>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Upadły Anioł

michal86 1

michal86

Użytkownik
Witam,

Zacznę od tego, że lubię hazard, ale on doprowadził mnie do człowieka, który musi się podnosić z ziemi. Mam długi, ale u osób prywatnych. Długi w instytucjach brak, ponieważ mam upadłość konsumencką. Na etapie już kończenia planu spłat. Po co to piszę? Ponieważ hazard moim zdaniem jest dla mądrych ludzi, ja niestety do takich nie należę. Chciałbym się dowiedzieć czy jest Nas więcej co mają z tym problemy. Nie chodzi mi o to tutaj, aby odciągać kogoś od grania, bo mam znajomych co grają, ale grają z głową. Za pożyczone nie grają itd. itd.... Ale chodzi o to, żeby może sobie jakoś pomagać w tym zakresie. Upadłość Konsumencka dała mi uwolnienie się od windykatorów i instytucji. Lecz konsekwencje dopiero dały mi coś do myślenia. Że nie gram tak jak inni ludzi, że to co robię doprowadzi mnie albo za bramy więzienia, obłędu lub śmierci. Z każdą z tych rzeczy prawie mogłem mieć bliskie spotkanie, ale dopiero rozwód z żoną, strata pracy i sprawa karna w sądzie dały mi coś do myślenia.

Jak ktoś się zechce podzielić ze swoją historią, bądź problemami to zapraszam.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Tak jak mowisz. Hazard nie jest dla wszystkich. Teraz trzymaj sie od niego z daleka i wyprostuj sobie zycie. Trzymam kciuki i powodzenia ????
 
Do góry Bottom