>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Program partnerski bet365

X 0

xnvmx

Użytkownik
Chciałbym założyć konto w bet365 i znalazłem chyba coś co mogłoby mi jednocześnie przynieść dodatkową korzyść.
Jest to prawdopodobnie oficjalny program partnerski od tego bukmachera - https://www.bet365affiliates.com/ - dzięki któremu dostawałbym 30% za każdego poleconego.

Próbowałem sie tam zarejestrować - wpisałem, że mogę promować na grupach fb czy forach. Nie przeszło to - wymagają własnej strony.
Mogę zrobić spersonalizowaną stronę pod to, ale muszę wiedzieć kilka rzeczy, których niestety ciężko się dowiedzieć nawet w ich regulaminie.

Czy w tym programie partnerskim mogę polecić samego siebie i dostać za to prowizję?
Gdzieś przeczytałem też, że trzeba mieć 3 albo 5 poleconych, żeby wypłacić kasę. Czy to prawda?
A może ktoś zna inną stronę, która współpracuje z bet365, ale ma mniej rygorystyczny program partnerski, że np. za założenie konta czy pierwszą wpłate na konto dostałbym od razu określoną kwotę?
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 19 października 2019 20:25 przez xnvmxChciałbym założyć konto w bet365 i znalazłem chyba coś co mogłoby mi jednocześnie przynieść dodatkową korzyść.
Jest to prawdopodobnie oficjalny program partnerski od tego bukmachera - https://www.bet365affiliates.com/ - dzięki któremu dostawałbym 30% za każdego poleconego.

Próbowałem sie tam zarejestrować - wpisałem, że mogę promować na grupach fb czy forach. Nie przeszło to - wymagają własnej strony.
Mogę zrobić spersonalizowaną stronę pod to, ale muszę wiedzieć kilka rzeczy, których niestety ciężko się dowiedzieć nawet w ich regulaminie.

Czy w tym programie partnerskim mogę polecić samego siebie i dostać za to prowizję?
Gdzieś przeczytałem też, że trzeba mieć 3 albo 5 poleconych, żeby wypłacić kasę. Czy to prawda?
A może ktoś zna inną stronę, która współpracuje z bet365, ale ma mniej rygorystyczny program partnerski, że np. za założenie konta czy pierwszą wpłate na konto dostałbym od razu określoną kwotę?
Po co Ci program partnerski z bet365 skoro ten buk jest niedostepny na terenie PL?
 
X 0

xnvmx

Użytkownik
cytat z dnia 19 października 2019 22:03 przez ranczo0123

Po co Ci program partnerski z bet365 skoro ten buk jest niedostepny na terenie PL?
Mieszkam aktualnie w Anglii. Mogę potwierdzić adres bez problemu, mam też angielskie konto bankowe.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 19 października 2019 22:25 przez xnvmx

Mieszkam aktualnie w Anglii. Mogę potwierdzić adres bez problemu, mam też angielskie konto bankowe.
No dobra to Ty sie zweryfikujesz ale jak chcesz korzystac z programu partnerskiego? Chyba, ze Twoim targetem przy poleceniach sa Angole a nie Polacy?
 
X 0

xnvmx

Użytkownik
cytat z dnia 19 października 2019 23:13 przez ranczo0123

No dobra to Ty sie zweryfikujesz ale jak chcesz korzystac z programu partnerskiego? Chyba, ze Twoim targetem przy poleceniach sa Angole a nie Polacy?
no oczywiście, że angole
nie ma nawet możliwości, żeby promować to na Polskę
poza tym moje najważniejsze pytanie, czy mogę polecić sam siebie - bo tu już różnie działają programy partnerskie
 
max188 500

max188

Użytkownik
Nie wiem jak to teraz wygląda ale kiedyś program działał bez zarzutu. Z wypłatami też nie było problemów.

Tyko to czasy kiedy można było promować bukmacherkę. Miałem swoją www i promowałem wśród polaków.

Nie możesz być swoim poleconym - chyba, że coś się zmieniło...
 
Do góry Bottom