Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

[Luźne rozmowy] faza grupowa Ligi Mistrzów

2 października 2019 21:17
21
neutralny
neutralny
Sie 2010 | Moderator
780 3 766 44 21
Przewagi raczej nie mieli, choć okazje sobie jakieś tam stwarzali. Przy odrobinie szczęścia mogli zremisować, aczkolwiek jednobramkowe zwycięstwo gości najlepiej odzwierciedliłoby przebieg meczu.
2 października 2019 21:53
22
ranczo0123
ranczo0123
Paź 2013 | Moderator
1 798 6 940 53 29
cytat z dnia 2 października 2019 20:48 przez isaacofuluru
Oglądał ktoś mecz Slavii z Borussią? Ze statystyk wynika, że przewagę mieli gospodarze. Miało to odzwierciedlenie na boisku czy to tylko suche liczby?

Ogladalem i Slavia caly mecz cisnela. BVB za to srogo ich karcili kontrami z ktorych mieli sporo okazji. Ostatecznie dwie takie kontry zamienily sie na bramki. Szkoda gospodarzy bo grali naprawde przez caly mecz swietnie.

2 października 2019 21:54 przez ranczo0123

"Każde miejsce poza pierwszym jest słabe" ~ Robert Kubica
2 października 2019 23:40
23
mlr3217
mlr3217
Gru 2017
8 3
Witam czy ktoś wie jak fortuna rozlicza kartki pokazane zawodnikom na ławce rezerwowych ?pograłem 2 kartki Interu zakład aktualnie na plus czy to zmienią?
3 października 2019 10:51
24
niewierny-janek
niewierny-janek
Wrz 2018
107 408 2 3
cytat z dnia 2 października 2019 23:40 przez mlr3217
Witam czy ktoś wie jak fortuna rozlicza kartki pokazane zawodnikom na ławce rezerwowych ?pograłem 2 kartki Interu zakład aktualnie na plus czy to zmienią?

Też mnie to bardzo ciekawi, miałem pograne over 1,5 kartki dla Interu na Unibet i zakład rozliczyli jako przegrany. Ogólnie to jestem zły bo nie rozumiem tego. Fakt, Sanchez dostał kartkę będą na ławce ale przecież takie kartki do wykluczeń też się liczą.

Uwaga dla Januszy bukmacherki:
Jeżeli grasz to co ja - grasz na własną odpowiedzialność.
3 października 2019 12:17
25
ranczo0123
ranczo0123
Paź 2013 | Moderator
1 798 6 940 53 29
Polskie buki rozliczaja takie cos na plus. Jedynie jak sedzia daje kartke trenerowi lub sztabowi szkoleniowemu to wtedy taka kartka nie jest zaliczana. Natomiast buki zagraniczne kartki zaliczaja tylko graczom, ktorzy znajduja sie na boisku. Niestety sam wtopilem na tym typie z overem 1.5 kartki Interu. Kto by pomyslal, ze od 6 min do konca meczu zadnej kartki nie wylapia... Wyraznie pomogl im w tym ten pacan Skomina 😁
"Każde miejsce poza pierwszym jest słabe" ~ Robert Kubica
3 października 2019 16:24
26
niewierny-janek
niewierny-janek
Wrz 2018
107 408 2 3
Wszystko jasne, szkoda tylko, że nie ma informacji przy typie, że liczą się tylko kartki otrzymane na boisku. 

Typ był ładny, bo pograłem bts+Barca+over 1,5 kartki Interu. Trudno, następny razem będę wiedział. 
Uwaga dla Januszy bukmacherki:
Jeżeli grasz to co ja - grasz na własną odpowiedzialność.
3 października 2019 21:54
27
bmw14.5
bmw14.5
Paź 2013
815 532 9
cytat z dnia 2 października 2019 17:06 przez adamo80

1. Bez przesady z tym 12%. Akurat na LM/LE buki dają bez podatku np. Fortuna/ForBet. wycofał się Totolotek
2. Na Polsat Premium masz wszystkie mecze... Jest pod tym względem lepiej niż było na Canal+, które dawało tylko wybrane. Polsat uruchomił z 10 kanałów gdzie są na żywo wszystkie mecze !
3. Dla mnie bukmacherka nigdy nie służyła do zarabiania... Raczej dla frajdy jak dobrze coś przewidziałem i dla emocji oczywiście... I oczywiście zarabianie jest miłą nagrodą
4. Co do VARu to chyba nikt nie miał wątpliwości, że to będzie cudowny lek na wszystkie pomyłki sędziów..

A w ogóle miło, że bmw się odezwałeś... Ktoś ze "starej gwardii"... Och co to były kiedyś za kłótnie przy okazji LM... Hahaha...
Pzdr

Ja akurat w żadnym legalnym się nie rejestrowałem, więc nie wiem nic o braku podatku. Zresztą jak piszesz to tylko LM/LE, a ja zdecydowanie preferuję, a ściślej preferowałem ligi. Rejestrować się nie będę, bo nie będę robił frekwencji u legalnych. Dla mnie najlepiej by było, by poszli z torbami.

Wiem, że Polsat Premium ma wiele tych kanałów, ale za żywo w danej chwili tylko 1 mecz da się obejrzeć. Tyle, że wybóe jest lepszy, choć dziś akurat meczu który ja bym chciał tam nie ma.

Ja zawsze liczyłem na zarobki z bukmacherki, choć nie tak duże, jak niektórzy piszą (o sobie). 

Nie wiem, kto jest ze starej gwardii, ale widzę, że bractwo się wykrusza. Nie ma teraz za dużo buków bez podatku, a nie każdemu uśmiecha się płacić haracz. Nowa formuła forum też nie pomogła. Przynajmniej moim zdaniem teraz jest gorzej. Ale i tak lepiej, niż na nowym forum Realu, gdzie każą mi wyłączyć blokery reklam. Stwierdziłem, że nie będę się tam rejestrowac na nowo, bo starych danych nie udało mi się uruchomić. 

Z Tobą adamo80 to się raczej nie kłóciłem, choć nie zawsze się zgadzaliśmy. Później często graliśmy w tej samej drużynie.

pozdrawiam

Motto:
Ci co chcą zarabiać u bukmacherów z 12% podatkiem
są równie naiwni, jak klienci Amber Gold.
12 października 2019 05:48
28
yegor-dotsenko
yegor-dotsenko
Paź 2019
1 5
A jak podoba ci się gra RealMadrid w tym sezonie? Myślę, że to porażka))
13 października 2019 16:48
29
kubula2019
kubula2019
Paź 2019
10 2
Generalnie Barca i Real ostatnio osłabli. Można to stwierdzić po ilości zawodników w kadrze Hiszpanii. Do niedawna w drużynie narodowej, większość piłkarzy była z obu tych klubów.
Mniej znaczy więcej, a apetyt rośnie w miarę jedzenia. 
29 2 303
Moderatorzy
ranczo0123
ranczo0123
Paź 2013
karciarz
karciarz
Mar 2013
ibis
ibis
Cze 2010
Dodaj nowy wpis
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.