>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wypłata z Betsson

B 0

bigis105

Użytkownik
Witam, wygrałem dzisiaj łącznie ponad 10 tysięcy zł, dodam iż znajduje się obecnie poza granicami Polski, a mianowicie w Holandii... stąd moje pytanie, czy jeśli wypłacę całą sumę na polskie konto bankowe to mogę się potem borykać z konsekwencjami prawnymi? Powiedzcie mi proszę jak to wygląda, czy może będę musiał odprowadzić jakiś podatek od tego czy co?
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Z prawnego punktu widzenia ustawa zakazuje gry u zagranicznych bukow z terenu PL. Jesli siedzisz za granica i grasz u zagranicznego to teoretycznie jest wszystko ok. Problem polega z legalizacja hajsu i z udowodnieniem, ze sie gralo bedac za granica. To tyle teorii. Praktyka wyglada tak, ze 10k nie jest kwota, ktora ktokolwiek bedzie sie interesowal wiec mozesz smialo wyplacac. Na przyszlosc jednak zaloz sobie portfel internetowy i rob wplaty i wyplaty przy jego pomocy. Bedziesz mial wtedy 100% bezpieczenstwo.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
cytat z dnia 23 września 2019 21:53 przez bigis105Wypłacić mogę tylko przez Trustly, nie mam innych wyborów, pewnie dlatego że wpłaciłem również przez trustly.
A opcji karty kredytowej nie masz?
Jeśli jesteś rezydentem podatkowym w Polsce to taki dochód musisz teoretycznie na koniec roku uwzględnić w PIT36 jak mnie pamięć nie myli. Jeśli oczywiście wypłacisz kasę na konto bankowe. Urząd celny nie powinien się dowalić, bo nie grasz z terytorium Polski (warto się zabezpieczyć jakimiś dowodami, że w tym czasie przebywałeś w Holandii), ale już urząd skarbowy przy ewentualnej kontroli może doczepić się do przelewu.
 
Do góry Bottom