>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

NHL (National Hockey League) - Sezon zasadniczy 2019 / 2020

Status
Zamknięty.
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Niebawem rusza najlepsza hokejowa liga na świecie! Zachęcam do wzięcia udziału w dyskusji, zamieszczania spostrzeżeń i typów z analizami!
  
 ​
 
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
Panowie mam pytanko o NHL.Tv czy ktoś z Was używał w ostatnim sezonie? Ogólnie jestem ciekaw czy np da się oglądać w tym samym czasie na dwóch urządzeniach oczywiście nie na tym samym WiFi. Bo w sumie 520 zł to troszkę jest ale jak by tak można się z kimś złożyć to nie tak źle dlatego pytam czy ktos wie czy się da. 
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Można korzystać na dwóch urządzeniach. Mój znajomy co sezon wykupuje abonament na spółkę ze swoją siostrą i oglądają z różnych części Polski.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość


czesc,
ponizej przgotowałem mała sciagawke na temat tego co działo sie w offseason w teamach NHL. Na poczatek dywizja Centralna.


Nashville Predators                                                                                                                      
 Preds wykonali kilka ruchów w offseason i zajmie im trochę czasu, aby sprawdzić, czy były to ruchy właściwe, czy nie. Mają świetną pierwszą linię z Johansenem, Forsbergiem i Arvidssonem. Sprowadzony Matt Duchene został centrem nr 2, co zepchnęło Turrisa do trzeciej linii. W obronie zhandlowali PK Subbana, ale nadal mają niesamowitą grupę obrońców z wciąż niedocenianym Josi, Ekholmem i Ellisem. Obrona to był mocny punkt Preds od lat i będzie na pewno i w tym sezonie.


Rinne mimo 36 lat nadal jest topowym bramkarzem. Mają również Sarosa, który również jest w stanie wziąć na siebie część pracy bez utraty jakości. Preds graja w trudnej dywizji do przewidzenia ale mają chyba najlepszą szansę aby ja wygrać.

Colorado Avalanche

Pierwsza linia jest niesamowita - MacKinnon, Landeskog i Rantanen mogą być najlepsza linia w lidze i chyba tylko ustępują w moim odczuciu drużynie z Bostonu.  Do ekipy dołączyli Kadri, Burakovsky i Donskoi którzy uzupełnią zespół.

Nawet bez Barrie, którego oddali, nadal mają dobrą grupę obrony. Johnson, Zadorov i Graves są kluczowi na tej lini 

Grubauer jest pierwszym bramkarzem i świetnie się spisał pod koniec ubiegłego sezonu. Francouz jest dobrym zmiennikiem.

St. Louis Blues

Ten zespół przeszedł drogę z samego dna na sam szczyt i nie wielu się znajdzie którzy taki scenariusz przewidzieli w zeszłym sezonie. Za atak odpowiadał w sezonie O'Reilly, ale ich najlepsza szóstka jest ustawiona z Tarasenko, Schwartzem, Schennem i Perronem. Maja głeboką linie defensywna z Pietrangelo na czele ale również Parayko, Dunn, Edmundson i Bouwmeester to defensmeni z TOPu. Bortuzzo, Gunnarsson i Pouliot jako szósty zawodnik na tafli to bardzo dobra lini obrony.                                                                  

Binnington miał 5 czystych kont w swoich pierwszych 18 meczach i był kluczowym zawodnikiem w zdobyciu  Pucharu. Ciekawe jak będzie wyglądał jego drugi sezon. Allen jako zmienik Jordana.

Dallas Stars

Mają niesamowitą najwyższą linię z Seguinem, Bennem i Radulovem. Sprowadzili dwóch doświadczonych zawodników: byłego kapitana Rekinów Joe Pavelskiego który jest fantastycznym liderem i który wciąż może zdobywać punkty, a Corey Perry chce pokazać lidze, że wciąż może być dobrym zawodnikiem.

Młoda silna obrona z Klingbergiem i Heiskanen na czele. Bishop był jednym z najlepszych bramkarzy w zeszłym roku i powinien zobaczyć podobne wyniki z lepszym zespołem przed sobą. Jeśli tylko Pavelski i Perry wniosą swój wkład w ten zespół to może on walczyć o pierwsze miejsce w dywizji.

 

Winnipeg Jets

Scheifele, Conner i Wheeler to bardzo mocna górna linia. Druga linia Little, Laine i Ehlers jest niesamowita. Stracili jednak trochę jakości bo odeszli Hayes, Hendricks i Tanev. W obronie są dowodzeni przez Byfugliena, ale stracili Myersa, Troubę i Chiarota, a tylko Pionk przyszedł. Te straty mogą być dla nich bardzo bolesne

Hellebuyck miał ciężki poprzedni sezon o którym będzie chciał szybko zapomnieć  i przybliżyć się w tym sezonie do Vezinia Cup jak w roku 2018.

Chicago Blackhawks

Toews i Kane odnotowali jeden z najlepszych sezonów pod względem zdobyczy pkt. Strome i DeBrincat widać ze fantastycznie się zrozumieli i jest miedzy nimi niesamowita chemia. Ściągnięcie z powrotem Andrew Shawa z Canadiens, a także nabycie Zacka Smitha sprawia że wyglądają niezwykle mocno na środku.

Jastrzębie wykonały najwięcej zmian w obronie. Wciąż mają Keitha i Seabrooka, Gustafssona. Sprowadzili 2 silnych obrońców Maatta i de Haana.

Na bramce maja Crawforda który  jest niesamowity jeśli tylko mu zdrowie dopisuje ale jego nowy zmiennik Lehner, którego ściągnięto z Isles może sprawić ze bramka Jastrzebi stanie się bardzo niedostępna.

Minnesota Wild

Ten zespół musi być odmłodzony aby mógł coś znaczyć w dywizji. Staal, Parise i Koivu to już weterani, którzy mają najlepsze dni za sobą. Do drużyny dołączyli Zuccarello i Hartman. Suter, Dumba, Spurgeon i Brodin to czołowa 4, którzy tworzą świetną grupę, ale potrzebują więcej jakości w ataku

Dubynk i Stalock będą w tym roku ich bramkarzami.

 
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Dywizja Metro:
 

Capitals

Caps przegrały w pierwszej rundzie play-offów w zeszłym roku, ale trzon ich druzyny to nadal ci sami zawodnicy, którzy zdobyli Stanley Cup 2 sezony temu. Owieczkin wygrał swoje ósme Maurice „Rocket” Richard Trophy, którego nadal bedzie wspierał Kuźnetsow oraz Oshie i Backstrom. Ich moc ofensywna jest ogromna, w zeszłym sezonie, az 7 graczy miało strzelonych powyżej 20 bramek na koncie. Carlson jest ich kluczowym obrońcą i w tym sezonie będą go potrzebować bardziej niż kiedykolwiek, gdyz Niskanen i Orpik odeszli. Do zdrowia powrócił Kempny, który również pomoże. Holtby jest w ostatnim roku swojej umowy, ale nadal jest to świetny bramkarz mający na koncie ma Vezinę i Puchar Stanleya. Więc są w dobrych rękach, mając go miedzy slupami.

Pingwiny

Pens były świetnym zespołem przez jakiś czas w zeszłym sezonie ale to dzięki temu ze maja Crosbyego i Malkina. Sydney ciagle zachwyca pomimo swoich 32 lat osiągnął 100 punktów w sezonie. Wymienili Phila Kessela na Alexa Galchenyuka, który nie jest tak dobry w strzelaniu bramek, ale gra na linii Crosby'ego i pomoże mu zapewne w zdobywaniu bramek. Liczę ze Malkin również dołoży się do dobrego wyniku Pingwinów. Letang jest ich filarem obrony i dopóki nie dopadnie go kontuzja to wszystko będzie dobrze. Johnson i Gudbranson nie sa najlepsi, ale jako piąty i szósty zawodnik na tafli w zespole to dobre rozwiązanie. Murray jeśli tylko mu zdrowie dopisuje jest nie zastąpiony w bramce. Gra dla nowego kontraktu wiec na pewno da z siebie wszystko.

Islanders

Nikt nie spodziewał się, że Isalnders będą tak dobre  w zeszłym roku. Pomimo ze stracili Tavaresa to udało im się dotrzeć do drugiej rundy playoffów. W tym sezonie nie dokonali zmian w zespole na lini ataku i obrony. Pozyskali Varlamova jako nowego bramkarza, który podzieli się tą rola z Thomasem Greissiem. Na pewno będzie im brakować Lehnera który odszedł do Chicago. Mieli świetny rok w zeszłym sezonie dzięki świetnemu trenerowi, ale czy bez nowych twarzy magia Barryego Trotza wystarczy.  

Carolina Hurricanes

The Canes po cichu zbudowali zespół, który możeł rzucić wyzwanie i wygrać dywizje w tym roku. Aho był niesamowity a Svechnikov ma potencjał, aby pójść w jego ślady, podobnie jak Necas. Wzmocnili się dzięki Dzingelowi i Hauli. Ich obrona jest niedoceniana, a Slavin, Faulk, Pesce, Hamilton, van Riemsdyk i Fleury są ich top 6. Mrazek miał dobry rok i teraz w postaci dawnej Pantery czyli Jamesa Reimera ma zmiennika.

New Jersey Devils

Mogą oni zamieszać w tym sezonie w lidze bowiem gorzej już być nie może. Zajęli 29 miejsce w klasyfikacji generalnej i wygrali draft i sprytnie wybrali Jacka Hughes. On i Hischier będą ważni w środku w nadchodzących latach. Z Preds przyszedł również Wayne Simmonds który liczy ze odbije się w nowym zespole. Ważne jest również dla nich aby inny ich zawodnik czyli Hall nie łapał kontuzji i wtedy mogą wyrządzić wiele złego w szykach obrony przeciwników. W obronie maja nowy numer 1 czyli PK Subbana. Jest to świetnym gracza jak i wyjatkowy człowiek, który napewno wiele dobrego wniesie do Diabłów. Jedyny ich problem to bramka. Blackwood przejął rolę startera w momencie problemów zdrowotnych Schneidera, ale z łatwością Cory odzyskał swoja dawna pozycje nr 1 po powrocie.

Philadelphia Flyers

Giroux i Voracek od lat są głównymi filarami ofensywy z Philadelphii, którzy otrzymywali wsparcie od Konecnego i Couturiera. Teraz ich moc ofensywy jeszcze wzrosła bowiem maja Hayesa i Pitlicka. W Obronie mają kilku młodych utalentowych zawodników ale problemem są tylko dwa wolne miejsca na lini. Oby Hart okazał się bramkarzem, którego Flyers poszukiwali od lat. Elliott będzie jego zmiennikiem

New York Rangers

Kolejny zespół, który podobnie jak Devils może mieć tylko lepszy rok. Pozyskanie Kakko w drafcie pomoże drużynie a transfer Panarina sprawia ze maja całkiem niezła ofensywe. Linia obrony została uzupełniona przez pozyskanie Trouby i on teraz poprowadzi ich defensywę. Miał dobry rok w zeszłym sezonie w Jets uzyskując ponad 50 punktów. Lundqvist na pewno poczuje się lepiej mając taka obronę przed sobą.

Columbus Blue Jackets

Po transferach w zeszłym sezonie i sprowadzeniu wielkich nazwisk Jackets  nie mają teraz nic do pokazania. Długo pewnie będą rozpamiętywać sukces jakim było pokonanie Tampy w pierwszej rundzie. To była ich pierwsza wygrana w play-off w historii serii. Stracili Panarina, Duchene, Dzingela i Bobrowskiego i sadze ze te straty okażą się dla nich bardzo bolesne.
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
St.Louis - Washington, powyżej 4.5 goli, fortuna, kurs 1.43

Początek sezonu zasadniczego w NHL. St. Louis zagra u siebie z Washington Capitals. Trudno wskazać faworyta pojedynku, chociaż bukmacherzy faworyzują gospodarzy na których kurs z każdą godziną spada. Historia bezpośrednich pojedynków pokazuje, że w ostatnich latach na stadionie St. Louis lepiej wypadali goście z Waszyngtonu, którzy mogli się pochwalić passą 6 kolejnych zwycięstw w 2016-2018. Skupiam się tutaj na golach, bo proponowany over 4.5 jest przekraczany w zdecydowanej większości spotkań. Jeśli weźmiemy pod lupę bezpośrednie rywalizacje, to w ostatnich 10 latach tylko raz był wynik poniżej 4.5. 
Potencjał obu drużyn jest na podobnym poziomie, więc liczę na otwarty mecz w którym zostanie przekroczony proponowany over.
 
C 18,3K

cobi1989

Użytkownik
Vegas - San Jose  | Vegas over 3.5  @2.19    

Witam. Wybrałem mecz Vegas kontra San Jose , faworyt jest dla mnie jeden według mnie drużyna prowadzona przez Gallanta w meczu przedsezonowym wygrali z San Jose 5-1. W bezpośrednich pojedynkach między tymi zespołami zdecydowanie lepsi są gospodarze strzelają średnio 5 bramek na mecz dlatego dziś wybrałem typ over 3.5 Vegas dla mnie 4 bramki Vegas są pewne w meczu. Zawsze mi się podobała ta drużyna zawsze jej kibicowałem tamten sezon mieli nie udany odpadli w play off w 1/8 właśnie z San Jose  ale w tym  sezonie są głównym faworytem do wygrania.   


 
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
St. Louis Blues -1,5 (handicap) @2,85 Unibet 3/10   
St. Louis Blues - Washington CapitalsIleż można było czekać. W końcu zaczynamy kolejny sezon NHL! Na początek starcie Mistrzów z dwóch poprzednich lat. Nie przepadam za graniem przeciw swojej ulubionej drużynie, ale trzeba podejść do tego na chłodno. Jestem pewien, że Stołeczni zagrają jeszcze lepszy sezon niż poprzedni. Trener ma za sobą debiut, skład nie zmienił się znacząco, a do zespołu dołączyło kilku ciekawych zawodników mających pomóc poprawić niektóre aspekty gry jak np. osłabienia. Jest jedno ale - kontuzje. Dzisiejszej nocy w składzie Caps najprawdopodobniej nie wystąpią Eller, Kempny, Ovechkin i Kuznetsov (zawieszenie). Brak tej czwórki będzie mocno odczuwany przez cały zespół. Ciekawi mnie jak Reirden ustawi formacje, żeby miało to ręce i nogi. W zespole Nutek natomiast oprócz Barbasheva nie ma znaczących absencji. Aktualni mistrzowie zagrają u siebie mecz otwarcia i mimo tego, że w ostatnim okresie nie radzili sobie z Capitalsami najlepiej nawet u siebie to wydaje mi się, że dzisiaj pokonają osłabionych przyjezdnych.

 

 
 
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
Dodam coś od siebie odnośnie transmisji na reddit znalazłem ciekawa stronę https://nhl66.ir/ meczy na żywo jeszcze nie testowałem jednak mamy tam ciekawa zakładkę w której można pobierać całe mecze i jeżeli chodzi o mecze przedsezonowe wygląda naprawdę obiecująco i w sumie nie trzeba ich pobierać żeby można było sobie odtworzyć jakość też spory plus do tego nie ma żadnych wkurzajacych reklam, jedynie trzeba się zalogować przez konto Google ✌
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Witam wszystkich po wakacyjnej przerwie, w końcu przed nami pierwsza noc z NHL w nowym sezonie i można próbować coś z typami. Na początek cztery spotkania, w mojej ocenie trudne do typowania więc zaczynając bardzo spokojnie od meczu w Kanadzie.

Spróbuje bez kombinowania grać w kierunku gospodarzy. Toronto jak się wydaje powinno wejść z przytupem w ten sezon, przeciwnik typowany w bieżącym sezonie do miana czerwonej latarni ligi. Gospodarze po poprzednim sezonie na pewno nie należą do zadowolonych, odpadnięcie w pierwszej rundzie PO chluby nie przynosi, szczególnie że celowali w Puchar, po kilku wzmocnieniach. Obecnie trzon ekipy z Austonem, Marnerem i Tavaresem pozostał, do tego wzmocniona defensywa o solidnego gracza T. Barrie, który potrafi zagrać do przodu, mieć dobre kluczowe podanie, w zeszłym roku ponad 40 asyst w Colorado. To właśnie w przypadku defensywny w dużej mierze były problemy ekipy z Toronto, taka stabilność i wzmocnienie z tylu na pewno się im przyda, podobnie jak lepszy sezon Andersena. Po drugiej stronie Senatorzy w poprzednim sezonie osłabieni odejście Duchene czy Stone, bez większych wzmocnień w bieżącym roku, doszedł Zaitsev z Toronto i chyba najważniejsza informacja dla tej ekipy to nowy kontrakt dla Chabota, najlepszego gracza drużny. Potencjały obu ekip jednak nie do zestawienia, jeśli w NHL można byłoby mówić o logice to goście nie mieliby dziś czego szukać i liczę, że tak będzie. O ile później można szukać niespodzianek, o tyle mam nadzieje, że Liście będą chcieli wejść mocno w sezon i nie będzie dziś zabawy.

Toronto RT 1,6   
Toronto/+5,5 2,38  
Toronto -1,5 1.93  

Co do pozostałych spotkań trudne w mojej ocenie do typowania, teoretycznie wydaje się, że Vegas powinni bez problemu ograć Rekiny, ale jednak coś mnie tutaj przed tym spotkaniem hamuje i nie będę w to wchodził, myślałem o Caps przeciwko Nutkom, ale tutaj czekam na ostateczny skład jeśli chodzi o Stołecznych bo zapowiadają się na tą chwilę poważne braki i to możę otworzyć Mistrzom drogę do tego, by dobrze zacząć sezon. Choć w perspektywie całego sezonu w mojej ocenie Caps są przynajmniej półkę wyżej niż Nutki. Oilers - Canucks to w dużej mierze starcie indywidualności i tutaj ktoś może przechylić mecz na swoją korzyść, jeśli jedna z gwiazd będzie w stanie zagrać super spotkanie. Dość często początek sezonu to sporo bramek więć myślę, że można szukać overków.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
Toronto-Ottawa AH -1.5 1.93  1xbet  Dzisiaj w nocy rusza nowy sezon w NHL. Z 4 meczy wybrałem jeden który wydaje się najpewniejszy. Toronto to bez wątpienia jeden z faworytów do wygrania całej ligi zresztą podobnie jak w poprzednich sezonach a za największy sukces do tej pory można uznać sam awans do PO. W poprzednich rozgrywkach odpadli już w pierwszej rundzie przegrywając z późniejszym finalistą Boston Bruins 4-3 w serii co ciekawe prowadzili 3-2 i nawet własny lód nie pomógł im w awansie do półfinału konferencji. Kto wie jak by później się to potoczyło?! Wszyscy w Toronto liczą że w końcu ten sezon będzie przełomowy i zespół powalczy o coś więcej niż tylko przejście pierwszej rundy PO. Tak jak by na przeciwleglym biegunie znajduje się zespół z Ottawy w poprzednich rozgrywkach zaledwie 64 pkt i miano najgorszej drużyny całej ligi w dodatku z najgorsza defensywa. Jeżeli popatrzymy na to co wydarzyło się pomiędzy sezonami raczej ciężko uwierzyć by coś miało się odmienić w celach obu drużyn. Toronto za największy sukces może uznać podpisanie nowego kontraktu przez Mitcha Marnera prawoskrzydlowy w poprzednich rozgrywkach zdobył 94 pkt dla Liści a negocjacje przeciagaly się dość długo z ciekawszych zysków według mnie Tyson Barrie z Colorado w poprzednim sezonie 59 pkt. Z zespołem pożegnali się m.in Kadri, Zajcew, Brown,Marleau. Zajcew 14 pkt, Marleau 39 pkt jednak 40 lat na karku więc jak dla mnie na pewno się nie osłabili a głównie co ich ogranicza to czapka plac i po prostu musieli poszukać oszczędności jednak to co najlepsze zachowane.Ottawa pozyskała Zajcewa 14pkt, Browna 29pkt, Anisimov 37pkt Ennis 18pkt Hainsey 23pkt. Jak widać raczej na nikim te transfery wrazenia robić nie mogą i ciężko sobie wyobrazić żeby dzięki nim odmienił się losy zespołu w tym sezonie. Jeżeli dodamy do tego że ich pierwszy bramkarz Craig Anderson ma już 38 lat wróżę im kolejny sezon ze sporą ilością straconych goli. W meczach przedsezonowych co prawda Ottawa nie wyglądala wcale źle jednak składy mocne przemeblowane testowanych wielu prospectow i weryfikacja przyjdzie w lidze. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
witam wszystkich w nowym sezonie
Jako ze czesto dla mnie obstawianie to dane statystyczne to pozwoliłem sobie na małe przypomnienie poprzedniego sezonu i meczy rozgrywanych w listopadzie.
Faworyci listopadowi z poprzedniego sezonu wygrali zaledwie 24% spotkań (4-13) w sytuacji kiedy główna linia bramkowa była ustawiona na 6,5
Under bramkowy wystapił w 11-6 (65%) tych meczy.
Najciekawiej wyglada dla mecz w Toronto i w Vegas. Toronto w końcu dodali głebi swojej lini defensywnej poprzez pozyskanie 3 obrońców Tysona Barrie, dawnych Senatorów Bena Harpura, Codyego Cecci oraz zaawansowanego napastnika z Stars i dawnego Senatora Jasona Spezza. Sa głównym kandydatem do wygrania dywizji i ligi.
 
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Z tego co widzę na stronie NHL.com w sumie w liniach Stołecznych jest Owca, jest Eller. Wyłączony wyłącznie Kempny i oczywiście Kuzniecow, ale to było wiadomo już wcześniej bo to nie kontuzja tylko zawieszenie. Skoro skład właściwie wygląda na pełny ja delikatnie spróbuję zagrać w stronę Capitals, bo jednak kurs zachęcający, a tak jak wcześniej zauważyłem, dla mnie ta ekipa jest wyżej w hierarchii niż Nutki i ostatni sukces niespodziewany tego nie zmienia.

Capitals RT @3  
Capitals ML @2,21  

Dubel
Toronto RT @1,6   + Caps X2 @1,7    AKO @2,72  

Caps/-6,5 @4,3  

Swoją drogą ciekawe jak wpiszę się w grę Toronto - Mikheyev, który opuścił KHL. Jak to widzą nasi spece od KHL? Jakaś rola sporadycznie punktującego dla niego czy raczej istotna postać na lodzie w nadchodzącym sezonie?

Edit: No i bardzo udany początek Mikheyeva, zagrałem sobie za drobne punkt za @2,25 i bramkę za @5,2. Ciekawe czy takie wysokie kursy będą się utrzymywać czy buki zejdą już w kolejnym spotkaniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Toronto Maple Leafs - Ottawa Senators
typ: Toronto
@1.50   
I doczekaliśmy się. Dziś w nicy rusza w końcu najlepsza liga hokeja NHL. Wybrałem na dziś wydający się najpewniejszy typ, tzn. Toronto. Mój poprzednik już pisał trochę o tym meczu. Toronto jako jeden z faworytów do wygrania konferencji musi wygrywać takie mecze jak dziś. Wiadomo, że to początek sezonu i ciężko przewidzieć jak drużyny w niego wejdą, jednak ja liczę, że gospodarze nie zawiodą dziś i odprawią gości z kwitkiem. Ottawa to najgorsza drużyna poprzedniego sezonu oraz najgorsza defensywa. Na wyjeździe przegrali 28/41 spotkań, tracąc w nich 177 bramek. Toronto natomiast zajęli 5 miejsce w swojej konferencji a u siebie wygrali 21/41 spotkań, strzelając w nich 146 bramek. Ottawa to co prawda przeciwnik, który niezbyt leży gospodarza ponieważ wygrali z nimi tylko 3 z ostatnich 10 spotkań ale najwyższy czas polepszyć tą statystykę. Oczekiwania wobec Toronto są duże w obecnym sezonie i liczę, że ta presja podziała na nich mobilizujacą i rozpoczną sezon od zwycięstwa od zdecydowanie słabszej na papierze Ottawy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Carolina - Montreal, over 2.5 gola ,kurs 1.02, fortuna

Carolina podejmie na PNC Arena zespół z Montrealu. Skupiam się w tym meczu na najmniejszym możliwym overze bramkowym, czyli 2.5. Rywalizacja w NHL zawsze jest bardzo emocjonująca i w meczach często pada ilość goli przekraczająca np. 5.5.
Jeśli skupimy się na ilości goli Caroliny, to w ostatnich 20 meczach tylko 2 razy padał wynik underowy. W przypadku ostatnich 20 spotkań Montreal Canadiens - trafił się tylko 1 taki przypadek w ostatnich 20 spotkaniach. Trudno mi sobie wyobrazić, by zawodnicy obu drużyn doznali blokady i nie pokryli proponowanego overu, bo w bezpośrednich rywalizacjach prawie zawsze padał wynik, w którym jedna z drużyn zdobywała minimum 3 gole.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP


Jako, że to początek sezonu i nikt nie jest w stanie powiedzieć w jakiej formie są aktualnie poszczególne zespoły, proszę moje propozycje traktować z przymrużeniem oka. Na dzisiejszą noc wybrałem dwie pozycje i zamierzam zagrać (w sumie to już to zrobiłem) je w dublu za odpowiednio bezpieczną stawkę. Do rzeczy.

 

NY Rangers - Winnipeg Jets | Rangers ML @1,76   
Colorado Avalanche - Flames | Colorado ML @1,80   
Kurs całkowity @3,17 Unibet 3/10       

 

Przyznam, że wybierając mecze do dzisiejszego kuponu starałem się wybierać gospodarzy ze względu na to, że zagrają dzisiaj swoje mecze otwierające sezon przed własną publicznością co z pewnością zwiększa motywację. Rangersi mocno wzmocnili swój skład ściągając do siebie Panarina, Kakko czy Troubę. Wydaje mi się, że dzisiejszej nocy zdołają pokonać przyjezdnych z dalekiego zakątka Kanady, gdzie między sezonami działy się różne zawirowania, niepokoje w szatni, problem z kontraktami niektórych zawodników. Martwi mnie trochę to, że Jets potrafią napsuć krwi Rangersom grając w Nowym Jorku, a w bramce wolałbym zobaczyć Georgieva zamiast Lundqvista, ale intuicja podpowiada mi, że górą będą gospodarze. Jeśli chodzi o Avs to nie wiem czy jest sens opowiadać o transferach. Sakic odwalił chyba najlepszą robotę spośród wszystkich GMów w lidze. Tanio i dobrze - tak mozna podsumować jego robotę. Co do Flames to nie przekonuje mnie Rittich między słupkami. Zresztą Talbot również by mnie nie przekonywał. Wydaje mi się, że Flames będzie innym zespołem niż byli w poprzednim sezonie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
kuszu18 0

kuszu18

Użytkownik
Hej witam expertów w dziedzinie hokeja.  Pytanko NY czy Colorado który mecz wydaje Ci się bardziej bezpieczny bo chce puścić singla w RT ? 
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
cytat z dnia 3 października 2019 21:16 przez kuszu18Hej witam expertów w dziedzinie hokeja.  Pytanko NY czy Colorado który mecz wydaje Ci się bardziej bezpieczny bo chce puścić singla w RT ? 
 

Żaden ze mnie ekspert od NHL, ale osobiście uważam, że bardziej pewny jest mecz Colorado - Calgary. Poczekaj, a może poznasz zdanie innych, którzy lepiej ogarniają temat.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
cytat z dnia 3 października 2019 21:16 przez kuszu18Hej witam expertów w dziedzinie hokeja.  Pytanko NY c zy Colorado który mecz wydaje Ci się bardziej bezpieczny bo chce puścić singla w RT ?
Jeśli planujesz większą stawkę to osobiście był odpuścił, pierwsze mecze dla wszystkich ekip, a z przedsezonowych zbyt wiele nie można wnioskować. Wejście w sezon, nie wiadomo jak formacje są zgrane, kto z jaką motywacją rozpocznie. Osobiście pierwsze kolejki traktuje jako zabawę za drobne, by dobrze oglądało się spotkania, ale dziś wydaje się, że spotkania ciężkie do typowania. Aczkolwiek jeśli rozważać te dwa spotkania to zgadzam się z @rasijskij, że pewniejszy mecz w Colorado. Płomienie praktycznie bez wzmocnień, ten ich poprzedni sezon był pewnym wyskokiem, ekipa należąca do ligowych średniaków  wejście w PO, ale dalej ciężko. Na pewno Jets są tutaj poważniejszym przeciwnikiem dla NYR, choć było trochę problemów i zawirowań w wakcje to jednak cały czas mają kim postraszyć a jak wiemy ostatnie lata dla NYR również trudne, choć minione lato pewnie daje fanom nieco nadziei.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom