>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

4. kolejka Premier League (31.08-1.09.2019)

Status
Zamknięty.
K 0

kingagalanty

dzikiwacong
chelsea vs sheffield typ-x2 kurs 3.35 unibet,2 wygra obie strzelą gola kurs 16 unibet.

patrząc na gre gości wyglądają chyba najbardziej sensownie z beniaminków,prawda o gospodarzach jest bolesna nie klei się to frankowi kto oglądał ich wyczyn z drewnianym norwich wie co w trawie piszczy poza tym plaga kontuzji kilku wróci może ale nie będa w rytmie meczowym.O ILE CHELSEA NIE ODPALI JAKIMŚ CUDEM W TYM MECZU DLA MNIE MOCNE VALUE.
 
K 0

kingagalanty

dzikiwacong
burlney vs liverpool typ 1x kurs 3,6 unibet

Burlney 2 lata temu zajęli 7 miejsce w PL,po nieudanym poprzednim sezonie w końcówce zaczęli wracać do korzeni widać ,że w tym roku nie kombinują sa mocni dobrze weszli w sezon.liverpool w tamtym sezonie przegrał lub zremisował 31% meczy na wyjeżdzie.Burlney z formą stawiam wyżej niż np chelsea lub MU obecnie.KURS MOŻE JESZCZE WZROsNĄĆ -BĘDĘ DOBIERAŁ.
 
jezykox 0

jezykox

Użytkownik
Southampton - Manchester Utd

Manchester Utd i powyżej 1,5 (2,50)

Manchester United będzie chciał odbić się po porażce z Crystal Palace, kiedy w sobotę udadzą się do St Mary's, aby zmierzyć się z Southampton.
United zdobyło cztery punkty w pierwszych dwóch meczach Premier League sezonu przeciwko Chelsea (4-0) i Wolves (1-1), ale rozczarowująca porażka 2:1 z Palace na Old Trafford wywołała alarm dla Ole Gunnara Solskjaera .
Menadżer United potrzebuje natychmiastowej reakcji od swoich graczy na południowym wybrzeżu, ale Saints Ralpha Hasenhuttla z pewnością zechcą zrobić Czerwonym Diabłom kolejny szok po tym, jak wygrali 2:0 z Brighton w zeszły weekend. Jeśli drużyna Norwega podejdzie do tego meczu w inny sposób niż ostatnim razem to jest duża szansa na ich powodzenie.
1:1   
 
K 0

kingagalanty

dzikiwacong
southampton vs mu -TYP WYGRANA 2 I POWYŻEJ 1,5 GOLA-kurs 2,5 CZYLI JAK BUKI KROJĄ GIMBAZE

SOUTHAMPTON bez 2 podstawowych ważnych graczy jednak spodziewamy się oporu umieli się postawić liverpoolowi postawią się też mu .druzyny gości wygrywają statystycznie 30-35% meczów w premier leuge.Analizując grę MU druzyna jest niewąpliwie lepsza dajmy im przy dobrych założeniach 60% na wygranie tego meczu 70% to szanse na 2 gole pozostałe 30% zostawiamy na inny wynik czyli 0-0 1-0 0-1.liczymy 0,6x0,7x 2,5=1,05 MINUS 12% PODATKU WYNIK 0,92 NASZ KOCHANY GIMBUS TRACI 8 GROSZY NA KAŻDEJ ZŁOTÓWCE POSTAWIONEJ NA TEN TYP.DZIĘKUJĘ DOBRANOC.
 
K 0

kingagalanty

dzikiwacong
WEST HAM VS NORWICH TYP 2  4.0 uni


WEST HAM mnie nie przekonuje ONI MAJĄ CIĘŻKIE POCZĄTKI SEZONU-ROZKRĘCAJĄ SIĘ POD KONIEC ostatni mecz ze słabym watford mogli równie dobrze przegrać,gra była otwarta a wynik mógł pójśc w 2 strony norwich chyba najsłabsze z beniaminków ale klasyfikuję ich do drużyn drewnianych tak samo jak brighton mogą byc męki i niespodzianka.SCENARIUSZ SPEŁNIA SIĘ RAZ NA 3 RAZY I ZARABIAMY.
 
N 297,9K

niewierny-janek

Użytkownik
cytat z dnia 29 sierpnia 2019 13:16 przez kingagalantyWEST HAM VS NORWICH TYP 2  4.0 uni


WEST HAM mnie nie przekonuje ONI MAJĄ CIĘŻKIE POCZĄTKI SEZONU-ROZKRĘCAJĄ SIĘ POD KONIEC ostatni mecz ze słabym watford mogli równie dobrze przegrać,gra była otwarta a wynik mógł pójśc w 2 strony norwich chyba najsłabsze z beniaminków ale klasyfikuję ich do drużyn drewnianych tak samo jak brighton mogą byc męki i niespodzianka.SCENARIUSZ SPEŁNIA SIĘ RAZ NA 3 RAZY I ZARABIAMY.
Strasznie chaotycznie się to czyta, bo chaotycznie jest napisane. Jak już piszesz jakieś analizy, to przyłóż się do tego. Brak interpunkcji i pisanie części posta WIELKIMI literami to jakaś masakra. Nie wiem czy wiesz, ale w internetach wielkie litery czyta się jako krzyk, więc nie wiem co chcesz nam wykrzyczeć ?

Do moderatorów forum: Jeżeli ma to być poważne forum z merytorycznymi i ciekawymi analizami, to czas zacząć reagować na takie posty jak powyżej. Chyba, że każdy analfabeta może tutaj sobie pisać, co mu się podoba bez jakiejkolwiek reakcji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Nie wiem czy poziom tego forum spadł tak mocno czy ja po prostu przestałem się znać na angielskiej piłce. Dla mnie żaden z powyższych typów nie wejdzie i jedynie granie w stronę United z overkiem uważam za jakiekolwiek value z sensem grania. Jak może samych typów nie chciałbym hejtować tak "analizy", które są wyżej wrzucone wołają o usunięcie. Żeby nie być gołosłownym to ode mnie pojawią się typy na jutrzejsze spotkania zapewne po sobotnim śniadaniu.
 
K 0

kingagalanty

dzikiwacong
cytat z dnia 30 sierpnia 2019 15:18 przez brodaty-zolwNie wiem czy poziom tego forum spadł tak mocno czy ja po prostu przestałem się znać na angielskiej piłce. Dla mnie żaden z powyższych typów nie wejdzie i jedynie granie w stronę United z overkiem uważam za jakiekolwiek value z sensem grania. Jak może samych typów nie chciałbym hejtować tak "analizy", które są wyżej wrzucone wołają o usunięcie. Żeby nie być gołosłownym to ode mnie pojawią się typy na jutrzejsze spotkania zapewne po sobotnim śniadaniu.

przecież ci wyliczyłem JESZCZE PONACIĄGAŁEM PROCENTY DO GÓRY TEN
MU.CZEGO JESZCZE NIE ROZUMIESZ PRZEGRYWASZ 8 GROSZY NA KAŻDEJ ZŁOTÓWCEczy ty rozumiesz w ogóle wartość oczekiwaną zakładu?CO TO ZNACZY ,ŻE TYP WEJDZIE CZY NIE WEJDZIE-OŚMIESZASZ SIE?
 
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP


Ostatnią analizę na spotkanie Rangers-Legia mogę uznać za udaną, bo dość mocno przewidziałem przebieg spotkania, a mimo tego oba typy trzeba było rozliczyć na minus. Uważam, że gdyby bramka dla Rangers padła 15 minut szybciej to oba kupony mogłyby zostać rozliczone na plus. Zupełnie jednak się tym nie przejmuję, bo sezon się rozwija, analizy są poprawne, więc to niedługo musi przynieść spore profity. Jak wspominałem wcześniej po przerwie reprezentacyjnej zaczynamy grać mocniej jednak o tym później. Tym czasem mam dla was 5 propozycji na sobotnie spotkania Premier League oraz standardowy system na cały weekend, który zamieszczam w komentarzu jeżeli ktoś chciałby sobie coś wybrać.

Chelsea-Sheffield
Typ: Chelsea i poniżej 4.5 gola – 1.66/milenium
  

Frankie czeka na pierwsze zwycięstwo przy Stamford Bridge jako trener Chelsea i właśnie w tym kierunku idę. Gra Chelsea naprawdę wygląda bardzo przyjemnie dla oka i niewątpliwie są oni faworytem tego spotkania. Sheffield mimo solidnej gry przeciwko Leicester musiało uznać wyższość drużyny Lisów, gdyż ich poziom piłkarski odstaję od topowych drużyn. Mimo, że Chelsea zagrało parę słabych spotkań w defensywie przeciwko Leicester czy Norwich to idę na przekór grając poza czystym zwycięstwem dość dużą linię underową. Nawet jeżeli Sheffield strzeli gola to Chelsea może wygrać to spotkanie 3-1, a to dla mnie maksimum jak na obie te drużyny. Osobiście spodziewam się murowania ekipy gości i trudnej przeprawy The Blues, która skończy się wygraną 2-0.

City-Brighton
Typ: City wygra obie połowy – 1.74/milenium
  

Jak mocno chciałbym żeby City traciło punkty tak niestety w to nie wierzę. Walec Pepa będzie się przejeżdżał po kolejnych drużynach i tym razem padnie na Brighton. Mewy odmienione przez nowego trenera to zupełnie inna liga niż drużyna Guardioli. City od początku dominuje i w każdym ze spotkań w tym sezonie prowadziło do przerwy. Jedynie mecz z Tottenhamem nie pozwolił im wygrać obu połów jednak to wypadek przy pracy z drużyną dużo mocniejszą niż Brighton. Kurs przyjemny, więc polecam.

Leicester-Bournemouth
Typ: Leicester lub remis i obie strzelą gola – 1.95/milenium
  

Kontynuacja z mojej strony gry na Lisy. Póki co drużyna Rodgersa mnie nie zawodzi i idzie w stronę Best of the Rest. Wiśnie pokazały momenty dobrej gry przeciwko City i uważam, że na King Power Stadium mogą zdobyć bramkę. Vardy i spółka stwarzają dużo sytuacji podbramkowych jednak mają spore problemy z bronieniem co powinno przynieść nam sporo bramek w sobotnie popołudnie na King Power Stadium.

West Ham-Norwich
Typ: West Ham lub remis i powyżej 1.5 gola – 1.43/milenium
  

Na stadionie olimpijskim zobaczymy dwie drużyny, które nie potrafią bronić i pozwalają rywalom na stwarzanie dużej ilości sytuacji podbramkowych. Norwich straciło już 8 goli w tym sezonie co pozwala jej na zajęcie ostatniego miejsca pod tym względem w ligowej tabeli. Mimo to mają oni na swoim koncie 6 strzelonych bramek co jest najwyższym wynikiem z drużyn spoza top6. Młoty zaś odnalazły w końcu odpowiedniego zawodnika na pozycję „9”. Haller w poprzedniej kolejce popisał się dwoma bramkami, a jego współpraca z resztą drużyny wygląda coraz lepiej. Za faworyta w tym spotkaniu uważam drużynę gospodarzy i to właśnie w jej stronę spróbuję zagrać.

Burnley-Liverpool
Typ: Liverpool i powyżej 1.5 gola – 1.52/milenium
  

Całkiem przyjemny kursik jak na to zdarzenie. The Reds w tym sezonie mają spore problemy z graniem w obronie co pokazuję chociażby 5 oficjalnych spotkań w tym sezonie z 5 BTTS’ami w ich wykonaniu. Mimo, że gra w defensywnie nie powala to Klopp w 100% może być zadowolony z ofensywy, która z meczu na mecz wygląda co raz lepiej. Firmino wydaję się mieć fantastyczna formę, która na ten moment nie jest podkreślana liczbami jednak daje bardzo dużo drużynie. W spotkaniu z Arsenalem „zrobił” karnego dla Salaha, a także oddał największą ilość strzałów z całej swojej drużyny. Momo jest zabójczo skuteczny, a współpraca Mane z Robertsonem wygląda bardzo dobrze. Burnley w tym sezonie gra dużo bardziej ofensywną piłkę niż w poprzednim sezonie co powoduję, że bardzo często zostawiają wolne strefy, które jak wiadomo Liverpool będzie mógł wykorzystać. Ekipa z Turf Moor atakuje dużo mocniejszym pressingiem chcąc odebrać piłkę już na połowie rywala. Często jednak jest on bardzo nieudolny co potrafiła wykorzystać chociażby ekipa Kanonierów. Dla mnie ten mecz powinien być wymianą ciosów, z której na tarczy wyjdzie The Reds z przynajmniej 2 strzelonymi bramkami.


Pozdrawiam
Sportowy Dyktator
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Southampton - Manchester United, 2/+2.5 gola, kurs 3.10 fortuna    

4 kolejka ligi angielskiej. Faworytem bukmacherów jest zespół Czerwonych Diabłów, który lubi mieć przebłyski w meczach, w których większość skazuje ich np. na remis, bo właśnie taki rezultat jest realny w meczu z Southamptonem, który często stawia się faworytom i nawet w starciu z Liverpoolem (1-2) miał bardzo dobre momenty, ale ostatecznie przegrał tamten mecz. United lubią grać na wyjeździe ze Świętymi, bo po raz ostatni przegrali tutaj w 2003 roku. Bardzo często przewijają się tutaj overowe rezultaty i BTS'y. Spodziewam się wyrównanego meczu z którego zwycięsko wyjdzie ekipa gości. Przewidywany wynik 2-1 / 3-1 dla United.
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Na dzisiaj mam coś takiego

Chelsea - Sheffield Utd.
Chelsea strzeli w 1 poł. - 1,48  

po lekku:
T. Abraham strzeli - 2,12  nawet dwa gole
M. Mount strzeli - 2,85  

Dziś próbuję podobnie, jak w zeszłym tygodniu. Chelsea mocno zaczyna spotkania, od razu atakując. W spotkaniu z Norwich pierwsza bramka dla The Blues padła już w 3 minucie, kolejna w 17. Fakt, że grali z Norwich, na tę chwilę zespołem z najgorszą defensywą, zresztą Chelsea pod tym względem również wypada słabo. Czas na zwycięstwo u siebie, bo 4 pkt po trzech kolejkach to na pewno nie jest sytuacja zadowalająca. Kurs niski, ale wg mnie dobry do jakiegoś dubelka.
Jeśli chodzi o strzelców, spróbuję dziś bez szaleństw bramki Tammy Abrahama i Masona Mounta. Cały dotychczasowy dorobek bramkowy Chelsea (4 bramki, w tym 3 w meczu z Norwich) należy właśnie do tych dwóch młodych zawodników. Świetnie wykorzystują szansę, którą dostają od Lamparda. Przeciwnik dziś z tych teoretycznie słabszych, grają u siebie, dlatego upatruję tu szansy na powiększenie dorobku bramkowego przez obu zawodników.

Burnley - Liverpool
BTS - 1,89  
Liverpool i BTS - 2,95  
Jak jedyna okazja na gola Burnley była w 2 minucie i później w zasadzie tylko jeszcze Rodriguez zmarnował w 89 z Adrianem i byłoby inaczej

Faworytem spotkania jest oczywiście Liverpool , ale wcale nie uważam, że the Reds będą mieli tu łatwo. Tak więc nie ma co grać po 1,37 na gości. Burnley po dwóch niezłych wyjazdowych spotkaniach wraca na swój stadion. Zdołali strzelić bramkę Arsenalowi, całkiem zasłużenie, natomiast remis z Wolves był trochę nieszczęśliwy - mieli więcej dobrych sytuacji niż gospodarze, a stracili gola po rzucie karnym w 97 minucie. Warto zauważyć, że najlepszy strzelec zeszłego sezonu w Burnley - Ashley Barnes - ma już na swoim koncie 4 bramki.
Siła ofensywna Liverpoolu jest znana i nie ma się co rozpisywać, natomiast tracili oni gola w każdym z trzech dotychczasowych spotkań, co dobrze rokuje odnośnie mojego typu. Adrian znów się bawił w meczu z Arsenalem, może da jakiś prezent The Clarets? Chociaż sam powiedział, że liczy dziś na pierwsze czyste konto, zobaczymy :)
Tak czy siak, patrząc na to jak gra City na początku sezonu, Liverpool musi przywieźć z tego wyjazdu trzy punkty, stąd też drugi typ - wygrana The Reds i BTS. Gospodarzy stać na strzelenie tej jednej bramki, więc mam tu dwa całkiem dobre kursowo typy i tak też próbuję.

Kursy z Uni.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Ta kolejka strasznie ciężka do typowania a jak iż coś się trafi to kurs zniechęca. Do tych co planują grać na United to powiem tylko że będzie ciężko nie ma Matriala i Shawa. Lukaku i Sanchez poza klubem. Lingard w formie czyli bez. Nie widzę siły rażenia z przodu chyba że OGS pójdzie po rozum do głowy i da Pogbe na 10 a tyły zabezpieczy Scotty i Matic.

Kiedys to forum żyło. Ostatnio coraz slabiej
 
K 0

kingagalanty

dzikiwacong
EVERTON VS WOLVWES TYP 2 KURS 3,75 UNI

EVERTON GRA PIACH NA RAZIE Z DRUŻYNY Z POPRZEDNIEGO SEZONU TO ZOSTAJĄ WSPOMNIENIA NIE MOGĄ WEJŚĆ W RYTM MECZOWY,WILCE SIĘ ROZKRĘCAJĄ ZAUWAŻMY Z KIM POGRALI Z BARDZO SILNYMI LISAMI REMIS Z MU REMIS I Z REWELACYJNYMI BURLNEYAMI REMIS. DECYDUJE TU KURS PRAWIE TYLE CO NA SHEFFIELD VS CHELSA.NIE DA SIĘ TEGO NIE GRAĆ NAWET NA WYMĘCZONE WILCE MECZAMI LE.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Nie robimy tu śmietnika, kolejne posty niż nie wnoszące do tematu i nie mające związku z meczami będą odpowiednio "nagradzane". Jeżeli ktoś ma jakieś uwagi to niech wymienia się nimi na pw.
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
cytat z dnia 31 sierpnia 2019 18:11 przez jezykoxChelsea zremisowała 2:2.
Co uważacie o tym meczu?
Na podstawie extended highlights z tego meczu, to Chelsea dostała dwa prezenty: jeden od bramkarza, drugi od obrońców Sheffield Utd. A goście co jakiś czas montowali groźne akcje i dwie wykorzystali. Chelsea to chyba będzie miała ciężko zachować czyste konto w tym sezonie tak grając.
 
larson90 427

larson90

Użytkownik

Spotkanie: Everton - Wolverh.
Typ: 1
Kurs: 2,22
Bukmacher: Fortuna

Spotkanie ekip, które z pewnością będą rywalizowało bezpośrednio ze sobą w lidze. Obie bowiem mają aspirację aby uplasować się tuż za wielką szóstką. W ubiegłym roku ta sztuka udała się Wilkom, dzięki czemu wystąpią w tegorocznej edycji LE. Czy to dobrze dla nich? Pośrednio. Wiemy przecież jak zazwyczaj traktowane były te rozgrywki przez Anglików. Tak naprawdę ubiegły rok był wyjątkowy i faktycznie tendencja może zmienić się ponieważ w lidze tylko 4 miejsca dają LM a wygranie LE daje awans do LM na przyszły rok. Dla takiego klubu jak Wolves to byłoby wydarzenie bez precedensu a przy tym olbrzymi zastrzyk do budżetu.

Wobec tego że Wilki musiały napocić się w starciu z Torino, gdzie wystawili najgroźniejszy skład dwukrotnie, faworytem starcia będą The Toffies.

Everton ma moim zdaniem lepszą kadrę od Wilków. Pozyskali ciekawych graczy jak Kean czy Iwobi, którzy powoli wchodzą do składu. A do tego nie łapią się póki co tacy gracze jak Davies (objawienie sprzed 2 lat), Sidibe, Walcott czy legenda Baines. Niech to świadczy o sile kadry gospodarzy. Do tego mają atut własnego stadionu, gdzie potrafią walczyć z każdym.

Podsumowując: atut gry u siebie, lepsza kadra, brak poważnych osłabieni i fakt że Wilki w czwartek wieczór grali z Torino w LE sprawia, że moim zdaniem wygrają gospodarze. Po takim kursie warto. 
 
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Everton - Wolverhampton
BTS - 1,98 Uni   już w 9 minucie

Po trzech kolejkach obie ekipy raczej nie mogą pochwalić się dobrym bilansem strzeleckim, Everton ma zaledwie jednego gola strzelonego, Wilki dwa. Goście wygrali w czwartek u siebie z Torino 2:1 awansując tym samym do grupy LE, w tym dwumeczu strzelili łącznie 5 bramek, do tego w dwóch z trzech meczy obecnego sezonu PL również potrafili raz znaleźć drogę do bramki rywali. Jeśli dziś wyjdzie podstawowy skład, to jestem spokojny o gola dla nich. Everton jakoś mnie nie przekonuje, dla mnie to taka ekipa na 8-10 miejsce, mimo dobrej kadry. Kilka dni temu w EFL Cup postrzelali trochę, wygrywając 4:2 z Lincoln. Czas się obudzić, przynajmniej strzelecko, bo zwycięstwa Evertonu bym tu nie typował, najbliżej mi do remisu, najlepiej bramkowego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom