>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Anglia/Hiszpania obstawianie. Czy mogą być problemy?

A 0

adamkos93

Użytkownik
Witam 
​​​​​​
Sprawa wygląda tak , że mam konto angielskie na którym sobie legalnie gram w Anglii ale teraz jestem w Hiszpanii i gdy jestem podłączony do sieci hotelowej wyskakuje błąd o lokalizacji i o tym , że w Hiszpanii nie można grać bla bla ale gdy jestem na angielskiej sieci, normalnie mogę się zalogować i grać .
​​​​​​
I teraz pytanie czy mogą być z tego jakieś konsekwencje?? Czy nie ma obawy, że zablokują mi konto ?? 

Pozdrawiam

​​​​
 
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
Wlacz vpn i grasz bez problemu buk to nie interesuje problem bys mial jakbys przebywal w hiszpani na stale wtedy jest troche cyrku z depo sam to przerabiam bo w szwajcari zaczeli tez tez blokowac takie samo ble ble na vpn smiga a jak chcialem doladowac z peysef karty juz kuku nie idzie i z drugie strony wyplat juz ju konto nie moge bo podatkowy pilnuje a to juz troche strach
 
ranczo0123 464,6K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 30 września 2019 15:01 przez zloty5oWlacz vpn i grasz bez problemu buk to nie interesuje problem bys mial jakbys przebywal w hiszpani na stale wtedy jest troche cyrku z depo sam to przerabiam bo w szwajcari zaczeli tez tez blokowac takie samo ble ble na vpn smiga a jak chcialem doladowac z peysef karty juz kuku nie idzie i z drugie strony wyplat juz ju konto nie moge bo podatkowy pilnuje a to juz troche strach
Nie musi wlaczac zadnego VPNa. Wystarczy, ze bedzie sie logowac z UK karty, ktora zapewnia mu IP UK z kazdej czesci swiata. Kolego smialo loguj sie z tej karty angielskiej i nic nie kombinuj. Nie wazne gdzie bedziesz. Czy to bedzie Hiszpania, Polska czy Francja na tej karcie zawsze bez problemu zalogujesz sie na konto bet365.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
T 0

tomex23

Użytkownik
Nie musi wlaczac zadnego VPNa. Wystarczy, ze bedzie sie logowac z UK karty, ktora zapewnia mu IP UK z kazdej czesci swiata. Kolego smialo loguj sie z tej karty angielskiej i nic nie kombinuj. Nie wazne gdzie bedziesz. Czy to bedzie Hiszpania, Polska czy Francja na tej karcie zawsze bez problemu zalogujesz sie na konto bet365.
czy bedac w polsce na kilka dni jak zaloguje sie z telofonu na hotelowym (polskim) wifi to w betfair nie pogram a jesli bez wifi to bedzie ok?
 
ranczo0123 464,6K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
czy bedac w polsce na kilka dni jak zaloguje sie z telofonu na hotelowym (polskim) wifi to w betfair nie pogram a jesli bez wifi to bedzie ok?
Przez hotelowe wifi bedziesz mial IP PL wiec Betfair nawet ci sie nie otworzy. Jesli odpalisz internet z karty sim, ktora jest UK to bedziesz mial IP z UK mimo, ze siedzisz w PL.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Do góry Bottom