>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacherologia

Status
Zamknięty.
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 14 stycznia 2020 21:14 przez rondani

Aha apomnialem.

Czy dobry typer siedzi u kogos w emacie calymi dniami odswiezajac temat i zapaskudzajac go czy skupia sie raczej na wygrywaniu zamiast uciechach ze komus nie weszlo? Oj cos wydaje mi sie ze to pierwsze

A jednak cos musi byc w tych typach skoro zaszczyca go odwiedzinami, bo inaczej po co?
To pewnie w moim kierunku bo wygląda że Ci wątek trochę dzisiaj obspamowałem. Jeśli za dużo postów, to już nie będę. Naprawdę byłem zainteresowany tym meczem w kosza i naprawdę zagrałem go za real cash na iForbecie. Ale nie mam żadnego żalu że typ nie wszedł. 100% moja odpowiedzialność ????

​​​Wyraźna jest zaś ta Twoja ogromna pewność siebie. Że typ wejdzie na sto procent, że stawiajcie za tysiaka, że Kamila masz gwarancję nowiutkich butów na zimę. Tej pewności siebie starajmy się unikać i bedzie git :) Sorry za spam, a do wątku jak najbardziej będę zaglądał, bo jest bardzo ciekawy. I rzecz jasna trzymam kciuki za same trafione typy!

Piona!
 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
No i o to chodzi.

Trzeba zwrocic uwage na jedna prawidlowosc, ktora mnie samego zastanawia bardzo. Jesli typ podany jest duzo wczesniej to praktycznie nigdy nie wejdzie!

Choc ten Tottenham ile bylo w przerwie na remis? 40? 100? I bylo bardzo blisko.

Tranmere Nigel sie wygadal ze odpuszcza i bukmacherzy nic nie mogli zrobic. Ci, ktorzy sledza angielski futbol blisko wiedzieli, ze Nigel nie zartuje, James McArthur wie cos o tym


https://www.youtube.com/watch?v=pj7xB-woEbA

ale jak to w filmie 'Chlopaki nie placza' bukmacherzy zastosowali podejscie 'w tym miescie nikomu nie przybedzie w portfelu poltorej banki bez mojej wiedzy'  i doprowadzili do przelozenia meczu.

Swoja droga dziwne, wypieszczone dywaniki typu Tottenham czy Newcastle graja, a twardzi podworkowcy typu Tranmere nie moga. A to przeciez takie swieto tam bylo, powinni na rzesach stanac.

Mozna pisac, ale do rzeczy, a nie 'gram odwrotnie, bo juz' albo po ptokach 'lewe info dajesz'. Bo to nieladnie.

Ruscy tez w kosza byli blisko, dwukrotnie doprowadzili do remisu, ale Monaco odskakiwalo. Ogladalem mecz, to nie byla ustawka. Ale widac ze ruscy mieli rezerwy i jakby sie bardziej przylozyli to by wygrali. Liczy sie wynik w dluzszym okresie, bede musial sie przylozyc teraz

Bo u mnie generalnie jest tak, jak idzie to atakujemy smialo duza kase, co czesto konczy sie spektakularna wtopa, ale moge obie na to pozwolic. A jak nie idzie, t oprzysiadam na tylko i wyskakuje zza ploty lamakiem po kursie 25 albo opracowanym typem mucha nie siada. I na to pora!

Ten wawo to jednak przypadek kliniczny, nie takie rekiny jak kamilcia/succesful ;)

Co bardzo ciekawe, Tottenham gra najblizszy mecz z ...Watfordem, a West Bromwich w pucharze mierzy sie z West Hamem. A wiec druzyny, ktorym sie przygladam bo moje algorytmy wykryly mozliwosc wała, graja ze soba. Ciekawe czy to przypoadek czy juz z gory ustalony scenariusz kompensacji odpuszczenia meczu

Tottenham jednak wygral, Watford chcial przegrac, nie mogl. Wiec Watford - tottenham wynik...?
 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Co do Krzysztofa Piatka. 

Moim zdaniem trafi on do Wolverhampton.

Jesli mial by trafic do Tottenhamu, o by tam trafil zamiast gadac. A tak wszystkie media pisaly w...piatek ze przechodzi do tottkow, wiec pewnie lipa. Mourinho chce kogos konkretnego a nie zawodnika, ktory nie strzela ,dostanie kogos lepszego, sprawdzonego mpzliwe ze Raula Jimeneza, ale Wolves to chyba juz za powazna firma zeby wypuszczac swoich najlepszych napastnikow.

Ale to napewno numer 1 na liscie zyczen Tottenhamu, Mourinho go chce i tylko od agentow zalezy. Ale Jimenez nie pojdzie, jak mowie za powazny projekt sie szykuje w Wolverhampton

Piatek pojdzie do Valencii, Aston Villi albo Wolverhampton. Tu trzeba brac pod uwage powiazania wlascicielskie i prosze sprawdzic w Wolverhampton jest jego dobry kolega Patrick Cutrone, ktory zostanie pogoniony bo gra ogony, nie idzie mu, wiec moze mala podmianka, zreszta Cutrone juz poszedl do Fiorentiny.

Teraz wyprobuja Piatka? Od zawsze mowie, Piatek trafi do Wolverhampton, choc tam sa dobrzy napastnicy to maja sporo na glowie, chca wygrac Lige europejska, graja mnostwo meczow i wezma go na sprobowanie.

Mozna to gdzies obstawic?

PS Kamilcia czytalas jak Nigel Pearson walczyl z wilkami w karpackich lasach? Moze wawo mu je podeslal, to chyba niedaleko jego regionow, moze go nawet uratowal. Watford nie wie, komu naprawde zawdziecza utrzymanie?

Z Watfordem bukmacherzy maja mega problem bo Watford bardzo chce odpasc ale nie mozna mu na to pozwolic po tak wysokich kursach skoro wszyscy wiedza. Wiec trwaja negocjacje jak maja sie ewakuowac, pewnie kursy sie odwroca jak w meczu Aston Villa - Liverpool

No i teraz Watford gra akurat z Tottenhamem. Przypadek? . Czy to nie piekne i nie prosi sie o kolejne daleko idace spekulacje? 
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 15 stycznia 2020 04:41 przez rondaniCo do Krzysztofa Piatka. 

Moim zdaniem trafi on do Wolverhampton.

Jesli mial by trafic do Tottenhamu, o by tam trafil zamiast gadac. A tak wszystkie media pisaly w...piatek ze przechodzi do tottkow, wiec pewnie lipa. Mourinho chce kogos konkretnego a nie zawodnika, ktory nie strzela ,dostanie kogos lepszego, sprawdzonego mpzliwe ze Raula Jimeneza, ale Wolves to chyba juz za powazna firma zeby wypuszczac swoich najlepszych napastnikow.

Ale to napewno numer 1 na liscie zyczen Tottenhamu, Mourinho go chce i tylko od agentow zalezy. Ale Jimenez nie pojdzie, jak mowie za powazny projekt sie szykuje w Wolverhampton

Piatek pojdzie do Valencii, Aston Villi albo Wolverhampton. Tu trzeba brac pod uwage powiazania wlascicielskie i prosze sprawdzic w Wolverhampton jest jego dobry kolega Patrick Cutrone, ktory zostanie pogoniony bo gra ogony, nie idzie mu, wiec moze mala podmianka, zreszta Cutrone juz poszedl do Fiorentiny.

Teraz wyprobuja Piatka? Od zawsze mowie, Piatek trafi do Wolverhampton, choc tam sa dobrzy napastnicy to maja sporo na glowie, chca wygrac Lige europejska, graja mnostwo meczow i wezma go na sprobowanie.

Mozna to gdzies obstawic?
Na BETFAN jest ????

https://m.betfan.pl/rozrywka/wokol-sportu/gdzie-trafi-piatek
 
 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Roma i Newcastle to tez mozliwa opcja, ale nie wierze ze Betfan rozdaje pieniadze po kursie 30. Ktos by tam zdrowo polecial.

Moze dlatego nie ma, bo tam trafi. Ja od poczatku do konca twierdze:

Krzysztof Piatek trafi do Wolverhampton.

Jedyny problem to spore oczekiwania Milanu, wiec moze tez byc ze nigdzie sie nie ruszy.

Ale Aston Villa czy Watford, tez jakas szansa jest. Nawet Crystal Palace.
 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Krzysztof Piatek


trafi do Wolverhampton
gdzie ogony
gra jego zmiennik Patrick Cutrony
ktory zostanie pogoniony
gdyz nie zaprezenrtowal poziomu Barcelony

I niewazne,
ze klub z Wolverhampton jest sparzony,
dla Milanu liczy sie kto da wiecej mamony,
a Wolves jeszcze czeka tyle meczow, ze niech bedzie pochwalony


Kamilcia jako polonistka co sadzisz o takim wierszu

Wiem do Herberta mi jeszcze troche brakuje ale moze jakis Peja choc?
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
cytat z dnia 15 stycznia 2020 07:35 przez rondaniRoma i Newcastle to tez mozliwa opcja, ale nie wierze ze Betfan rozdaje pieniadze po kursie 30. Ktos by tam zdrowo polecial.

Moze dlatego nie ma, bo tam trafi. Ja od poczatku do konca twierdze:

Krzysztof Piatek trafi do Wolverhampton.

Jedyny problem to spore oczekiwania Milanu, wiec moze tez byc ze nigdzie sie nie ruszy.

Ale Aston Villa czy Watford, tez jakas szansa jest. Nawet Crystal Palace.
Gdzie trafi Piątek?

Z którym klubem Krzysztof Piątek podpisze kontrakt przed 3 lutego 2020? (liczy się wypożyczenie, inne kluby na życzenie) - mozna samemu zaproponowac wolverhampton jako opcje transferu i dodadza, nie maja z tym problemu. chciec to móc.
 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Haha to by bylo cos jak Chuck Norris
Zaproponowac cos bukmacherowi zagrac I wygrac
Choc raz udalo mi sie zagrac mecz na bet365, ktory byl juz zdjety z oferty na ich stronie. Jak? Jest taka strona oddschecker ktora porownuje kursy I linkuja wprost do bukmacherow nie trzeba wchodzic na strobe bukmachera

I weszlo
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
sporo bukmacherow proponuje taka opcje i mozna dodac wolverhampton na zyczenie nie rozumiem co w tym dziwnego. bet365 dodawal zdarzenia do oferty na zyczenie jesli mogl wystawic kursy. przeciez na tym polega bukmacherka. to jak bylo w tym kawale o niedzwiedziu i mysliwym? masz mozliwosc zagrania wolverhampton a tego nie robisz dziwne panie mysliwy.
 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
cytat z dnia 15 stycznia 2020 08:40 przez przestrzalninjasporo bukmacherow proponuje taka opcje i mozna dodac wolverhampton na zyczenie nie rozumiem co w tym dziwnego. bet365 dodawal zdarzenia do oferty na zyczenie jesli mogl wystawic kursy. przeciez na tym polega bukmacherka. to jak bylo w tym kawale o niedzwiedziu i mysliwym? masz mozliwosc zagrania wolverhampton a tego nie robisz dziwne panie mysliwy.
NIC nie dziwne. Ktos pytal o opinie wyrazilem? czy musze to grac?

To jakbys zapytal o droge do Berlin's ktos pokazal I wyskoczylbys z tekstem do niego ,dziwne ze tam nie idziesz napewno cos krecisz. Taka Sama logika

No nie?
 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Ale czemu pojawiamy sie i znikamy gdy ktos obnaza nas bezsens? 
my jestesmy sprytni i nie boimy sie trudnych pytan,  jak kiedy bedzie czas nie na zabawe to sam je sobie zadam
Ja nie rozmawiam sam ze soba pod dwoma (a moze kilkoma) nickami

Tu sie licza merytoryczne argumenty nic wiecej, niewazna ilosc nickow.

Choc musze przyznac dostalem w sobote w dziob moze wkleje wam screena jak bede w domu. Aczkolwiek ta osoba za szybko wysunela pochopne wnioski predkosc rozumowania mnie zaskoczyla

Nawet James Bond by mial opadnieta szczeke
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Zdecyduj się, najpierw nam zarzucasz, że śmiecimy i spamujemy w Twoim wątku zamiast wziąć się za porządne typowanie a jednocześnie zachęcasz do wymiany zdań. To jak to w końcu jest, możemy tu dyskutować czy jest zakaz?
 ☺
wiem, co napiszesz. Tylko dyskusje na poziomie, żadnych kpin. 
A na serio, Peja mógłby się od Ciebie uczyć. Tylko nie wiadomo jakby to wyszło w linii melodycznej ???? 
Co do Piątka.

Gdy się weźmie za granie?
To zostanie w Milanie!
Talent w nim drzemie?
Musi zejść na ziemię!
Dużo euro kosztuje?
Milan warunki dyktuje!
Kto Piątka kupi?
Ten sam się udupi!
????
 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Oczywiscie mozna merytorycznie
tylko nie lubie jak ktos strzela bez nabicia i podkula ogon
unikasz pewnych kwestii hm moze czas dorosnac

ta wczorajsza ustawka byla prowokacja miala sie zlapac jedna osoba i jak sie okazalo polknela haczyk choc nie wierze ze za realne pieniadze puscila

to znaczy byla ustawka ale na Monaco. To teraz wie ze jestem przewrotny i dobrze sie bawie

tottenham wlasnie kogos podpil Piatek juz w pjatek zmienia klub
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 15 stycznia 2020 11:33 przez rondani...unikasz pewnych kwestii hm moze czas dorosnąć...
Że niby ja unikam? Jakich kwestii? Może czegoś nie doczytałam? O dorosłości nie pisz bo wiek często ma marginalne znaczenie, ważne co kto ma w głowie. 
To w czym problem? Jestem otwarta na wszelkie merytoryczne dyskusje. 
 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Po raz trzeci albo wiecej pytam czy znasz dowcip o mysliwym i niedzwiedziu. Moze ja jestem slepy nie widzialem

Aha no i co podobno dwudziestolatka siedzi na forum bukmacherskim gra cala oferte w miejscu gdzie gra nie ma sensu w najlepszym razie bez efektow?

tyljo zycie ucieka, najlepsze lata a ona siedzi z jakimis odmiencami

Po co? Tak konkretnie bez pielpolenia powiedz to nam
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Co do zartu o niedźwiadku to chyba nie znam. Nie wiem po co Ci informacja o mojej wiedzy dotyczącej misiów i leśniczych :))
Co do Twoich pozostałych pytań i wątpliwości, drogi odmieńcu, pisałam o tym wielokrotnie na forum i szczerze to nie za bardzo mam ochotę znowu to samo opowiadać. 
W największym skrócie. 23-latka siedzi na forum bukmacherskim tylko i wyłącznie w wolnych chwilach, nie miej obaw, że marnuje tu życie. Dziewczyna ma mnóstwo innych, ciekawszych zajęć typu nauka, taniec, medytacja czy randki. 
Ilość moich wpisów na forum nie przekłada się na czas tutaj spędzony. Po prostu lubię dużo paplać co nie jest chyba moją dobrą stroną. 
Sportem a głównie futbolem zaraziłam się od taty a on od dziadka. Pokolenia. 
Bukmacherkę traktuję jako rozrywkę (umysłową), pieniądze nie są mi do niczego potrzebne. Co najwyżej na prywatną wizytę u lekarza albo żeby mieć na czym nagotować zupę.
Kasa, kochany, to sprawa drugorzędna a wręcz nieistotna na naszym ziemskim padole. 
Ile tysięcy byś nie wygrał i ile byś nie odłożył na koncie bankowym to do grobu tego nie zabierzesz. 
Zabawę tutaj traktuję w aspekcie bardziej matematycznym oraz dla własnych, mentalnych korzyści. Panowanie nad własnym umysłem, przyglądanie się reakcjom, jak "glowa" interpretuje przeszłe zdarzenia w nawiązaniu do przyszłych, właściwe kreowanie zachowań na podstawie bieżących zdarzeń to wszystko można znaleźć w zabawie zwanej bukmacherką. To pole do doświadczeń na wielu niwach ale mnie głównie interesują te umysłowe. 
Odpowiedziałam? 
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
No mozna tylko tutaj ludzie sa po to zeby zarobic. No 97 - 99%. Szuka jakiegos typu zeby zagrac. A nie utopic jak na ruletce czy w blackjacku

Ten dowcip to:

Poszedł myśliwy do lasu. Zauważył niedźwiedzia. "Zabiję go" - pomyślał sobie. Strzela, a niedźwiedź jeden unik, drugi unik, myśliwy nie mógł trafić. Niedźwiedź dogonił myśliwego:
- Chciałeś mnie zabić, więc teraz masz 2 wyjścia: albo rozerwę cię na strzępy, albo dasz mi du*y... Myśliwy to przemyślał i wybrał drugą opcję.
Wkurzony wrócił do domu
- Nie daruję mu tego! Kupił sobie dwururkę i do lasu. Znalazł niedźwiedzia i strzela, a niedźwiedź znowu, jeden unik, drugi unik - sytuacja się powtórzyła, niedźwiedź dogonił myśliwego:
- Oj, myśliwy... nie ma wyjścia, znasz reguły gry, nastawiaj się. Myśliwy wrócił do domu jeszcze bardziej wkurzony, kupił sobie kałacha i z powrotem do lasu. Puścił całą serię, a niedźwiedź uniki, zasłania się drzewami, uchyla.
Niedźwiedź ponownie go dogonił:
- Oj, coś mi się wydaje, że ty wcale nie przychodzisz polować na niedzwiedzie !

Wlasnie mialem zapytac, czy ty tutaj jestes zeby typowac?

????

No to ludzie co zagladaja wam do tematu traca czas. Choc czasem dla rozrywki mozna.

Skoro zarazilas sie bukmacherka to czemu nie nauczylas sie obstawiac?

No wlasnie kasa rto sprawa poboczna, nieistotna, tez tak uwazam, ale jednak trzeba ja zarabiac zeby miec na inne potrzeby.

A skoro zatem nie zarabiamy na obstawianiu to...?
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 15 stycznia 2020 14:37 przez rondaniNo to ludzie co zagladaja wam do tematu traca czas. Choc czasem dla rozrywki mozna.

Skoro zarazilas sie bukmacherka to czemu nie nauczylas sie obstawiac?
Mylisz się. Nikt nie traci czasu, każdy wątek to nauka. Jak w życiu, człowiek się uczy aż do śmierci.
Pytasz dlaczego nie nauczyłam się obstawiać?
Sądzę, że to niedorzeczne pytanie. Czy Ty nauczyłaś się przez pierwszy rok w szkole czytać, pisać i liczyć? Nie sądzę. Na wszystko potrzeba czasu. 
Zresztą jeśli już mamy być szczerzy, skoro ja się nie nauczyłam poprawnie przewidywać rezultatów to co sądzić o Tobie? Z całym szacunkiem, nie uważam, że jesteś kiepski gracz ale matematyka i liczby nie kłamią.
A w typowaniu na forum w grudniu oglądasz moje plecki.

Pomijając już dalszą pozycję w tabeli, masz słabszą skuteczność. 
Możesz pisać co chcesz ale jak wcześniej napisałam - liczby nie kłamią.
To kto - według Ciebie - jest słabszym typerem, ja czy Ty? ☺
 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom