>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [92]

Status
Zamknięty.
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Wybaczcie za zaśmiecanie wątku ale jedna rzecz nie daje mi spokoju. Może ktoś wie o co w tym chodzi?
Dlaczego dzisiaj mecze Wigry - Stomil oraz w drugiej lidze Łęczna - Wejherowo zaczynają się o tak dziwacznych godzinach, odpowiednio o 19:47 i 20:09? ????
 
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Cześć. 1947 to data powstania Wigry Suwałki. Jeżeli chodzi o Górnika Łęczna to widzę nieścisłość bo z tego co pamiętam w 2007 roku powstała nowa spółka akcyjna w której nastąpiło wydzielenie sekcji piłki nożnej. Więc data początku meczu chyba powinna być 20:07 a nie 20:09.

Pzdr/Psycho
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
cytat z dnia 20 września 2019 16:50 przez kamilcia21Wybaczcie za zaśmiecanie wątku ale jedna rzecz nie daje mi spokoju. Może ktoś wie o co w tym chodzi?
Dlaczego dzisiaj mecze Wigry - Stomil oraz w drugiej lidze Łęczna - Wejherowo zaczynają się o tak dziwacznych godzinach, odpowiednio o 19:47 i 20:09? ????
Może to być nawiazanie do jakiejś waznej dla klubu daty. Przyklad z mojego rodzinnego miasta, w tym roku Kszo Ostrowiec świętuje jubileusz 90-lecia i rozpoczyna swoje spotkania domowe o 19:29
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom