>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Info Pytania dotyczące konkursu, propozycje i niezgodności

rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP




 ​

W tym temacie możecie zadawać pytania, zgłaszać propozycje i niezgodności. Postaram się jak najszybciej rozwiać Wasze wątpliwości! Pierwszym krokiem natomiast jest przeczytanie regulaminu konkursu! Przypominam, że macie możliwość samodzielnego rozliczania swoich typów jak również możliwość samodzielnej korekty błędnie zamieszczonych wpisów. 

 
Proszę koniecznie podawać linki do postów dotyczących waszego zgłoszenia!
 
kombajn 163,5K

kombajn

Użytkownik
Cześć!

Muszę mieć konto zweryfikowane internetowo czy można tylko z ziemniaka?
Tzn.: zakładałem konto jakiś czas temu - mam id i kartę i odbieram punkty bonusowe, ale nigdy nie zweryfikowałem konta internetowo, tzn.: nie wpłacałem kasy do buka internetowo...

e: Vegas Golden Knights - San Jose Sharks

San Jose Sharks win (60')
2.93

e2: 3/X/2019 | 4:30
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
cytat z dnia 27 września 2019 20:45 przez kombajnCześć!

Muszę mieć konto zweryfikowane internetowo czy można tylko z ziemniaka?
Tzn.: zakładałem konto jakiś czas temu - mam id i kartę i odbieram punkty bonusowe, ale nigdy nie zweryfikowałem konta internetowo, tzn.: nie wpłacałem kasy do buka internetowo...

e: Vegas Golden Knights - San Jose Sharks

San Jose Sharks win (60')
2.93

e2: 3/X/2019 | 4:30
 

Skoro masz konto i odbierasz punkty nie grając internetowo myślę, że nie ma problemu. Swój typ dodaj w odpowiednim temacie.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Pierwsza poprawka do regulaminu. Kurs minimalny musi wynosić co najmniej 1,50.  Ma to na celu wykluczyć możliwość wygrania konkursu za pomocą punktów za analizy dodając zdarzenia z kursem na poziomie 1,01. Reguła obowiązuje od czasu jej publikacji.
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Po wklejeniu bezpośredniego linka do analizy nr 2 w 1. tygodniu - przekierowuje do tego pierwszego - próbowałem kilka razy edytować, ale ciągle tak samo... :)
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
cytat z dnia 3 października 2019 04:01 przez lucaxx95Po wklejeniu bezpośredniego linka do analizy nr 2 w 1. tygodniu - przekierowuje do tego pierwszego - próbowałem kilka razy edytować, ale ciągle tak samo... :)
 

Poprawione.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
cytat z dnia 3 października 2019 08:59 przez jozzy221 dzień - 1 typ

rozchodzi się o dzień w USA nie nasz?!
 

Podajemy jeden typ w ciągu 24 godzin od powiedzmy 5:00 rano. Jeśli podamy typ wieczorem to nie podajemy kolejnego w nocy, a jeśli podamy w nocy to nie podajemy kolejnego dnia wieczorem tylko dopiero w nocy.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
cytat z dnia 3 października 2019 03:36 przez rasijskijPierwsza poprawka do regulaminu. Kurs minimalny musi wynosić co najmniej 1,50.  Ma to na celu wykluczyć możliwość wygrania konkursu za pomocą punktów za analizy dodając zdarzenia z kursem na poziomie 1,01. Reguła obowiązuje od czasu jej publikacji.
Dobra opcja, choć z mojej strony propozycja by jednak odpuścić punkty za analizy, żeby nie zaśmiecać wątku NHL analizą w oparciu o statystyki z livesports, wrzucanych tylko po to, żeby zgarnąć parę punktów do konkursu. Oczywiście fajnie byłoby rozkręcić wątek NHL, ale obawiam się, że konkurs do tego nie doprowadzi.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP


UWAGA!!!

 

Z regulaminu zostały usunięte punkty dotyczące analiz z których rezygnujemy. Zostaje natomiast przywrócona zasada braku kursu minimalnego. Bezsensownym jest pisanie analizy "pod typ" lub w celu zdobycia "darmowych" punktów (co zresztą jest niezgodne z zasadami fair play). Nie przewidziałem, że uczestnicy konkursu będą się chwytać takiego rozwiązania, a co za tym idzie - w dziale tematycznym pojawi się mnóstwo bezwartościowych wpisów z których ktoś mniej doświadczony "skorzysta". Wszystkie punkty za dotychczasowe analizy zostaną skasowane. W skrócie:
  • nie zamieszczamy linków do analiz w tematach konkursowych, bo nie będzie za nie punktów
  • nie ma kursu minimalnego
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Jeszcze jedna sprawa. Żeby ułatwić Wam sprawę dodałem kolejną zmianę w regulaminie. Mam nadzieję, że będzie to ostatnia zmiana i wszystko się ustabilizuje do końca pierwszego tygodnia. Nie musicie pilnować się, żeby nie podać dwóch typów jednego dnia. Możecie podać wszystkie typy (max. siedem typów w każdym tygodniu) na raz. Poniżej punkt regulaminu.

 
 
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
cytat z dnia 3 października 2019 20:21 przez kamila365Jak mam podane w jednym wpisie, po 1 typie na 2 dni  to będzie zaliczone? 

Tak jest. Możesz zamieścić nawet siedem spotkań jeśli chcesz z tym, że wyczerpiesz swój limit tygodniowy.
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Admin zmień dilera albo bierz połowę. Co kilka godzin zmieniasz regulamin jak ci się spodoba. Robisz co chcesz. Raz piszesz, że nowe zasady obowiązują od daty publikacji, za kilka godzin wprowadzasz sobie jeszcze nowsze zasady i te obowiązują od początku konkursu. Naprawdę uważasz, że to jest w imię zasad fair play, którą tak bardzo niby chcesz promować? 
ŻAL!
Bez komentarza.
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dzisiaj rano się obudzisz i wymyślisz sobie, że kurs minimalny wynosi 2.0 i ci którzy wrzucili niższy kurs od początku konkursu to dostaną po minus 100pkt? Przeczytaj sobie co to znaczy fair play!!!
 
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Rozumiem, że rezygnujesz z tej farsy? Rano dodam do regulaminu punkt specjalnie dla Ciebie. Będzie brzmiał: "Każdy uczestnik może zrezygnować z udziału w konkursie w dowolnym momencie bez podania przyczyny". W przyszłym roku obejdziemy się bez konkursu, ponieważ ja nie mam w obowiązkach wysłuchiwania podobnych wypowiedzi w zamian za pracę, którą wkładam w organizację. Jeśli masz jeszcze jakieś zastrzeżenia w podobnym tonie to zapraszam na PW, żeby oszczędzić pozostałym nieprzyjemności. Pozdrawiam.
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik


rasijskij - nie obrażaj się jak małe dziecko. Trzeba umieć przyjąć na swoje barki krytykę jeśli coś się robi źle i bez jakiegokolwiek pojęcia. W żadnym innym konkursie czy temacie prowadzonym przez pozostałych adminów nie ma czegoś takiego co ty zrobiłeś. Jeśli miałbyś jakieś pojęcie o tym to wiedziałbyś, że można zmienić regulamin ale w myśl zasady fair play jego nowe zasady obowiązują:
a) od daty publikacji
lub 
b) następnej kolejki czy rundy
a nie 
c) raz tak a raz inaczej (czyt.widzi mi się admina).  

Zapytaj swoich bardziej doświadczonych kolegów, którzy prowadzą to forum czy to co zrobiłeś jest fair!?!? Bo widzę, że dalej nie rozumiesz tej zasady: fair play. Albo może któryś z pozostałych adminów czyta forum NHL i wypowie się w temacie czy Twoje zagranie było fair play.

Dla potwierdzenia moich słów. To co zrobiłeś:




Moje pytania: 
1) Dlaczego Twoje poranne zmiany obowiązują od daty publikacji a popołudniowe zmiany obowiązują od początku trwania konkursu? Jeśli ustanowiłeś jak sam twierdzisz bezsensowną zasadę to trzeba się z niej umieć wycofać z klasą a nie z płaczem jak dziecko w przedszkolu.
2)Wg Ciebie zmiana regulaminu w trakcie konkursu i to że działa ona wstecz jest fair play? /pytanie w tym przypadku retoryczne, ale chciałbym żebyś na nie odpowiedział na forum/
3)Wg Ciebie przyznanie komuś punktów za coś co zrobił zgodnie z ówcześnie obowiązującym regulaminem a potem odjęcie uczestnikowi tych samych punktów po zmianie regulaminu i wprowadzeniu nowych zasad jest fair? /kolejne pytanie retoryczne ale chciałbym żebyś na nie odpowiedział na forum/
4)Nie pomyślałeś o tym, że gdyby od początku nie było punktów za analizy, to może ktoś by wrzucił wtedy wyższy kurs, żeby dostać więcej punktów? Albo może ktoś na początku wrzucił bardziej zachowawczy typ, bo wiedział, że dostanie jeszcze punkty za analizę? /dalej uważasz, że Twoje zmiany są fair?/

Jak już przestaniesz płakać i użalać się nad sobą jaki to Ty nie jesteś strasznie pokrzywdzony przeze mnie to przemyśl to napisałem powyżej.
P.S. A skoro już mam takie wtyki, że wprowadza się dla mnie zmiany w regulaminie to wprowadź następną: Jeśli admin nie umie grać fair play, to niech nie gra albo niech zostanie zmieniony na innego.

Pozdrawiam gorąco
 
Do góry Bottom