>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacherologia

Status
Zamknięty.
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
No to te mecze to 

42. Bournemouth - Watford Bournemouth        10j 
43. Khl Dynamo Minsk - Spartak         10j
Jedynka 10 j I remiis 10 j


Bo chyba mysle ze remis bedzie. To znaczy mysle chyba ze remis bedzie Dynama ze Spartakiem

Pozdrowienia ze swiezego powietrza
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Slabiutenko, ale tylko w oficjalnych typach.

Co do Watfordu: pierwsza moja mysl n sportowo Bournemouth nie ma szans, ale potem zobaczylem sygnaly, ktorych nie mozna zlekcewazyc. 

Ale jakos szczegolnie nie siedzialem nad tym meczem, napisalem rano analize i poszedlem w teren.

A Aston Villa oboje strzela i gruby over, nie ma co szukac niespodzianki temu kto zagral weszlo napewno, wiec nie powinien rozpaczac

Typ z KHL do zapomnienia

PS

Do nastepnego typu z Anglii duzo bardziej sie przyloze niz wczoraj

Bukmacherzy brytyjscy juz maja swojego faworyta numer jeden na powtorkowe mecze FA Cup. Oj bedzie sie dzialo

Polecam obserwacje meczu Tottenham - Middlesbrough

- czy w Tottenhamie pracuja madrzejsi ludzie niz w West Hamie czy West Bromwich  czy Newcastle i odpuszcza?

W brytyjskich bukmacherach az wrze o tym meczu
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
44. Dyscyplina : Piłka nożna - Anglia  Fa Cup        10j
Godzina: 21:05
Spotkanie : Tottenham - Middlesbrough
Typ : Handikap 0:1 Middlesbrough (czyli Middleesbrpugh nie przegra w regulaminowym czasie)
Kurs : 3.9
Bukmacher : STS
Analiza:


Wczoraj po kompletnej ciszy ze strony bukmacherow mamy mecz, o ktorym jest glosno od dwoch dni. Juz w niedziele brytyjscy bukmacherzy proponowali gospodarzy, ale jest kilka powodow, dla ktorych nalezy sadzic, ze Middlesbrough nie przegra.

Oczywiscie numer jeden to kontuzja Harrego Kanea, Tottenham nie ma napastnika, a czeka ich walka o czolowa czworke i pojedynki w lidze mistrzow. Czy w tej sytuacji Puchar Anglii bedzie priorytetem? Smiem twierdzic, ze nie, a jesl itak to pracuja tam idioci. Za chwile straca kolejnego zawodnika i maja po sezonie.

Mam nadzieje, ze wyciagna wnioski z sytuacji West Hamu, ktory nie odpuscil pucharu i teraz stracil Fabianskiego na trzy miesiace i ich sytuacja jest oplakana.

Tottenham rozsadnie powinien odpasc dzis, jesli maja tam ustawione priorytety a z tak waska kadra nie ma miejsca na kolejne kontuzje i angazowanie sie w puchar. Moze nie bedzie wygranej Middlesbrough 3-0, ale remis i po karnych goscie to jest to czego sie spodziewam, jesli w Tottenhamie mysla rozsadnie.

OK ktos moze powiedziec bez Kanea doszli do finalu Ligi Mistrzow, a na final wrocil i przegrali, ale tutaj wiecej czynnikow nam sprzyja. Dopiero co Christian Eriksen podpisal kontrakt z Interem, nie blysnie tak jak w meczu z Norwich, bo i po co, moze trafi sie jakis samotny jezdziec bez glowy w tylu Sona, ale on tez nie jest soba po tym faulu na zawodniku Evertonu

Middlesbrough ostatnio zaczeli grac nawet, seria 4 wygranych z rzedu, w tym na boisku West Bromwich i Preston musi budzic uznanie, choc West Brom jak mowilem zaczal popuszczac pary. To nie zasluga geniuszu trenerskiego Jonathana Woodgatea (bo on nawet nie wie, co to jest), ale Middlesbrough wyraznie jest w gazie i atmosfera jest wyjatkowo dobra.

Zgaduje, ze dobrze wiedza, ze maja dzis szanse, moze dostana pomocna reke od gospodarzy zainteresowanych odpadnieciem z pucharu..

W kazdym razie to jest mecz, w ktorym sprobujemy zarobic na wysokim kursie, nawet jesli tottenham wygra (łamak)
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Anglia  Fa Cup ZWROT TYP SIE NIE LICZY
Godzina: 21:05
Spotkanie : Tranmere - Watford 
Typ : Tranmere
Kurs : 5
Bukmacher : etoto
Analiza:


Sytuacja jest bardzo jasna i Watford nie ukrywa, ze priorytetem jest utrzymanie w lidze.

Nigel Pearson, to jest gosc, ktory nie da sobie w kasze dmuchac i mysli praktycznie, dzis zapowiedzial ze wystawi rezerwy. Zostal zatrudniony, by utrzymac status w lidze i najprawdopodobniej ich utrzyma, puchar oleja.

O tym, ze szerszenei leja na puchar swiadczy tez bezproblemowa zgoda na pore rozgrywania meczu. 

Zdaje sie dopiero co przegralem w niedziele, jednak zwyciezyl sport w pojedynku  zBournemouth, a dzis graja powtorke pucharu. Gdyby im zalezalo, nie sadze ze graliby mecz pucharowy tak szybko po ligowym (2 dni)? To nie okres swiateczny zeby tak gesto grac co dwa dni. A ci bezproblemowo sie zgodzili, bo dzis zagra zupelnie inny sklad do niedzielnego.

Nie znaczy to, ze Tranmere ich rozniesie, ale napewno dla Watfordu priorytetem jest liga. Pierwszy mecz z 3-0 na 3-3. Dzis moze tez byc remis, ale takiego wala juz nie bedzie, Tranmere awansuje. Moze niekoniecznie wygrywajac w regulaminowym, ale awansuje. Gdyby Watford chcial awansowac, awansowalby w pierwszym meczu, a tam podali im pomocna reke

Watford za duzo ma do stracenia, niepotrzebnie szafujac silami w lidze, dzis napewno nie beda sie zabijac i do Tranmere nalezy reszta. Maja awans na stole, zakladam ze ani jedni, ani drudzy nie sa głupkami. Watford nie bedzie umieral na boisku,. Tranmere bedzie wiedzial jak chwycyc pomocna reke

Zwyciestwo Tranmere, awans Tranmere, to jest to, czego mozna dzis oczekiwac
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Musze przyznac i przeprosic, ze w niedziele kiepsko przylozylem sie do meczow.

Jak mowilem na sporotowo Watford powinien pozamiatac Bournemouth, ale potem zobaczylem cos, co mnie zniechecilo do zagrania na dwojke i nie wnikalem zbytnio w temat, bo mialem wycieczke niedzielna. Zagralem Bournemouth zakladajac, ze cos beda chamecic i wyszedlem.

Okazalo sie, ze sport zwyciezyl jednak i Watford wygral 3-0

Co do Aston Villa - City pisalem, ze nie ma co szukac niespodzianki, City powiezie ich, bedzie mnostwo goli i obie strzela itp, Ale City wygra 3-2. Ale nawet ja nie spodziewalem sie az takich rozmiarow wygranej

Po wczorajszym cichym dniu, dzis jak mowie juz w niedziele widzialem sygnaly od bukmacherow, zeby grac na Tottenham wiec to wlaciwie mecz numer jeden na dzis, ale jeszcze wieksza szansa ze Watford odpusci. 

Powodow przeciwko Tottenhamowi i Watfordowi jest cale mnostwo. dodam jeszcze jeden.

Po przegranej dzis, ewentualnym odpadnieciu Mourinho zacznie kwakac, ze potrzebne sa wzmocnienia, sklad jest zdziesiatkowany przez kontuzje, Eriksen odchodzi, potrzebne sa transfery, z tego zyje on i jego agent.

Dzis bardzo na reke wszystkim jest odpadniecie Tottenhamu, ale jesli Tottenham przegra po remisie, a Tranmere wygra w karnych to w typach dnia znowu minus za optymistyczne zalozenia mimo slusznych wnioskow.

Ale naprawde nie widze inaczej dzis, jedynym powodem dla ktorego Tottenham i Watford by sie zabijaly jest glupota, albo za duzo kasy poszlo na niespodzianke.

Co tez moze sie zdarzyc ;) Pewnosci nigdy nie ma.

Ale wygrane to tylko poglebienie i tak trudnej sytuacji kadrowej Tottenhamu i niepotrzebne mecze dla Watfordu. Watford dzis odpada

Podejrzewam, ze gdyby Watfordowi zalezalo na awansie w pucharze, walczylby z terminarzem i by chyba wygral, ale chca widocznie miec szybko puchar z glowy przed kolejnym pojedynkiem w lidze, ktory tez beda chciel iwygrac i na przygotowania beda chcieli miec jak najwiecej czasu

Dzis naprawde ciezko bedzie bukmacherom i druzynom objechac moja pokrecona logike. Pozornie pokrecona bo wszystko trzyma sie kupy


PS oooo widze ze szykuje sie tzw ustawka w europejskim koszu dzis. Prosze sobie sprawdzic ostatnio co sie dzialo, nie tak dawno gdy pisalem o Mornar Bar czy Lokomotiv Kuban nie tak dawno bo kilka dni temu

Jak mowie ten typ z kosza to wejdzie, wiec zapraszam do sledzenia tematu, pojawi sie na zywo albo kilka minut przed meczem.

Poki co sobie spokojnie obserwujemy wydarzenia wokol tego meczu.

Ale wejdzie na 99% wiec trzeba szanowac i nie puszczac pary

Ale kto sobie chce dzis zarobic na buty zimowe dobrej marki i nie plakac jak wypadku zeszlotygodniowych meczow Pucharu Angliii ze zydzi, masoni, cyklisci, fryzjerzy i oczywiscie cyganie go obrobily z kasy puszcza jeden mecz i jutro do sklepu.

Ktory? Informacja przed meczem. Tu nie bedzie co czekac na rozpoczecie bo rywal zostanie powieziony dosc solidnie

 
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
To Kamilcia jakie buty zimowe sa modbe w tym sezonie? Puscisz sobie za tysiaczka i sa Twoje. 
szykuje sie niezla rozpierducha cofnijcie sie do momentu gdy pisalem o Mornar Bar z Niznym Nowgorodem
​​​
cos podobnego bedzie a zobacz jakie nowgorod dostal baty

to chyba lepsza metoda niz piec zlotych na progresji w bukmacherach z podatkiem ;)

bukmacherzy nic nie wiedza izi powinno wejsc

zastanow sie (nad butami) system jest dobry juz pieprzyc Tranmere i Middlesbrough ten typ z kosza bije je na glowe

 
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 14 stycznia 2020 09:29 przez rondaniTo Kamilcia jakie buty zimowe sa modbe w tym sezonie? Puscisz sobie za tysiaczka i sa Twoje. 
 
Zimowe? Gdzie Ty żyjesz? Wiosna idzie! ☺
O moje buty się nie martw, zresztą mam pewne obawy czy grając Twoje typy nie spędziłabym nadchodzącej wiosny boso ????
A serio to jutro idę kupić buty Kazara ale najpierw postawię wieczorem pewne typy na Totków i Watford. ☺ 
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
cytat z dnia 14 stycznia 2020 10:29 przez kamilcia21

Zimowe? Gdzie Ty żyjesz? Wiosna idzie! ☺
O moje buty się nie martw, zresztą mam pewne obawy czy grając Twoje typy nie spędziłabym nadchodzącej wiosny boso ????
A serio to jutro idę kupić buty Kazara ale najpierw postawię wieczorem pewne typy na Totków i Watford. ☺ 
Czemu boso. Dobry jestem. W miesiac podwoilem kapital potem troche zabawa ale z umiarem
i jednak jakas wiedza sie za tym kryje nie wiara w cyferki ktora gubi na 90 procent

to myslisz ze nie bedzie zimy?
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 14 stycznia 2020 10:47 przez rondani

Czemu boso. Dobry jestem. W miesiac podwoilem kapital potem troche zabawa ale z umiarem
i jednak jakas wiedza sie za tym kryje nie wiara w cyferki ktora gubi na 90 procent

to myslisz ze nie bedzie zimy?
A za ile postawisz sam ten typ w kosza? Tak z ciekawości pytam, no offense ????
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 14 stycznia 2020 10:47 przez rondani

Czemu boso. Dobry jestem. W miesiac podwoilem kapital potem troche zabawa ale z umiarem
i jednak jakas wiedza sie za tym kryje nie wiara w cyferki ktora gubi na 90 procent

to myslisz ze nie bedzie zimy?
Oczywiście, nie twierdzę, że jesteś zły, a wręcz przeciwnie ale uczciwie patrząc to jednak wiele Twoich teorii spiskowych się nie potwierdziło jak choćby ostatnie mecze pucharowe na wyspach.

Więc jak dzisiaj widzisz "upadek" kogutów oraz porażkę Watford to mam mieszane uczucia. 
Ja wiem, że kluby mają ważniejsze priorytety od FA Cup ale mimo wszystko gdzie Tranmere a gdzie Watford. Pewnie, patrząc typowo pozasportowo to zawsze istnieje możliwość odpuszczenia pucharu ale mimo wszystko nie bardzo w to wierzę. 
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
To niewazne ze sie nie sprawdzilo.  Nikt nie jest nieomylny. Liczy sie wynik w dluzszym okresie. Powiedzmy za pol roku

co od Ciebie sie moge nauczyc to biezacych podsumowan. One poprawilyby wynik.

jak chcesz podam Ci typ zagraj a jak nie wejdzie oddam kase. Taki jestem pewien. Co Ty na to? 

o ile masz 18 lat 

a co do pucharu oczywiscie moze sie nie sprawdzic ale Watford odpusci. Czy chcieliby zeby im skoszono trzech napastnikow i  bramkarza? Mysle ze nie.

Oczywiscie Tranmere orlami nie sa mali tego to dziady wiec remis mozliwy
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 14 stycznia 2020 12:03 przez rondanijak chcesz podam Ci typ zagraj a jak nie wejdzie oddam kase. Taki jestem pewien. Co Ty na to? 

o ile masz 18 lat 
Osiemnaście lat to miałam w poprzedniej dekadzie, stara baba jestem ???? 
Za zwrot kosztów dziękuję ale nie skorzystam. 
Pewnym nigdy nie możesz być jeśli chodzi o sport. Zwłaszcza Ty powinieneś to wiedzieć jako człowiek od układów.

Dla przykladu jeden kolega z forum postawił tysiaka (rzekomo) na mecz irańskiego Sepasi z Shiraz. Podobno pewny typ, mecz na wyjeździe z outsaiderem, Shahrdari, klubikiem założonym ledwie cztery lata temu. I co my tu widzimy? 1-0 do przerwy? Czyżby Shiraz brało udział w konflikcie związanym ze Strażnikami Rewolucji i dostało wyraźny przekaz od bojówek św.p. Sulejmaniego? Tak byś to zinterpretował? A może to układ pozapolityczny i będziemy świadkami łamaka? Może i tak bo nie uświadczysz oferty live nawet na William Hill. Zobaczymy za godzinę.
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Hm ciekawe czemu nie skorzystasz, niech zgadne,  nie odpowiesz? Albo ze wzgledy bezpieczenstwa? Podpowiadam taka odpowiedz gdybys nic nie wymyslila.

widzisz niepowtarzalna okazja a tu nie.

Znasz dowcip o niedzwiedziu i mysliwym?

Powiedz ktory to kolega chce zobaczyc analize a potem ja zweryfikuje w oparciu o swoje zrodla moze tez ustawka.
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Ps ten mecz jest 17 stycznia chlopak sie podpalil jak obrona przeciwlotnicza na lotnisku w Teheranie w zeszla srode...
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
To o ktore druzyny chodzi Bo sie pogubilem kamilcia pisala sepasi z Shiraz
a Shardari to zupelnie Inna liga I druzyny jak zobaczylem

I co, wtopa? Biedny lenie on jeden.  ten nie stawial za tysiaka czy co

 
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Dobra juz niech ten kolega sobie pogra nie zebym go bronil ale ja mam inny styl try I alergie na foxy insidery zamkniete fora plate ustawili itp

I lepiej typuje zobaczymy Ile on bedzie mial po 200 typach wczesniej szkoda nawet zwracac uwage
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom