>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Polska Liga Siatkówki kobiet

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi




Witam, już dziś zaczynamy kolejny sezon.
Faworytkami do wygrania całej ligi są nieustannie 4 drużyny:
Chemik Police, Developres Rzeszów, ŁKS Łódź i Budowlani Łódź
 

Zapraszam do podawania typów i analizowania spotkań.​
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Rzeszów - Legionowo

Typ: DW 3:0    Kurs: 1.74    fortuna   

Zaczynamy sezon więc póki co delikatnie ale wydaje się,że typ nie powinien być zagrożony. Może gdyby Legionowo grało u siebie to seta by urwały ale na wyjeździe kompletnie tego nie widze.Zresztą patrząc na historie spotkań to widać ewidentnie,że Legionowskie dziewczyny mają problem gdy grają z rywalkami.Dziś widze spokojny "treningowy" meczyk i powrót pod prysznic,a jak będzie .... zobaczymy wieczorem
e: jednak 3 set dla przyjezdnych a w 4 miazdzy.  Kobiety 
Wynik: 3:1
 
K 297

krejos

Użytkownik
Historię spotkań możesz sobie wsadzić w ... Co roku składy diametralnie się zmieniają. Przytoczyłeś ubytki i wzmocnienia, wyniki spotkań przedsezonowych? Równie dobrze możesz obstawiać 3:0 dla Legionovii. Te forum robi się żałosne z taki "fachowcami" ...
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
cytat z dnia 11 października 2019 16:25 przez krejosHistorię spotkań możesz sobie wsadzić w ... Co roku składy diametralnie się zmieniają. Przytoczyłeś ubytki i wzmocnienia, wyniki spotkań przedsezonowych? Równie dobrze możesz obstawiać 3:0 dla Legionovii. Te forum robi się żałosne z taki "fachowcami" ...
Blysnij wiedzą fachową chętnie się czegoś nauczę , a jak nie masz nic ciekawego do napisania to poprostu milcz. 
 
K 297

krejos

Użytkownik
A ty to jakiś mafioso? Nie mam zamiaru milczeć, bo wprowadzasz w błąd forumowiczów swoją "pseudo" wiedzą. Jak ty nie masz fachowej wiedzy, to po prostu zamilcz. Typu nie neguję, lecz jego uzasadnienie jest żałosne ...
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
cytat z dnia 11 października 2019 17:33 przez krejosA ty to jakiś mafioso? Nie mam zamiaru milczeć, bo wprowadzasz w błąd forumowiczów swoją "pseudo" wiedzą. Jak ty nie masz fachowej wiedzy, to po prostu zamilcz. Typu nie neguję, lecz jego uzasadnienie jest żałosne ...
Facet każdy ma swój rozum i dokonuje wyborów.  Ja pisze co gram i nikomu nie mowie ze ma robić to samo. 
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Krejos jeśli nie masz nic wnoszącego do tego działu to nie spamuj. Może sam zaproponujesz jakiś typ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
K 297

krejos

Użytkownik
Drogi administratorze. Dlaczego mój wpis nazywasz spamem, czyli niechcianą informacją? Użytkownik jozzy 22 rzucił typ "z kapelusza" i dlatego zareagowałem. Siedzę w bukmacherce ponad 25 lat i wiem jak osoby niedoświadczone, z krótkim lub zerowym stażem łapią się na takie "supertypy". Mam nadzieję, że swoim wpisem uratowałem trochę złotówek takim osobom. Dlatego proszę krytykę skierować w inną stronę.
 
D 5,8K

davccio

Użytkownik
cytat z dnia 12 października 2019 13:02 przez krejosDrogi administratorze. Dlaczego mój wpis nazywasz spamem, czyli niechcianą informacją? Użytkownik jozzy 22 rzucił typ "z kapelusza" i dlatego zareagowałem. Siedzę w bukmacherce ponad 25 lat i wiem jak osoby niedoświadczone, z krótkim lub zerowym stażem łapią się na takie "supertypy". Mam nadzieję, że swoim wpisem uratowałem trochę złotówek takim osobom. Dlatego proszę krytykę skierować w inną stronę.
Pewno dlatego że Admin i Jozzy 22 się znają. Typ był  słaby i gdyby Jozzy poświecił pare minut na analize składu Legionowa to by wiedział że doszły 3 nowe bardzo dobre zawodniczki i Legionowo może być nawet czarnym koniem tegorocznych rozgrywek. Poza tym to nie był spacerek i jeden odpuszczony 3 set bo i w pierwszym secie walka szła na noże i było 25:23.  Zeby zakończyć tą jałową dyskusje coś ode mnie.

Chemik Police : Enea Piła
typ over 123,5 punktu betfan 1.64 121 punkty  
Bukmacherzy są zdania że Chemik przejedzie się tu po rywalkach i dziewczyny z Piły nie wyjdą powyżej 15 w każdym secie. Pewno to na wskutek łatwego zwycięstwa w Superpucharze no ale tegoroczny ŁKS jest dużo słabszy od tego który zdobywał mistrzostwo.  Myśle że aż tak źle nie bedzie  i suma w meczu wyniesie 126 -  127 punktów. Oczywiście Chemik w tym sezonie będzie bardzo mocno ma w składzie 5 aktualnych reprezentantek Polski i 2 nowe kubanki ale to nie znaczy ze będzie każdego niszczył. Chociaż z drugiej strony Piła w tym sezonie będzie jedną z najgorszych ekip.  
 
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Pierwsza kolejka wielkie nie wiadome wśród kobiet szczególnie, duże roszady, nie chce się mądrzyć po meczu Legionowa , ale sam byłem bardzo zestresowany kiedy Budowlane ledwo wygrały.

Dziś widzę jakiś over 3,5seta , Radom nie taki mocny by wygrywać po 3:0 u siebie, kadry moim zdaniem wyrównane, w dodatku Bielsko moim zdaniem lepiej się prezentowało w sparingach
 
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
ŁKS commercecon Łódź - Budowlani Łódź 

Aktulany Mistrz Polski podejmować będzie vicemistrznie w derbach Łodzi, w zeszłym sezonie w rundzie zasadniczej raz wygrały zawodniczki ŁKSu a raz Budowlane, natomiast w wielkim finale ŁKS trzykrotnie wygrał i trzy razy po długich pieciosetowych bojach i został Mistrzem kraju. 
Ale jak to bywa w siatkówce to co było, jest za nami a to co teraz to już inna bajka. ŁKS został przebudowany, odszedł trener Masek, w jego miejsce jest Marek Solarewicz, przede wszystkim z ekipy biało-czerwono-białych odeszła Regiane Bidias która była motorem napędowym ŁKSu, ale także Eufimienko-Mlotkowska, Marta Wójcik i Lucie Muhlsteinova. Oczywiście te zawodniczki zostały zastąpione nowymi twarzami jak Eva Mori, Nicole Edelman, Natalia Skrzypkowska czy Lazovic. 
Nowy trener mówi wprost, że potrzeba czasu, żeby zaczęło to wszystko funkcjonować jak należy, mamy początek sezonu, także jest czas na "dotarcie się". 
Budowlane również mocno przebudowaly skład, odeszła m.in gwiazda ligi zeszłego sezonu Brakocevic oraz kapitan zespołu Gabriela Polanska, ta pierwsza ma zastąpić Ukrainka Krajduba która w ostatnim meczu zdobyła dla Budowlanych 19 punktów, dużym wzmocnieniem jest na pewno Leys, Julia Nowicka również jest nowa twarzą w ekipie Budowlanych. 

ŁKS na dzień dobry przegrał z Chemikiem Police 0:3 w meczu o Super Puchar Polski, pozniej dwa zwycięstwa w lidze, Budowlane ligę zaczęły o dwóch wygranych. 

Budowlane na pewno będą chciały się chociaż w małym stopniu odegrać za przegrane Mistrzostwo Polski (w małym bo skala zupełnie inna niż o MP), ŁKS moim zdaniem potrzebuje czasu na zgranie się, a determinacja większą będzie po stronie Budowlanych. 

Bukmacherzy faworyzuja aktualne mistrzynie Polski, ale moim zdaniem (choć kibicuje ŁKSowi) dzisiaj to podopieczne trenera Krzysztalowicza zejda z parkietu z podniesionym głowami. 

Budowlane @2,00 Unibet  

1:3 (25:20, 23:25, 23:25, 23:25)
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
D 5,8K

davccio

Użytkownik
ŁKS : Enea Piła over 134.5 kurs 1.78 betfan   
Liczę dziś over. linia ne jest ustawiona zbyt wysoko a ŁKS w dwóch wygranych meczach Z Pałacem i Radomką męczył się niesamowicie gdzie praktycznie wszystkie sety były na styku. Dodatkowo niecałe 3 dni temu grały wyczerpujacy mecz Z Budowlanymi. Piła po katastrofie z Chemikiem w meczu z Bielskiem udowodniła że jednak coś potrafi.  
 
D 5,8K

davccio

Użytkownik
Enea Piła Chemik Police under 139.5 punktu kurs 1.7   
W pierwszej kolejce Chemik zmiażdzył PIłe 3:0. Po tej przegranej pilanki otrząsneły się trochę i pokanały Bielsko 3:0 i sensacyjnie ŁKS na wyjeżdzie 3:1 ale mówiąc szczerze miały dużo szcześcia bo drużyna ŁKSu posypała się w trakcie meczu gdzie 3 najlepsze zawodniczki doznały kontuzji. Te dwie wygrane sprawiły że buki przesuneły linie w góre o parę punktów ale jeśli Chemik jakoś drastycznie nie zlekceważy pilanek to ta linia nie ma prawa być przekroczona bo nawet ławka rezerwowych Chemika jest dużo  lepsza niż podstawowy skład Piły.

Legionovia Developres Rzeszów Legionowia +2,5 seta 1.4    

Ja z kolei zaryzykowałbym nawet   handicap +1,5 dla Legionovii. Nie widzę tu Legionovii na straconej pozycji , w Rzeszowie ugrali seta , przeciwko Chemikowi nawet dwa, także nie będzie to spacerek dla Rzeszowa. Legionowo może troche namieszać w lidze.
 
D 5,8K

davccio

Użytkownik
Wisla Warszawa : Developress Rzeszow under 137,5 punktu 1,72 20:25 15:25 14:25   
Z powodów organizacyjnych mecz odbedzie się w Rzeszowie, także Developress faktycznie bedzie gospodarzem. Oczekuje tu gładkiego 3:0 dla Rzeszowa, Wisła to najsłabsza druzyna w lidze wciąż czekają aż zwiazek zarejestruje 3 zagraniczne zawodniczki które pociągną gre Wisły, zanim to nastąpi będą przegrywały mecz za meczem. Dziś zagrają z jedną z dwóch najlepszych polskich drużyn także sukcesu nie wróże. 
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Rzeszów - Wrocław Wrocław +25,5 1,71

Póki co Rzeszów idzie jak burza - 6 meczów i 6 zwycięstw za 3 punkty. Natomiast Wrocław 4 mecze i tylko 1 zwycięstwo lecz grali już z Chemik Police i właśnie z Rzeszowem. We wspomnianym meczu z Rzeszowem gdzie to Wrocławianki były gospodyniami przegrały 0:3 lecz pokazały się z dość dobrej strony, przegrały bowiem do 20,18 i 21 czyli przegrały 16 małymi punktami. Tak samo pokazały się z dobrej strony w meczu z Chemik Police gdzie również przegrały 0:3 ale tam 3krotnie przegrywały do 20 więc przegrały 15 małymi punktami. Dziś handi jest dużo wyższe bowiem +25,5 i wydaje mi się, że chociażby Rzeszów rozbił w 1 secie Wrocławianki to nie przegrają łącznie aż 26 punktami.
Zaryzykował bym również powyżej 134,5 po dobrym kursie jakim jest 2,72 ale to już jest duże ryzyko choć nie powiem, że nie możliwe.
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
ŁKS Łódź - Radomka Radom 
Typ: 2  
Kurs: 3,65
Bukmacher: Unibet

Dzisiaj idę w stronę zespołu który ma na swoim koncie zaledwie dwa oczka, ale oczka zdobyte w ostatnich dwóch spotkaniach przeciwko Budowlanym Łódź i Bielsko-Białej. 
Mistrzynie Polski rzecz jasna są faworytem tego meczu, ale zespół prowadzony przez trenera Solarewicza spisuje się na ten moment bardzo słabo. Widać, że po transerach z i do klubu, ŁKS jest dużo słabszy niż w poprzednich sezonie kiedy to zakładał Mistrzowska koronę. 
Ostatni mecz rozegrany w Legionowie to aż zal komentować, gładka przegrana 3:0 co by nie mówić z mocno przeciętna Legionovia chwały nie przynosi a jak zaglebimy się w wyniki poszczególnych setow to można się zastanawiać czy to jest ŁKS? Do 16,12 i 22 schodziły łodzianki pokonane. U siebie wcale nie jest lepiej, przegrana w derbach z Budowlanymi wchodziła w grę (zresztą odpisywałem ten mecz wyżej) ale już porażka z Piła 1:3 stawia zespół ŁKSu w złym świetle. 
Radomka w końcu wygra, była bardzo blisko w święto Niepodległości wygrać w Łodzi 3:1 z Budowlanymi, w czwartym secie gospodynie obroniły 5 pilek meczowych i wygrały w piątym secie. Wcześniej prowadziły w Bielsku 2:0 i w trzecim secie również piłki meczowe niewykorzystane i Bielsko wygrywa 3:2.
Radomka prowadzona jest przez doświadczonego trenera Jacka Skroka i myślę, że te dziewczyny w końcu zaczną punktować, ostatnio z bardzo dobrej strony pokazała się Majka Szczepańska-Pogoda a także Azizova która zdobyła 22 punkty.
Reasumując, uważam, że ŁKS jest zbyt mocno faworyzowany, gra słabo, przewidywalnie i mocno nieskutecznie, Radomka z kolei radzi sobie coraz lepiej i czas już ją pierwsze zwycięstwo. 
 
D 5,8K

davccio

Użytkownik
Kalisz - Legionowo typ Legionowo 1,73   
Ide tutaj w stronę Legionowa. Kalisz jak na razie dwa zwyciestwa nad słabym Radomiem i Piłą podczas gdy Legionowo grało głównie z czołówką ligi. Co prawdą Legionowo ostatnio zostało dosłownie zmiecione przez Chemika ale dzisiaj sądzę że wygrają bo mają więcej atutów w ataku niż Kalisz.  
 
D 5,8K

davccio

Użytkownik
Spotkanie: Wisla Warszawa MKS Kalisz 2:3   
Typ: Wisła Warszawa +1,5
Kurs: 1,66
Dzisiaj po raz pierwszy w tym sezonie w drużynie Wisły zagrają 3 zagraniczne zawodniczki które na pewno będą dużym wzmocnieniem składu. Bez nich jak na razie  Wisła jest czerwoną latarnią ligi z kilkoma zaledwie wygranymi setami. Od dnia dzisiejszego na pewno to się zmieni bo nowe zawodniczki wskoczą od razu do pierwszego składu bo trenują z drużyną od kilku miesiecy i są zgrane. Kalisz nie jest silną drużyną to typowy średniak bez większej siły w ataku bazują one raczej na dokładnej zagrywce i rozegraniu. Z nowymi zawodniczkami to raczej Wisła jest faworytem na własnym terenie.  
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom