>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

IX runda - GP Wielkiej Brytanii w Cardiff.

Status
Zamknięty.
neutralny 433,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Przed nami przedostatnia runda cyklu GP. Tym razem światowa elita zawita na stadionie Principality w Cardiff, by rywalizować o wygraną w GP Wielkiej Brytanii, będzie to przedostatnia runda IMŚ, więc emocji na pewno nie zabraknie. W tym temacie dzielimy się typami, analizami oraz dyskutujemy na temat zbliżających się zawodów.
 
neutralny 433,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Cisza w temacie, a szkoda, bo fajna oferta u buków. "Tajski" najszybszy w kwali, chyba to może być jego wieczór, bo po pierwszym ekstraligowym finale musiał być nieźle w...nerwiony. Przed swoimi kibicami będzie chciał pokazać pazury i pokazać, że nie przypadkiem jest obecnym Mistrzem Świata.
T.Woffinden powyżej 9.5 pkt. w fazie zasadniczej @2.10 Etoto  

Ciężki orzech do zgryzienia mam, co do Polaków. Janowski w GP mocno w kratkę, może zarówno wygrać, jak i skończyć 10-12, Bartek pewnie pojedzie swoje, ale myślę że ciężko mu dziś będzie walczyć o podium. Najważniejsze, aby  utrzymał przewagę nad Emilem i Madsenem. Najkorzystniejsze wydaje mi się zdarzenie z Patrykiem Dudkiem, który ostatnio mocno zwolnił po dobrym sezonie. W GP nie potrafi wejść do "ósemki", a w lidze także bez szału, patrząc na dzisiejszych rywali i miejsce GP stawiam, że może mieć kłopoty.
P. Dudek nie będzie w TOP8 @2.03 Forbet  

Dodatkowo stawiam, że dobre zawody pojedzie Sayfutdinov, bo jest w tym sezonie bardzo równy i rzadko notuje wpadki. Myślę, że tylko on może jeszcze zagrozić Zmarzlikowi w walce o tytuł.
E. Sayfutdinov powyżej 9.5 pkt. w fazie zasadniczej @2.10 Etoto  

Lambert po kontuzji nie może się odnaleźć, myślę że dziś nie wytrzyma presji i po raz kolejny w tym sezonie zawiedzie.
R. Lambert poniżej 4.5 pkt. w fazie zasadniczej @2.22 STS  

Stawiam za to na innego Brytyjczyka, który pojedzie w zawodach dzięki dzikiej karcie i myślę, że bukmachera poniosło z tak niską linią.
C. Wright powyżej 1.5 pkt. w fazie zasadniczej @1.95 Etoto  

Tu jeszcze kilka słów o Lindbaeck'u i moich przewidywaniach na dziś:
https://forum.bukmacherskie.com/temat/157892-typy-dnia-21092019-sobota/?page=1#post-6882829  

A więcej typów proponuję w temacie, niektóre w połączeniu z dzisiejszym Pucharem Nice I Ligi:
https://forum.bukmacherskie.com/temat/155484-kick-and-run/?page=last
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
Tai Woffinden miejsce 1-2 @ 3,5  
M.Janowski miejsce 1-4 @ 2,2  

ako= 7.7
buk=fortuna

Trudno mi to wyjasnic , ale od ok.10 dni mam przekonanie, intuicje ze obaj pojada rewelacyjnie dzisiaj, ale jak mowie jest to tylko ...intuicja.(czasami przynosi profity , czasami kleske i osmieszenie)Jednak chcialem sprawdzic , podeprzec to jakimis faktami, sprawdzilem ich wyniki w ostatnich 2-3 latach na torach sztucznych(Warszawa, Cardiff ) i obaj wypadali wspaniale z tym ze jesli sie nie myle Tai jeszcze tam nie wygral bywal 2x drugi.Jedynym moim zmartwieniem jest fakt ze obu poszlo super w ....kwalach.Jednak wierze ze jesli sie nic zlego nie przytrafi to bedzie dobrze.Maciek ma b.dobre pola startowe, a Tai chyba czuje sie doskonale skoro pozwolil by Greg wybieral dla niego nr, startowy I WIEM ZE POJEDZIE NA 110% - czy to wystarczy na WIN? -oby bardzo na to licze kurs ok 7 ale ....obawiam sie Bartka .Jednak on juz tej sztuki tam dokonal a teraz ma wazniejszy cel i lepiej skupic sie na utrzymaniu bezpiecznej przewagi, bo jakos nie czuje dzisiaj wielkiego zagrozenia ze strony Madsena(mimo 2-ego m. w kwalach) jak tez Emila.

ps. nie moj dzien , ani tez Tai-a i Macka.Bywa
 
skeleton 729

skeleton

Użytkownik
Typ: Matej Zagar awans do półfinału - TAK       
Kurs: 2.20
Bukmacher: etoto
Analiza: bardzo dobra forma Zagara na koniec sezonu. 2 ostatnie GP kończył na podium, a wcześniej podczas GP Szwecji odpadł w półfinale. Do tego zwycięstwo w GP Challenge, a w Ekstralidze w ostatnią niedzielę dorzucił 10+1 przeciwko Falubazowi. Miejsce na przyszły sezon w elicie ma zapewniony i myślę że to moze pozwolić na większy luz i tym samym lepszą jazdę w dzisiejszym GP, a etoto oferuje bardzo dobry kurs na półfinał z jego udziałem.
 
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Ja dziś daje tak:
Wszystko z fortuny i gram to ako za 50
Lindgren - Laguta 1 @1,52  
NKI- Lambert 1 @1,68  
lindback - Kołodziej 1 @1,52  
Emil - Doyle 1 @1,48  
Janowski - Dudek 1 @1,45  
@8,33  

Lindgren walczy o top 3 jest w lepszej formie niż Laguta 
Iversen też w dobrej formie , Lambert u siebie ale jakoś go nie widzę , rok temu byłem osobiście w Cardiff i nie wytrzymał presji .Lindback też zadziwia w SGP ostatnio ladnie pojechał po kontuzji , a Kołodziej to dostarczyciel punktów w GP , dzisiaj podejrzewam znowu olimpijskie kola w jego wykonaniu. Emil tu też walka o majstra więc będzie chciał jechać na maxa + dobra forma . i tutaj się najbardziej boje bo Dudek niby nie jest w formie , Janowski tak średnio, ale rok ładnie tu pojechał i liczę że dzisiaj będzie to samo. Poza typami typuje Bartka na V @4,50 zl  
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Vaculik over 7 pkt. @ 1,70   

Mam mało czasu do GP i jestem w trasie. Napiszę tylko, ze to jest bardzo ciekawy typ. Vaculik ma świetny sezon i według mnie dziś pojedzie dobre zawody zdobywając więcej niż 7 pkt. Myślę, że Martin dobrze się czuje na takich torach.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Mnie nie dziwi Kołodziej. Przecież on wprost mówi, że nie potrafi za cholerę się nauczyć jeździć na krótkich torach...Kołodziej to typ ridera, który kocha napędzanie po zewnętrznej i prędkość na prostych. Jak on ma w Cardiff jeździć skoro tor jest jak kółko :) 

Vacul nie zawiódł, a początek był strasznie słaby.
 
neutralny 433,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
I objechali Bartka, więc w Toruniu wszystko się rozstrzygnie. Myślicie, że Zmarzlik może już się czuć Mistrzem Świata?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom