>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Kilka pojedynczych zakładów na jeden mecz

C 0

chess_master

Użytkownik
Cześć,

interesują mnie szachy. Byłem w STS i zapytałem czy można postawić kilka pojedynczych zakładów na jeden mecz. Powiedzieli, że nie, ale jak oni to niby zweryfikują skoro to działa bez rejestracji, logowania i podawania danych osobowych? Przecież mogę utworzyć kilka kuponów z pojedynczym typem np. "kto wygra turniej XXX" i postawić na nie choćby w 2 różnych dniach lub z pomocą kolegi. Jak to jest? 
 
C 0

chess_master

Użytkownik
Y 0

yozora

Użytkownik
Moim zdaniem nie zrozumieliście się z osobą pracującą w tamtym punkcie, która to miała na myśli to, że nie możesz tego zrobić na jednym kuponie albo tak to zrozumiała.

W skrócie najważniejszych informacji to wygląda tak:

Kursy u każdego bukmachera są pomyślane w ten sposób, żebyś stawiając wszystkie dostępne możliwości wyszedł tak czy tak na minus i jest to spowodowane przede wszystkim marżą bukmachera (przelicz sobie parę razy to zobaczysz - minus jeszcze w PL podatek 12% od zakładu, ale to dla treningu możesz nawet pominąć i i tak powinno się zgadzać - jeżeli jest inaczej jest to błąd bukmachera i tak zwany surebet), więc blokowanie tego nie miałoby sensu. Jeżeli chodzi o szachy, to jest tak samo.

Jeżeli więc chcesz i uważasz, że na tym nie stracisz, a nawet być może zarobisz, to możesz grać po parę możliwości. 

 
 
Do góry Bottom