycięstwo. Klein głównie turnieje futures i ostatnimi czasy powierzchnia ziemna a nie twarda. Obstawiam 2:0 dla Marchenko.
Taberner vs Bonzi AH +1,5  @1.25
Taberner raczej gracz ziemny ale myślę, ze tutaj jest faworytem a w najgorszym wypadku gra seta.
​​​​​​Przed meczem Tabernera zdecydowałem się jednak na skorzystanie z opcji early cash-out dlatego 4j zysku (swoją drogą nie słusznie ale intuicji należy słuchać).