>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NHL (National Hockey League) - Sezon zasadniczy 2019 / 2020

Status
Zamknięty.
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
cytat z dnia 23 stycznia 2020 08:51 przez pepo1990No i prosze kolejny lamak na DRW
Właśnie, a ja pamiętałem do północy mniej więcej i w końcu zapomniałem to zagrać. Może faktycznie mocno zaczynają, a na koniec brakuje im sił - stąd tak częsty rezultat.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Ja niestety też nie pograłem i teraz żałuje, że choćby za przysłowiową dyszkę, bo kurs był chyba 10, ale jakoś nie spodziewałem się że będzie drugi łamak z rzędu u nich, ale chyba warto tutaj pograć za drobne przy ich każdym spotkaniu. Wczoraj pograłem sobie tylko w tym meczu poważnej BTS w 1T bo był dobry kurs i drobnymi na DRW z handi minusowym bo myślałem, że może się przełamią, a kurs na Wild był śmieszny, ale jednak u DRW ciągle czerwono. Ciekawe jak tam po meczu gwiazd będzie sytuacja w lidze wyglądać. Zawsze po takiej przerwie były jakieś przetasowania w formie poszczególnych ekip, a na Zachodzie kilka ekip liczących na PO póki co dołuje
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Powoli można wracać do NHL, zobaczymy jaka będzie forma ekip po tej przerwie. Pierwsze spotkania rozpoznawcze, ale dziś idąc bez kombinowania przeciwko Sens, ktorzy zagrają po ciężkim meczu z NJD i dogrywce w b2b przeciwko wypoczętej ekipie z Buffalo. Senatorzy po spotkaniu, podróży i przygotowaniu do kolejnego spotkania. Wszystko dziś przemawia za gospodarzami. Obawy jedynie o to czy po wejściu na lód wszystko będzie od razu szło jak należy, Sens w B2B, ale z drugiej strony juz po meczu po tej przerwie wiec mogli łapać rytm, a tego u Szabelek dziś bedzie brakować. Skład jednak też po stronie gospodarzy, którzy jesli będą chcieli walczyć o PO, na pewno muszą teraz wskoczyć na te pozostałe 2 miesiące na wyższy bieg. Dziś racjonalnie przemawia za nimi praktycznie wszystko więc próbuję gry w ich kierunku bez kombinowania.

Buffalo
RT @1,75  
-1,5 @2,17  

Jako, że Sens już w rytmie a Buffalo będą musieli dopiero wejść w grę próbuje też łamakowy typ 1tercja/Spotkanie Sens/Sabres za @10,5  

Dziś tez Nutki w b2b, czekam jeszcze na to kto będzie w bramce, ale myślę pograć w stronę Calgary, na których sensowny kurs, a też dzis powinni powalczyć.

Calgary Rt @2,3  
Calgary -1,5 3,1  
 
S 4

sempre46

Użytkownik
Szukam strony z tabelą ligi  na dany dzień.  Robię dla siebie analizy statystyczne i brakuje mi np tabeli  danej konferencjiz dnia  01 listopada 2019 roku.
Może ktoś zna taką stronę ?Proszę o pomoc
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
 ​
Buffalo Sabres- Columbus Blue Jackets 19:00​
Columbus Blue Jackets @ 2,42 Fortuna  ​
Nie przepadam za typowaniem wczesnych meczów, jednakże trudno jest mi uwierzyć w to, że Kurtki zapomniały jak się gra, a nagle Szable zaczną grać jak z nut. Gospodarze w trakcie fatalnej serii 3 porażek z rzędu, dodatkowo są praktycznie b2b gdyż ostatni mecz przegrali na własnym lodzie z wracającym do normalnej formy Montrealem. H2H w tym momencie raczej nie gra dużej roli, gdyż obie ekipy znajdują się w zupełnie innym położeniu (i formy, i tabeli). Jednakże warto jest rzucić na to okiem: Na 5 spotkań jest 3:2 dla Jackets. Oglądałem wczoraj mecz Ottawy z Caps i śmiem twierdzić, że skoro Sabres przegrywają z tak fatalnie zorganizowaną Ottawą, to z będącymi w gazie (6 wygranych meczów z rzędu) Columbus - może być tylko gorzej. Nie będzie to oczywiście spacerek, jednakże goście na pewno nie zlekceważą rywala, mając za sobą wygrane mecze z kiepskimi Jets oraz Devils.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Poziom DRW wszystkim znany, wspominane już przeze mnie częste łamaki na nich, ale też wszystkiego przegrać sie nie da mimo, że można mieć wrażenie, że do tego dąża. Dziś jednak przy tak zaproponowanych kursach myśle, że warto pograć w ich kierunku, bo szansa na jakieś punkty jest wieksza niż w innych spotkaniach. dostają przeciwnika, który też jest na łopatkach w ostatnim czasie, słaba gra Szabelek, dużo braków w składzie między innymi punktujący Olofsson, który na początku sezonu był lokomotywą napędową graczy z Buffalo, prawdopodobnie nie będzie też Dahlina młodego dobrze punktującego obrońcy, a co istotne dziś Szable stawiają na debiut na pełnym dystansie Johanssona więc to na pewno jakaś szansa dla DRW. Tam nadal braki w składzie, ale może dziś coś za trybi. Kurs na gospodarzy jak dla mnie kompletnie nie do gry więc próbuję gości.

DRW RT @3,85  
DRW ML @2,84  
DRW -1.5 @6  
DRW 1P +1,5 @4,9  
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 1:00
Spotkanie: Tampa Bay Lightning - Pittsburgh Penguins
Typ: remis
Kurs: 4,50   
Bukmacher: STS
Analiza:

Będzie to spotkanie drużyn, które aktualnie są w świetnej formie i wygrywają prawie wszystkie swoje mecze. Tampa Bay Lightning nie mieli najlepszego sezonu, ale pod koniec zeszłego roku złapali wielką formę i od tego czasu przegrali tylko trzy spotkania. Pittsburgh Penguins są pod tym względem tylko odrobinę gorsi, gdyż przegrali cztery mecze biorąc pod uwagę ten okres gry. Zapowiada się więc na bardzo ciekawe spotkanie, które może być bardzo wyrównane. Pittsburgh Penguins sporo ostatnio remisują. Na dziesięć ostatnich spotkań Penguins zanotowali cztery remisy. Trzy z nich były na wyjeździe. Patrząc na bezpośrednie mecze tych ekip, to dawno nie było pomiędzy nimi remisu. Co ciekawe trzy z ostatnich czterech spotkań pomiędzy nimi były zacięte, bo Tampa wygrała te mecze różnicą jednej bramki. Penguins są obecnie na tyle mocni, że mogą się mocno postawić Tampie i liczę tu na remis.
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Spotkanie: Columbus - Detroit
Typ: Goście strzelą over 1.5 gola  
Kurs: 1.62
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Columbus jest faworytem tego meczu i rzeczywiście historycznie gospodarze w znakomitej liczbie przypadków wychodzili zwycięsko z bezpośredniego pojedynku. Nie jest jednak wcale powiedziane, że spotkanie musi zakończyć się pogromem. A tym bardziej nie powinno być tak, że gospodarze nie dadzą gościom z Detroit wbić sobie co najmniej tych dwóch bramek.

Bezpośrednie pojedynki zawsze obfitują w celne trafienia. Weźmy pod uwagę siedem ostatnich meczów, czyli wszystkie z ostatnich dwóch lat. Sześciokrotnie wygrywał Columbus (Detroit tylko raz), ale w każdym przypadku po obu stronach padała masa bramek: 3:5, 5:3, 5:7, 3:5, 2:3p, 5:4p, 3:2.

Jak widać nie było przypadku, w którym którakolwiek drużyna strzeliłaby mniej niż dwie bramki.

Detroit potrafi udowodnić, że pomimo niewysokiej pozycji w klasyfikacji ligowej (ostatnie, 16. miejsce we Wschodniej Konferencji), potrafią strzelać bramki, także na wyjeździe. W ich ostatnich pięciu meczach na wyjazdach strzelali minimum dwa gole. Co więcej, niewykluczone że nastąpiło po ich stronie długo oczekiwane rozbudzenie, bowiem po długiej serii porażek, minionej nocy wygrali po dogrywce z Buffalo (na wyjeździe!).
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Columbus - Colorado
  Columbus ML @2,20 Uni  
  Columbus ML i poniżej 6,5 bramki @3,35 Uni  Ciekawie zapowiada się spotkanie na wschodzie Stanów Zjednoczonych. Obie drużyny w świetnej formie, ale obie również grają ze sporą intensywnością, gdyż dla każdego zespołu będzie to czwarty mecz w ciągu tygodnia. Zarówno jedna jak i druga ekipa może pochwalić się podobnym bilansem zwycięstw i bramek w ostatnich pięciu spotkaniach. Początkowo chciałem pójść w stronę gości, chociaż średnio przepadam za zakładami na drużyny przyjezdne, ale zacząłem trochę grzebać i natknąłem się na ciekawą rzecz. Biorąc pod uwagę poniższe statystyki i wciąż spadający kurs (i tak już niski) na Avalanche skłaniam się bardziej do wydania pieniędzy na zakład w kierunku gospodarzy.


 ​
 


New Jersey - Los Angeles
      New Jersey @2,28 Uni      
      New Jersey -1,5 @3,00 Uni      ​
W tym przypadku już bez rozpisywania się. Diabły przełamały się ostatnio z Philadelphią i myślę, że dzisiaj pójdą za ciosem. Kings "wytrejdowali" Campbella do Toronto, a jego miejsce między słupkami zajmie dzisiaj debiutant - Cal Petersen. Ekipa z Los Angeles nie może się ostatnio pochwalić dobrymi wynikami i uważam, że dzisiaj również nie zdołają zyskać powodu do dumy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
@sempre46 - serwis http://www.shrpsports.com/ nie jest płatny. Możesz ewentualnie wpłacić darowiznę jeśli chcesz. Zajrzałem tutaj, żeby podzielić się moimi przemyśleniami na temat dzisiejszego spotkania w Montrealu. Kojoty zagrają kolejne spotkanie wyjazdowe i w przeciwieństwie do Kanadyjczyków są w bardzo kiepskiej formie. Habs najwidoczniej postanowili ruszyć po bilet na playoffy. Mniej więcej 2/3 sezonu zasadniczego za nami, więc jeśli powaznie myślą o udziale w tych rozgrywkach to najwyższa pora wziąć się do roboty co zresztą chyba uczynili patrząc na ich ostatnie wyniki. Yotes rownież nie są na złej pozycji. Dzika karta (a nawet start bez niej) jest w ich zasięgu. Dzisiaj wszystko jednak wskazuje na gospodarzy. Ostatnie spotkania wyjazdowe (i nie tyko) Arizony, słaba ofensywa. Generalnie nie wróżę im dzisiaj szczęśliwego wieczoru.

 
  Montreal @2,18 Unibet  ​
 
 ​
 
K 329

krzysztoflosin

Użytkownik
jest gdzieś jakiś link np. jak dużo przegrywa się w sytuacji gdy wraca się z wyjazdu i ogólnie kto daje rade w takiej kombinacji w tym sezonie NHL?
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 4:35
Spotkanie: San Jose Sharks - Calgary Flames
Typ: Brent Burns strzeli gola (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym)
Kurs: 4,80   
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Sytuacja San Jose Sharks jest ciężka. Ich szanse na playoffy nie są zbyt duże, jednak ta drużyna się nie poddaje i dalej o te playoffy walczy. Ostatnio odnieśli dwa cenne zwycięstwa wyjazdowe, a rywalami byli Calgary Flames i Edmonton Oilers. Te wygrane powinny dodać im nadziei, że jeszcze nie wszystko stracone. Problemem Rekinów są też kontuzje. Po sezonie ma Hertl, a obecnie kontuzjowany jest też Couture, czyli Sharks muszą sobie radzić bez dwóch bardzo ważnych graczy. Brent Burns jest bardzo ważnym zawodnikiem dla Sharks. Jest to obrońca, ale jest również ważną opcją w ataku. Co mecz spędza on na lodzie prawie połowę czasu i oddaje sporo strzałów. Jeśli chodzi o skuteczność, to na dziesięć ostatnich spotkań Burns strzelił gola w aż czterech z nich. Jeden z tych goli był w meczu wyjazdowym z Calgary Flames. Skoro niedawno strzelił na wyjeździe przeciwko Flames, to u siebie też może tego dokonać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
A ja dziś myślę o tym, żeby pograć w kierunku Florydy. Lotnicy mocno w kratkę, w ogóle mnie nie przekonują, a Floryda w lekkim dołku po tej przerwie na all star, brakowało tez Barkova w cześci ostatnich spotkań, dziś kurs na nich wygląda całkiem przyjemnie więc próbuję zagrać w tym kierunku z kilku powodów. Przede wszystkim dla tych ekip to takie spotkanie trochę za 4 punkty, bo inne dywizje, ale ta sama konferencja i jest duże prawdopodobieństwo, że będą się obie ekipy kręcić blisko WC więc lepiej zabrać przeciwnikowi 2 punkty niż dać mu odskoczyć. Jeszcze mniej więcej po około 25 spotkań dla każdego, dwa miesiące grania, ale powoli myślenie o PO już sie musi zacząć. Więc o punktach z ekipami, ktore również walczą o WC trzeba pamiętać i o nie mocno walczyć. Potencjał Florydy oceniam w przekroju calego sezonu jak i zestawień graczy wyżej niż Lotników, do tego dzis do bramki wraca Hart, ktory jednak miał sporą przerwę i trochę tego rytmu może brakowac, mam nadzieje, że Pantery dziś to wykorzystają. W swojej dywizji mimo, że na 4 miejscu to poza WC na tą chwilę, a o wejście do 3 będzie ciężko bo jednak tuzy - Leafs, Bruins, Bolts, tak więc kontekst walki o WC w przypadku Florydy jest bardzo prawdopodobny. Metropolitalna mocno spłaszczona i różnice punktowe minimalne, tam dwa spotkania i z 6 można być na 3. Zobaczymy jak to dziś wyjdzie, ale liczę na to, że Pantery wrócą na dobrą ścieżkę po tych kilku wpadkach, a Phila jak to ma w zwyczaju po dobrym spotkaniu zagra słabsze.

Floryda RT @2,7  
Floryda ML @2,15  
Floryda/+5,5 @4,3  
Floryda -1,5 @3,5  
Floryda 1P +1,5 @3,85  
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Zapomniałem jeszcze dodać, że trener Capitals zamierza dzisiaj ponownie rotować składem i mieszać w parach defensywnych. W poprzednim meczu (2:7) z Flyers nie popisali się obrońcy Stołecznych. Poważne błędy Carlsona. Dzisiaj na ławce między innymi Radko Gudas. Myślę, że nie ma sensu stawiać na Caps z takim kursem, ale zdecydowanie można spróbować pograć w kierunku Isles. 
      Islanders @3,45 Unibet      ​
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 1:05
Spotkanie: New Jersey Devils - Florida Panthers
Typ: Jack Hughes strzeli gola (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym)
Kurs: 5,00   
Bukmacher: Fortuna

Inne typy:
Wayne Simmonds strzeli gola (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym) @5,50 Fortuna   
P.K. Subban strzeli gola (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym) @7,30 Fortuna   
Analiza:

New Jersey Devils to jedno z większych rozczarowań tego sezonu. Wzmocnili oni swój skład, a pomimo tego wyniki są znacznie poniżej oczekiwań. O playoffach mogą już pomarzyć, ale to nie znaczy, że nie będą walczyć. Devils wygrali dwa ostatnie mecze i nie przegrali w regulaminowym czasie gry od sześciu spotkań. Ich aktualna forma jest dobra, w przeciwieństwie do formy Florida Panthers, którzy to ostatnio przegrywają mecze. Jack Hughes to jest wielki talent. Był on pierwszym wyborem w ostatnim drafcie. Ten zawodnik zrobił na mnie duże wrażenie na ostatnich mistrzostwach świata, gdzie pokazał się z bardzo dobrej strony grając dla reprezentacji USA. Niestety w tym sezonie w NHL gra znacznie poniżej oczekiwań, gdyż 6 zdobytych bramek na 46 występów to słabiutki wynik. Mimo to wierzę, że w końcu zacznie grać na miarę swojego potencjału. Panthers są w słabej formie, sporo bramek ostatnio tracą, więc widzę szansę dla Hughesa na strzelenie gola w tym spotkaniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Dziś na szybko bez rozpisywania sie kierunek na Anaheim i gra w stronę gospodarzy. Dwa krótkie argumenty, Nutki w dołku w ostatnim czasie, dziś do tego w bramce Allen, a skoro Allen to standardowo gram przeciwko ekipie broniącej Pucharu. Do tego solidny kurs na gospodarzy dzisiejszego spotkania, na pewno warto próbować. Gra na Nutki z Allenem w bramce poniżej @2 nie wchodzi w grę.

Ducks RT @3,3
Ducks ML @2,3
Ducks -1,5 @5,15

kursy z etoto
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom