>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

2. kolejka fazy grupowej Ligi Europy [3.10.2019] - Czwartek

Status
Zamknięty.
tresorseba 4,9K

tresorseba

Użytkownik


Cześć,  dziś wybieram spotkanie Astana Partizan.

Astana niezwykle mocna u siebie znowu postawi bardzo trudne warunki.

Do tego sztuczna murawa na której osobą nie trenującym na tego tupu nawierzchniach jest ciężko utrzymać styczność z murawą.

Na Astanie nie jedna konkretna drużyna się przejechała i Partizan raczej dużo tutaj nie zwojuje.

Stawiam czystą jedynkę na Astanę po kursie 1.9

 

 

 



Następny moim typem jest Dynamo Kijów, która gra na wyjeździe w Szwajcarii z Lugano, które jest kompletnie bez formy.

Dynamo wróciło na swoje tory, gra fajną piłkę tak więc widzę tutaj czystą dwójkę na Ukraińców.





 
 
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Astana - Partizan, Spotkanie/Liczba goli: 1/-2.5, 3.60   

Zgadzam się z kolegą wyżej, że Astana jest faworytem tego spotkania. Mistrz Kazachstanu to jedna z najbardziej przewidywalnych ekip jakie znam. Zawsze grają to samo, zawsze do bólu solidni. Są perfekcyjni w zabijaniu piłki nożnej, a z przodu zawsze coś wcisną. Co tu dużo mówić, Godzina 16:50, sztuczna nawierzchnia, zmiana strefy czasowej, pogoda nie sprzyja do gry w piłkę - skąd my to znamy, co? A Gospodarze po prostu zrobią to co najlepiej potrafią. Jedna kontra, jeden stały fragment gry... Otwartej gry się nie spodziewam.

Young Boys - Rangers, X2, 1.90   

Rangersi powoli odbudowują swoją markę. W tym sezonie wyglądają naprawdę imponująco. Steven Gerrard poukładał klocki po swojemu i w grze The Gers widać jego rękę. Widać, że terminował u Jurgena Kloppa. Mistrzowie Szwajcarii to nieprzypadkowa drużyna. Niemniej coś mi mówi, że Szkoci w tym roku namieszają w Lidze Europy. Nie twierdzę i nie mam zamiaru nikogo oszukiwać, że Rangersi są faworytem tego spotkania - nie są. Po prostu uważam, że w niczym nie ustępują rywalowi,  a kurs na podwójną szansę jest zbyt wysoki - dlatego warty zagrania.

Dudelange - Qarabag, 1, 4.55   

Bukmacherów mocno poniosło z tym kursem. Liga Europy to w Luksemburgu święto narodowe, 110% koncentracji. Jeżeli Dudelange potrafił wygrać w Nikozji, jeżeli Qarabag potrafił przegrać w Irlandii Północnej to dlaczego za zwycięstwo gospodarzy płacą aż 4.55? Dla mnie tu powinno być w okolicach 50/50, maksymalnie 3.00-3.20 na Dudelange. Ten typ aż prosi się o zagranie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
Sporting L. - Linzer ASK - Linzer lub remis, kurs 2,01  
Linzer wygra, kurs 4,55  


Sporting od początku sezonu nie wygląda najlepiej. W lidze na 21 możliwych zdobyli tylko 11 punktów a to jak na drużynę uważaną w top 4 ligi, jest dośc słabym wynikiem, zwłaszcza, że nie grali jeszcze z najmocniejszymi w lidze. Ostatni mecz rozgrywali z obecnie najsłabszym zespołem i dopiero w 83 minucie po karnym zdołali wygrać to spotkanie. W wcześniejszych meczach zaliczyli porażki u siebie z Rio Ave, Famalicao gdzie powinni również raczej wygrywać takie mecze a jedynie porażkę na wyjeździe z PSV da się usprawiedliwić. Natomiast ich rywal z Austrii, Linzer w lidze radzi sobie bardzo dobrze, obecnie 2 miejsce  a ostatnie mecze to wysokie i pewne zwycięstwa a także remis z mocnym Salzburgiem. Taka mała ciekawostka, w eliminacjach potrafili dwa razy wygrać z mocnym Basel, które wcześniej pokonało PSV a PSV pokonało w 1 kolejce Sporting. Kursy na Linzer już trochę spadły ale dla mnie i tak są zdecydowanie za wysokie biorąc pod uwagę dyspozycję obu zespołów. Sporting jest dobrym zespołem ale w kiepskiej dyspozycji ma nawet problemy z słabszymi zespołami w lidze a tutaj przyjeżdża solidna drużyna z Austrii w dobrej formie co już udowodnili również z mocniejszymi zespołami. Według mnie powinni co najmniej remis wywieźć a realna jest również wygrana jeśli ktoś woli zaryzykować wyższy kurs
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Dudelange- Qarabag
 
Over 3.5 3.40 @forbet 
Obie strzelą 1.87 @forbet 
1/X 2.04 @forbet 
1/X + obie strzelą 3.40 @forbet
1/X + powyżej 2.5 goli 5.40 @forbet
Dudelange strzeli w obu połowach 6.00 @forbet



Do wyboru do koloru. Gdyby to był mecz Arsenalu, United, Romy czy innej potężnej marki w Lidze Europy to w życiu bym tego nie ruszył, ale tutaj grają zespoły z Luksemburgu i Azerbejdżanu, dla których Liga Europy to szczyt marzeń. Tutaj nie będzie wystawiania drugiego składu, jakiegoś odpuszczania, tylko takie mecze w Lidze Europy są warte postawienia. Na jutro widzę bardzo overowe spotkanie, kto widział mecz poprzedniej kolejki na Cyprze to mógł zobaczyć jak ekipa z Luksemburgu gra- byle do przodu, tam w obronie zostaje po 2-3 graczy, a reszta rusza na atak i nie mówimy wcale o 90 minucie spotkania z niekorzystnym wynikiem. Mecz z Apollonem zakończył się na wygranej piłkarzy z Luksemburgu 4:3, a tam mogło paść jeszcze więcej goli. Zresztą ich styl pokazuje ostatnie 10 meczy zagranych u siebie na stadionie w Luksemburgu to aż 48 goli !!!
To jest średnia prawie 5 goli na mecz! Nie mówimy tutaj tylko o domowym zapleczu, przeciez przyjechała tutaj Benfica  i padło 8 bramek, mistrz Malty - 4 gole i mistrz Armenii - 4 gole. Co do drużyny z Azerbejżdżenu to mają oni do pokonania ponad 3500 km na ten mecz, to napewno zrobi swoje, dlatego delikanie gram w strone Dudelange. Qarabag na papierze jest drużyną lepszą, mających w swoich szeregach praktycznie całą reprezentacje kraju, o gole z ich strony nie martwie się. 
 
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
cytat z dnia 3 października 2019 00:33 przez barlo123Dudelange- Qarabag

Over 3.5 3.40 @forbet 
Obie strzelą 1.87 @forbet 
1/X 2.04 @forbet 
1/X + obie strzelą 3.40 @forbet
1/X + powyżej 2.5 goli 5.40 @forbet
Dudelange strzeli w obu połowach 6.00 @forbet



Do wyboru do koloru. Gdyby to był mecz Arsenalu, United, Romy czy innej potężnej marki w Lidze Europy to w życiu bym tego nie ruszył, ale tutaj grają zespoły z Luksemburgu i Azerbejdżanu, dla których Liga Europy to szczyt marzeń. Tutaj nie będzie wystawiania drugiego składu, jakiegoś odpuszczania, tylko takie mecze w Lidze Europy są warte postawienia. Na jutro widzę bardzo overowe spotkanie, kto widział mecz poprzedniej kolejki na Cyprze to mógł zobaczyć jak ekipa z Luksemburgu gra- byle do przodu, tam w obronie zostaje po 2-3 graczy, a reszta rusza na atak i nie mówimy wcale o 90 minucie spotkania z niekorzystnym wynikiem. Mecz z Apollonem zakończył się na wygranej piłkarzy z Luksemburgu 4:3, a tam mogło paść jeszcze więcej goli. Zresztą ich styl pokazuje ostatnie 10 meczy zagranych u siebie na stadionie w Luksemburgu to aż 48 goli !!!
To jest średnia prawie 5 goli na mecz! Nie mówimy tutaj tylko o domowym zapleczu, przeciez przyjechała tutaj Benfica  i padło 8 bramek, mistrz Malty - 4 gole i mistrz Armenii - 4 gole. Co do drużyny z Azerbejżdżenu to mają oni do pokonania ponad 3500 km na ten mecz, to napewno zrobi swoje, dlatego delikanie gram w strone Dudelange. Qarabag na papierze jest drużyną lepszą, mających w swoich szeregach praktycznie całą reprezentacje kraju, o gole z ich strony nie martwie się. 
Dudelange wygrał z APOELEM, nie z Apollonem. A jedna z drużyn rodzimej ligi w Luksemburgu nazywa się Benfica.
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dudelange - Karabach, gol Dudelange, kurs 1.54, fortuna    
Dudelange w meczach na Luksemburgu spisuje się bardzo solidnie, a ostatni mecz z APOEL'em, który zaskoczył chyba wszystkich - włącznie z bukmacherem, który wystawił na Dudelange kurs 18 pokazuje, że i mecze wyjazdowe nie są dla nich problemem.
Karabach to na papierze lepszy zespół, ale mecze wyjazdowe nie należą do ich ulubionych - w rywalizacji wyjazdowej z Dundalk czy Linfield tracili bramki, myślę że tutaj będzie podobnie. Czysta 1 też nie jest według mnie nierealna.

Astana - Partizan, gol Partizana, kurs 1.50    
Astana to niewygodny u siebie zespół - głównie za sprawą sztucznej nawierzchni, na której potykał się już niejeden wyżej notowany rywal jak np. BATE Borysów. Mimo wszystko Partizan jest w ostatnim czasie bardzo skuteczny - jeśli weźmiemy pod uwagę 20 ostatnich spotkań, to w 19 takich meczach zawsze zdobywali bramkę, wartę odnotowania są też ostatnie 9 spotkań bez porażki.
Astana najprawdopodobniej zagra otwartą piłkę, co da gościom realną szanse na zdobycie bramki. Tutaj bliżej X, ewentualnie X2

Sporting - Linz, gol Linz, kurs 1.40    
Portugalczycy zaliczyli niesamowity spadek formy, a początek tego sezonu jest wręcz katastrofalny. Beznadziejny okres przygotowawczy, jeszcze gorsze otwarcie sezonu, bo porażka z Benficą w Superpucharze, dodatkowo kilka wpadek w rozgrywkach ligowych i porażka z PSV w 1 kolejce Ligi Europy. Linz w ostatnich miesiącach prezentuje bardzo wysoką formę - wyeliminowanie Basel po zwycięstwach w obu meczach jeszcze w kwalifikacjach do LM, czy wyrównana gra z hegemonem ligi austriackiej i remis 2-2, pozwalają tej ekipie realnie wierzyć w wyjście z tej grupy. Zresztą spadek kursu z +7 do 3.80 pokazuje, że Linz w tej rywalizacji może nawet wygrać.

YB Bern - Gl.Rangers, gol Rangersów, kurs 1.40    
Young Boys to solidny zespół, którego głównym atutem jest gra w ofensywie, bo w defensywie mają spore braki. Już w poprzednim sezonie tracone przez nich gole to był standard, tak jakby z góry wiedzieli, że są w stanie zdobyć więcej goli od przeciwnika. Rangersi świetnie się odnajdują w meczach wyjazdowych, co prawda na europejskich boiskach zdarzały się im mecze bez gola jak np. z Legią, jednak wiele zależy od taktyki rywala - łatwiej gra się Rangersom, gry rywal gra otwarty futbol jak YB. Gospodarze są faworytami ale gości jak najbardziej stać na minimum 1 gola.

Całość w AKO daje kurs 4.53    
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Gra na boisku w Kazachstanie przyprawia bólu głowy każdemu zespołowi, który nie gra na co dzień na sztucznej murawie. Partizan to zespół, który gra rewelacyjnie w Serbii, ale jak ma się mierzyć z kimś lepszym niż weekendowi przeciwnicy ligowy to mają spore problemy. W 1 kolejce ledwo zremisowali z AZ, które grało w dziesięciu od 35 minuty spotkania, a i tak udało im się strzelić na 2:2, natomiast gospodarze przegrali 0:1 w Manchesterze. Dzisiaj dobra okazja do zdobycia 3 punktów przez Astanę, na własnym boisku czują się świetnie, wiedzą jak grać na tego typu nawierzchni w przeciwieństwie do Partizana. 
1 @2,25 STS   Patrząc na ten mecz i zachowanie obrony Astany miałem wrażenie, że oni chcą dać strzelać Partizanowi, który bronił się w 10 i wychodził do każdej kontry maksymalnie trzema zawodnikami. Gdyby nie bramkarz Astany ten mecz mógłby skończyć się wynikiem nawet i 1:5.. Po prostu żenada. Akcje ofensywne gospodarzy kończyły się próbą samodzielnego rajdu w dziesięciu obrońców przed polem karnym zamiast rozegrać piłkę do lepiej ustawionych kolegów, nie wiem co oni chcieli i komu udowodnić, ale im to totalnie nie wyszło. Zawiodłem się na Astanie, a Partizan wykorzystał bezlitośnie każdy błąd defensywy gospodarzy.

AZ w tym sezonie gra wyśmienicie - w lidze holenderskiej 18 strzelonych bramek i tylko 3 stracone w 8 kolejkach, a w tym wygrana z Feyenoordem aż 3:0 na ich obiekcie. United gra po prostu słabo, a dzisiaj zobaczymy drugi garnitur tak jak w przypadku meczu z Astaną, który ledwo wygrali. Gospodarze do LE podchodzą bardzo poważnie i grają pierwszym składem, co pozwala mi wierzyć, że ten mecz wygrają. 
AZ Alkmaar: Bizot – Wijndal, Wuytens, Vlaar, Sugawara – Koopmeiners, Midtsjo – Idrissi, De Wit, Stengs – Boadu
Manchester United: Romero – Rojo, Lindelof, Tuanzebe, Dalot – Fred, Matić – Chong, Lingard, Mata – Greenwood
Obrona United wygląda bardzo słabo, a na taką ofensywę jaką dysponuje Alkmaar to nie wystarczy. Solskjaer nie ma pomysłu na ten zespół, gdzieś już pojawiają się plotki o braku cierpliwości władz do niego i pojawił się na tapecie Allegri, który podobno uczy się j. angielskiego aby łatwiej było mu pracować z nowymi zawodnikami - co w mojej opinii byłoby bardzo dobrym rozwiązaniem dla United, ponieważ Massimiliano to zupełnie inna półka trenerska niż obecny Ole Gunnar Solskjaer. 
1 @2,97 STS   AZ strzeliło.. Ale niestety spalony. 

Braga nie jest żadnym gigantem porównując ją do Slovana, z którym się dzisiaj zmierzą. Goście w składzie mają mega bramkostrzelnego Sporara, który strzela dosłownie jak na zawołanie - w lidze 7 goli po 5 meczach, a w obecnych rozgrywkach LE zaliczył już 2 trafienia przeciwko Besiktasowi, a w ostatnim meczu ligowym trener dał mu odpocząć, co i tak nie przeszkodziło Slovanowi wygrać spotkania 5:0. Braga w 1 kolejce LE wygrała na wyjeździe z Wolves za co na pewno należy im się szacun, bo byli spisywani na straty, chociaż patrząc na statystyki, które oczywiście nie grają, ale są jakimś wyznacznikiem to nie należał im się taki wynik. Gospodarze w lidze portugalskiej stracili już 11 bramek w 7 kolejkach co bardzo dobrze wróży na mój dzisiejszy typ na to spotkanie. 
Slovan strzeli gola - TAK @1,90 STS  Tutaj gol już w 1 połowie meczu.

CSKA dostało łomot w 1 kolejce od Ludogortsa na ich obiekcie aż 5:1, ale po tej porażce nie widać jakiegoś urazu, bo trzy kolejne mecze pewnie wygrywali. Dzisiaj do Rosji przyjeżdża Espanyol, który jest w tym sezonie tragiczny i raczej się to zbyt szybko nie zmieni - po poprzednim sezonie odeszło paru kluczowych zawodników, a przede wszystkim trener, który doprowadził klub z Barcelony do europejskich rozgrywek. Gospodarze w rosyjskiej ekstraklasie zajmują obecnie 1 miejsce i po 11 kolejkach mają już na koncie 18 strzelonych bramek, natomiast goście dzisiejszego spotkania w 7 kolejkach La Liga stracili 12 bramek. Myślę, że do czasu jak Espanyol nie zmieni trenera i w okienku transferowym nie sprowadzi godnych zastępów dla kluczowych piłkarzy z poprzedniego sezonu to będą mieli w tym roku problem z utrzymaniem się w hiszpańskiej ekstraklasie. CSKA wygląda na ten moment solidnie, a przede wszystkim strzelają sporo bramek na co dzisiaj także liczę patrząc na tragiczną obronę Espanyolu.
CSKA powyżej 1,5 bramki w meczu @2,13 STS  Nie wiem jakim cudem to Espanyol wygrał do zera. 
 
caveman 1,8K

caveman

Użytkownik
Moja propozycja na dziś to mecz AZ Alkmaar z United. Parę słów o United. Wpierw męczarnia w pucharach z drużyną którą powinni rozjechać jak walec. Oglądałem ten mecz i nie dało się patrzeć na styl w jaki United gra. W meczu z Arsenalem z kolei to raczej Arsenal dał im szanse na zwycięstwo, ale "mocny" blok defensywy stwierdził że nie lepiej, lepiej zremisować .... Stawiałem w tym meczu na Arsenal. W poprzedniej kolejce wyszli z 0:1 plus czerwo w pierwszej połowie dla Arsenal na 3:2 fakt grali z Aston Villą ale mimo wszytko uważałem, że Arsenal rozbiję United byle kogo w drużynie nie mają. Co do ligi holenderskiej to uprzedzam, że nie mam za dużego pojęcia o niej. Bazuję na statystykach z flashscore plus to co znajdę w internecie. Fakt AZ gra super u siebie. Ich bilans to 3Z i 1R. Astana była blisko sprawienia niespodzianki na Old Trafford porażka 1:0. Liczę, że dziś AZ będzie górą, a minimum że urwie punkty United w postaci remisu.

Az Alkmaar 1x 1,62 uni // 0:0   
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
cześć :) zacznę od tego że LE to liga parodii i straty kasy, nie znam człowieka który sie dorobił na LE. no chyb że stawiał ????

jak grać LE to na gole tylko i wyłącznie noi na wspomniane wcześniej ????

typy jak zwykle poparte czysto statystycznie na podstawie ostanich 6 lat czy to w LM czy to w LE . bardzo dużo drużyn grało tu i tu. co wiięcej ? te drużyny sie powtarzają i to jeśli chodzi o gole. dobra przejdźmy do tego co wam chce powiedzieć:
szukając niespodzianek to polecam:

Krasnodar - Getafe 2/1 @ 34   1/2 @ 29   Krasnodar lubi robić bomby w LE, rok temu z Sevilla 2/1 w tym roku mogą powtórzyć bo też drużyna z Hiszpanii .

Celitic - Cluj obie strzelą w obu połowach @ 23  

Getafe wygra dowolną połowe @ 2,1  
Espanyol wygra dowolną połowe @ 2,25   jak juz wcześniej wspominałem Ruskie lubią kręcić lody, szukałem wałka w Lokomotivie nie udało się, liczę że tutaj też może być psikus. Espanyol to co robi w Hiszpani to sie w głowie nie mieści u siebie przegrywaja , a jadą na wyjazd i tam po kursie 4  wygrywaja jako underdog, czemu nie tu ?

Sevilla - Apoel Nikozja
Apoel wygra dowolną połowe @5,50   
tuta sugeruje się że rok temu Sevilla miałą łamak więc w tym możę też powtóreczka, oni też potrafia wygrać z mocniejszą drużyna by potem z takim Eibarem prowadzac 2-0 przegrać 3-2

Wolfsberger - Roma  
Roma wygra dowolną połowe @ 1,50  
tutaj raczej nie liczyłbym na druga niespodzianke z rzedu druzyny z Austrii, a kurs przyjemny pobieram Włochów

AZ - MU 
AZ wygra dowolną połowe 1,90
ten mecz jest opisany wyżej więc nie bede sie powtarzał . koniec ery OGS w MU jest bliski, mam nadzieje że AZ dzisiaj w tym pomoże i chłop sie pożegna z praca. Druzyny z Holandii są u siebie mocni, MU jest cienki jak polsilver .


a teraz kupon na gole - wszystko jest poparte statami z lat poprzednich sprawdzalem 2 pierwsze kolejki LE oraz LM, z 24 spotkan wybrałem 6 w których uważam że powinno paść więcej niż 2,5 gola bo te drużyny są mocne overowe w pucharach

over 2,5 w tych meczach :

Astana-Partizan  @2,3   ( 17/18 Partizan- Kijow 2-3, 15/16 astana-galatasaray 4 gole , 18/19 astana-kijow 2-2 , 17/18  villareal-astana 3-1 , 15/16 1kolejka partizan - alkmar 3-2  , 15/16 2 kolejka augsburg - partizan 1-3 )
 
 
CSKA-Espanyol @2,00 14/15 Roma - CSKA 5-1 , 18/19 Pilzno - CSKA 2-2 , 16/17 leverkusen - cska 2-2 )

YBB-Rangers @1,80 (18/19 rangers- rapid 3-1 , villareal- rangers 2-2 , 14/15 YBB- slovan bratyslawa 5-0 , sparta praga - YBB 3-1 )

Celtic-Cluj @2,20( 18/19 celtic- salzburg 3-1, 15/16 ajax - celtic 2-2 , 14/15 salzburg- celtic 2-2 , 15/16 celtic-fenerbace 2-2 )  

Lugano-Kijow @2,30 (14/15 dynamo - FCSB 3-1 , 18/19 jablonec - dyn. kijow 2-2
 
 
Rosenborg-PSV @1,90   ( 17/18 rosenborg 3-1 , st.tienne - rosenborg 2-2 , sociedad- rosenborg 4-0 , rosenborg- lipsk 1-3 )

 
 
D 479

dior.sauvage

Użytkownik
Basaksehir - B Moenchengladbach

Zrebaczki po ostatnim popisie w Lidze Europy zjechani od gory do dolu, skompromitowali sie niesamowicie przegrywajac z Austriakami 0-4, o dziwo w lidze jakos im tam idzie, nie graja porywajacej pilki jak sezon temu, ale w miare dobrze punktuja. Basaksehir z tego co widze w lidze przecietnie, 2-2-2, w Lidze Eurpoy na dzien dobry 4-0 od Romy, slabo, myslalem ze chociaz zalicza honorowe trafienie. U siebie zwykle zaliczaja trafienie, maja kilka ciekawych nazwisk z dawnych lat, o ile na wyjezdzie z Roma polegli calkowicie nie wydaje mi sie aby u siebie z Borussia bylo jednostronne spotkanie. Wg mnie oba zespolu w 2giej kolejce zalicza premierowe trafienie, tym bardziej ze na dzien dobry oba teamy dostaly po 4-0 w czajnik, poziom i potencjal tych druzyn na pewno nie jest tak slaby aby zbierac takie cegi.

obie strzela @1.57 betsafe  1-1

Sporting Lizbona - LASK Linz

Sporting w tym sezonie gra naprawde slabo jak na swoje mozliwosci, ale uwage zwraca dziurawa defensywa. Ostatni mecz ligowy byl pierwszym od kilku miesiecy kiedy nie stracili bramki. Staraja sie nadbrabiac z przodu, u siebie siedem btsow z rzedu, druzyna gosci przynajmniej na poczatku sezonu to druga sila Austrii - otarli sie o Lige Mistrzow, w lidze ostatni grali z Salzburgiem i zakoncyzlo sie to super meczem 2-2. Linz u siebie broni naprawde dobrze, na wyjazdach zdarza im sie tracic bramki - zwlaszcza widac to w lidze, wystarczy delegacja na nieco trudniejszym terenie i robi sie goraco. Sporting z tylu nie dojezdza, jednak z przodu zwlaszcza u siebie bywaja skuteczni.

obie strzela @1.68 betsafe  2-1

ako 2.64   

Dudelange + Cluj gol @2.62 betsafe   1-4;2-0 szkoda tego Cluj bo Dudelange heroicznie w 90min gol honorowy na 1-4

Jak gra Dudelange w Lidze Europy wiadomo, nie ma odpuszczania, graja u siebie z Karabachem ktory jesli zaskakuje to tylko u siebie, na wyjazdach sa slabi, jednego gola pewnie straca, do tego Cluj grajace w Szkocji z Celtikiem - ze sa groznie to pokazali ostatnio pokonujac Lazio, wiadomo, Wlosi pewnie na wyjebce ale wynik 2-1 sie liczy, Celtic moze zgarnie 3 punkty ale wystarczy troche mocniejszy przeciwnik i zaczynaja sie gubic w tylach, nie jestem do nich przekonany.
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 3 października 2019 12:21 przez cinas89
..a teraz kupon na gole - wszystko jest poparte statami z lat poprzednich...
 
Powiem Ci tak, cieszę się, że ujawniasz statystyki z ostatnich lat ale gdyby się nimi kierować...
Sam chyba wiesz jak to wygląda. Ale jak najbardziej w tym przypadku życzę powodzenia i trzymam kciuki  ;)
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Czyli podsumujmy:
✔ Krasnodar lubi robić bomby
✔ Ruskie lubią kręcić lody
✔ rok temu Sevilla miała łamak
✔ MU jest cienki jak polsilver

Ja w to wchodzę.
 
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
cytat z dnia 3 października 2019 17:28 przez iczasopismaCzyli podsumujmy:
✔ Krasnodar lubi robić bomby
✔ Ruskie lubią kręcić lody
✔ rok temu Sevilla miała łamak
✔ MU jest cienki jak polsilver

Ja w to wchodzę.
Sam byś coś napisał a nie się czepiasz darmozjadów tu nie brakuje i hien co tylko dużo mówią a mało robią . Dlatego to forum upada przez takich jak TY 
 
windover 21,6K

windover

Użytkownik

CSKA MOSKVA VS. ESPANYOL BARCELONA 

CSKA MOSCOW (3-4-2-1): Akinfeev; Sarlija, Diveev, Magnusson; Fernandes, Akhmetov, Oblyakov, Kuchaev; Vlasic, Sigurdsson; Chalov
ESPANYOL (4-3-3): Diego Lopez; Javi Lopez, Fernando Calero, Lluis Lopez, Didac Vila; Oscar Melendo, Marc Roca, Pol Lozano, Granero; Wu Lei, Piatti

- Klub z Moskwy wręcz musi wygrać to spotkanie i udowodnić swoim kibicom ,że porażka z Bułgarskim Ludogorets (1-5) została już puszczona w niepamięć ,a dziwne bo przecież to Rosjanie prowadzili przez cała pierwszą połowę, a po zmianie stron stracili aż pięć bramek. CSKA przewodzi w lidze Rosyjskiej z dorobkiem 25.punktów ,gdzie zanotowali sześć kolejnych zwycięstw z rzędu ,ostatnio na wyjeździe przeciwko Uralowi (3-0)
- V. Goncharenko trener gospodarzy nie będzie mógł skorzystać z Shchennikov , Nababkin, Efremov, Dzagoev a pod znakiem zapytania stoją występy Gogoua oraz Vasina. 
- Espanyol co prawda w pierwszym meczu ligi europy zremisował przed własną publicznością z Węgierskim Ferencváros (1-1) ,ale nie zmienia to ich sytuacji w La Lidzie ,gdzie w siedmiu meczach zdobyli tylko pięć oczek przy czym w trzech ostatnich grach przegrali aż dwie z nich z Real Sociedad (1-3) oraz Real Valladolid (0-2) by w końcu zremisować tylko z równie słaba Celtą Vigo (1-1). Warto również wspomnieć o bilansie bramkowym Hiszpanów (4-12)
- Goście dziś bez kontuzjowanych  Espinosa , Naldo , Iturraspe , Ferreyra a niepewny jest Corchia
- Tak jak pisałem  na początku kieruje się tu przede wszystkim wysoką formą ligową CSKA oraz na pewno chęcią udowodnienia ,że demolka w Bułgarii, a właściwie drugie 45.minut to tylko ''chwilowa'' słabość.

typ: CSKA Moskwa @ 1.95 / Unibet   
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom