>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Niespodzianki w piłce noznej

D 0

danielasek

Czesc
Czesc,  zacząłem grać niedawno na zwycięstwo underdogow w piłce nożnej. Wygląda to narazie bardzo dobrze. Obecnie gram ligę belgijska, turecką i hiszpańska.  Zna ktoś ligi piłkarskie w których zdarza się dużo niespodzianek tj wygrywa underdog lub mecz kończy się remisem?mogą być to także ligi mniej popularne np Algieria itp. Lub ligi niższe np 2liga Polska  . Poproszę o Wasze opinie. Pozdrawiam
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Najbardziej nieprzewidywalne wyniki według mnie padają w naszej śmiesznej lidze. Tutaj nigdy nie ma faworyta. Podobnie rozłożone kursy są w lidze francuskiej, zwłaszcza Ligue 2.
W 2 Bundeslidze czy Irlandii też często wygrywają drużyny z wysokim kursem.
 
K 297

krejos

Użytkownik
Od pewnego czasu widzę, że forum schodzi na psy. Jak ktoś potrzebuje założyć temat o niespodziankach w piłce nożnej i szuka w nim pomocy, to nie powinien zajmować się bukmacherką. Jest wiele stron ze statystykami z najróżniejszych lig na całym świecie, wystarczy tylko trochę własnej inicjatywy ...
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
cytat z dnia 22 sierpnia 2019 17:34 przez krejosOd pewnego czasu widzę, że forum schodzi na psy. Jak ktoś potrzebuje założyć temat o niespodziankach w piłce nożnej i szuka w nim pomocy, to nie powinien zajmować się bukmacherką.
Przypomnij sobie jak sam zaczynałeś przygodę z bukmacherstwem. Czy już pierwszego dnia miałeś wiedzę na takim poziomie na jakim masz obecnie? Nie wydaje mi się. Zgaduje, że zaczynając swoją przygodę z zakładami sam szukałeś pomocy, czytałeś czy zadawałeś pytania. Jak każdy. Poza tym nie zauważyłem, żebyś pokazał poziom swojej znajomości tematu, gdyż ciężko znaleźć jakiekolwiek typy lub analizy Twojego autorstwa. Zamiast marnować czas na bezsensowne komentarze pomógł byś koledze, który szuka pomocy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
K 297

krejos

Użytkownik
cytat z dnia 22 sierpnia 2019 18:00 przez rasijskij

Przypomnij sobie jak sam zaczynałeś przygodę z bukmacherstwem. Czy już pierwszego dnia miałeś wiedzę na takim poziomie na jakim masz obecnie? Nie wydaje mi się. Zgaduje, że zaczynając swoją przygodę z zakładami sam szukałeś pomocy, czytałeś czy zadawałeś pytania. Jak każdy. Poza tym nie zauważyłem, żebyś pokazał poziom swojej znajomości tematu, gdyż ciężko znaleźć jakiekolwiek typy lub analizy Twojego autorstwa. Zamiast marnować czas na bezsensowne komentarze pomógł byś koledze, który szuka pomocy.
Odpowiem Ci tak: przygodę z bukmacherką zacząłem w 1997 roku, gdy w Gdańsku pojawił sie pierwszy punkt STS. Nie miałem wtedy internetu (luksus dla niewielu) i bazowałem na telegazecie (nieprawdopodobne, ale prawdziwe) oraz na wizytach w punkcie, gdzie podsłuchiwałem rozmowy "mędrców" bukmacherki. W obecnych czasach korzystam w pełni z daru jakim jest internet. Jest wiele stron ze statystykami sportowymi oraz darmowymi typami (polsko- i anglojęzyczne). Jeżeli przejrzałeś moje wpisy na tym forum, to zauważysz, że nigdy nie zwracałem się o porady do forumowiczów. Szczerze mówiąc byłem "pijawką". Czytałem wpisy naprawdę zacnych typerów (byli tacy na forum 5-10 lat temu) i porównywałem z tym, co sam ustaliłem w internecie. Nikt mnie nie prowadził za rączkę. To tyle i nie zamierzam kontynuować dyskusji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
D 0

danielasek

Czesc
Dziękuję za Wasze odpowiedzi, ogólnie to przeglądam sobie flashscore obecne oraz poprzednie sezony poszczególnych lig a napisałem posta aby uzyskać Nowe pomysły do sprawdzenia , tak jak choćby o Irlandii nawet nie pomyślałem. Jeszcze raz dziękuję za Wasze propozycje  I proszę o kolejne pomysły.
 
klejna123 0

klejna123

Zostac Legenda
Cześć , kiedyś testowałem twoją strategie. Flashscore w zupełności ci wystarczy. Rozejrzyj się też za sportami bez remisów lub  z mała szansa na remis. Może sporty Amerykańskie maja dość wysokie kursy i łatwo tu o niespodziankę :) szczególnie NHL :) 
 
Do góry Bottom