>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Wielki Szlem: US Open 2019 - turniej główny - 26.08.2019-08.09.2019

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Nowy Jork, USA
Data rozgrywania: 26.08.2019-08.09-2019
Nawierzchnia: Hard (Outdoor)
Kategoria: ATP Grand Slam (2000 punktów)
Pula nagród: $28,619,350
Oficjalna strona turnieju: https://www.usopen.org/index.html
Lista Startowa: https://www.usopen.org/en_US/players/index.html?promo=subnav
Drabinka: https://www.usopen.org/en_US/draws/index.html?event=MS&amp;promo=subnav
Plan gier: https://www.usopen.org/en_US/scores/schedule/index.html?promo=subnav
Zwycięzca singla 2018: Novak Djokovic
Zwycięzcy debla 2018: Mike Bryan/Jack Sock


Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
cytat z dnia 24 sierpnia 2019 13:38 przez madman01Czy aby napewno pula nagród to tylko 28 milionów dolarów? Panie moderatorze? Bo na tych stronach podają co innego. Mowa tu o 57 milionach dolarów...

https://eurosport.tvn24.pl/tenis,115/us-open-2019-rekordowa-pula-nagrod,954119.html
https://sportowefakty.wp.pl/tenis/833451/us-open-rekordowa-kasa-w-wielkim-szlemie-pula-nagrod-wyniesie-57-mln-dolarow
Zapewne 57mln to całość za wta i atp a tutaj mowa tylko o atp. Jesli sie mylę to sprostujcie
 
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Fucsovics-Basilashvili 2  

Basilashvili naprawde potrafi grac w tenisa i ta druga czesc roku zapowiada sie znacznie lepiej w jego wykonaniu, bo tez Gruzn duzo ugral w drugoej polowce roku ubieglego, gdzie zgarnal m.in. tytuly w Hamburgu i Pekinie, a po srodku byl bardzo dobry wystep na US Open, gdzie przegral dopiero z Nadalem w 4  setach.
Od Hamburga wlasnie i w tym seoznie jest progres, bo Basilashvili obronil tytul, wiec mysle ze teraz zagra przyzowicie na USO. Gruzin dosc pozytywne wrazenie zostawil po Montrealu i Cincinnati, gdzie wygral odpowiednio 2 i 1 mecz, a przegrwyal po wyrownanych spotkaniach. Licze na dobra gre Gruzina.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
wojciech-wilk 30

wojciech-wilk

Użytkownik
Też myślę że gruzin pyknie wegra. Do tego warto rozkminic Pouille z Kolshreiberem. Sądzę ze Francuz weźmie ten mecz. Niemiec jakoś ostatnio bez szału, forma już nie ta co kiedyś. Tak na sucho to Dimitrov, Wawrinka, Querrey, De Minaur. Sądzę że niespodzianki można się spodziewać w meczu Zverev. Albot powalczy na pewno a Niemiec jakoś ostatnio nie przekonuje. 
 
A 151

alvaroo1

Użytkownik
cytat z dnia 25 sierpnia 2019 08:09 przez tomskierCzy ktoś zna się na tenisie i mógłby powiedzieć gdzie może być niespodzianka przy kursach poniżej 1.35?
Z niskich kursów osobiście uważałbym na: Berdych (widziałem Amerykanina w kwalach i jeśli nie zje go trema to spokojnie jest w stanie powalczyć), Raonic (ciężko powiedzieć jak u niego ze zdrowiem, mecz z Gojowczykiem w Waszyngtonie tragiczny), Thiem (wycofał się z Cincinnati z powodu jakiegoś wirusa, w czwartek na konferencji stwierdził, że w związku z tym jak się czuje nie ma większych oczekiwań przed US Open, a trafia na Fabbiano, który choćby wyrzucił Tsitsipasa w pierwszej rundzie Wimbledonu), Kecmanovic (bardzo młody, a tacy na szlemach lubią zawodzić, ostatecznie pewnie wygra z Djere ale nie zdziwię się, jak zobaczymy 5 setów), ewentualnie jeszcze Paire (dzisiaj w nocy grał finał Winston-Salem, więc jakieś tam zmęczenie na pewno będzie, poza tym jak wstanie lewą nogą to może przegrać z każdym, nie ma co ryzykować).

Wieczorem dopiszę tutaj jeszcze swoją analizę kilku typów długoterminowych, które sam zamierzam pograć.
 
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik
Proszę o wyjaśnienie jak wybiera się uczestników turnieju głównego? Gdy ktoś się wycofuje to rozumiem że wskakuje tzw lucky loser ale skad w takim razie biorą się gracze typu Zachary Svajda ? Z tego co widzę w ogóle nie brał udziału w kwalifikacjach, a gra wyłącznie na jakichś słabych turniejach.
 
slomiany400 31K

slomiany400

Użytkownik
cytat z dnia 25 sierpnia 2019 23:11 przez bundesmajsterProszę o wyjaśnienie jak wybiera się uczestników turnieju głównego? Gdy ktoś się wycofuje to rozumiem że wskakuje tzw lucky loser ale skad w takim razie biorą się gracze typu Zachary Svajda ? Z tego co widzę w ogóle nie brał udziału w kwalifikacjach, a gra wyłącznie na jakichś słabych turniejach.
dzika karta
 
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Mistrzowie rozgrywek USTA Championships do lat 18  co roku sa nagradzani dzikimi kartami do turniejow glownych US Open. W biezacym sezonie w kategorii chlopakow jest to Svajda, w kategorii dziewczyn Volynets.
 
M 15K

mijon

Użytkownik
cytat z dnia 25 sierpnia 2019 23:40 przez dx2Mistrzowie rozgrywek USTA Championships do lat 18 dostaja co roku dzikie karty do turniejo glownych US Open. W biezacym sezonie w kategorii chlopakow jest to Svajda, w kategorii dziewczyn Volynets.
i 50 tys dolarów zapewnione ; )
 
M 220

mm25

Użytkownik
Khachanov - Pospisil 2 6.30 ( to widzę niespodzianę ) Pospisil jest mocnym graczem, widziałem jak gra, ma spore możliwości i jak trafi na forme i dzien to ogra Ruska. Mozna próbować i seta Pospisila nawet do singla lub do doubla kuponu, zbyt spore kursy na niego, a na Kaczkę mało by ryzykować po takim kursie, to taka moja niespodzianka jak na razie, zobaczymy:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
kicioor 0

kicioor

Użytkownik
Haase po 4.15 ze Schwartzmanem też może powalczyć. H2H 5-0 dla Holendra, obaj jakoś specjalnie dużo na twardym nie pograli. Dyspozycja dnia może zadecydować.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Typ: w głównym turnieju singla mężczyzn/kobiet będzie co najmniej jedna dyskwalifikacja
Kurs: 50,00
Bukmacher: Fortuna

Analiza: Żeby zostać zdyskwalifikowanym, to trzeba nieźle narozrabiać, dlatego dyskwalifikacje w tenisie są tak rzadkie. Mimo to zdarzają się raz na jakiś czas. Ostatnio zdyskwalifikowany został Nick Kyrgios, o ile dobrze pamiętam to na turnieju w Rzymie, głównie za to, że cisnął krzesłem w kort. Od tego czasu Kyrgios dalej rozrabia. Za swoje ostatnie wyczyny dostał dużą karę finansową i pouczenie. Kibice w USA to takie trochę bydło, zapewne znajdą się tacy, którzy będą go prowokować, a jak wiadomo Kyrgiosa zdenerwować raczej nie jest trudno. Nie oszukujmy się- Kyrgios aniołkiem z pewnością nie będzie choćby nie wiem jak go ostrzegali i jak mu grozili.
Przy tym typie najbardziej liczę na Kyrgiosa, ale oczywiście komuś innemu też może odbić. Niekoniecznie musi to być w męskim turnieju, bo przecież jakaś pani też może przekroczyć granicę.
Do tego wszystkiego pula nagród jest rekordowa, więc emocje u graczy będą jeszcze większe.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Pierwsza runda przed nami i tak obiektywnie patrząc, to jest wiele trudnych spotkań, gdzie można się naciac na faworyta z kursem 1,30.
Ja upatrzylem sobie jeden mecz w którym można ustrzelic ładny kurs :) 
Berdych - Brooksby 2      
@3,90 Betclic
Berdych... Samo nazwisko podpowiada pułapkę, a dodając do tego, że gra z zawodnikiem "gospodarzy" czyli Amerykaninem Jensonem Brooksby, który świetnie zaprezentował się w kwalifikacjach, gdzie ograł między innymi będącego ostatnio w dobrej formie Sugite, to rozum podpowiada, by próbować pograć coś w stronę 19 letniego Amerykanina. Pierwszy argument jest taki, że Berdych to dno, chociaż nie dawno całkiem nieźle grał, to jednak ten gość raczej już nigdy mnie do siebie nie przekona, bo psychike ma bardzo słaba. Kolejny argument, to że gra z Amerykaninem za którym będą ściany co może go bardzo podbudowac, a czego bardzo nie lubi Czech. Minusem mojego typu jest to, że młody nie ma doświadczenia i do tej pory grywał głównie w turniejach rangi Itf, ale nie zraża mnie to, bo widziałem jego mecz z Sugita i wyglądal bardzo pewnie. Właśnie taki turniej jak US Open, czy inne wielkie Szlemy to okazja, by świat się na Tobie poznał i tutaj każdy daje z siebie z 1000%. Prędzej uwierzę w to, że Berdych się spali w tym meczu niż młody Yankess. To jest pierwsza Runda więc warto szukać niespodzianek dlatego gram czyste zwycięstwo Jensona, a dla mniej odważnych polecam może dodatnie handi setowe lub Gemowe.

​​​​​Prócz tego próboje jeszcze 
Evans - Mannarino Over 37,5 gemow @1,68 Fortuna   
Hurkacz @1,41 Fortuna   
Carreno Busta @1,91 Fortuna     
 
Otrzymane punkty reputacji: +73
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Tenis - ATP - US Open
Godzina: 20:30
Spotkanie: Paolo Lorenzi - Zachary Svajda
Typ: Zachary Svajda wygra przynajmniej jeden set
Kurs: 2,52
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Przed nami pierwsza runda US Open. Na US Open zwykle niespodzianek nie brakuje. Nie brakuje też ogromnych sensacji, więc warto polować na niespodzianki, zwłaszcza w pierwszych rundach. Szansę na niespodziankę widzę w tym spotkaniu, a przynajmniej na urwanie seta faworytowi. Paolo Lorenzi to już jest praktycznie tenisowy emeryt. Najlepsze lata ten tenisista ma już za sobą. Co innego Zachary Svajda. To jest być może przyszła gwiazda tenisa. Svajda mógłby być synem Paolo Lorenzi, taka różnica wieku ich dzieli. Svajda dostał się do turnieju dzięki dzikiej karcie(na którą sobie zasłużył). To będzie dla niego mecz życia, bo udział w głównym turnieju wielkiego szlema to jest ogromne przeżycie dla tak młodego zawodnika. Jeśli chodzi o poziom gry, to jest to niewiadoma. Kto wie, czy Svajda nie będzie rewelacją na miarę Cori Gauff na Wimbledonie? Aż takiego sukcesu w US Open mu nie wróżę, ale ma szanse na wygranie chociaż jednego seta z Lorenzim. Ogromny doping publiczności, wielka motywacja, spory talent oraz mocno zaawansowany wiek jego rywala- te argumenty skłaniają mnie do wiary w to, że na seta tego młodego zawodnika stać.

  
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
A 151

alvaroo1

Użytkownik
Dobra, jedziemy długoterminówki. Tym razem przyjmuję strategię mniejszej ilości typów, ale z większymi kursami bo wydaje mi się, że znalazłem prawdziwe perełki! :D

Khachanov miejsca 1-8 @4,50
Wawrinka miejsca 1-16 @2,30
Nishikori miejsca 1-8 @3,50
Goffin miejsca 1-16 @1,80

Wszystko pochodzi z oferty Milenium, a teraz parę słów o każdym typie:

Khachanov - dużo szczęścia w losowaniu i moim zdaniem jest to główny kandydat do pojedynku z Nadalem w ćwierćfinale. Forma przed US Open przyzwoita, bo choćby półfinał w Montrealu gdzie wyeliminował Wawrinkę, FAA i Zvereva, rok temu trzecia runda i wyrównany bój właśnie z Nadalem, na tegorocznych szlemach QF w Paryżu i dwa razy przegrana z Bautistą. Teraz musi się zmierzyć z Pospisilem (naprawdę wierzycie, że on to może wygrać? zagrał w tym roku 6 meczy z czego wygrał tylko z jakimś Peckiem i Sinclairem, na US Open ma bilans 3-8 a przecież niegdyś to był zawodnik z trzeciej dziesiątki rankingu), potem Tsonga (tego meczu się najbardziej boję), następnie Schwartzman (na hardzie daję mu max. 20% szans z Rosjaninem, w dodatku równie dobrze może odpaść we wcześniejszych rundach) i wreszcie decydujący mecz, gdzie w najgorszym (ale również niezwykle mało prawdopodobnym) scenariuszu zmierzy się ze Zverevem (który dobrze wiemy, że na Szlemach potrafi przegrać z każdym, Khachanov pokonał go dwa tygodnie temu 6-3, 6-3), ewentualnie może czekać Paire albo Tiafoe. Kurs 4,50 jest dużo przesadzony i jestem przekonany, że mnożąc kursy na pojedyncze mecze Rosjanina dostaniemy łącznie coś około 3, dlatego warto spróbować!

Wawrinka - kolejny niezrozumiały dla mnie kurs. Przecież po wycofaniu się Andersona w jego "ósemce" najgroźniejsi są Hurkacz i Kecmanovic. Widziałem mecz Polaka z Tiafoe (miał go na widelcu i przegrał przez własną głupotę), oraz Pairem (ten finał to był bardziej trening, jak dla mnie poziom ITF/Challenger, co chwila podwójny, co chwila niewymuszony), w dodatku Hurkacz grał dwa mecze w piątek, jeden w sobotę, potem przelot do Nowego Jorku, dzisiaj mecz z Chardym, no nie ma opcji aby w formacie best of 5 ograł Wawrinkę. Podobnie z Kecmanoviciem, set, dwa, okey, ale jak dojdzie do kluczowych piłek, to Szwajcar ogra ich doświadczeniem oraz wyrachowaniem.

Nishikori - początkowo chciałem grać jego awans do czwartej rundy (@1,70), ale skoro wycofał się Raonic to próbujemy pójść krok dalej. Potencjalny rywal w meczu o ćwierćfinał to Coric albo Dimitrov. Obaj są w słabej formie, Coric do tego problemy zdrowotne (4 mecze po wycofaniu się z Wimbledonu, tylko jedna wygrana z Gojowczykiem), więc o ile Japończyk nie poskłada się wcześniej (groźny chyba jedynie de Minaur), to o ten mecz akurat jestem spokojny. H2H z Dimitrovem 6-1, z Coriciem również wygrał ich jedyny do tej pory pojedynek. Warto także wspomnieć, że to ulubiony szlem Nishikoriego (dwa razy półfinał, raz finał), w tym roku ćwierćfinały w AO, Paryżu i Wimbledonie, a te dwie porażki latem jestem w stanie przeboleć, bo grał z będącymi w formie Gasquetem i Nishioką. Powinno być dobrze!

Goffin - na koniec został typ najpewniejszy, czyli czwarta runda Goffina. Jego rywale to: Moutet, Norrie, Pella/Careno-Busta. Forma w tym sezonie całkiem dobra, ostatnio zrobił finał w Cincinnati (porażka z Medvedevem), wcześniej QF na Wimbledonie, wygrany set z Rafą we French Open. Careno Busta od jakiegoś czasu zniżkuje i nie może znaleźć formy z czasu, kiedy choćby dochodził do półfinału na US Open, Pella na hardzie aż tak groźny nie jest (grał z Goffinem trzy razy w ostatnim czasie i wygrał tylko raz), dlatego wydaje mi się to dosyć pewnym zakładem. W czwartej rundzie czeka Belga najprawdopodobniej Federer i uważam, że to może być naprawdę ciekawy i wyrównany pojedynek.

Dawajcie znać co o tym sądzicie. Ja gram bety w rozpisie 5z6 (oprócz wymienionych Serena 1-16 oraz Pliskova 1-8), natomiast spokojnie nadają się również do grubego pogrania w singlach. :D
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
cytat z dnia 26 sierpnia 2019 13:03 przez alvaroo1Dobra, jedziemy długoterminówki. Tym razem przyjmuję strategię mniejszej ilości typów, ale z większymi kursami bo wydaje mi się, że znalazłem prawdziwe perełki! :D

Khachanov miejsca 1-8 @4,50
Wawrinka miejsca 1-16 @2,30
Nishikori miejsca 1-8 @3,50
Goffin miejsca 1-16 @1,80

Wszystko pochodzi z oferty Milenium, a teraz parę słów o każdym typie:

Khachanov - dużo szczęścia w losowaniu i moim zdaniem jest to główny kandydat do pojedynku z Nadalem w ćwierćfinale. Forma przed US Open przyzwoita, bo choćby półfinał w Montrealu gdzie wyeliminował Wawrinkę, FAA i Zvereva, rok temu trzecia runda i wyrównany bój właśnie z Nadalem, na tegorocznych szlemach QF w Paryżu i dwa razy przegrana z Bautistą. Teraz musi się zmierzyć z Pospisilem (naprawdę wierzycie, że on to może wygrać? zagrał w tym roku 6 meczy z czego wygrał tylko z jakimś Peckiem i Sinclairem, na US Open ma bilans 3-8 a przecież niegdyś to był zawodnik z trzeciej dziesiątki rankingu), potem Tsonga (tego meczu się najbardziej boję), następnie Schwartzman (na hardzie daję mu max. 20% szans z Rosjaninem, w dodatku równie dobrze może odpaść we wcześniejszych rundach) i wreszcie decydujący mecz, gdzie w najgorszym (ale również niezwykle mało prawdopodobnym) scenariuszu zmierzy się ze Zverevem (który dobrze wiemy, że na Szlemach potrafi przegrać z każdym, Khachanov pokonał go dwa tygodnie temu 6-3, 6-3), ewentualnie może czekać Paire albo Tiafoe. Kurs 4,50 jest dużo przesadzony i jestem przekonany, że mnożąc kursy na pojedyncze mecze Rosjanina dostaniemy łącznie coś około 3, dlatego warto spróbować!

Wawrinka - kolejny niezrozumiały dla mnie kurs. Przecież po wycofaniu się Andersona w jego "ósemce" najgroźniejsi są Hurkacz i Kecmanovic. Widziałem mecz Polaka z Tiafoe (miał go na widelcu i przegrał przez własną głupotę), oraz Pairem (ten finał to był bardziej trening, jak dla mnie poziom ITF/Challenger, co chwila podwójny, co chwila niewymuszony), w dodatku Hurkacz grał dwa mecze w piątek, jeden w sobotę, potem przelot do Nowego Jorku, dzisiaj mecz z Chardym, no nie ma opcji aby w formacie best of 5 ograł Wawrinkę. Podobnie z Kecmanoviciem, set, dwa, okey, ale jak dojdzie do kluczowych piłek, to Szwajcar ogra ich doświadczeniem oraz wyrachowaniem.

Nishikori - początkowo chciałem grać jego awans do czwartej rundy (@1,70), ale skoro wycofał się Raonic to próbujemy pójść krok dalej. Potencjalny rywal w meczu o ćwierćfinał to Coric albo Dimitrov. Obaj są w słabej formie, Coric do tego problemy zdrowotne (4 mecze po wycofaniu się z Wimbledonu, tylko jedna wygrana z Gojowczykiem), więc o ile Japończyk nie poskłada się wcześniej (groźny chyba jedynie de Minaur), to o ten mecz akurat jestem spokojny. H2H z Dimitrovem 6-1, z Coriciem również wygrał ich jedyny do tej pory pojedynek. Warto także wspomnieć, że to ulubiony szlem Nishikoriego (dwa razy półfinał, raz finał), w tym roku ćwierćfinały w AO, Paryżu i Wimbledonie, a te dwie porażki latem jestem w stanie przeboleć, bo grał z będącymi w formie Gasquetem i Nishioką. Powinno być dobrze!

Goffin - na koniec został typ najpewniejszy, czyli czwarta runda Goffina. Jego rywale to: Moutet, Norrie, Pella/Careno-Busta. Forma w tym sezonie całkiem dobra, ostatnio zrobił finał w Cincinnati (porażka z Medvedevem), wcześniej QF na Wimbledonie, wygrany set z Rafą we French Open. Careno Busta od jakiegoś czasu zniżkuje i nie może znaleźć formy z czasu, kiedy choćby dochodził do półfinału na US Open, Pella na hardzie aż tak groźny nie jest (grał z Goffinem trzy razy w ostatnim czasie i wygrał tylko raz), dlatego wydaje mi się to dosyć pewnym zakładem. W czwartej rundzie czeka Belga najprawdopodobniej Federer i uważam, że to może być naprawdę ciekawy i wyrównany pojedynek.

Dawajcie znać co o tym sądzicie. Ja gram bety w rozpisie 5z6 (oprócz wymienionych Serena 1-16 oraz Pliskova 1-8), natomiast spokojnie nadają się również do grubego pogrania w singlach. :D
W końcu jakieś ciekawe typy, bo co niektórzy tutaj wypisują to idzie za głowę się złapać.
Typ z Khaczanowem wydaje się super. Forma Wawrinki moim zdaniem nie przekonuje. Argumentem o zmęczeniu Hurkacza bym się nie kierował, jest młody i dobrze przygotowany fizycznie. Do tego Wawrinka zawsze wolno wchodził w szlemy, tutaj myślę problemy może mieć nawet z tym młodym Sinnerem. Kei jeśli jest zdrowy to typ jak najbardziej do gry, Goffina bym unikał, ale to tylko taki osobisty uraz do tego zawodnika, który moim zdaniem ma psychikę z waty. Pella fajnie pogrywa ostatnio na hardzie, a Busta jest w stanie zaskoczyć w najmniej oczekiwanym momencie.

Ja czuję w kościach dobry turniej Kyrgiosa.
 
lazan 642

lazan

Użytkownik
dzisija takze patrzalem na drabinke

polecam Nadal 1-2 kurs 1.75 milenium

Autostrada do finalu w pofinale moze natrafic na Tsitsipasa ale ostatnio byl bez formy ale i Rafa w pofinale sobie powinien poradzic z Grekiem. Drabinka: 
- Thiem - jak sam przyznal ,,nie bede sie sprezac na Us Open'' wiec Fabianno jutro nie jest bez szans
- Kachanov - gra dobrze, ale czy starczy na Rafe? w szczytowej formie Ruske nie jest
- Kyrgios - hmmm ... trudno cokolwiek powiedziec, ale nawet w szczytowej formie bedzie ciezko z Rafa
- no i ostatni gracz Kamil Majchrzak ale ciezko cokolwiek powiedziec jak z Forma u rodaka :).

2-gi Typ do Danil Miedwiediew 1-8 kurs 1.50
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Federer u18,5 @1,58  
Djokovic u18,5 @1,53  

Wszystko fajnie tylko ostatnio mecze Rogera
Ze słabszymi graczami wyglądają jak mecze pokazowe z jego strony. Zero zaangażowania w początkowym etapie bo i tak wie że wygra. Potrafi w jednym gemie 5 razy biec do siatki nie mając odpowiedniej sytuacji na korcie. Dobrze rodzyn pisał żeby uważać.jedynie czekać aż zacznie się prawdziwe granie o ile wcześniej znów nie odpadnie  

W dubelku wychodzi 2,41  
1xbet

Co tu dużo pisać. Roger i Nole to światowa czolowka i tutaj też są stawiani w gronie faworytów. Między nimi a ich rywalami jest ogromna różnica jeżeli chodzi o umiejętności. Serb narzeka trochę na łokieć jednak sądzę że nie jest to nic groźnego. Jeżeli będzie się bał o zdrowie to powinien szybko zakończyć pojedynek a nie przeciągac go o kolejne sety. Carballes to typowy ziemniak- przebijaka. Nie dysponuje potężnym serwisem ani kończącym uderzeniem. A jak wiadomo Serb to mistrz defensywy i po prostu nie widzę argumentów dla Hiszpana w tym starciu. Rywal Federera to gracz typowo z Czelkow i to bez większych osiągnięć. Lepsze rezultaty osiąga na turniejach u siebie. Roger o ciężkich warunkach panujących w NY przekonał się w zeszłym roku gdy przegrał z Millmanem. Sądzę że też nie będzie się zbytnio bawił i szybko odprawił przeciwnika.
Podsumowując nie wydaje mi się aby przy takich różnicach w umiejętnościach i doświadczeniu Nagal czy Carballes ugrali w którymś z setów więcej jak 4 gemy nie mówiąc już o wygraniu seta. 

Więcej propozycji z US Open w moim temacie. 
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
W kontekście Federera chciałbym tylko przypomnieć o tym, co działo się w 1R Wimbledonu.
Po takim kursie IMO nie warto (choć też uważam, że nie ma żadnych logicznych przesłanek, żeby ten typ nie wszedł).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom