>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher NOBLEBET - wpłaty/wypłaty

Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Wpłaty:

Obecnie możliwe są wpłaty poprzez Paymenticon, Przelewy24, Tpay, Dotpay, Dotpay Cards, blik, Paysafecard.

Wypłaty:

Wypłaty można dokonywać jedynie na rachunek bankowy lub na elektroniczny portfel Paymenticon.

Na stronie działają również szybkie wypłaty (do 10 minut), dostępne banki w tej ofercie:

 
G 148

gruby_czarny

Użytkownik
przy pierwszej wyplacie zazadali ode mnie zdjecia z dowodem od pasa w gore,wraz z kartka papieru na ktorej mam napisac noblebet.
plus wyciag z konta i dowod depozytu.
Chyba troche przesada, pierwszy raz sie spotykam z czyms takim wsrod licencjonowanych polskich bukow
 
K 0

karolas9999

Użytkownik
Witam, 
Ode mnie zażądali tego samego, czekam drugi dzień zero odpowiedzi, nie rozumiem z jakiego powodu mnie tak chcą prześwietlić, przecież same konto bankowe już jest mocnym potwierdzeniem. 
Dostałeś jakąś odpowiedź? 
Pozdrawiam serdecznie Karol 
 
M 108

marcinos_1990

Użytkownik
Ja nie miałem żadnych problemów z wypłatą. W sumie na drugi dzień miałem już środki na koncie bankowym. Chociaż też nie była to jakaś niebywała kwota.
 
pemo 1

pemo

Użytkownik
NIE POLECAM!!! Cyrki z weryfikacą i czekałem na wypłatę 1500zł jakieś 10 dni.

"Ze względów bezpieczeństwa prosimy o dodatkową weryfikację konta.
Aby potwierdzić Twoją tożsamość, prosimy o przesłanie:
  1. Zdjęcia przedstawiającego Ciebie trzymającego/ą obok Twarzy dowód osobisty lub paszport, wraz z datą zrobienia zdjęcia na kartce i napisem NOBLEBET. Musisz być widoczny/a od pasa w górę, jak również ręka trzymająca dokument musi być widoczna.
  2. Wyciągu bankowego z Twojego konta bankowego przypisanego w naszym serwisie (z ostatnich 30 dni). Dokument może być kopią/skanem wersji papierowej bądź w formie elektronicznej. Proszę pamiętać aby zawierał Twoje dane (imię i nazwisko), logo banku oraz numer konta.
  3. Potwierdzenia ostatniej wpłaty do NOBLEBET. Dokument może być kopią/skanem wersji papierowej bądź w formie elektronicznej. Proszę pamiętać aby zawierał Twoje dane (imię i nazwisko), logo banku oraz numer konta. Dokument musi być kolorowy.
Dokumenty w postaci plików .jpg, .png, .gif lub dla punktu 2 i 3 w .pdf prosimy przesłać w odpowiedzi na tego maila. Zrzut ekranu nie jest uznawany przez nas jako potwierdzenie."
 
K 15,6K

klakluki

Użytkownik
Czy ta "weryfikacja" ma na celu upokarzanie ludzi, żeby jednak odpuścili wypłatę i grali dalej? Zauważyłem, że duże firmy w Polsce mają przekonaniem, że mogą robić wszystko. Weryfikacja przez robienie sobie zdjęcia z dowodem? Może jeszcze stanąć na świecy i zrobić z 3 pajacyki
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
A co to tylko polskie firmy chcą selfi?
Mnóstwo firm zagranicznych wola selfi kiedy im się tylko podoba.
To akurat najmniejszy problem...
 
Do góry Bottom