>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

18. Grand Prix Meksyku [25 - 27 października 2019]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Grand Prix Meksyku 2019

 



Piątek, 25 października ▶
#1 Trening ▶ 17:00
#2 Trening ▶ 21:00

Sobota, 26 października ▶
#3 Trening ▶ 17:00
#Kwalifikacje ▶ 20:00

Niedziela, 27 października ▶
#Wyścig ▶ 20:10



Informacje o torze:
Nazwa toru: Autódromo Hermanos Rodríguez
Lokalizacja: Meksyk (miasto), Meksyk
Pierwsze Grand Prix: 1963
Długość toru: 4.304 km
Liczba okrążeń: 71
Kierunek jazdy: Prawoskrętny
Całkowity dystans wyścigu: 305.354 km
Rekord okrążenia: Valtteri Bottas (2018) - 1:18.741



Zapraszam do dyskusji!
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Ostatnio wasza aktywnosc jest bardzo slaba, zeby nie powiedziec czegos wiecej. Podczas weekendu w Japonii nikt oprocz mnie nie napisal chocby 1 posta. Mam nadzieje, ze teraz bedzie lepiej i pomozecie mi w kminieniu jakis fajnych typow ????
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Mnie trochę kusi typ na to, że Mercedes wygra kwalifikacje, rzadko się dostaje kurs 4,00 na taki typ. Z drugiej strony ta bardzo długa prosta jednak przeraża i ciężko będzie pokonać Ferrari, zwłaszcza Leclerca, a przecież Verstappen z Red Bulla też ma szanse... Może za drobne zdecyduję się na tego Mercedesa w kwalifikacjach.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 27 października 2019 07:58 przez tysiaksol1990Jakie opony na starcie ma czolowka ? Kto najszybsze ?
Top 6 ma opony posrednie. Pozniej 7-10 maja opony miekkie. Od 11 miejsca jest swobodny dobor opon i tam wiekszosc bedzie miala mieszanke posrednia.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi


GP Meksyku - wyścig, niedziela 20:10

Bottas - Albon @ 3.15

Kurs: 3.15
  
Bukmacher: Fortuna/Betclic Na wyscig proponuje taki grubasny typ. Widze w nim naprawde duzy potencjal. Red Bulle sa mega mocne na tym torze co pokazal Verstappen w kwalifikacjach wykrecajac najlepszy czas. Ostatecznie przez wlasna glupote spadl na P4 po karze za zignorowanie zoltych flag podczas kraksy Bottasa. Moja pierwsza mysl byla taka zeby grac, ze Max bedzie wyzej w wyscigu niz Hamilton ale kurs 1.75 mnie nie satysfakcjonuje. Pozniej zobaczylem taka piekna pare z takim swietnym kursem i juz wiedzialem w jakim kierunku musze tutaj pojsc. Za tym typem przemawia calkiem sporo. Po pierwsze Red Bull czuje sie na tym torze jak ryba w wodzie. Tempo w wyscigu powinni miec jeszcze lepsze niz podczas kwalifikacji. Dodatkowo ich bolid super delikatnie obchodzi sie z oponami co takze gra na ich korzysc. Mercedes przyjezdzajac do Meksyku od poczatku wiedzial, ze bedzie mial tutaj pod gorke. Wysoko położony tor w Mexico City i przerzedzone powietrze mają wpływ na właściwości jezdne pojazdów, na czym cierpią zwłaszcza Mercedesy. Co wiecej Bottas podczas finalowego kolka w Q3 poteznie uderzyl w bande i bardzo mocno uszkodzil swoj bolid. Zespol bedzie musial go naprawic a przy braku mozliwosci jazdy miedzy kwalifikacjami a wyscigiem jest duza szansa, ze samochod nie bedzie spisywal sie idealnie co przelozy sie na jego wynik. Obaj zawodnicy startuja obok siebie bo z P5 i P6. Moim zdaniem Albon juz na tyle dobrze spisuje sie w barwach Red Bulla, ze w wyscigu powinien sobie poradzic z Bottasem a kurs jest na to zacny dlatego musze to sprobowac zagrac.

Szkoda tylko, ze w dziale F1 zostalem sam na polu bitwy i nikt inny oprocz mnie sie tu nie udziela. Smutne.
 
C 106

chaosu

Użytkownik
GP Meksyku - wyścig

Verstappen najszybsze okrążenie w wyścigu @ 5,5 
bukmacher: Fortuna

Max ma tutaj najlepsze tempo ale nie ma dużych szans na finisz przed Ferrari ze względu na różnice w prędkościach maksymalnych i strefę DRS na prostej startowej. O ile na starcie nie wyprzedzi choć jednego bolidu Ferrari to w czasie wyścigu będzie walczył z Mercedesami. Red Bull będzie musiał kontrować (zawsze) mocne zagrania taktyczne Mercedesa. Ferrari ma szanse przejechać samotny wyścig (dubel Ferrari tylko 2,55). W tym scenariuszu Max dojedzie na 3 miejscu i najszybsze okrążenie będzie nagrodą pocieszenia. W innym Max będzie gonił do końca i też ma szansę na najszybsze kółko, chyba że jakiś Mercedes będzie na murowanym 6 miejscu i zmieni opony pod koniec żeby zdobyć dodatkowy punkt. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dawno mnie tu nie było, ale oglądam co się tam dzieje. Mimo kary dla Maxa ja nie odbierał bym mu szans na zwyciestwo. Ten tor leży Redbullowi mimo nie najwyższych prędkości maksymalnych. Max ma dobre tempo wyścigowe a to ważne. O wszystkim zdecyduje praca opon. Liczę tutaj na Maxa i wiem że stać go tutaj na zwyciestwo

Max win kurs 4 fortuna     

Szkoda , bo Max miał mega pecha w tym wyscigu
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
dobtym zakładem na ten wyscig byłby zakład na to za po pierwszy, okrazenie Leclerc nie bedzie pierwszy. Długa prosta, tunel, smuga
i Leclerc nie jest pierwszy
 
julez 27

julez

Użytkownik
Witam. Mam pytanie co do wyjazdu samochodu bezpieczeństwa na tor... Był samochód wirtualny to jasne. Jednak w STS nie chcą tego uznać, dla mnie to jest sprawa 50/50 ponieważ tego nie zaznaczają, co do regulaminu nie chcą podać przypisu. Dlatego się pytam, czy wirtualny dla nich = się rzeczywisty? Rozmowa z konsultantem była idiotyczna, ponieważ zapytałem się czy jakby startowali za samochodem bezpieczeństwa to liczyłoby się że SC wyjechał czy nie...to dostałem niejasną odpowiedź. Z tego co pamiętam kiedyś w tym sezonie Virtual zaliczyli jak SC, więc jestem pogubiony...
 
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 27 października 2019 22:50 przez julezWitam. Mam pytanie co do wyjazdu samochodu bezpieczeństwa na tor... Był samochód wirtualny to jasne. Jednak w STS nie chcą tego uznać, dla mnie to jest sprawa 50/50 ponieważ tego nie zaznaczają, co do regulaminu nie chcą podać przypisu. Dlatego się pytam, czy wirtualny dla nich = się rzeczywisty? Rozmowa z konsultantem była idiotyczna, ponieważ zapytałem się czy jakby startowali za samochodem bezpieczeństwa to liczyłoby się że SC wyjechał czy nie...to dostałem niejasną odpowiedź. Z tego co pamiętam kiedyś w tym sezonie Virtual zaliczyli jak SC, więc jestem pogubiony...
VSC buki zawsze nie zaliczaja jako SC. Jedynym wyjatkiem jest Betfan, ktory VSC traktuje jako SC. Wszystkie inne tego nie respektuja.
 
julez 27

julez

Użytkownik
Szkoda. Betsafe na pewno mi kiedyś zaliczył. Napisałem do stsu, żeby w takim razie zaznaczali dla graczy, że taki zakład się nie liczy, ponieważ gracz może nie być świadomy... Zapewne nic z tym nie zrobią. Dzięki za info.
 
 
C 106

chaosu

Użytkownik
Kvyat na ostatnim zakręcie zepusł mi dwa kupony ???? właśnie dlatego gram za drobne ????. 

Czy dobrze zauważyłem że po zjeździe Lewisa Seb dostał polecenie box ale nie zjechał? I po następnym kółku wyjechałby już za Lewisem więc zostali. Jeśli tak to trzeba tą porażkę zapisać kierowcy, a nie jak to zwykle bywa taktykom Ferrari. Leclerc trochę pecha też, zjechał na pitstop żeby kontrować Albona, a (potem 3,5s wydłużony pitstop), a Albon tempa nie utrzymał do końca. Chyba jeszcze mu trochę brakuje, bo nawet nie próbował zjechać po najszybsze okrążenie mając ponad 40 sekund przewagi nad Maxem. 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom