>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

betgames

tarasdamian 56

tarasdamian

Użytkownik
chyba nie ma nigdzie takiego wątku, a temat rozgrzewa branż od jakiegoś czasu. Co myślicie o betgamesach w sts? Ktoś próbował? Ja postawiłem kilka zł i muszę powiedzieć, że wciąga. Ale to zabawa w stylu wirtualnych sportów 
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Nie wiem, nie znam sie ale wszedlem zobaczyc z ciekawosci co to jest i mam jedno zasadnicze pytanie. Skad oni biora tego streama? Widze, ze siedzi jakas babeczka i nawija po angielsku. Czyzby sofcik byl kupiony od ktoregos zagranicznego buka?
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
A ja mam pytanie z innej beczki odnośnie BetGames w STS.
Gdzie to znaleźć?! Nie wiem albo mam zaćmienie umysłu albo oślepłam?
No nie widzę na stronie STSu żadnej zakładki żeby w nią wejść? 
Może ktoś mi napisać gdzie tego szukać? :)
 
tarasdamian 56

tarasdamian

Użytkownik
cytat z dnia 26 sierpnia 2019 14:04 przez ranczo0123Nie wiem, nie znam sie ale wszedlem zobaczyc z ciekawosci co to jest i mam jedno zasadnicze pytanie. Skad oni biora tego streama? Widze, ze siedzi jakas babeczka i nawija po angielsku. Czyzby sofcik byl kupiony od ktoregos zagranicznego buka?
Pewnie mają podpisaną umowę z zagranicznym dostawcą, który robi to dla wielu buków. Bardzo wątpie, że buki odsprzedają sobie takie produkty, ale nie raz jest przecież tak że mają tego samego dostawce. 
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Kiedys, kiedys dostawcy tego typu kasyn jak NetEnt czy Evolution Gaming, z których korzystało wielu bukmacherów, mieli wiekszosc tych streamów z kasyn/studia w Rydze na Łotwie. Sam nawet poznałem jedną krupierkę tam pracującą.
STS natomiast nie wiem skad bierze tego strema. Pewnie da sie to gdzies sprawdzić. Ja natomiast zastanawiam sie czy to jest w ogóle na live. Ogólnie sprytnie omineli przepisy i oficjalnie to nie jest gra w karty tylko symulowana gra w czasie rzeczywistym a gracz nak naprawdę nie bierze w niej udziału tylko obstawia co sie wydarzy. Niby jest znaczek że to jest na żywo ale nie widzę opcji aby nawiązać jakąs konwersacje z krupierem co było możliwe u innych dostawów. Być może jest to związane z ustawą. Równie dobrze to może być i video.
Osobiscie nie polecam tego typu gier bo zapewnie skrypt idealnie wylicza matematyczne szanse wystąpienia danego wydarzenia i idealnie wystawia proporcjonalne kursy zapewne pomniejszone o marże i jeszcze oczywiscie na koniec 12% podatku.
 
Do góry Bottom