>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

7. kolejka PKO Ekstraklasy (30.08-01.09.2019)

Status
Zamknięty.
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Po ostatnim   LKS 1X i   Wisła Płock x2 teraz idę w dwa mecze.

Korona - Jagiellonia     

U gospodarzy ewidentnie coś się wypaliło. Coś co dwa lata dawało radę i utrzymanie w tym roku nie będę zdziwiony jak wspólnie z Arka spadną z ligi. 

Klejenie drużyny co roku na jakiś przypadkowych gościach przynosiło efekty, dwa sezony teraz tego nie widzę. 

Jagiellonia jak to Jagiellonia, 3 mecze dobre 1 słaby itd. No ale są w czołówce, mają ciekawa drużynę. Bez problemu są w stanie ugrać jakiś punkt w Kielcach. 

Jagiellonia X2 1.51 Fortuna         

Wisła Płock - LKS       

Po dobrym początku LKS ewidentnie przygasl, 4 porażki z rzędu. Naczytalem się na początku sezonu i przed nim jako ten Sobocinski jest świetny ochy i achy... Niestety wygląda to słabo. Nadal uważam, że ta drużyna ma jakiś tam potencjał ale generalnie nie widzę ich wyżej niż 13 miejsce. 
Wisła słaby początek ale ostatnio jakby lepiej. W Gliwicach mieli swoje szanse, w Szczecinie pokazali, że potrafią grać. Będzie im ciężko załapać się do top8 a w zasadzie ich tam nie widzę ale potencjał maja większy dla mnie niż LKS no i po zmianie trenera pora na jakieś punkty Sobolewskiego w meczu domowym. 

Wisła Płock 1X 1.43 Fortuna       


​​​​​​
​​​​​
​​​​​​
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
korona-jagielonia   typ:2  kurs: 2.75

jestem troche zdziwiony kursem na to spotkanie poniewaz dla mnie faworyt tego meczu jest wyrazny,mam na mysli jagielonie.dwa ostatnie mecze wygrane,w ktorych zdobyli az 6 goli-z wisla imaz strzelil 3 brameczki-troche szczesliwe ale trzeba wykorzystywac bledy przeciwnikow.jaga powoli nabiera wiatru w zagle,do obrony doszedl runje i mysle ze za pare meczy bedzie ciezko im strzelic gola-w pomocy dobry jest pospisil i maja strzelca.w koronie zle sie dzieje,graja beznadziejnie,w trzech ostatnich meczach nie zdobyli punktu i nawet gola,a z gornikiem nawet nie mieli celnego strzalu na bramke.mozna powiedziec ze wszystko sie zawalilo gdy odszedl kapitan rymaniak-od tego momentu druzyna jest nie do poznania.jaga nie gra szalowej pilki ale mysle ze to wystarczy na rozbita korone,a kurs na to spotkanie jest bardzo duzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
larson90 427

larson90

Użytkownik
WKS-Pogoń
typ-1
kurs-2,44
buk-betclic

Analiza szybko po zakończeniu 6 kolejki, bo myślę, że kursy spadną na WKS. Pogoń po pierwszej porażce u siebie z Płockiem. Nadal widać brak Drygasa i nawet Dąbrowski nie będzie go w stanie zastąpić w 100% (choć był moim zdaniem lepszy od Kowalczyka). Dodatkowo Pogoń może zagrać bez super pomocnika Kozulja. Na pewno nie zagra za czerwoną kartkę Nunes - w mojej opinni najlepszy lewy obrońca w lidze i motor napędowy ofensywnych akcji Pogoni w tym sektorze boiska. Słabo zagrała cała obrona Pogoni a przy dwóch bramkach moim zdaniem lepiej mógł się zachować Stipica. Pogoń tak osłabiona będzie mieć ogromny problem. 
Śląsk, dzięki porażce Pogoni jest nadal liderem ligi. Bilans 4-2-0 i 9:4 w bramkach. Tego nie spodziewał się chyba nikt. Póki co u siebie WKS 2 mecze i dwie wygrane po 2-1 z ekipami mocnymi (jak na Polskę oczywiście) czyli Piastem i Cracovią. 
Gdyby nie urazy w Pogoni typowałbym tutaj remis lub nawet x2. Jednak wobec tak słabego meczu z Wisłą i tak poważne ubytki kadrowe a do tego formę i wyrachowanie WKSu, typ może być tylko jeden. Dla odważnych polecam handicap X czyli WKS wygra różnicą 1 gola.  
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
Lech - Cracovia
Typ 1 
Kurs 1,95
STS

W siódmej kolejce wybrałem ty na zwycięstwo Lecha nad Cracovią. Gospodarze u siebie typowani za faworyta, choć  niespodziewana porażka lechitów ze Sląskiem trochę zweryfikowała te oczekiwania. W ostatnich H2H pomiędzy Lechem i Cracovią zwyciężali gospodrarze. Ostatnio dwukrotnie u siebie Krakowianie, ale wcześniej dwa razy zwycięsko z potyczek wychodzili Poznaniacy. Ogólem cztery ostatnie mecze miedzy nimi  na stadionie przy Bułgarkiej wygrali gospodarze Uważam, że w obecnej formie więcej przemawia za gospodarzami i do tego własny stadion zrobi różnicę i wymusi zmazanie poprzednie plamy i porażki ze Śląskiem. Liczę na minimalne zwycięstwo gospodarzy.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Korona Kielce - Jagiellonia Białystok typ: over 2,5 kurs 1,90 Fortuna

Jagiellonia to jest jedna z najciekawiej grających drużyn w lidze. Na ich meczach kibice raczej nie mogą narzekać na nudę, bo dzieje się wiele. Jagiellonia sporo strzela, ale też dużo traci. Jedynie w drugim meczu z Rakowem i w pierwszym z Arką Gdynia nie było BTS'a. W pozostałych czterech spotkaniach Jagiellonia Białystok strzelała gole i je traciła. W trzech z nich były przynajmniej cztery bramki, a w czterech z nich przynajmniej trzy gole. Ostatnio z Wisłą Kraków było aż pięć bramek, a Jagiellonia wygrała 3:2. Over 2,5 w tamtym spotkaniu był już zrobiony do przerwy, bo Jaga prowadziła do przerwy 2:1. Sytuacja Korony jest bardzo nieciekawa, bo po sześciu meczach mają tylko cztery punkty. U siebie muszą walczyć o pełną pulę, dlatego spodziewam się ciekawego meczu i kilku goli. Widzę tu over 2,5.
 
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
cytat z dnia 27 sierpnia 2019 17:27 przez kibic-zwierzePo ostatnim   LKS 1X i   Wisła Płock x2 teraz idę w dwa mecze.
​​
Zapomniałeś jeszcze wspomnieć o wyniku "wiecznie przereklamowanego" Piasta ???? który jednak miał wystarczająco dużo jakości aby wygrać spotkanie.
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
cytat z dnia 27 sierpnia 2019 23:31 przez seba23

Zapomniałeś jeszcze wspomnieć o wyniku "wiecznie przereklamowanego" Piasta ???? który jednak miał wystarczająco dużo jakości aby wygrać spotkanie.
Az musiałem sprawdzić kogo ma "wiecznie przereklamowany" Piast teraz. W tej kolejce dam im spokój. ????

Ale faktycznie, w poprzedniej mnie zaskoczyli. Niespodziewlem się, że tak rozjada Zagłębie. 

Pozdrawiam
 
C 18,3K

cobi1989

Użytkownik
Wisła Płock - ŁKS 
Typ 1 
Kurs 2.51
Fortuna

Witam. Sobotni mecz zapowiada się ciekawie , w dole tabeli Wisła Płock ostatnim zaskakującym zwycięstwem nad Pogonią w Sobotę o godz 15 przed własną publicznością będzie chciała udowodnić że nie był to przypadek i będzie chciała zgarnąć komplet pkt , tym bardziej że ŁKS przegrał 4 spotkania z rzędu i w tym meczu myślę że nie wygrają. Płotczanie są bardziej zmotywowani przed tym meczem , wygrać z pogonią na wyjezdzie , gdzie Pogoń wygrała z Legia. Wisła podobała mi się jak grali w piłkę , może nie utrzymywali się dłużej przy piłce niż Pogoń ale grali konsekwętnie. Sadzę że wygrają ten mecz 2-1


 
 
filipcz 15,9K

filipcz

Użytkownik
cytat z dnia 28 sierpnia 2019 12:18 przez cobi1989Płotczanie są bardziej zmotywowani przed tym meczem , wygrać z pogonią na wyjezdzie , gdzie Pogoń wygrała z Legia. Wisła podobała mi się jak grali w piłkę , może nie utrzymywali się dłużej przy piłce niż Pogoń ale grali konsekwętnie. Sadzę że wygrają ten mecz 2-1

 
Pozwól, że się z Tobą nie zgodzę :)
Niby dlaczego piłkarze z Łodzi mieliby być mniej zmotywowani niż Ci z Płocka? Po czym to wywnioskowałeś? Rozmawiałeś z nimi ? :)
Akurat wygrać z Legią to może każdy, zwłaszcza, że ta biedna jeszcze męczy się w eliminacjach do LE.
Mi się wcale nie podoba gra Wisły Płock i mimo zaskakującej wygranej z Pogonią, w dalszym ciągu widzę ich jako kandydatów do spadku.
Jak słusznie zauważyłeś ŁKS odniósł 4 porażki z rzędu i wątpię, żeby chcieli dobić do 5. Warto zaznaczyć, że w każdym z przegranych spotkań mieli masę sytuacji bramkowych i widać po nich, że łatwo się nie poddadzą. Co ciekawe w każdym z 4 przegranych meczów mieli oni większe posiadanie piłki i więcej sytuacji bramkowych od swoich przeciwników. Ewidentnie czegoś zabrakło, najłatwiej powiedzieć, że skuteczności, ale może i trochę doświadczenia i ostrożności w stosunku do takich klubów jak Legia, Wisła, Lech czy Piast. Przeciwnicy nie byli z dolnej półki, teraz jest inaczej, czeka ich mecz z Wisłą Płock, która nie zachwyca niczym, ani grą, ani stadionem, kibicami...
Uważam, że ŁKS tego meczu nie przegra (1.61), a moim zdaniem ma spore szanse na drugie zwycięstwo w tym sezonie (3.05),
... i niech to będzie moja analiza na tą kolejkę :) Również polecam x2 (1.51) w meczu Korony z Jagą i w dalszym ciągu czuję, że Śląsk nie przegra (1.41)

Jeśli znajdę trochę więcej czasu, to być może napiszę coś więcej na temat spotkań w tej kolejce.
W poprzedniej kolejce 5 na 6 polecanych przeze mnie typów było na plus  , zobaczymy czy tym razem będzie podobnie :)
 
 
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
Korona - Jagiellonia
30.08 20:30
Typ: 2 DNB
Kurs: 1.62
Bukmacher: Etoto
Jagiellonia przyjedzie do Kielc według mnie w roli faworyta. Uważam, że jednak to goście mają większe szanse na wygraną. Nie tylko ostatni mecz Koroniarzom nie wyszedł. Prezentują się słabo już od kilku kolejek. Przez trzy spotkania nie zdobyli nawet bramki. Nie uważam, że mogliby się przełamać już w piątek. Natomiast dla Jagiellonii będzie to już czwarty mecz na wyjeździe. W roli gości radzą sobie dobrze - jeszcze nie przegrali. Dodatkowo za typem przemawia ich ostatnia forma strzelecka. W dwóch ostatnich meczach zdobyli 6 bramek, a świetną dyspozycję pokazuje Jesus Imaz. Ponadto Jaga nie przegrała w Kielcach od 2015 roku i nie sądzę by teraz miało się to zmienić. Ja gram trochę bezpieczniej, ale polecam również czystą 2 po wyższym kursie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Arka Gdynia - Górnik Zabrze
powyżej 31,5 fauli @ 2,25
forBet

7 kolejkę Ekstraklasy rozpoczynamy w Gdyni gdzie Arka zmierzy się z Górnikiem. Jak na razie gospodarze zajmują ostatnie miejsce w tabeli z zaledwie 2pkt na koncie i 2 zdobytymi bramkami. Goście na 7 miejscu w tabeli ale głównie dzięki 3 domowym zwycięstwom w Zabrzu, na wyjazdach już tak różowo nie jest. Może ktoś się w końcu przełamie, Arka wygra pierwszy mecz w sezonie może Górnik pierwszy wyjazdowy, ciężko wskazać jednak w tym spotkaniu na pewno nie zabraknie moim zdanie, twardej i agresywnej gry. W końcu obie ekipy chcą przełamać jakąś niekorzystną serię. Z drugiej strony patrząc na statystyki fauli w tym sezonie tych drużyn aż żal nie zagrać takiego typu:
Arka przewinienia u siebie:
15 Jaga
17 Korona
18 Lech
Górnik wyjazdy:
19 Wisła P.
20 Wisła K.
20 Jaga
Jak widać Arka z każdym kolejnym spotkaniem coraz częściej fauluje co zapewne wiąże się z brakiem korzystnego rezultatu, Górnik cały czas "kosi" rywali równo. Po tej kolejce mamy dwu tygodniową przerwę na kadrę i każda z drużyn chciałaby przystąpić do kolejnych spotkań w trochę lepszych nastrojach dlatego w tym spotkaniu nikt nie odpuści, zwłaszcza gospodarze i patrząc na staty obu ekip w tym elemencie gry jak na ich pozycję w tabeli to taka linia wystawiona przez buka moim zdaniem jest jak najbardziej do gry. Ostatnie 2 spotkania w Gdyni pomiędzy tymi drużynami to 33 i 36 fauli.
 
K 52

korbin88

Użytkownik
Wisła Kraków- Zagłebie Lubin   Wisła over 1,5 gola STS 2,1   
                                                      Wisła 1  STS 2,4   

Widząc rozpiskę 7 kolejki byłem pod wrażeniem potencjału nieprzewidywalności nadchodzących meczów eklasy. Ktoś mógłby moją tezę skontrować: "a to niby eklasa jest w ogóle przewidywalna? he he". Nie ma co dywagować i trzeba próbować znów być górą w tej nierównej walce. Wisła Kraków podejmuje u siebie mierne, bezsilne i po prostu słabe Zagłębie. Chyba nikt z zaglądających tutaj fanów eklasy nie zdziwi się, gdy głowa Łysego holendra poleci niebawem i ktoś inny zajmie miejsce na trenerskiej karuzeli. W Lubinie dobrze obecnie prezentuje się jedynie Starzyński. Niezmiennie. Co z tego, jak Bohar zgasł po pierwszym meczu. Zivec z Szyszem kopią się po czołach. Dramat, jak na potencjał kadrowy tej drużyny. Naprzeciw tej drużyny zagra Wisła, która może nie ma ekipy, która zwojuje w tym sezonie coś wielkiego, natomiast zapewnia atrakcyjny football swoim kibicom. Po pierwszych underowych meczach ( choć z Górnikiem sama Wisła powinna pokryć over 2,5 zachęcam do obejrzenia skrótów) nadeszła masakra ŁKS oraz 2 gole na wyjeździe z Jagą. Przed swoją publicznością Wisła będzie chciała zagrać ofensywną piłkę i skuteczną piłkę. W Wiśle czwartą młodość przeżywa Paweł Brożek, a do siatki trafiają również zawodnicy z różnych pozycji na boisku. Gra Wisły jest ukierunkowana na stwarzanie sytuacji bramkowych. Słynna mieszanka doświadczenia i młodości tutaj działa i nie mam na myśli tu sklecenia drużyny zapewniającej utrzymanie, a zespółu, który ma pomysł na grę. Obecna forma Wisły, jej postawa w meczach u siebie oraz styl gry w zestawieniu z problemami i dyspozycją Zagłębia pozwalają mi stwierdzić, że Wisła strzeli co najmniej 2 gole w tym meczu. Logicznym typem jest też zwycięstwo gospodarzy w tym spotkaniu.
 
main1991 799

main1991

Użytkownik
Korona - Jagiellonia
Typ: Jagiellonia
Kurs: 2.40 STS
Analiza:
W 7 kolejce ekstraklasy do Kielc przyjdzie ekipa z Białegostoku i napewno powalczy o 3 punkty.
Teren kielecki napewno uważany jest za ciężki ale nie oszukujemy się że to co prezentuje Korona w tym sezonie nie robi na nikim wrażenia. Kielczanie notują trzy kolejne porażki i nie potrafili wygrać w 5 na 6 spotkaniach.
Jagiellonia za to na fali wznoszącej, pod kierownictwem Imaza i akompaniamencie młodzieżowca Bidy mają na koncie 11 pkt i zajmują 3 miejsce w tabeli.
Słaba obrona Korony plus brak skuteczności z przodu nie napawa nadzieją w pojedynku z rozpędzoną Jagiellonią.
Uważam że spotkanie będzie odbywać się pod dyktando gości, którzy wypunktują słabą Koronę.
Stawiam na zwycięstwo gości po kursie 2.40
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik


 

Spotkanie:  Arka Gdynia – Górnik Zabrze

Godzina :  18:00  30.08.2019

Typ:  Gol w obu połowach - Nie

Kurs: 1,95

Bukmacher:  Fortuna

Analiza:

Mecz siódmej kolejki naszej ekstraklasy. Spotkanie, w którym  Arka Gdynia -ostatnia drużyna w tabeli zagra z zajmującym siódmą lokatę Górnikiem Zabrze.  Arka będzie chciała przełamać wreszcie serię spotkań bez zwycięstwa i wygrać pierwszy mecz w tym sezonie ekstraklasy. Górnik ostatnio pewnie wygrał z Koroną Kielce i będzie chciał zdobyć przynajmniej jeden punkt w dzisiejszym spotkaniu.  Myślę, że będzie to wyrównane spotkanie w którym oba zespoły nie będą chciały stracić bramki. W ostatnich pięciu meczach między tymi zespołami zawsze padały maksymalnie dwie bramki. Myślę, że dzisiaj będzie podobnie i o zwycięstwie zadecyduje jedna lub dwie bramki. Zakładając taki przebieg spotkania wybieram typ, że przynajmniej jedna połowa meczu zakończy się bezbramkowo.

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
loki123 244K

loki123

Użytkownik
Korona - Jagiellonia
30.08 20:30
Typ: 2 / +1,5
Kurs: 3,25
Bukmacher: STS

Dziś wieczorem w ramach 7 kolejki naszej ekstraklasy dojdzie do konfrontacji pomiędzy Koroną Kielce i Jagiellonią Białystok. Gospodarze w tabeli ligowej zajmują 14 miejsce z dorobkiem 4 punktów mając na koncie 1 zwycięstwo, 1 remis i 4 porażki a ich bilans bramkowy to 3-8. Podopieczni trenera Gino Lettieriego nie mogą uznać początek sezonu za udany, ponieważ maja ostatnio serię 5 kolejnych spotkań bez zwycięstwa i dziś też raczej nie poprawią tej statystyki. Dziś w drużynie Korony nie zagra jedynie Iván Márquez ,którzy jest kontuzjowany. Goście drużyna Jagiellonii w tabeli zajmuje wysokie 3 miejsce z 11 punktami po tym jak zanotowali 3 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażkę a ich bilans bramkowy to 12-7. Podopieczni trenera Ireneusza Mamrota prezentują się w ostatnim okresie bardzo dobrze bo na 10 ostatnich meczy przegrali tylko 2 razy w lidze z Rakowem 0-1 i towarzysko z Olympiakosem 0-5. W bardzo dobrej dyspozycji jest Jesús Imaz który ma na koncie już 6 bramek i 1 asystę, dlatego wydaje mi się że stać na strzelenie przez gości przynajmniej 2 bramek i wygranie tej konfrontacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Arka - Górnik, 1X, kurs 1.53, fortuna
 

7 kolejka polskiej Ekstraklasy. Arka Gdynia nie zaczęła dobrze sezonu i po 6 kolejkach zgromadziła zaledwie 2 punkty, podczas gdy Górnik ma ich 10 i przynajmniej na ten moment ma realne szanse nawet na mistrzostwo.

Ten moment to idealny moment do przełamania dla Arki? Statystyki pokazują, że Górnik im jak najbardziej leży, szczególnie gdy grają na swoim stadionie - w końcu jeszcze nie przegrali u siebie z ekipą z Zabrza. Jeśli nie będą popełniać głupich błędów z poprzednich spotkań, to jak najbardziej stać ich na minimum remis w tym meczu.

Z perspektywy bukmachera - to spotkanie nie ma faworyta. Ewentualna wygrana Arki idealnie wkomponowałaby się w logikę Ekstraklasy, a do realizacji typu wystarczy w zupełności remis.

Przewidywany wynik 0-0 / 1-1  
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Legia - Raków
Legia  @ 1,60 @ fortuna

Kilka słów na wstępie.
Czekałem z tym typem do zakończenia zmagań Legii z LE. Tak, napisałem zakończenia, bo nie wierzyłem nawet przez chwilę, że Legia przejdzie Rangersów. Ale odpadli nawet w niezłym stylu. Niewiele brakowało, a mielibyśmy dogrywkę lub rzuty karne, a wtedy to może się wydarzyć wiele. No ale wracamy do normalności i początek sezonu w Polsce i wszystkie drużyny mogą się skupić TYLKO na rozgrywkach krajowych. Dziwnie to brzmi już w sierpniu mając na uwadze, że w grze o europejskie puchary pozostają zespoły z takich "mocarstw" piłkarskich jak Łotwa, Azerbejdżan, Szwecja, Bułgaria, Luksemburg, Białoruś czy Węgry. Smutna prawda. 
Kiedy patrzę na drużynę Dudelange z Luksemburga czy ekipy z Łotwy lub Azerbejdżanu, to widać u nich postępy jakie robią. Widać jak z roku na rok ich jakość jest wyższa. Potrafią rozprawić się z zespołami z Wysp Owczych, San Marino czy Gibraltaru. I o ile mecz Legii z Rangersami nie był zły w ich wykonaniu - to w kontekście LE nie ma to znaczenia - bo już tam nie grają. Jedyny pozytyw jest taki, że chyba ta gra w warszawskim klubie zaczęła się kleić. 

Mecz z Rakowem. Wydaje mi się, że Raków nie mógł trafić na Legię w gorszym momencie. Zapewne będzie złość w szeregach podopiecznych Vukovicia i chęć pewnej wygranej w meczu ligowym i udowodnienie wszystkim, że są faworytami i to głównymi faworytami by sięgnąć po mistrzostwo. 

Na początku sezonu miałem lepsze zdanie o Rakowie. Chyba dlatego, że grali nieźle w meczach sparingowych, a sam awans z 1 ligi uzyskali w naprawdę niezłym stylu. Ich trener niejednokrotnie wypowiadał się o przygotowaniu taktycznym na ekstraklasę. Na razie to ekstraklasa weryfikuje ich umiejętności. Można oczywiście rzec, że wygrali w Białymstoku oraz ograli "u siebie" Lechię, ale czy to był dobre mecze w ich wykonaniu? Jaga wyglądała jakby chciała przegrać, a Lechia zazwyczaj nie gra z polotem i wg mnie jest średniakiem ligowym, który jest mocny tylko u siebie. W meczu z Lechem w ostatniej kolejce Raków strzelił dwa gole, by ostatecznie przegrać 2-3. Tutaj nie ma wątpliwości, że gdyby nie kuriozalne decyzje sędziego, to Raków zapewne by nawet nie powąchał gola. Świadczy o tym fakt, że sędzia został po tym meczu zawieszony, a mówiąc oficjalnie odsunięty by mógł odpocząć.

Dziś czeka ich mecz z podrażnioną Legia, która rozkręca się z meczu na mecz. Pytanie tylko, czy śruba została już dokręcona na maksa w meczu ze Szkotami, a może stać ich na więcej. Jedno jest pewne. Z Rakowem nie przegrają. Legioniści są także żądni rewanżu na zeszłoroczny PP, gdzie zostali wyrzuceni przez ekipę z Częstochowy.

Nasza ekstraklasa wciąż jest bardzo wyrównana. Lecz po cichu liczę, że w końcu Lech, Legia i..... no właśnie kto? Będą bić się co roku o majstra, niczym Borussia z Bayernem. Niech dołączy do nich Legia lub Cracovia. Piast lub Śląsk. Ale niech co roku prezentują najwyższy poziom w naszej lidze. Mimo to, nie sądzę by Śląsk utrzymał swoją formę dość długo. Tak samo Pogoń Szczecin. Napompowani samymi wygranymi przegrali z najsłabszą drużyną na tym etapie Wisłą Płock. 

Jeśli Legia nie wygra z Rakowem, to serio czegoś tutaj nie rozumiem. 
A na sam koniec - jest ktoś kto rozumie naszą ekstraklasę?
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Arka - Górnik 1:0
Arka lub remis, @1,53 Fortuna
  

7. kolejkę rozpoczyna mecz w Gdyni, gdzie Arka zagra z Górnikiem. Gospodarze jako jedyni nie zasmakowali jeszcze zwycięstwa w obecnej kampanii, natomiast Górnik nie wygrał w delegacji. Dzisiaj wydaje mi się, że Arka nie przegra, nawet po cichu liczę na ich zwycięstwo, ale dla bezpieczeństwa asekuruję się remisem. Do Arki wrócił Marko Vejinovic, który na wiosnę był jednym z najjaśniejszych punktów zespołu z Gdyni, dla którego zdobył 5 goli. Uważam, ze to duże wzmocnienie i powinien podnieść poziom sportowy Arkowców. Górnik jak wspomniałem na wyjazdach nie zachwyca, zdołał tylko zremisować na otwarcie sezonu w Płocku 1:1, dwa kolejne spotkania przegrał i nie strzelił nawet bramki. Myślę, że z ewentualnego remisu bardziej zadowoleni będą goście. Historia bezpośrednich meczy również przemawia za gospodarzami, którzy w Gdyni nie przegrali nigdy z Górnikiem, na 6 spotkań wygrali 5 i raz zremisowali, dodatkowo wszystkie wygrane były do zera.

Korona - Jagiellonia 0:2
Jagiellonia lub remis, @1,51 Fortuna
  

Drugie piątkowe spotkanie to mecz w Kielcach tamtejszej Korony z Jagiellonią. Gospodarze to oprócz Arki chyba najsłabsza ekipa na tą chwilę, o ile w pierwszym meczu liczę na przełamanie Arki tak tutaj nie wierzę raczej w zwycięstwo gospodarzy, myślę, że Jaga powinna wygrać to spotkanie, ale tak jak i w pierwszym spotkaniu tak i tu asekuruję się remisem. Korona w tym sezonie zagrała dwa razy  w Kielcach i dwa razy przegrała, najpierw pechowo z Legią tracąc bramkę w 94 minucie, a pózniej z Pogonią, natomiast Jagiellonia w delegacji po zwycięstwie nad Arką 0:3 dwa kolejne mecze zremisowała z Zagłębiem (mimo, że prowadzili już 2:0) i z Lechią. Forma Jagi ciągle idzie w górę, od pamiętnej porażki u siebie z Rakowem zanotowali 2 remisy i 2 zwycięstwa, po których wskoczyli na podium, natomiast forma Korony to równia pochyła zwycięstwo na inaugurację z Rakowem, a następnie porażka, remis z najsłabszą Arką i seria kolejnych 4 porażek. H2H ich ostatnich bezpośrednich meczy gdy gospodarzem była Korona również na korzyść przyjezdnych.

AKO: 2,31 Fortuna   
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 1 @ 2,42 @ fortuna

Wisła u siebie jest bardzo groźna, stąd nie rozumiem wysokich kursów. Problemów kadrowych już praktycznie nie ma. Przeciwnikiem jest Zagłębie Lubin, które jest jednym z największych rozczarowań. Absolutnie nie przekonują, szczególnie na wyjazdach. Uważam, więc że Wisła jest dośc wyraźnym faworytem i spodziewałem się kursów w okolicy 2.00. 2.42 to promocja. Niezły tym na ten mecz to również over 2,5 po kursie 1.80. Wisła będzie grała ofensywnie, a w obronie może popełnić błędy więc bramki powinny padać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom