>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Puchar Świata 2019 kobiet

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
14 Wrzesień - 29 Wrzesień
Gospodarz: Japonia

Kolejny turniej, męczący ten sezon dla siatkarzy i dla siatkarek. Tydzień po Mistrzostwach Europy pora na Puchar Świata w Japonii.
Tym razem nie zobaczymy reprezentacji Polski ale nie zabraknie wielkich drużyn.
Kto faworytem? Faworytów jest wielu, przede wszystkim mistrzynie europy - Serbki ale również i Amerykanki, Chinki czy Brazylijki.

 ​

Zapraszam do podawania typów oraz do analizowania meczów.



 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
22.09.2019 10:00 Rosja - Serbia 2 @3.45 betclic
Ktos mi wyjaśni te kursy ? Patrząc na ostatnie h2h to 5-0 dla Serbek.  Serbki w tym turnieju naprawdę graja dobrze pomimo paru ubytków kadrowych , Rosjanki wygrany tb z Dominikana i Japonkami , ewentualnie można jakiś hc połapać na Serbki . Kursy powinny pospadać do niedzieli . Polecam o85.5 pkt Serbek  @1.9 Legolasbet .
good luck
 
M 220

mm25

Użytkownik
cytat z dnia 20 września 2019 14:18 przez tyksiol22.09.2019 10:00 Rosja - Serbia 2 @3.45 betclic
Ktos mi wyjaśni te kursy ? Patrząc na ostatnie h2h to 5-0 dla Serbek.  Serbki w tym turnieju naprawdę graja dobrze pomimo paru ubytków kadrowych , Rosjanki wygrany tb z Dominikana i Japonkami , ewentualnie można jakiś hc połapać na Serbki . Kursy powinny pospadać do niedzieli . Polecam o85.5 pkt Serbek  @1.9 Legolasbet .
good luck
No no dobre myślenie, kursy powinny być równe, tak samo jak było ostatnio Holandia - Serbia i Na Serbie kursy okolo 4.00 i rosły i bałem sie tego dać nawet ze seta ugraja kurs 1.60 byl i tez sie bałem , niema co patrzeć na kursy.. a Serbia wygrala 3-2
 
Q 95

quma1964

Użytkownik
Korea-Serbia typ 2 kurs  1.55   mecz o 4 w nocy we wtorek
Serbia co prawda nie gra najmocniejszym skladem ale mimo wszystko jest duzo lepsza od Azjatek.Kurs bardzo fajny i mysle ze warto zagrac 
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
cytat z dnia 23 września 2019 23:08 przez quma1964Korea-Serbia typ 2 kurs  1.55   mecz o 4 w nocy we wtorek
Serbia co prawda nie gra najmocniejszym skladem ale mimo wszystko jest duzo lepsza od Azjatek.Kurs bardzo fajny i mysle ze warto zagrac 
Ja polecam dw 3-1 na Serbki @3.9 i hc -1.5 seta na Serbki @2
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom