>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [92]

Status
Zamknięty.
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Wolves - Aston Villa - następny gol Wolves @ 1,85 Uni   Jimenez no nareszcie
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Chcialem postawic kase na tego Lecha , 100 funtow ale tak dlugo sie zastanawielem ze kurs spadl do rozmiarow nie oplacalych , wrocilem z pilki - bo tez meczyki gram i widze druga polowe -meczarnie lLecha - ale widze ze strzelaja bramke z Glowki heh i przelaczylem , wlaczam ponownie i widze 0-0 , pytam sie ktos to widzial te powtorki , bo ja widzialem ze glowa strzeli a podobna reka ?hehe  - Dobrze ze nie obstawiam tej JANUSZOWEJ PILKI 
 
jozzy22 555K

jozzy22

Użytkownik
Moje 3 propozycje koszykarskie

Włochy  17:30

Brindisi  @ 2.15   fortuna

USA  NCAA     18:00

South Carolina - Wyoming  

over 134.5 pkt @ 1.8     STS

South Florida - Boston College

over ​​​​​​​133.5 pkt @ 1.8    STS
 
prolooser 3,1K

prolooser

Użytkownik
cytat z dnia 10 listopada 2019 16:59 przez gy_gy_craveelChcialem postawic kase na tego Lecha , 100 funtow ale tak dlugo sie zastanawielem ze kurs spadl do rozmiarow nie oplacalych , wrocilem z pilki - bo tez meczyki gram i widze druga polowe -meczarnie lLecha - ale widze ze strzelaja bramke z Glowki heh i przelaczylem , wlaczam ponownie i widze 0-0 , pytam sie ktos to widzial te powtorki , bo ja widzialem ze glowa strzeli a podobna reka ?hehe  - Dobrze ze nie obstawiam tej JANUSZOWEJ PILKI 
nic dziwnego...  rozgrywki ligowe za dwa tygodnie, wiec dzis wszyscy musza przegrac..
 
jozzy22 555K

jozzy22

Użytkownik
cytat z dnia 10 listopada 2019 17:10 przez jozzy22Moje 3 propozycje koszykarskie

Włochy  17:30

Brindisi  @ 2.15     fortuna

USA  NCAA     18:00

South Carolina - Wyoming  

over 134.5 pkt @ 1.8       STS

South Florida - Boston College

over 133.5 pkt @ 1.8      STS
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom