>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

WTA Wielki Szlem: US Open 2019 - turniej główny - 26.08.2019-07.09.2019

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Nowy Jork, USA
Data rozgrywania: 26.08.2019-07.09-2019
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: WTA Grand Slam (2000 punktów)
Pula nagród: $26,759,150
Oficjalna strona turnieju: https://www.usopen.org/index.html
Lista Startowa: https://www.usopen.org/en_US/players/index.html?promo=subnav
Drabinka: https://www.usopen.org/en_US/draws/index.html?event=WS&amp;promo=subnav
Plan gier: https://www.usopen.org/en_US/scores/schedule/index.html?promo=subnav
Zwycięzca singla 2018: Naomi Osaka
Zwycięzcy debla 2018: Coco Vandeweghe/Ashleigh Barty


Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !
 
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
S.Williams-Sharapova 1 @1.35

Kiedys swiat emocjonowal sie w meskim tenisie rywalizacja Federera z Roddickiem, ktora miala to dla siebie ze Federer praktycznie zawsze wygrywal. Troche poznie jw damskim tenisie nastala podobno rywalizacja Sereny Williams z Sharapova, ktora wygladala podobnei i praktcyznie wszytskei mecze wygrywala Williams. Oncenie bilans spotkan Williams z Sharpaova wynosi 19-3 i nie sadze by toSharpaova miala wyjsc z tego meczu zwyciesko. Z forma Sharapovej jest troche lepiej, bo widziałem jej mecz z Barty i tam wynik nei do konca oddaje przebieg meczu, ale Williams tak czy owak jest jedna z faworytek do wygrania USO, co osttatnio udalo sie jej w 2014 roku. Niemniej jednak jestesmy w Nowym Jorku i patrzac na wieloletnia rywalizacje obydwu zaowdniczek zawsze byly to pojedynki zaowdniczki ktora uderza mocno (Sharapova) zzawodniczka, ktora uderza jeszcze mocniej Williams. Mysle, ze nawet przy lepszej dyspozycji Sharapovej, porazka Williams bylbaby zaksoczeniem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adik1992 391,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Sakkari @1,50 fortuna    6:1 6:0 kompletnie wloszka nie miała nic do powiedzenia 

Giorgi wraca po malu do dobrej dyspozycji czego dowodem był finał w NY w zeszłym tygodniu. Jednak sądzę że to nie wyjdzie jej na dobre. Zmęczenie turniejowe, ciężkie 3-setowe mecze dadzą o sobie znać w trudnych warunkach. Giorgi w dalszym ciągu brakuje planu B na mecz. Dalej jest typowa nawalanka wejdzie albo nie. Co można było zaobserwować w meczu z Linette. Sakkari w dobrej dyspozycji. Ostatnio dobry występ w Cincinnati gdzie gladko ograla wlasnie Giorgi oddajac jej 3 gemy. Pozniej wygrała z Kvitova i Sabalenka . Przegrała dopiero z Barty ale też urywajac seta. Myślę że bardziej wywarzona i spokojniejsza gra Greczynki będzie góra i to ona zwycięży w tym meczu.

Dodatkowo
Muchova @1,5    6:4 6:4 
McNally @1,48    6:4 6:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Krunic - Ostapenko 1 @2.84 

Myślę, że warto zaryzykować taki bet. Nie ma co ukrywać, ale obydwie zawodniczki grają w tym sezonie bardzo słabo. Nieco lepiej Łotyszka, pojawiają się w jej wykonaniu przebłyski dobrej gry, ale przychodzi kolejny mecz i znowu jest rozregulowana i pojawia się masa niewymuszonych błędów. Dla Serbki jest to ulubiony Szlem, ba można powiedzieć, że ulubiony turniej w kalendarzu, zawsze potrafi się zmotywować w tym okresie i zagrać swój najlepszy tenis. Pamiętaj jak kilka lat temu jako anonimowa zupełnie zawodniczka,  przebrnęła kwalifikacje, pokonała później Kvitovą i po emocjonującym meczu odpadła z Azarenką, bodajże w ćwiartce. Rok temu też bez wyników, przyszedł US Open, motywacja powróciła i odpadła w 3 setach z Keys. Moim zdaniem kurs jest zdecydowanie zawyżony, Ostapenko daleko jest od swojej wybitnej formy, miewa przestoje, które Krunic powinna wykorzystać. Jak nie wygrana, to set jak najbardziej Serbka wywalczy. 
 
adik1992 391,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Riske @2,23  
+1,5 seta @1,48  
2:6 6:1 6:3

Fortuna

Alison po znakomitym sezonie na trawie dalej utrzymuje dobra formę co pokazala w Toronto. Muguruza ostatnio bardzo mało gra co ma związek z kłopotami zdrowotnymi. Od porażki że Stephens we FO rozegrała dwa mecze. Porażka w 1R Wimbledonu i w Cincinnati z Keys. Widać że brakuje jej rytmu meczowego. Dlatego niewiadoma jest jej dyspozycja dziś. Gram w kierunku Riske bo wiem czego mogę się od niej spodziewać. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Bouzkova M. - Tomljanovic A.
Liczba gemów: Powyżej 19.5 @ 1.64  6-1 5-7 1-6 Buzkowa prowadziła 6-1 5-2 i od tego stanu przegrała 8 gemów z rzędu i cały mecz..
Tiebreak w spotkaniu: Tak @ 4.10  
Fortuna (kursy nominalne)

Akurat w US Open opłaca się grać na tiebreaki bo nowojorski Wielki Szlem jako jedyny turniej wielkoszlemowy w decydującym secie dopuszcza rozgrywanie regularnych tiebreaków. Co daje po prostu dodatkowy set w którym typ może być spełniony, co w przypadku kobiet zwiększa szanse o połowę. Tiebreakom sprzyja też betonowa nawierzchnia na Flushing Meadows która po Wimbledonie najbardziej sprzyja serwującym. Co do samego zestawienia w tym meczu to moim zdaniem obiecuje w miarę wyrównany mecz. Oczywiście Buzkowa jest faworytką, chyba największe objawienie kilku ostatnich miesięcy, duży awans w rankingu, zwłaszcza w Toronto zebrała sporo cennych skalpów ogrywając po kolei kilka zdobywczyń Szlemów czyli Stephens, Ostapenko i Halep, by odpaść dopiero z Sereną urywając jej seta w półfinale. Tomljanovic nie ma takich wyników, choć wstydu nie, zwłaszcza że ostatnie tygodnie kurowała uraz. Teraz wypoczęta i zdrowa powinna dać młodej gwiazdce trudną przeprawę. Obie dobrze serwują, Tomljanovic z racji swych gabarytów zawsze miał dobry serw, na nim opiera swoją grę i choć ostatnio mocno wyszczuplała to nadal w ręce ma młotek i ciężko ja przełamać. Czeszka serwis bardziej kierunkowy, ale też nie są to baloniki, pierwszy serw często w okolicach 190-200km/h. Ja tu widzę szansę na przynajmniej jeden przedłużony set, a wtedy o tiebreak już nie tak trudno. Taki kurs trzeba pobrać zwłaszcza że wszędzie indziej dużo niższy.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Sharma - Linette(-2,5g) 2  @ 1,74      
PS3838

Spotkanie Sharmy i Linette zapowiada się dość ciekawie, jednak ja odnoszę wrażenie, że ma ono wyraźną faworytkę i jest nią Polka. Oczywiście, są pewne obawy, jeśli chodzi o przygotowanie Magdy do tego turnieju i jej zmęczenie po wygraniu w Nowym Jorku, lecz miała trochę czasu na regenerację i efekt będzie inny niż u Giorgi. Mimo ewentualnego zmęczenie są argumenty, by typować jej zwycięstwo.

Sharma miała dobry okres w tym roku, kiedy doszła do finału w Bogocie(tam też pokonała Linette). Jednak od pewnego czasu można zauważyć w jej grze mały regres. Nie jest tak regularna i choć potrafi dobrze serwować, to nie jest w stanie utrzymać dobrej dyspozycji przez cały mecz. Magda jest w zupełnie odwrotnej sytuacji i jej gra z turnieju na turniej jest coraz lepsza. Poprawiła niemal każdy element gry zaczynając od serwisu kończąc na uderzeniach z baseline. Ważnym aspektem jest też to, że Linette dużo lepiej wygląda mentalnie i potrafi wygrywać ważne punkty, co daje jej tu dużą przewagę psychologiczną. Może i będzie to nieco zacięty mecz, ale sądzę, że kluczowe gemy padną łupem Polki i zobaczymy tu jej pewne zwycięstwo.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Wang(-3,5g) - Van Uytvanck 1 @ 1,62    7:5, 6:4
PS3838


Qiang Wang spokojnie, ale i pewnie rozpoczęła zmagania podczas US Open. Bardzo dobrze funkcjonował serwis Chinki, ale też skuteczność z baseline. Posłała aż 17 winnersów i zaledwie 8 niewymuszonych błędów. 

Alison Van Uytvanck nie rozpieszczała formą przed US Open. W samym sierpniu grała jeszcze na clayu, a przed USO nie wygrała meczu na hard. W meczu z Kuzmovą obie zawodniczki miały więcej błędów niż wygrywających piłek, mecz stał na słabym poziomie i wydaje się, że Belgijka nie ma czego szukać w tym starciu. Wszystko przemawia za Wang, która prezentuje się pewnie i sądze, że znów zobaczymy jej pewne zwycięstwo.​
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Kenin(-5,5g) - Siegemund 1 @ 1,74  7:6, 6:0
PS3838

Kenin is a definite favorite of this meeting and I think that you have to use it. The American may not have played a great match in the first round, but she served very well, which should be enough for Siegemund. Great form ahead of USO, semi finals in Cincinnatti and Toronto, which is impressive.
Siegemund defeated Magda Fręch after a very hard match. Generally, she is not a hard player, she definitely prefers slower surfaces. Poor second site and can be irregular, and considering the game of Kenin, it will have a really hard time here. Certainly, her advantage is good play at the net, but she will not lead the game here and it will be hard to force her opponent to go defensive.
Considering the above arguments, I expect a certain victory from Kenin and I will be very surprised if this does not happen.​
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Davis @ 5.40 Totalbet 2/6 6/7(2)  
Barty bez  rewelacyjnej formy. Obie przygotowanie do gry na twardych kortach. Gospodarzom ściany pomagają , więc  liczę na niespodziankę i słabszą grę krykieciary  . Powodzenia
 
adik1992 391,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Światek @1,93 1xbet    mecz przegrany na własne życzenie. Czyli Polakom tylko kibicować, nie obstawiać. 

Z reguły nie używam meczów Polaków bo rozum mówi jedno a serce drugie. Ale Iga ostatnio wygląda dobrze. To nie jest już ta sama zawodniczka co w meczu z Giorgi na AO. Nabrała pewności siebie i zebrała doswiadczeni e choćby z porażki z Halep na rolandzie. Dobry występ w Kanadzie gdzie pokazal a się z dobrej strony w meczach z Wozniacki i Osaka. Miała czas by się dobrze przygotować. Sevastova bez specjalnej wielkiej formy. Jeżeli Półka nie da się ponieść emocjom to powinno być dobrze 

Jeżeli miałbym gdzieś szukać niespodzianki to Jabuer @2,52  

z debla fajnie wyglądają
Kichenok/ Spears @1,44  

A z miksta
Dąbrowski/ Pavic @1,68 [zwrot] 
Dodig/Chan @1,53  
 
adik1992 391,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Riske @1,45 fortuna   Ostapenko zrobiła 17 df i 53UE i wygrała mecz 2:0 

Konsekwentnie w Alison która złapała dobra formę i ja utrzymuje. Ostapenko to bomba z opóźnionym zaplonem. Strzela pilki bez opamietania. Żeby wygrać musiałaby zagrać genialny, praktycznie bezbledny mecz. Nie gram wygranej w dwóch setach bo przez jedną partię ostapenko jest w stanie utrzymać pewien poziom który dałby jej wygrana w secie. Jednak na tak obecnie dysponowana amerykanke nie wystarczy.

Muchova @1,54   
 
G 1,7K

gostek1989

Użytkownik
Riske, Riske, Riske - co za dramat.. zepsuła mi kupony na 5,5k :(
Oglądałem - i szczerze mówiąc (chociaż w tenisie daleko mi do teorii spiskowych) uważam, że nie chciała tego wygrać.
Powyższe staty przytoczone przez Adika jasno to pokazują.
 
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Martic - Sevastova 1 @2.12 

Zacznę od tego, że kompletnie nie rozumiem kursów na ten mecz, bo mianowicie wczoraj Świątek z Sevastovą stawiane były na równi z równym, a dziś Martic, która jest zdecydowanie bardziej doświadczoną zawodniczką, z lepszymi wynikami w tym sezonie od Polki, jako dog. Sevastova, mimo, iż broni pkt za półfinał, zdecydowanie mnie nie przekonuje, gra poniżej oczekiwań, oglądałem wczorajszy mecz, oglądałem mecz w Jurmale z Kawą, który mało co a przegrała. Wczoraj demony beznadziejnej gry u Świątek od drugiego seta powróciły, ponad 40 niewymuszonych , głupich, niezrozumiałych błędów naszej zawodniczki , a przecież mecz był w łatwości do wygrania. Takich błędów nie popełni Chorwatka, ona jest uniwersalną zawodniczką, potrafi grać na każdej nawierzchni, zwłaszcza na Szlemy się motywuje i osiąga dobre wyniki, w Paryżu ćwiartka, na Wimbledonie 4 runda. Świątek od pewnego momentu przestała istnieć, przebijanki Sevastovej wystarczyły, dziś powinno być zupełnie inaczej, po takim kursie zdecydowanie do pobrania. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Svitolina-Yastremska 1 @1.55

Po prostu bardzo cenie Ukrainke, bo potrafi grac swietnie. Ogladalem mecz z Venus Williams, ktora naprawde sie starala i probowala zdominowac Svitoline, ale Ukrainka to jednak czytse uderzenia i pewnie jedna z lepiej returnijacych zawodniczek.
Yastremska generalnie sila do ryzyka jest bardzo czesto niewspolmierna, a przy tak returnujacej zawodniczce jak Svitolina nie bedzie tak latwo o punkty.
Yastremska notuje dobre wyniki i pare wymiernych rezultatow wykrecila, tyle ze to bylo glownie w turniejach WTA najnizszej kategorii. Jesli dobrze pamietam to na French Open Yastremska spotkala sie z Serena Williams i ugrala ledwo dwa gemy (mozna mnie poprawic jesli sie myle). Duzy turniej i rywalka pokroju Svitoliny, takze jestem zdania, ze Ukrainka zamelduje sie w kolejnej rundzie

Martic-Sevastova
Szczerze powiedziawszy, gdybym mial typowac to jednak postawilbym na Sevastova w tym meczu, ale moge sie mylic.
Seastova naprawde na USO trzyma poziom praktycznie co roku, a Cincinnati grala swieytny mecz z Kuznetsova i mimo ze przegrala po dramatycznym meczu to Kuznetsova dotarla do samego finalu. Wydaje mi sie, ze forma Sevastovej jest duzo lepsza niz pokazuje to suchy wynik.
 
opmihau 89

opmihau

Użytkownik
 Jabeur - Pliskova over 19.5 gema @ 1.84       

Proponuje na dziś taką linie w meczu tunezyjki z czeszką. Typ bardzo intuicyjny aczkolwiek bardzo podoba mi się Jabeur, pokazała charakter odwracając mecz z Sasnowicz a wcześniej odprawiła wyżej rozstawioną Garcie przy okazji pokrywając wyżej wymienioną linię. Pliskova natomiast drugą rundę przeszła bez problemowo, jednak w pierwszym wygranym meczu rozegrałą aż 2 tie breaki. Wydaje mi się że to nie będzie spacerek dla czeszki i że zobaczymy sporo gemów. Jest o co grać, nie zdziwiłbym się nawet gdyby to Jabeur dyktowała warunki w tym meczu.
 
T 126

tenisowo

Użytkownik
Osaka - Gauff  2  + 1,5 seta @ 1,9 
Naprawdę młodziutka Amerykanka świetnie sobie radzi w tym turnieju. Ma energię , zmysł  i publiczność za sobą żeby zajść w tym turnieju wysoko_Osaka odkąd pożegnała się ze swoim trenerem Sachą Bajinemnie jest ta sama zawodniczką. Mimo że jest na tym etapie turnieju nie oznacza że jakiś powalający tenis jak przed rokiem. Gauff stać na set lub raczej wygranie meczu...

 
 
S 76

skalper

Użytkownik
Barty vs Q. Wang 2 - 4.25
Proponuję ten zakład ze względu na olbrzymie value. Barty nie jest krystalicznie czysta w ostatnim czasie, miewa potknięcia. Wang z kolei gra bardzo dobrze, walczy o każdego gema, trafiła z formą na turniej. Obie panie to 20 rankingu i kurs uważam za bezpodstawny. Głównym problemem Barty jest nie najlepsza skuteczność pierwszego podania i do tego zależny od dyspozycji dnia stosunek winnerów do niewymuszonych błędów. Przy takim kursie, ewentualnie powinno być o łatwą kontrę na live.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
H 7,7K

hapek

Użytkownik


Gauff / Mcnally vs Azarenka / Barty  - Gauff / Mcnally wygra seta TAK @1.8

Młoda para amerykanek jeszcze nie straciła seta odkąd grają ze sobą. Trenowały sporo debla przed tym turniejem, no i widać efekty, a do tego dobrze radzą sobie z presją. Są dobrze zgrane i na pewno nie odstają jakoś mocno od przeciwniczek.
O dobrym radzeniu sobie z emocjami nie może mówić Azarenka, u której ciężko mówić również o regularności. Myślę, że będzie sporo momentów gdzie będzie ona bardziej "pomagać" rywalkom.
 
L 388

lelit

Użytkownik
Nikt z was nie widzi value w Bencic @3? Wygrala 3 ostatnie mecze z Osaka. Bez Bajina to cien tamtej Osaki; czesto rozkojarzona, niecierpliwa tez poprawila sie nieco na wadze :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom