>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

6. kolejka Serie A [26.09 - 30.09.2019]

Status
Zamknięty.
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Co z tym Juventusem? Czy to jest w końcu ta kolejka, w której zobaczymy ich pewne zwycięstwo w meczu ze Spal? Już dawno nie pokazali pełni swoich możliwości ofensywnych, a w tej kolejce przeciwnik wydaje się być idealny do wygrania chociaż tymi dwoma golami mecz - na taki handicap mamy kurs 1,80 co się wydaje fajną propozycją do zagrania w jakimś double albo triple kuponie. Myślę, że jak Ronaldo wyjdzie w pierwszej jedenastce z wyleczonym urazem przywodzicieli to taki handicap powinien być pokryty. 

Juventus handicap -1,5 @1,80 Fortuna   


Też warto spojrzeć na mecz Cagliari przeciwko Veronie. Gospodarze są faworytem wg bukmacherów, ale w mojej opinii słusznie. Ostatnie 3 kolejki ligowe wygrane, a w ostatniej nawet przeciwko Napoli na ich obiekcie. Gra Cagliari jest przede wszystkim efektywna co pozwala im łapać kolejne punkty do tabeli Serie A. Verona gra słabo, nie mają pomysłu na grę - to jest jeden z głównych kandydatów do spadku w tym sezonie. Kurs na wygraną gospodarzy ponad 2 - myślę, że warty do przemyślenia.

1 @2,10 STS   


Napoli po porażce w ubiegły tydzień dzisiaj po prostu musi wygrać mecz bez zbędnego gadania. Przyjeżdża do Neapolu zespół, który jest beniaminkiem w tym sezonie i po 5 kolejkach mają już 6 punktów na koncie. Gospodarze aktualnie zajmują 4 pozycję w tabeli i tracą już (jeżeli dzisiaj wygrają mecz) 6 punktów do Interu oraz 4 punkty do Juve. Jeżeli chcą w tym sezonie znowu walczyć o Mistrza Kraju to takie mecze jak dzisiaj trzeba bezwzględnie wygrywać, bo jak to ktoś kiedyś powiedział - ligę wygrywa się meczami ze słabszymi, a nie z tymi najsilniejszymi - i ja się z tym w 100% zgadzam. Brescia strzeliła do tej pory 6 bramek, co daje średnio ponad 1 gola na mecz, ale dzisiaj bardzo trudne zadanie przed nimi, którego wg mnie nie wykonają i nie strzelą w tym meczu bramki. Napoli oprócz straconych 4 goli z Juve na samym początku sezonu straciło dopiero 5 bramek, co i tak daje średnio ponad 1 bramkę w meczu, ale ich obrona wygląda solidnie, nawet mimo braku dzisiaj Koulibalyego. Stawiam, że Napoli wygra nie tracąc w tym meczu bramki.

1+brak BTTS @2,15 STS   
 
supreme_pl 27

supreme_pl

Użytkownik
Zgadzam się z typem na Cagliari, kurs bardzo kuszący na pewno warty pogrania. Cagliari widać że jest w formie wygrana z Napoli na wyjeździe musi robić wrażenie. Atut na pewno własne boisko i wsparcie kibiców, w dodatku rywal z tych mniej wymagających raczej walczący o utrzymanie  w tym sezonie. Cagliari jeżeli chce myśleć i chociażby LE w tym sezonie to takie spotkania musi wygrywać pewnie. 
Cagliari win @2,1 stawka 4/10

Milan vs Fiorentina. Główny mój typ na dzisiaj to wygrana fiołków z ekipą Milanu. Według mnie ekipa fiołków jest mocno nie doceniana  w tym sezonie co widać po dzisiejszym kursie 3,2 na wygraną ze słabym Milanem to promocja z której trzeba skorzystać.
Przykro pisać ( jako kibic Interu ,chciałbym żeby obie ekipy z Mediolanu wróciły na najwyższy poziom europejski ) o tym co dzieje się obecnie w ekipie z Mediolanu. Milan nie ma kompletnie pomysłu na grę trener eksperymentuje ze składem co nie przynosi wyników sytuacja w Milanie jest tragiczna jak ich gra. Przykro to pisać ale w Milanie nie ma teraz jakości, zawodnika który  wniósł by powiew świeżości do gry jedyny, który wyróżniał się w ostatnich spotkaniach był Leao, dobry występ w derbach Mediolanu i co ? zmiana przez trenera co prawda w końcówce spotkania, ale zmieniając najlepszego zawodnika w swojej drużynie trener chyba nie bardzo wie co robi. Uważam, że w najbliższych dniach trener Giampaolo pożegna się z ekipą Milanu. Fiorentina jest mocno nie doceniana w tym spotkaniu co prawda w tabeli znajduje się za ekipą Milanu jednak patrząc z jakimi rywalami przyszło im się mierzyć oraz jaki wyniki zdołali wykręcić w tymi ekipami ciężko upatrywać, że dzisiaj nie dadzą rady ekipie Milanu. Milan w tym sezonie porażki z Udine, Interem, Torino oraz wygrane z Veroną oraz Brescią skromnie 1-0. Fiorentina natomiast Porażki z Napoli oraz Genoa  remis z Atalantą i Juve oraz wygrana z Sampdorią. Forma zdecydowanie po stronie Fiorentiny Chiesa jest w formie Ribery świetnie wpasował się w zespół i bardzo dobrze idzie mu współpraca ze wspomnianym wcześniej Chiesą. Na tą chwile zespół Fiorentiny ma w swoich szeregach lepszych jakościowo graczy według mnie dzisiaj pewne 3 punkty przyjezdnych.
Fiorentina win @3,2 stawka ??? 10/10
 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom