>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher eWinner - wpłaty/wypłaty

Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Wpłaty:

Dostępne metody:
- Pay-By-Link
- BLIK
- szybki przelew


 

Uwaga! Wpłat na Betkonto można dokonywać wyłącznie ze wskazanego w Betkoncie rachunku płatniczego należącego do gracza.

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A

Wypłaty:

- Wypłatę wygranej można zlecić tylko i wyłącznie na rachunek należący do Ciebie, który został przypisany do betKonta.*
- Każde zlecenie wypłaty musi zostać zweryfikowane i zaakceptowane przez dział płatności.

*Czas realizacji uzależniony jest od banku w jakim posiadasz rachunek. Jeśli Twój bank obsługuje przelewy natychmiastowe, środki mogą trafić na konto nawet w kilka minut. W przeciwnym wypadku, środki zostaną zaksięgowane przy najbliższej sesji rozliczeniowej.

W związku z ustawą o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu przed pierwszą wypłatą, możesz zostać poproszony o przesłanie skanu lub zrzutu ekranu wyciągu z konta bankowego lub potwierdzenia transakcji bankowej w formie elektronicznej. Musi on zawierać dane takie jak: imię i nazwisko gracza, numer rachunku bankowego, logo banku oraz datę wyciągu(wyciąg nie może być starszy niż 3 miesiące). Pozostałe dane mogą zostać zakryte.

Całkowity kapitał przeznaczony na natychmiastowe wypłaty ze wszystkich betKont Uczestników może być ograniczony do 50.000 zł w danym dniu kalendarzowym.  Ewinner wydaje dyspozycje wypłaty w danym dniu według kolejności otrzymywania od Uczestników zgłoszeń wypłat. W przypadku gdy kapitał przeznaczony do natychmiastowej wypłaty na dany dzień kalendarzowy nie wystarczy na pokrycie wszystkich otrzymanych w danym dniu zgłoszeń wypłat, Ewinner wyda dyspozycje wypłat w terminie 7 dni roboczych, liczonym od następnego dnia, w którym Ewinner otrzymał polecenie wypłaty.

W celu wypłaty środków ze swojego betKonta na rachunek bankowy, przejdź do konta gracza, w menu wybierz opcję wypłaty. Pamiętaj, że środki możesz wypłacać jedynie na konto podane przy rejestracji. W przypadku błędnie wskazanego numeru rachunku bankowego skontaktuj się z działem obsługi klienta poprzez e-mail: [email protected] lub czat.

Każde zlecenie wypłaty musi zostać zweryfikowane i zaakceptowane przez Dział Płatności. Nie powinno to potrwać dłużej niż 24 godziny*.

 
 
cebula87 0

cebula87

Użytkownik
Wczoraj zleciłem pierwszą wypłatę w tym buku i mnie pozytywnie zaskoczyli, bo po kilku minutach była u mnie na koncie.

 Druga trwała troche dłużej, ale to moja wina bo zobaczyłem po 23 meila z info że chcą potwierdzenie wpłaty i po zweryfikowaniu 
z saamego. rana zaraz była u mnie, kolejne tak jak pierwsza prawie jak z automatu

Trzymajcie tak dalej.         






,

 
 
J 0

jogusiando

Użytkownik
Mam pytanko, chciałam dokonać dzisiaj wypłaty środków, ale wpłaty dokonałam z innego konta kogoś z rodziny i dział weryfikacji przysłał mi maila o wyjaśnienie tego. Jest to chyba jedyny bukmacher który robi o to problemy. Uda się jakoś dogadać z tą sytuacją czy co to będzie ... ?
 
W 1,1K

wojtekpln

Użytkownik
Kilka bumacherów ma taką "praktykę". Z reguły chyba wypłat nie robią w takich sytuacjach, ale być może zależy od bukmachera.
 
J 0

jogusiando

Użytkownik
Przysłali mi maila dzisiaj, muszę wysłać potwierdzenie przelewu z konta osoby 3, potwierdzenie ze kontk bankowe przypisane do konta należy do mnie, oraz oświadczenie osoby 3 wypełnione odręcznie i zeskanowane. Trochę dziwnie dla mnie wyglada to oświadczenie
 
M 2,5K

mejt

Użytkownik
Witam co mam im napisać, pewien gościu z internetu był mi winny 400zł, to wziałęm od niego blika, miałem te 400zł, przegrałem je a teraz przychodzi taki email. Nie mam zadnych srodkow juz na koncie, nie zalezy mi zbytnio na koncie ewinner. Czy mogę to zignorować, co mi mogą zrobić? Widziałem ze trzeba wziac wyciag od osoby trzeciej zeby sie odczepili, ale tak jak mówiłem to był randomowy gościu z internetu.
 

Załączniki

Do góry Bottom