>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Jak grac - prosze o podpowiedz.

ale-oso-chosi 0

ale-oso-chosi

Użytkownik


Siema. Od dłuższego czasu zachodzę w głowę, jak rozpisać kupon. Może wy mi pomożecie. Wydaje sie to proste. Z drugiej strony zaskoczony jestem, ze chyba nikt nie gra w ten sposob. 

Mam zestaw nr 1. 
  1. Team A= 1x - x2 - 2
  2. Team B= 1x-   1-  x2


Jak każdy widzi są to trzy zakłady proste każde po dwa zadrzenia. 

I mam zestaw nr 2 
  1. Team C= x -    x2-   12  - 2
  2. Team D= 1x-   1x-    x2 - 1


Tu są cztery zakłady proste każde po dwa zadrzenia.

I teraz chciałbym zagrać tak aby kazdy zakład prosty z Zestawu 1 był powiązany z kazdym zakładem prostym z zestawu nr 2. Czyli 3 x 4 daje mi 12 zakładów prostych, po cztery zdarzenia kazdy. 

Czy jest możliwe aby rozpisać to wszystko na JEDNYM kuponie a nie na 12-stu? Czy jakikolwiek bukmacher daje taka mozliwosc?

 
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Nie postawisz na jednym kuponie przeciwstawnych zdarzeń z tego samego meczu powiedzmy 1 i x2, bo się wzajemnie wykluczają.
 
ale-oso-chosi 0

ale-oso-chosi

Użytkownik
Dzięki za odpowiedź. Wiem o co ci chodzi. Ale w tym przykładzie nigdy nie będzie tak, że 1 i x2 będą "obok siebie"  tworzyć ścianę pewniaka 1x2.  Przeglądałem kalkulatory różnych buków i jak dotąd nie znalazłem rozwiązania, które pozwoliłoby zapisać tak jak w tym przykładzie 12 zakładów prostych na jednym kuponie. Powtarzam, moim celem nie jest ich zmiksowanie, tak aby zwiększyć swoją szansę, tylko ograniczenie ilości kuponów. Niech one sobie dalej będą PROSTE ale na jednym kuponie i za jedną stawkę. 12 szt. to jeszcze pół biedy, a jak kuponów jest ponad 100 to robi się problem. Kiedyś w formie papierowej było takie rozwiązanie. 
 
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Nie wiem czy dobrze zrozumiałam ale chodzi Ci o postawienie na jednym kuponie różnych zdarzeń z np. trzech spotkań, typu:
A1-B2-Cx
A2-Bx-C1
Ax-Bx-Cx
A2-B2-Cx  itd? 

I z tego zrobić zakład kombi? Np 3z4?
Dobrze myślę czy nie? 
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
cytat z dnia 1 października 2019 10:43 przez ale-oso-chosi

Siema. Od dłuższego czasu zachodzę w głowę, jak rozpisać kupon. Może wy mi pomożecie. Wydaje sie to proste. Z drugiej strony zaskoczony jestem, ze chyba nikt nie gra w ten sposob. 

Mam zestaw nr 1. 
  1. Team A= 1x - x2 - 2
  2. Team B= 1x-   1-  x2


Jak każdy widzi są to trzy zakłady proste każde po dwa zadrzenia. 

I mam zestaw nr 2 
  1. Team C= x -    x2-   12  - 2
  2. Team D= 1x-   1x-    x2 - 1


Tu są cztery zakłady proste każde po dwa zadrzenia.

I teraz chciałbym zagrać tak aby kazdy zakład prosty z Zestawu 1 był powiązany z kazdym zakładem prostym z zestawu nr 2. Czyli 3 x 4 daje mi 12 zakładów prostych, po cztery zdarzenia kazdy. 

Czy jest możliwe aby rozpisać to wszystko na JEDNYM kuponie a nie na 12-stu? Czy jakikolwiek bukmacher daje taka mozliwosc?

 
Rozpisz dokładnie o co chodzi bo z tego co tu napisałeś to nic nie wiadomo team d 2 razy jest 1 x  , . Jak już to będzie 6 x 8=48 jeśli dobrze rozumie o co ci chodzi . a na jednym kuponie rozpisać tego nie można tak jak pisał wcześniej Waldi bo wydarzenia są przeciwstawne.
 
ale-oso-chosi 0

ale-oso-chosi

Użytkownik
Postaram się dokładniej wytłumaczyć. Poniżej udostępniam grafikę. 
https://www.dropbox.com/s/hrswnarwcuvx4cy/bloki.jpg?dl=0 

3 bloki czerwone mają zagrać z 4 blokami zielonymi. Każdy z każdym. 3 czerwone x 4 zielone = 12 zakładów prostych, każdy po cztery zdarzenia. Czyli będzie tak:
1x / 1x /1x / 1x /      x2 / x2 / x2 / x2 /      2 / 2  / 2 /  2 /
1x / 1x / 1x / 1x /      1  /  1  / 1  / 1  /       x2 /x2 /x2 /x2 /
x   / x2 / 12 /  2  /      x / x2 / 12 /  2  /      x / x2 / 12 /  2  / 
1x / 1x / x2 /  1  /     1x / 1x / x2 /  1  /     1x / 1x / x2 /  1  /

(bloki zielone nie grają między sobą i bloki czerwone też nie grają między sobą) nie łamie zatem w żaden sposób regulaminu. No i jest pytanie, który bukmacher pozwala tak grać na jednym kuponie za jedną stawkę? 12 szt. jestem jeszcze w stanie co tydzień wysyłać ale np. 60 kuponów albo więcej? Trochę trudno. 
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
cytat z dnia 2 października 2019 16:02 przez ale-oso-chosiPostaram się dokładniej wytłumaczyć. Poniżej udostępniam grafikę. 
https://www.dropbox.com/s/hrswnarwcuvx4cy/bloki.jpg?dl=0

3 bloki czerwone mają zagrać z 4 blokami zielonymi. Każdy z każdym. 3 czerwone x 4 zielone = 12 zakładów prostych, każdy po cztery zdarzenia. Czyli będzie tak:
1x / 1x /1x / 1x /      x2 / x2 / x2 / x2 /      2 / 2  / 2 /  2 /
1x / 1x / 1x / 1x /      1  /  1  / 1  / 1  /       x2 /x2 /x2 /x2 /
x   / x2 / 12 /  2  /      x / x2 / 12 /  2  /      x / x2 / 12 /  2  / 
1x / 1x / x2 /  1  /     1x / 1x / x2 /  1  /     1x / 1x / x2 /  1  /

(bloki zielone nie grają między sobą i bloki czerwone też nie grają między sobą) nie łamie zatem w żaden sposób regulaminu. No i jest pytanie, który bukmacher pozwala tak grać na jednym kuponie za jedną stawkę? 12 szt. jestem jeszcze w stanie co tydzień wysyłać ale np. 60 kuponów albo więcej? Trochę trudno. 
Tylko pojedynczo 12 kuponów.
 
ale-oso-chosi 0

ale-oso-chosi

Użytkownik
Tylko pojedynczo 12 kuponów.
Jesteś pewien? Żaden buk nie daje możliwości grania w ten sposób? Sprawdzałem to w kilku punktach ale na wszelki wypadek pytam bo może ktoś ma lepsze informacje. Wielka szkoda. Buki posiadają na swoich stronach znacznie bardziej zaawansowane kalkulatory systemowe a nie posiadają tak ....... prostego. To trochę dziwne. 
 
Do góry Bottom