>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy 2019 / 2020

Status
Zamknięty.
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Czas zacząć nowy miesiąc! Akurat dzisiaj mam nieco inne zdanie niż @mark1973 i wydaje mi się, że Lokomotiv musi jeszcze trochę sobie poukładać i nie zdołają wygrać na terenie Avtomobilista, chociaż liczę na wymianę ciosów. Początkowo również chciałem postawić też na Torpedo, ale mam przeczucie, że goście podobnie jak Lokomotiv nie zdołają pokonać Salavatu na ich terenie mimo dobrej dyspozycji i gorszej formy gospodarzy. Czuję, że Ufa nie da się ograć w regulaminowym czasie, ale jeśli goście doprowadzą do dogrywki to kto wie. Wtedy już szczęście decyduje. Osobiście nie dotykam dwóch powyższych spotkań. Na dzisiaj wybrałem dwa pozostałe.

 

Dynamo Mińsk - HK Soczi: Białorusini wracają do siebie po całkiem niezłej serii wyjazdowej, gdzie co prawda przegrali wszystkie trzy spotkania, ale wywieźli z trudnego terenu połowę punktów, które były do zdobycia. Ekipa z Mińska prezentuje bardzo szybki i ofensywny styl gry co zresztą widać patrząc na wyniki. Piętnaście bramek w ostatnich pięciu spotkaniach robi wrażenie. Idą z przeciwnikami na tzw. wymianę ciosów licząc na to, że zdołają strzelić tą jedną bramkę więcej niż rywal. Do czego zmierzam? Kilka słów na temat gości i wszystko się wyjaśni. Otóż Pantery po mocnym początku u siebie przegrywają wszystko jak leci z małymi przerwami na zwycięstwo ze Spartakiem i Nowogrodem (w obu przypadkach szczęśliwe). Co prawda w niektórych przypadkach wyniki spotkań z udziałem Soczi są mocno underowe, ale Dynamo to nie ten sam zespół co w poprzednim sezonie i strzelają aż miło. Poza tym kurs na bramki gospodarzy jest według mnie trochę zawyżony i szkoda byłoby nie skorzystać. Kursy na to samo zdarzenie dla CSKA, Avto czy Salavatu wahają się w granicach @1,70. Wydaje mi się, że Białorusini zdecydowanie są w  stanie strzelić trzy bramki u siebie przeciwnikowi pokroju Panter z Soczi.

 

Dynamo Mińsk strzeli więcej niż 2,5 bramki @2,28 Unibet 4/10   

 

Spartak Moskwa - CSKA Moskwa: Derby stolicy. Gospodarze (jeśli można ich tak nazwać) w ostatnich pięciu spotkaniach całkiem przyzwoicie, a w ostatnich dwóch meczach ograli ekipę z Omska i Jekaterynburga. Mimo wszystko podopieczni Znaroksa grają jeszcze niestabilnie i zdarzają się im sytuacje gdzie muszą gonić wynik lub utrata prowadzenia. CSKA natomiast już zamieniła się w "maszynę zagłady" z poprzedniego sezonu i kładzie trupem rywala za rywalem. Ostatnia wygrana Spartaka z Wojskowymi miała miejsce w 2012 roku. Poza tym CSKA praktycznie wszystkie spotkania derbowe z tym zespołem zwycięża w czasie regulaminowym. Ostatnio mam (nie)szczęście do przełamań, więc i tutaj czuję się trochę niepewnie, ale i tym razem zaufam statystyce. Myślę, że na wyniku zaważy właśnie ta stabilność i Spartak po raz kolejny zostanie pokonany. Damy niewielkie fory Wojskowym - i tak miałem grać ich zwycięstwo w czasie regulaminowym, więc z takim handicapem nie ma dużo większego ryzyka porażki, a ewentualny zwrot - jeśli oczywiście najpierw wygrają ;)

 

CSKA -1.0 (handicap) @1,65 Unibet 8/10   
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Władywostok - Nowosybirsk

Typ: 2(RT)    Kurs: 2.35    STS    

No nic próbujemy.Mecz rewanżowy,pzypomne,że w ostatnim meczu goście prowadzili po 2T 0:2 i w 3 tercji strata 2 goli i dobicie przeciwnika przez gospodarzy w dogrywce.
Tym razem licze na pełną koncentracje gości i zgarną  ten mecz w regulaminowych 60 minutach.
Poza tym wiemy jak wyglądają te dwumecze Władywostoku i Chabarowska przeważnie zdarza się odwrócenie wyniku.
Mecz dosyć wcześnie tak więc miejsmy nadzieje fajne widowisko przed obiadem

e: troche fartem ale siedzi

Wynik: 1:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
AK Bars Kazań - SKA St. Petersburg: Wczoraj minimalny plusik, a że dzisiaj nie ma co wybrać na pojedynczy zakład spróbuję dubla. Początkowo myślałem nad "czystą jedynką" w spotkaniu Kazań - Petersburg, ale jednak byłoby to dość ryzykowne. Goście radzą sobie bardzo dobrze i znajdują się w czubie tabeli jednak jeśli przychodzi im się zmierzyć z rywalem z czołówki to powstaje problem ze zdobyciem punktów. Wszystko widać jak na dłoni w historii spotkań. Między seriami zwycięstw zauważymy porażki z takimi zespołami jak Podolsk, Jekaterynburg czy dwukrotnie z CSKA. Kazań bez wątpliwości znajduje się w ścisłym topie ligi. Poza tym widać było już w poprzednim spotkaniu z Neftekhimikiem, że Barsy myślami są już naprzeciwko ekipy SKA. Kazań nie wysilał się zbytnio w tym spotkaniu, odpoczywał pierwszy bramkarz. Ewidentnie chcą wziąć odwet za dwa wysoko przegrane spotkania z Wojskowymi z ubiegłego sezonu i zdecydowanie są w stanie tego dokonać. Jednak zagram "bezpiecznie".

 

AK Bars Kazań lub remis @1,54 Unibet   

 

Admirał Władywostok - Sibir Nowosybirsk: W tym przypadku również początkowo myślałem nad innym zakładem, a mianowicie nad ponownym zwycięstwem Admirałów. Jednak po obejrzeniu skrótów pomysł ten szybko wyparował. Sibir wyglądał w poprzednim spotkaniu lepiej niż rywale i można powiedzieć, że porażka była kwestią wielkiego szczęścia Admirałów w końcówce. Dwa szybkie gole w przewadze doprowadziły do dogrywki i ostatecznie gospodarze odnieśli zwycięstwo w karnych. Nie zagram jednak dzisiaj zwycięstwa gości, bo nie mam pewności czy Admirał ponownie ich nie zaskoczy, ale wymyśliłem sobie under bramkowy gospodarzy. Nowosybirsk z pewnością przypilnuje dzisiaj lepiej swojej bramki po tym co się wydarzyło poprzednio, a Władywostok rzadko strzela w tym sezonie więcej niż dwie bramki. Generalnie spodziewam się ponownie spotkania underowego co jeszcze bardziej mnie utwierdza w tym, że mój typ to dobry wybór.

 

Admirał Władywostok strzeli mniej niż 2,5 bramki @1,48 Unibet   

 

Kurs całkowity @2,28 Unibet 4/10       

 

Poza tymi dwoma spotkaniami interesuje mnie jeszcze mecz w Moskwie. Severstal jest trochę nieprzewidywalnym zespołem, a Dynamo zagrało ostatnio z Jokeritem bardzo przeciętny mecz. Sporo wykluczeń, brak skuteczności i pomysłu. Kurs poniżej 2,00 na Dynamo z pewnością żadnej wartości nie ma, a ponad 4,00 na gości wygląda zachęcająco. Skoro mowa o przeciętnym spotkaniu Dynama z Jokeritem można dzisiaj się zainteresować właśnie fińską ekipą, która zagra w Niżnekamsku. Klauny grają fajnie, szybko. Czyżby wracali powoli na właściwe tory? Ja jednak odpuszczam, bo co za dużo to nie zdrowo i gram tylko powyższego dubla. Poza tym czas zainteresować się początkiem sezonu za oceanem ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
????

Ja właśnie idę w spotkanie o którym wspominał @rasijskij

Niżnekamsk - Jokerit - 2 ML  -1.72   

( 2 RT - 6,5 - 2.77   )

Ile znaczy zmiana goalie. W bramce Jokeritu znów broni Kalinis i Klauny wyglądają zupełnie inaczej. Trochę żartuje, ale z drugiej strony jest w tym deko prawdy. Goalie nie łapie karnych minut :) zespół pewniejszy z tyłu, coraz szybsza gra. Mnie osobiście cieszy dobra forma Happali, bo to jeden z najbardziej niedocenianych skrzydłowych z Finlandii. Gospodarze mają dość przeciętny skład ( delikatnie to ujmując ). Braki są w zasadzie na każdej pozycji i to zacznie być widoczne, kiedy sezon naprawdę się rozpędzi. Mitchell, White, czy grający dobry wręcz przełomowy sezon Poriadin, to za mało. Wilki u siebie zapewne będą chciały powalczyć, ale jakość i rosnąca forma wskazuje na Jokerit. Zastanawiam się również nad underem 6.5 i wygraną Jokeritu w podstawowym czasie gry, ale dla większego spokoju proponuję opcję ML. Jokerit widzę, jako ofensywnie i widowiskowo grający zespół i chciałbym, żeby dzisiaj tak sie zaprezentował.

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +69
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Wczoraj ryzyko nie opłaciło sie ale kilka typów weszło.

Dzis moze bez specjalnego wywodu bo czasem człowiek sie napisze i guzik z tego jest wiec krótko:
We Władywostoku rewanż i mysle ze Sibir który jest jakosciowo lepszym zespolem tym razem nie da sie ograć

Sibir ml kurs 1,79    

W Niznekamsku mam nadzieje ze miedzy słupkami stanie Kalnins, bo posada Mariamakiego tez zaczyna wisiec na włosku. Jokerit z tym składem powinien byc w trójce zachodu wiec czas gonić:

Jokerit ml kurs 1,72    

W Moskwie jednak zdecydowany jestem zagrac typ na gospodarzy, którzy może nie wygrali meczu z Jokeritem ale tez padaki nie było, finowie to mocna ekipa, dzis licze na rehabilitacje stolecznych

D.Moskwa ml kurs 1,4    
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
P 1,1K

patryk10

Użytkownik
Dynamo Moskwa-Czerepowiec over 4.5+ dogrywką 1.69 fortuna  

Co mnie skusiło na ten zakład a mianowicie to,że goście na wyjazdach dużo tracą bramek,strzelają przynajmniej jedną .Czerpowiec na dwanaście rozegranych meczy dwanaście razy pokrył over 3,5 czyli cztery bramki. Liczę też na to,że Dynamo ruszy,wygra i strzeli ze trzy,cztery bramki i będzie to ofensywne spotkanie.
 
roberto18 452

roberto18

Użytkownik
Amur - Kunlun

Sam trochę się z siebie śmieje, bo chyba mnie uznacie za fanatyka drużyna z dalekiego Chabarowska ???? czemu jutro znowu na nich gram? Obie ekipy to raczej słabiaki wschodniej konferencji. Oglądałem Amur w kilku meczach gdzie grali naprawdę ciekawy hokej, ale zawsze czegoś brakowało. Albo skuteczności, albo koncentracji w defensywie, w końcu dwie wygrane przyszły z Władywostokiem i Sibirem. Bracia Zohorna i bracia Ushenin (chociaż tutaj nie mam pewności czy to rodzeństwo?) ciągną ofensywę, a i w obronie nie wygląda to źle. Natomiast mój koronny argument - Kunlun gra już siódme spotkanie wyjazdowe z rzędu. Takie serie zawsze dają o sobie znać, zwłaszcza, że Chińczycy ogólnie są dość nijacy. Jutro ZNOWU gram na Amur :)

Amur ML - 1,85     

Magnitogorsk - Lokomotiv

Dokładam do tego Magnitkę, obie drużyny mają bardzo słaby sezon jak na swoje możliwości. Magnitka bardzo zawodzi, Jarosław tak samo (wiadomo, lekka rewolucja kadrowa). Jutro gram na przełamanie Magnitogorska, KHL nie lubi serii, cztery porażki to już wystarczy. Gospodarze po dwóch meczach z czołowymi ekipami ligi Omskiem i Podolskiem (rewelacja tego sezonu), w obu minimalne porażki. Liczę, że przeciwko młodej trochę zagubionej drużynie Loko wreszcie zagrają na miarę swoich możliwości

Magnitka ML - 1,72     
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia 2 października 2019 23:11 przez roberto18

 bracia Ushenin (chociaż tutaj nie mam pewności czy to rodzeństwo?) ciągną ofensywę, a i w obronie nie wygląda to źle. 



, Jarosław tak samo (wiadomo, lekka rewolucja kadrowa). 

 
Tak dla informacji kolegi pisze , że bracia Uszenin to bliźniacy jednojajowi i były lata że gdyby nie numer na plecach to trenerzy mieli problem z rozróźnieniem ich.

Co do lekkiej rewolucji kadrowej w Loko to nie nazwał bym ją nawet lekką, doszedł Lander, Rattie i Da Costa odeszli Loktionow, Kozun i Kontiola z istotnych grajków. Młodzi Elesin i Yurtaikin zostali zastapieni innymi mlodymi graczami którzy sa systematycznie wprowadzani od kilku lat do głownego zespołu. A najwiecej młodziezy wprowadzono w odtatnich dwóch latach do głownego zespołu, lekko na bok odstawiono wynik sportowy zespołu. Odejscie z obrony Elesina zostawiło wyrwe w tej formacji i ciezko to nadrobic, z kolei Loktionow trzymal szatnie w kupie. Problemow Loko jest wiele ale jeden z głównych to zmiana filozofii gry przez McTavisha, problemów poza sportowych moze nie bede przytaczał bo to nie ten czas.  Młozdziej która obecnie gra w zespole, to juz ukształtowani gracze i ograni w głwnym zespole i na róznego rodzaju miedzynarodowych turniejach. Loko to młodziezowy klubowy mistrz świata. Dla przykladu Magnitka musiala wkomponować do skladu znacznie wiekszą częśc zawodników.
Władze Loko rozmawiaja z fińskim trenerem Kari Jalonenem, który obecnie prowadzi szwajcarski SC Bern i moze poszczycić sie wieloma sukcesami, co z tego wyjdzie zobaczymy.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP


Wrzucę kilka faktów z życia ligi, które mogą się okazać pomocne, a niektórzy mogą o nich jeszcze nie wiedzieć:

 
  • Krikunov nie jest już trenerem Dynama Moskwa.
  • Traktor Czelabińsk chce się pozbyć swojego bramkarza (Demchenko). Został zaproponowany Omskowi w zamian za Bobkova, ale klub z Omsk odmówił.
  • Salak podpisał kontrakt z Dynamem Ryga.
  • Bilyaletdinov dostał propozycję pracy w Lokomotivie, ale odmówił. Kolejny kandydat to tak jak mówi @mark1973 - Kari Jalonen.
  • Ilya Mikheev pięknie się zaprezentował w NHL strzelając w debiucie bramkę przeciwko Senatorom!
Edit// Zostałem wprowadzony w błąd. Krikunov aktualnie jest jeszcze trenerem Dynama. Jednak najpewniej straci stanowisko w najbliższej przyszłości.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Witajcie! Wczoraj drugi z kolei dzień na plus, więc trzeba spróbować podtrzymać serię. Może dobra forma zawita na dłużej. Dzisiejsze mecze nie ułatwiają życia typującym... Bardzo trudno wybrać coś wartego uwagi. Gdybym nie oglądał ostatniego meczu w Mińsku i kilku skrótów to szczerze mówiąc nie wiedziałbym kompletnie co dzisiaj zagrać. Wydaje mi się, że CSKA przerwie serię Podolska, ale kurs jest tak mizerny, że nie będę ryzykował. Handicap w kierunku Wojskowych również nie warty uwagi. W Chabarowsku bliżej mi do Kunluna chociaż nie wiem dlaczego - przeczucie. Podobnie w Nur-Sultan. Wynik według mnie może pójść w każdą stronę. Zostały mi więc dwa spotkania na których się skupię...

 

Metallurg Magnitogorsk - Lokomotiv Jarosław: Powiem wprost. Myślę, że gospodarze wygrają dzisiaj w czasie regulaminowym, ale gram nieco ostrożniej. Oba zespoły w podobnej formie z tym, że Lokomotiv jeszcze pozostaje bez trenera i w ostatnich pięciu spotkaniach zwyciężyli tylko raz z bardzo słabymi Łotyszami. Poza tym ofensywa nie spisuje się jak należy. Strzelają nie wiele bramek. Gra nie wygląda najgorzej, ale czegoś ewidentnie brakuje. Jeśli chodzi o gospodarzy to rownież nie ma czego chwalić, ale tutaj z meczu na mecz widać jakby niewielki progres. Ostatnie dwa spotkania z Vityaziem i Avangardem w delegacji przegrane dopiero w dogrywce w obu przypadkach. Dzisiaj Hutnicy zagrają u siebie i będzie to bardzo dobra okazja do przerwania czarnej serii czterech porażek. Jak już wspominałem gram nieco ostrożniej, bo jednak forma i stabilność Metallurga pozostawiają jeszcze wiele do życzenia.

 

Metallurg Magnitogorsk ML @1,73 Unibet   

 

Dynamo Mińsk - Traktor Czelabińsk: Dynamo w ostatnim spotkaniu zagrało po prostu tragicznie. Na lodowisku panował chaos i brak pomysłu. Poza chwilowymi przebłyskami źle się to oglądało. Gry w przewadze lepiej wcale nie komentować. Nie wiem czy dzisiaj zagrają lepiej, ale gorzej już się zagrać nie da. Traktor radził sobie w ostatnim spotkaniu całkiem dobrze i udało się ograć Lokomotiv. Kilka ciekawych akcji można było zobaczyć. Do składu wrócił Hyka i Thomas, którzy zresztą zostali autorami bramek swojego zespołu. Mimo meczu wyjazdowego skłaniam się bardziej ku ekipie z Czelabińska. Jeśli Białorusini zagrają na takim poziomie jak ostatnio to goście poradzą sobie z nimi bez problemu. Dodam na koniec, że remisu między tymi zespołami nie było od baaardzo dawna. Na pewno co najmniej 10 lat. Może dzisiaj? Poziom zespołów zbliżony, więc kto wie.

 

Traktor Czelabińsk lub remis @1,63 Unibet   

 

Kurs całkowity @2,82 Unibet 3/10       

 

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
G 1,7K

gostek1989

Użytkownik
Sochi - Omsk 

idę dzisiaj znów w Jastrzębie - ostatnio ich gra wygląda naprawdę obiecująco :)
Sochi jak to Sochi - wzloty i upadki (te dłuższe) - liczę na to, że jeszcze dzisiaj się nie przełamią.

Omsk RT - kurs 1,90
Omsk -1 -  kurs 2,70

z STS

drugiego meczu chyba nie ruszam - chociaż UFA będzie chciała wziąć rewanż za ostatnie 3:4
 
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Właśnie miałem zabierać się za pisanie. Mało kto dzisiaj przewiduje inny scenariusz niż zwycięstwo gości. Nic dziwnego, bo gospodarze mieli swój najlepszy okres w... okresie przedsezonowym. Pantery w ostatnim czasie ulegały ekipom z niższej półki niż Avangard m.in. Mińskiemu Dynamo czy Władywostokowi. Łapią też sporo karnych minut i strasznie falują grając raz lepiej raz gorzej. Goście mimo wielu kontuzji (do niezdolnych do gry dzisiaj dołączy Chudinov) radzą sobie może nie świetnie, ale bardzo dobrze. Punktują regularnie, a w ostatnich pięciu spotkaniach ulegli jedynie Spartakowi w dogrywce. Zdziwił mnie też trochę kurs na Omsk, bo spodziewałem się nieco niższego. Co do handicapów to różnie bywa, ale spróbuję ugrać trochę więcej i dam małe fory gospodarzom. Mecz w Ufie również zostawiam w spokoju chociaż wydaje mi się, że wezmą rewanż za ostatnią porażkę tak jak wspominał @gostek1989.

 Avangard Omsk -1.0 (handicap) @2,25 Unibet 4/10    30 sekund przed końcem na 3:3...
 
roberto18 452

roberto18

Użytkownik
Admiral - Kunlun

Jeszcze raz przeciwko Kunlunowi, który gra 8 mecz z rzędu na wyjeździe. Władywostok ma całkiem niezły sezon jak na swoje możliwości, zwłaszcza u siebie. Mają na rozkładzie w swojej hali Barysa i Traktor czyli bardzo solidne drużyny. Dowodzeni przez doświadczonego kapitana Glazacheva, który ma już na swoim koncie 5 goli. Myślę, że nie przegrają w regulaminowym czasie. O Chińczykach pisałem poprzednio, wiele tej ekipie brakuje, aby coś znaczyć w KHLu

Władywostok 1x - 1,52 fortuna   

Magnitogorsk - Torpedo

Poprzednio grałem na Magnitkę, udało się wygrali z Lokomotivem. Oglądałem jednak tamten mecz i mam kilka spostrzeżeń. Poza pierwszą tercją mecz był pod dyktando gości. Metallurg ciągle wygląda kiepsko, długie momenty chaosu i niedokładności w ofensywie i w sumie szczęśliwe zwycięstwo. Teraz przed nimi mecz z Torpedo i bukmacherzy stawiają ich w roli faworyta. Cóż mam inne zdanie. Goście wprawdzie przegrali ostatnie dwa spotkania w delegacji, ale grają całkiem dobry hokej. Fajnie wkomponowały się amerykańsko- kanadyjskie nabytki czyli Schroeder i obrońca Genoway. Jeśli zagrają na swoim poziomie to z tak grającą Magnitką na pewno mają szansę wygrać. A kurs zachęcający

Torpedo ML - 2,45   
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP


Torpedo NN to dzisiaj chyba najbardziej sensowna opcja i kurs bardzo zachęcający. Opcja ML z powodzeniem nadaje się na singla i tak też zrobię. Co do gry Magnitki to również oglądałem mecz i potwierdzam słowa @roberto18  - gra Metallurga pozostawia wiele do życzenia. Poza zakładem na gości z Nowogrodu nie gram nic poważnego - dam sobie wolne, ale postanowiłem sobie z okazji weekendu "skleić taśmę" z dzisiejszej kolejki i puścić w obrót za przysłowiowego "piątaka". Trochę się spóźniłem (nocna zmiana), bo pierwszy mecz już trwa, ale i tak nie miałem zamiaru opisywać wszystkich zdarzeń, więc z czystego lenistwa pozwolę sobie wrzucić screen ;)


  


Kurs łączny @6,32 Unibet       
 
Otrzymane punkty reputacji: +67
M 15K

mijon

Użytkownik
Dziś sporo KHL ale ominąłem kilka spotkań nastawiam się dziś na dwa mecze wiadomo z kanadyjek jak zawsze : )


1.Michaił Grigorenko (CSKA Moskwa)    +1,5 pkt 2,3 k  niestety tym razem postanowił Kapi punktować a Grigor tylko z 0,5 pkt

Wojskowi podejmują ostatnią drużyne z Rigi zapowiada się na ostre strzelanie dodatkowo troche są podrażnieni ostatnią porażką i tutaj od razu pierwsza myśl jaka przychodzi to Grigor lub Kapi obu panów nie trzeba przedstawiać obaj są w świetnej formie strzeleckiej co pokazali przedostatnio w derbach Moskwy, ale ide w strone tego pierwszego że wykręci 1,5 pkt drugą opcją troche bezpieczniejszą jest +0,5 pkt Okulova po kursie 1.6 k  który ostatnio mnie nie zawodzi.

2.Jori Lehtera +1,5 pkt (SKA) 3.2 k fortuna   SKA zawodzi niestety trzeba uważać na nich bo coś tam nie trybi jak widać

Doświadczony Fin z dobrym  CV wysoki center wychowanek klubu PiTa grający swego czasu w Nowosybirsku czy za oceanem w "Bluesmenach"  czy w ''Lotnikach", widać że wpasował się w drużynę co z resztą widać na tafli jak się prezentuje 7 bramek i 4 asysty, liczę na ofensywny mecz ze strony SKA chociaż ostatnio zawodzą jeśli chodzi o bramki po odejściu Gusiewa tak jakby obniżyli loty.Drugą opcją jest +0,5 pkt na Kagarlitskiego który się odblokował (2 bramki,4 asysty) po dobrym kursie 2.0 k

Inne opcje:

1.SKA Petersburg wygrana i będzie 4,5 bramki w meczu 2.49 k fortuna   
2.CSKA Moskwa wygrana i będzie  4,5 bramki w meczu 1.88 k fortuna   
3.VIitjaz Podolsk strzeli 3 bramki w regulaminowym czasie gry 1.9 k fortuna    
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Spróbujemy dzisiaj jeszcze jednego dubla i będzie trzeba się zastanowić nad taktyką, bo ciągle oscyluję w okolicy zera. Kilka zdań, bo spędziłem większość nocy z NHL. Zaczynamy od spotkania w Kazachstanie. Barys rozegra trzeci mecz u siebie. Ekipa miała trochę czasu na odpoczynek. Po wpadce z Kunlunem pokonali ofensywnie grające Torpedo NN. Wydaje mi się, że po serii zwycięstw Czerepowczan przyszła kolej na spadek wyników wliczając w to już ostatnią porażkę w Ufie. Kazachowie u siebie są bardzo groźni jednak zagram to z dogrywką. Drugi mecz to spotkanie w Jarosławiu. Zastanawiałem się nad niespodzianką w postaci zwycięstwa gospodarzy, ale mimo ostatniej porażki Omska w Soczi postawię na nich również dzisiaj. Jastrzębie zagrały dobry mecz jeśli nie brać pod uwagę "wylewu" w ostatniej tercji. Lokomotiv natomiast nie poradził sobie z bardzo przeciętnym Metallurgiem, a dzisiaj czeka na nich o wiele trudniejsze zadanie.

 

Barys NurSultan - Severstal Czerepowiec | Barys ML @1,40   
Lokomotiv Jarosław - Avangard Omsk | Avangard ML @1,76   
Kurs całkowity @2,46 Unibet 4/10   
 
P 1,1K

patryk10

Użytkownik
Witam w piękną niedziele panowie proponuje na dzisiaj jeden mecz:

Soczi - Chabarowsk -1 z dogrywką i karnymi 1.62 fortuna    to co wyprawiali gospodarze to szok!!!!!

Gospodarze muszą punktować i jak nie szukać zwycięstwa z Amurem,który na wyjazdach sprawuje się beznadziejnie 6 porażek na 6 meczów słabo. Soczi będzie walczyć o top 8 i takie mecze trzeba u siebie trzeba wygrywać w ostatnim meczu gonili Omsk i dogonili doprowadzając do dogrywki i wygrywając w niej. Warto zwrócić uwagę na Szweda Stromwall,który jak na razie ładnie punktuje 5 bramek i 6 asyst i głownie dzisiaj liczę na jego skuteczność.Co do gości to twierdze,że jak będą punktować to głownie u siebie na wyjazdach będzie im ciężko.

Dzisiaj na ako zagrałem sobie jeszcze :

Barys - Czerepowiec 1 z dogrywką i karnymi 1.36  fortuna   
Dynamo Mińsk- Kazań -2 dogrywką i karnymi 1.37 fortuna   
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Na dzisiaj ponownie dwa spotkania. Wydaje mi się, że pozostałe są zbyt ciężkie do wytypowania lub kurs jest zbyt niski, ale mecze we Władywostoku i Ufie wyglądają interesująco. Na daleki wschód przyjeżdżają Wilki, które poniosły ostatnio trzecią porażkę z rzędu z Nowosybirskiem. Admirałowie do czołówki nie należą, ale u siebie potrafią się postawić każdemu. Historia spotkań tych ekip we Władywostoku pokazuje również, że gospodarze są średnio wygodni dla Neftekhimika, który przegrał cztery z sześciu spotkań na Fetisov Arenie, a pozostałe dwa wygrał różnicą jednej bramki. Jeśli chodzi o mecz w Ufie to mamy zespoły w kompletnie różnej formie. Ufa po dwóch zwyciestwach domowych ponownie zagra u siebie natomiast Metallurg zdecydowanie nie radzi sobie na wyjazdach (u siebie też średnio). W drużynie Hutników jeszcze wiele pracy do nadrobienia z okresu przygotowawczego, a na listę kontuzjowanych dopisał się O'Dell co jest kolejną wielką stratą dla gości.

 

Admirał ML @1,84  
Salavat ML @1,66  
Kurs całkowity @3,05 Unibet 5/10  

Za drobniaki spróbuję jeszcze czegoś bardziej wymyślnego. Jako, że Ufa jest w całkiem przyzwoitej formie, a pierwsza formacja - w tym Linus Omark - radzi sobie w ostatnich spotkaniach bardzo dobrze:

 

Linus Omark strzeli bramkę i Salavat Yulaev wygra w czasie regulaminowym @5,60 Unibet 1/10  

Biorę kilkudniowy urlop. Wrócę z odciążoną głową i może skuteczność się polepszy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
verno 472,7K

verno

Znawca - Hokej
KHL 14:30 
Nowosybirsk vs Dyn. Moskwa
Dynamo -1.5
@4.10
    1:0 znowu to samo, niby grają dobrze i moim zdaniem byli lepsi ale co z tego jak 0 na koncie..

Dodam analizę, którą napisałem do poprzedniego meczu i dorzucę 3 słowa.
"KHL 14:00 Dynamo Moskwa 3 przegrane z rzędu ale oglądałem te ich mecze i byli lepsi a przegrywali brakiem skuteczności lub głupim błędem, niewątpliwie dzisiaj trudny mecz ale ja właśnie tutaj poszukam value, wiadomo mogą przegrać gładko i tyle ale po tych 3 przegranych gdzie tak naprawdę grali dobrze liczę że dziś wszystko z sobą zagra i odpalą konkretnie. Czas na duże kursy

Jekatierinburg - Dyn. Moskwa
Dyn. Moskwa win 60'
@3.80

Jekatierinburg - Dyn. Moskwa
Dyn. Moskwa win 60' + over 5.5
@11.75 
GLGL"

Mecz zakończył się wynikiem 1:4 i w Dynamo wszystko zagrało tak jak trzeba po tych poprzednich spotkaniach, nie widziałem ostatniego meczu Nowosybirska ale widziałem 2 mecze z Admiralem i sądzę że jak Dynamo zagra tak jak z Avto to ten handi wejdzie bez problemu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
M 15K

mijon

Użytkownik
1.Dmitri Kagarlitsky (SKA)  +0,5 pkt  2.0 k fortuna ( nie grał)

Ostatnio zawiódł ale co się dziwić jak SKA strzela w ciągu dwóch meczy 2 bramki, myśle że sympatycy tej drużyny troche sa zniesmaczeni ich grą bo nie do tego ich przyzwyczaili,druzyna która jeszcze sezon temu większości drużyn wbijała po 5,6 bramek a teraz minimalne wygrane przeplatające słabszymi meczami, dzisiaj grają ze Spartakiem którzy sa na trzecim miejscu jeśli chodzi o najwiecęj straconych bramek,spodziewam sie przełamania i zwycięstwo gospodarzy i minimum pkt Kagarlistkiego a dla mniej odważnych Plotnikov po kursie 1.57 k   

2.Miro Aaltonen +1,5 pkt (Podolsk) 3,4 k fortuna   

Podolsk podejmuje najgorszą drużyne konferencji zachodniej czyli Rige która ma najwięcej straconych bramek i najmniej strzelonych  na 11 meczy tylko 11 bramek co wychodzi bramka na mecz czyli dramat, ostatnie 5 meczy 2 bramki a maja ciekawych zawodników jak Mcmillan,Darzins,Dzerins,Redlihs czy Marshall ale widocznie coś tam nie trybi w szeregach Ryżan, szczerze większe nadzieję pokładałem jeśli chodzi o tą drużyne, ale nie na suchym statystykach sie tutaj skupiam, tylko na kanadyjce czyli Aaltonenie który na chwile obecną ma 3 bramki i 7 asyst licze na dobrą dyspozycje Miro ze słabymi Ryżanami a dla mniej odważnych sama asyta po kursie 1.6 k

3.Brandon Macek +0,5 pkt  (Jekaterinburg) 1.5 k fortuna
   

Świetny ruch Avto i można powiedzieć niezawodny Brandon który, jest na wypożyczeniu pokazujący że jest dużym filarem jeśli chodzi o atak razem z Dawesem czy Datsyukiem w pierwszej formacji, ostatnio całe Avto troche gra padake ale zła passa musi sie kiedyś skończyć i w końcu odpalą a Traktory im leżą co widać w bezpośrednich meczach.Inną opcją jest Sexton +0,5 pkt po kursie 1,75 k   

Inne opcje:

SKA strzeli 3 bramki w regulaminowym czasie 1.5 k fortuna    
Jekaterinburg  strzeli 3 bramki w regulaminowym czasie 1.8 k fortuna   
Podolsk strzeli 3 bramki w regulaminowym czasie 1.77 k fortuna   
 

Kolejny tydzień marszu pozbawionych nadziei niezbyt żywych trupow uwięzionych w zabójczym schemacie  szarej rzeczywistości, który przyprawia o szaleństwo i chęć samounicestwienia, gdzie nie spojrzysz tam marazm, śmierć i puste spojrzenia coraz bardziej wygasające z każdym dniem.   
 





 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom