>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Sportowy Dyktator vs. Bukmacherzy

brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP


Sportowy Dyktator vs. Bukmacherzy

Wrzesień 2019

Przed nami pierwsza przerwa reprezentacyjna, a co za tym idzie zaczyna się okres pod czas, którego powinniśmy zacząć zarabiać. Mniej więcej wiemy co potrafią dane drużyny i wiemy co grać, a czego nie grać. Okres sierpniowy zakończył się u mnie dość poprawnie, bo zarobiłem parę groszy jednak większość część swojego budżetu wpłacam dopiero teraz i nie ukrywam, że chce zarabiać. Swoje typy będę podawał w jednostkach, gdyż każdemu łatwiej będzie oszacować za ile grać dany typ. Jeżeli nie wiecie w jaki sposób podzielić swój budżet na jednostki to odezwijcie się do mnie na PW, a postaram się pomóc. Chciałem zacząć grać dopiero po przerwie reprezentacyjnej jednak znalazłem dość ciekawego trebelka, którego wam podrzucam i również polecam. Ja na ten moment wpłaciłem 10 jednostek do betfana, które chce jak najszybciej obrócić (mam na to 30 dni jednak chce to zrobić do pierwszej kolejki LM), a następnie zagrać tasiemkę z typami długoterminowymi na LM, a także na poważnie wziąć się za obracanie bonusu. Pierwszą próbę potraktowałem dość luźno i niestety nie był to dobry sposób. Wracając jednak do kuponu na reprezentację.

Włochy vs Polska lub remis x Francja (-1.5)
AKO: 2.19/betfan
  
Stawka: 2j

Początkowo w tym kuponie miał być również typ na delikatny handicap w stronę Anglików jednak zupełnie to odpuszczam, bo dodając ten typ po kursie 1.24 tracę możliwość gry bez podatku. Bez większej analizy, gdyż poszedłem po najniższej linii oporu. Włosi mimo, że swoje najlepsze czasy mają już za sobą to wyglądają pewnie w tych kwalifikacjach. Komplet punktów po 4 spotkaniach i zaledwie jedna stracona bramka. Piłka Ormiańska poszła mocno do przodu jednak reprezentacja ma na swoim koncie sensacyjną porażkę na własnym stadionie z Gibraltarem. Uważam, że Włosi powinni spokojnie wygrać to spotkanie i to na nich rzucam swój pierwszy becik. Rzadko gram w stronę polskich reprezentacji/klubów jednak uważam, że nasza reprezentacja jest na tyle stabilna i mocna, że wywiezie jeden punkt ze Słowenii. Nasza gra do tej pory nie zachwycała, a mimo to mamy komplet punktów bez straconego gola. Nasi rywale poza fantastycznym bramkarzem jakim jest Jan Oblak nie dysponują wieloma klasowymi zawodnikami, więc jakość sportowa również jest po naszej stronie. Dla mnie jeden punkt to obowiązek. Do tego dokładam handi na mistrzów świata przeciwko Albanii. Mimo, że Deschamps zapewne da pograć paru nowym zawodnikom to ten mecz powinien skończyć się sporą wygraną gospodarzy, a dwie bramki przewagi to obowiązek. Dwie jednostki, gdyż to tylko reprezentację, bo przy podobnym prawdopodobieństwie na kluby byłyby to minimum 3 jednostki. Mam nadzieję, że rozpoczniemy ten miesiąc od spokojnego plusa.

Pozdrawiam
Sportowy Dyktator
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
 

Dla mnie jak i zapewne wielu z was przerwa reprezentacyjna to jeden z gorszych okresów w roku. Nie grają nasze ulubione kluby piłkarskie, a i zarabianie na reprezentacjach wydaję się dużo trudniejsze. Przetrwaliśmy jednak ten czas i wracają nasze ulubione ligi, a zaraz po nich rusza Liga Mistrzów. Na sobotnie spotkania Premier League przygotowałem dla was dwa dubelki, które w moim odczuciu pozwolą odrobić chociażby klęskę Polaków na Słowenii oraz klasyczny system na cały weekend i parę kuponów za dyszki na lepsze oglądania spotkań, które przed nami w ten weekend. Jeżeli grasz, czytasz analizę to zostaw
(y) dla zasięgu! Pozdro!

Leicester strzeli gola x City strzeli w obu połowach
AKO: 2.2/betfan
  
Stawka: 4j

Podczas przerwy reprezentacyjnej słuchałem wielu wypowiedzi mniejszych i większych ekspertów, którzy zastanawiali się nad faktem czy jakąkolwiek drużynę spoza top6 stać na to, aby wejść do pierwszej szóstki. Nieśmiałe opinie niektórych mówią o Leicester, które mogłoby zastąpić Chelsea lub United w tym gronie. Ja pozwolę sobie przypomnieć, że mówiłem o tym przed sezonem i jak obiecałem tak robię dalej, a mianowicie gram w stronę Leicester. Po remisie, który udało im się przywieźć z Stamford Bridge oraz wygranych z Sheffield oraz Bournemouth zasiedli na 3 miejscu w ligowej tabeli. Dwie najbliższe kolejki dla Lisów będą wielkim testem, gdyż czekają ich mecze na Old Trafford oraz przy King Power Stadium z Tottenhamem. Skupmy się jednak na najbliższym spotkaniu oraz moim becie na to spotkanie. Osobiście typuję bramkę ekipy Rodgersa po atrakcyjnym kursie 1.53. United będzie musiało sobie najprawdopodobniej radzić bez Wana-Bissaki, który doznał kontuzji pleców. W takim wypadku niemalże pewny jest występ Younga. Pod czas meczów reprezentacji fatalne występy zaliczyła para stoperów United, a mianowicie Lindelof oraz Maguire. Lisy poza pierwszą kolejką, gdzie zagrały bardzo bezbarwne spotkanie strzelają bramkę w każdym z ostatnich 3 spotkań (łącznie 6), a Jamie Vardy, które jest katem drużyn z top6 ma już na swoim koncie 3 bramki w tym sezonie. Obrona Czerwonych Diabłów poza spotkaniem z Chelsea, gdzie miała sporo szczęścia w każdym ze spotkań w tym sezonie straciła przynajmniej jednego gola, pozwalając Crystal Palace wbić aż dwie bramki na własnym boisku. Dopełnieniem mojego dubelka jest bramka City w obu połowach. Mistrzowie Anglii mają na ten moment najwięcej strzelonych bramek w lidze - 14, a Norwich najwięcej straconych – 10. Bieżąca kampania pokazuje, że wiele drużyn chce zatrzymać swoją tożsamość i grać piłkę ofensywną nawet z tymi największymi. Świetnym przykładem może być Norwich, które pojechało na Anfield i straciło 4 gole w pierwszej połowie, czy też Brighton, które chciało grać w piłkę na Etihad. Na Carrow Road podczas 5 kolejki również spodziewam się otwartej gry ze strony beniaminka, którą powinni wykorzystać piłkarze The Citizens. Typuje gola drużyny Guardioli w obu połowach. W każdym spotkaniu w tym sezonie strzelali oni przynajmniej 1 gola w pierwszej połowie. Jedynie w meczu ze Spurs mimo wielu sytuacji nie dołożyli drugiej bramki po przerwie. Dla mnie kursik przyjemny, więc dorzucam i bardzo mocno polecam tego dubelka.

Tottenham x BTTS (Brighton-Burnley)
AKO: 2.53/betfan
  
Stawka: 2j

Osoba nie znająca się na Premier League i grająca tylko po tabeli zapewne zaśmiałaby się ze stawiania Tottenhamu w starciu z Crystal Palace jednak w moim odczuciu kurs tego wymaga. Bukmacherzy oferują nam kurs oscylujący w granicach 1.4 na wygraną drużyny, która przed rozpoczęciem sezonu miała naciskać na City oraz Liverpool w pojedynku z Crystal Palace, które na ławce mają trenera grającego bardzo prymitywny futbol oraz posiadającego w składzie 2-3 piłkarzy, którzy tak naprawdę prezentują poziom Premier League. Wiem, że Spurs również nie powalają jednak w najbliższej kolejce od początku powinno zagrać trio Kane-Son-Eriksen, które powinno zapewnić dużą ilość sytuacji pod bramką rywala. Powyższy bet jest jednak tylko dodatkiem do głównego zdarzenia na tym kuponie, a mianowicie zakładu na to, że obie drużyny strzelą w spotkaniu Brighton-Burnley. Jeżeli spojrzymy w H2H to ten typ również wydaję się szalony jednak oglądałem analizę w jaki sposób zmieniła się gra obu drużyn i spodziewam się naprawdę otwartego spotkania. O Burnley pisałem przed poprzednią kolejką, a tam pisałem o pressingu, który próbują nieumiejętnie zakładać. Przeciwko najlepszej obronie poprzedniego sezonu udało im się stworzyć parę sytuacji bramkowych, których jednak nie zamienili na bramkę. To samo tyczy się Brighton, które miało swoją szansę na Etihad Stadium. Uważam, że na Amex Stadium zobaczymy naprawdę dobre spotkanie z paroma bramkami co jeszcze w poprzednim sezonie mogłoby się wydawać niemożliwe.

Jamie Vardy strzeli gola, a Leicester wygra - 8.5/STS   
Stawka: 1j
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP


Chciałem założyć nowy temat jednak nie mogłem, ponieważ można mieć jeden aktywny temat. Wracam i wrzucam podsumowanie powyższego.

Bilans: -3.94j
Yield: -43%
 
Do góry Bottom