>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy 2019 / 2020

Status
Zamknięty.
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj bez dziwactw. Wydaje mi się, że warto spróbować coś ustrzelić w pierwszym dzisiejszym spotkaniu w Jekaterynburgu. Obie drużyny mają podobny bilans w ostatnim czasie, ale zauważyłem, że ekipa z Kazachstanu nadzwyczaj dobrze radzi sobie na lodowisku Avtomobilista, gdzie wygrali pięć ostatnich spotkań. Liczę na to, że dzisiaj nie przegrają w regulaminowym czasie i zobaczymy kilka bramek.
.
      Barys Nur Sultan lub remis i powyżej 3,5 bramki @2,23 Unibet      
.
Kolejne spotkanie, które mnie interesuje to mecz w Czerepowcu i dzisiaj postanowiłem pójść w stronę Severstali. Podolsk nie radzi sobie dobrze w ostatnim czasie dodatkowo ich bilans w Czerepowcu nie wygląda zbyt dobrze patrząc na ostatnie wyniki Vityaza właśnie tam. Ostatnio nie doceniłem zespołu gospodarzy, więc może dzisiaj dadzą zarobić.
.
  Severstal ML i powyżej 3,5 bramki @2,75 Unibet   
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
antypolak 1,1K

antypolak

Użytkownik
Jeden meczyk na dzisiaj wpadł mi w ręce. Spotkanie w Czerepowcu, miejscowych z Podolskiem. Na zachodzie zdecydowanie trudniej o awans do PO, dlatego takiego solidne drużyny jak Severstal I Vityaz muszą się o niego bic do końca i praktycznie między sobą. Dzisiaj pójdę w stronę gości, którzy mieli ostatnio ciężki kalendarz i grali z mocnymi ekipami. Czerepki za to mocno zawiodły w dwumeczu ze Spartakiem A w meczu w Mińsku z Żubrami mieli fuuure szczęścia. Goście w teoretycznie lepszej sytuacji z racji ostatniego miejwca gwarantującego PO.  Ciągle muszą się o tą pozycję jednak obawiać, zwłaszcza ze strony gospodarzy dzisiejszego spotkania jak i ekipy Soczi. W Czerepach ciagle brak Vovchenki I Geraskina. W Podolsku zabraknie czołowego obrońcy Jerabka zawieszonego za nie ładne zagranie w meczu z Loko. Spodziewam się underowego, ostrego spotkania i oczywiście zwycięstwa gości, może nawet po karnych.

Podolsk i under [email protected]    
1 tercja poniżej [email protected]     ehh szkoda trochę ich powieźli za mocno 
 
antypolak 1,1K

antypolak

Użytkownik
Dzisiaj dwa meczyki:

Dynamo Moskwa - Torpedo Nizhny Novgorod  1 @ 1,80     

Dzisiaj rewanż za mecz z 16 stycznia kiedy to Jelenie wygrały z Dynamem u siebie 6:4. Fatalne zawody rozegrał tam Bocharov i to trochę zamazało przebieg tego spotkania. Gospodarze od spotkania ze Ska gdzie zostali oszukani ciągle nie mogą się otrząsnąć, ostatnie zwycięstwo z Podolskiem mnie nie przekonało. Dzisiaj jest dobra okazja do mocnego akcentu i pokazania , że wracamy na wysokie obroty i mały skok w tabeli aby na PO dobrze się rozstawić. Chłopaki mieli trochę odpoczynku po meczu z Vityazem. Goście nie mieli tego przywileju, ciągle w roadtripie, po porażce w Petersburgu. Wynik 4:3 wskazuje, że pojedynek był wyrównany. Nic bardziej mylnego. Ska zdeklasowała chłopaków w 2 pierwszych tercjach i po prostu później odpuścili, dając sobie strzelić 3 gole. Liczę, że Shipachyov i spółka nie odpuści, od razu rzuci się na rywali będąc głodnym gry i załatwią to spotkanie luźno. Jeżeli Dynamo dziś wygra oficjalnie zapewni sobie PO. Poczekam na linię i pogram coś z kanadyjki na pewno.
Edit. Pod nieobecność Peterssona , Indrasis wskoczył w pierwsza 5 i dostaje sporo minut. Kursik na gola kuszący, dostanie sporo minut więc próbujemy.
Indrasis gol@6.00    

Dinamo Riga - Sibir Nowosybirsk 2 @ 1,72    

Tutaj to wgl nie ma co się rozpisywać. Ryga w tym sezonie to dno i metr mułu. Nie da się na to patrzeć i nie widzę, żadnych nowalijek aby miało być lepiej. Dziwię się władzom , że trzymają ciągle trenera na stanowisku. Pewne zwycięstwo Sibira, aczkolwiek pewno mecz będzie underowy i nudny jak flaki z olejem jak to w Rydze. Obrona Częstochowy i wywalanie krążka na oślep.
 
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Kierunki, które wskazał kolega powyżej również wydają mi się dziś najbardziej prawdopodobne więc pogram je singlami z handi -1,5. Dynamo za @2,37   i Sibir za @2,31  

Ale poza tym jeszcze zerkam na spotkanie SKA. Wiadomo, że Mińsk na dnie, Mińsk bez perspektyw itd itp ale jednak to co dziś proponują bukmacherzy to już przesada 1,12-1,13  za zwycięstwo w RT to jakaś kpina, 1,3 z -1,5. Wiadomo, że 2 pkt dla SKA są tutaj praktycznie pewne, ale jednak to nadal sport i może coś akurat dziś nie pójdzie tak jak należy. a jednocześnie wiadomo, że zbliżają się PO, trzeba coś poćwiczyć, może coś będzie dzisiaj na takim przeciwniku próbowane więc próbuję pograć delikatnie różne zakłady w kierunku Mińska, handi i ich strzelone bramki. Oczywiście może się skończyć pogromem, ale nie zdziwie się jak SKA będzie kontrolowało mecz ale nie będzie też napierania na jakieś wysokie zwycięstw więc plusowe handi na Mińsk wydaja mi sie dobrą opcją.

+2,5 za @2,3  
+3,5 za @1,54   z Sibirem w RT @1,7   w AKO @2,72  
obie strzelą 2+ @2,57  

drobnymi 3 Tercja Dynamo Mińsk @6,9  
 
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Może ktoś z bardziej siedzących w KHL podpowie czy CSKA w pełnym składzie na Wschodzie czy w związku z kończącym się RS i praktycznie pewna sytuacja w tabeli ktoś został w domu? Kusi trochę ten kurs na Admirał, któremu punkty potrzebne do walki o PO
 
antypolak 1,1K

antypolak

Użytkownik
cytat z dnia 29 stycznia 2020 09:03 przez pepo1990Może ktoś z bardziej siedzących w KHL podpowie czy CSKA w pełnym składzie na Wschodzie czy w związku z kończącym się RS i praktycznie pewna sytuacja w tabeli ktoś został w domu? Kusi trochę ten kurs na Admirał, któremu punkty potrzebne do walki o PO
Rtishev I Sorkin polecieli do Słowacji na turniej olimpijski Ale to raczej żadne osłabienie bo grali mało I dopiero wchodzą w dorosły hokej. Trzeba poczekać do ogłoszenia linii bo też myślę nad pobraniem w stronę Władka. Myślę że tak za 15 min powinni wrzucić ustawienia na socjale.
 
G 1,7K

gostek1989

Użytkownik
Cześć panowie,
ja dzisiaj gram porannago dubla:

UFA RT (2,00)   + Admirał over 1,5 gola (2,45 !!)   
kursy z STS
ako 4,9

UFA po wczorajszej porażce na pewno mocno zmotywowana, tabela płaska, więc trzeba punktować
CSKA z dość bezpieczną przewagą, więc liczę na to, że dzisiaj nie będą się przemęczać, a nawet jeśli się zepną, to 2 bramki walczącego mocno o PO Admirała nie są jakąś abstrakcją, a kurs jest świetny

powodzenia

edit
UFA dno..
Admirał planowo
ech
 
antypolak 1,1K

antypolak

Użytkownik
Okej mamy składy. Wielkich roszad nie widzę, powoli wprowadzany Grigorienko I Vey, reszta bez zmian, pierwszy bramkarz. Będzie ciężko Admirałom niesamowicie. Jednak piękną wiadomością dla gospodarzy jest na pewno powrót Olkinoury. Władek nie traci jakiejś zatrważającej liczby bramek u siebie a przy powrocie pierwszego bramkarza wydaje mi się, że mogą się pokusić o zamknięciu w dwóch wpuszczonych golach. CSKA PO ma pewne, długa podróż na wschód do przyjemnych nie należy więc liczę, że może spuszczą lekko z tonu. Ciężko mi wierzyć, że Władek ugra zwycięstwo ale remis jest ich w zasięgu a przede wszystkim trzymanie się blisko i nie stracenie kilku bramek w krótkim odstępie czasu. Lalonde wraca po zawieszeniu do składu, na pewno pomoże. Kursy na handi są śmieszne, to samo na bramki CSKA więc postawię po prostu na undera.

Under 4,5 @1,99    
CSKA under 3,5@1,64    
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ciężko wytypować zwycięzców w dzisiejszej kolejce, więc pójdę w stronę bramek jednocześnie unikając kierunku under / over. Liczę na ofensywnie grające zespoły i zacięte pojedynki w Kazachstanie i Petersburgu. Barys wraca do siebie, a na swoim terenie prezentują się solidnie i nie powinni mieć problemu ze strzeleniem dwóch - trzech bramek co zresztą udowodnili w ostatnich kilku spotkaniach. Neftekhimik również obiecująco wygląda ofensywnie. Ostatnio dwie dwubramkowe zdobycze z Omskiem i Jokeritem. Szanse na play offy w przypadku Wilków są jeszcze całkiem spore, więc chłopaki będą walczyć. Jeśli chodzi o mecz w Petersburgu to również nie mam wątpliwości, że obejrzymy kilka bramek. Obie drużyny grają szybko i agresywnie. Zarówno jedna jak i druga ekipa w ostatnich trzech spotkaniach strzeliła łącznie 13+ bramek. Kurs jest jeszcze wyższy niż na spotkanie Barys - Neftekhimik, a prawdopodobieństwo, że obie strzelą co najmniej dwie bramki w Petersburgu wydaje mi się nieco większe niż w dawnej Astanie.
.
  Barys Nur Sultan - Neftekhimik Niżnekamsk | Obie strzelą co najmniej dwie bramki @2,00 Unibet  ​
.
  SKA St. Petersburg - Avangard Omsk | Obie strzelą co najmniej dwie bramki @2,28 Unibet  ​
.
Dla odważnych AKO z łącznym kursem @4,56 ​
 
antypolak 1,1K

antypolak

Użytkownik
Dzisiaj bez kombinatorki polecimy typami, ciekawy dzień w naszej ukochanej lidze, wiele pomysłów na spotkania.

Barys Nur-Sułtan - Neftehimik Niznekamsk 1@1,74    brawo Pasquale uratował ten mecz

Długo się zastanawiałem czy aby na pewno iść w stronę gospodarzy z racji tego , że Wilki potrzebuja na gwałt punktów jeśli nie chcą kończyć sezonu w lutym. Wygrała jednak myśl o tym jak słabo na wyjeździe grają Niznekamcy, tylko 19 oczek oraz fakt , że Barys o ile dobrze liczę wygraną dzisiaj zapewni sobie PO. Za 2 dni grają z Omskiem, więc będzie o wiele trudniej o punkty, goście za to po tym meczu wracają do siebie na meczyk z Czerepowcem, który muszą wygrać! Poza chłopaki po ciężkich bojach z Jastrzębiami i Pajacami ciągle w roadtripie.

Avtomobilist Jekaterynburg - Dynamo Mińsk Obie strzelą 2 gole@2,14     

W Jekaterynburgu nie widzę innej sytuacji niż wygranej gospodarzy, aczkolwiek miejscowi lubią grać otwarty hokej od kilku lat i dać kibicom trochę emocji. Dynamo bez ciśnionka kończy powoli regular testując i przygotowując się na przyszły sezon. Też lubią postrzelać i liczę na otwarty mecz a , że kurs przyjemny to próbujemy. 

Metallurg Magnitorsk - Jokerit Helsinki 2 OT@2,05    sędziowie robili wszystko co mogli jednak Pajace się nie dały :)

Czytam ,że mobilizacja w Magnitorsku, trener obsrana zbroja lata i pokrzykuję na zawodników, że najważniejszy mecz sezonu, że muszą itd. Magnitka sportowo nie zasługuję na grę w PO w tym sezonie i przyzna to każdy kto ogląda ich spotkania. Jednakże ze względów jaka to jest marka i ile kibiców posiada ten klub pewnie wepchną ich do PO. To po prostu dobre dla wszystkich - dla ligi dla klubu, kibiców. Wiadomo liczą się pieniążki. Sędziowie - tylko to mnie martwi przed tym spotkaniem , bo wątpię, żeby Jokerit spotkanie odpuścił, gdyby był to mecz z jakąś ruską drużyną wgl bym go nie dotykał ale wierzę w finów, że się nie przestraszą i nie odpuszczą bo drużynę mają dwie klasy lepszą.

Traktor Czelyabinsk - Kunlun Red Star 1 OT@2,05     

Gdyby nie to, że chińczycy mają ogromne pieniądze ten klub nie rozegrałby żadnego sezonu w KHL. Drużyna bez historri bez kibiców, zawodnicy kompletnie oderwani od klubu. Zaciąg kanadyjski ma  w dupie drużynę, sprawdzamy tylko co tydzień czy przelew przyszedł. 2 ostatnie spotkania pokazały jak żałosna jest to drużyna. Prowadząc 2-3 bramkami dają się łapać w końcówce i są ośmieszani. Na wschodzie jednak zdecydowanie łatwiej o PO, więc możliwe , że ich zobaczymy aczkolwiek wierze, że reszta drużyn się zepnie i wydyma ich na końcu jak ostatnio to zrobił Jokerit. Traktor z matematycznymi szansami na awans. Jednak dopóki krążek w grze to gospodarze nie odpuszczą. Region mocno zasłużony dla rosyjskiego hokeja, produkujący wysokiej klasy hokeistów a i kibice mocno żyją tym sportem. Czy Hyka z Sedlarem szarpną dzisiaj? Zobaczymy , liczę na Traktorka dzisiaj.

Łokomotiw Jarosław - Torpedo Nizhny Novgorod  1@1,91     ez gierka dla gospodarzy

Zaskoczony jestem wysokim kursem na gospodarzy. Drużyna klasę lepsza i w zdecydowanie lepszej dyspozycji. Goście ciągle przestraszeni w roadtripie z mocnymi ekipami gładko polegli w Moskwie i Peteresburgu. Kolejarze za to wywieźli cenne punkty z ciężkich terenów Soczi i Podolska, gdzie gra się naprawdę ciężko zwłaszcza na tym etapie sezonu. Poszukałbym handi ale ten kursik mnie zadowala. Ekipy dzielą tylko 4 pkt w tabeli i obie potrzebują ich do zabezpieczenia PO aczkolwiek bliżej zdecydowanie jestem Loko.

Dynamo Moskwa - Dynamo Ryga 

Indrasis gol@3,50     

Tutaj zero opisu bo szkoda klawiatury. Poczekam na linię bo pewno gospodarze trochę porotują składem, zwłaszcza , że PO zapewnione a rywal z najniższej możliwej półki. Kursy śmieszne ale nie ma co się dziwić. Poszukam później jakiejś kanadyjki.

Sochi - Cherepovets 1@1,91      Czerepy jak ostatnio, walą głową w mur 

Czerepy bez Vovchenki nie mogą złapać rytmu a w dodatku wyleciał jeszcze ze składu następny mocno punktujący Kapustin. W ostatnim spotkaniu cisneli Podolsk ale brakowało kogoś kto wepchnie ten krążek do siatki a Vityaz spokojnie ich kontrował strzelając bramki. Dzisiaj jeszcze cięższy wyjazd. Sąsiedzi z tabeli z takim samym dorobkiem, ważny mecz dla obu ekip. Wrócił Stromwall , więc będzie komu strzelać gole. Obie ekipy potrzebują tych punktów lecz zdecydowanie bliżej mi do gospodarzy którzy mają po prostu więcej atutów po swojej stronie, no i własne mury.

Ostatniego spotkanka nie ruszam. No to czekamy teraz do 14:30!

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +124
antypolak 1,1K

antypolak

Użytkownik
Metalurg Magnitorsk - Avtomobilist Jekaterynburg 1@2,23      WOW tego się nie spodziewałem
 
To jest dzisiaj dzień w którym zaczyna się wypychanie Magnitki wyżej w tabeli. W Jekaterynburgu zabrakło w ostatnim spotkaniu w bramce Kovara i od razu była strzelanina, gdzie zobaczyliśmy aż 11 goli! Hutnicy za to z sędziami próbowali ograć finów, jednak przegrali tą nierówną walkę. Dzisiaj znowu braknie Kovara a bramka na pewno będzie bombardowana bo fotel trenera się zaczął już dobrze grzać. Stawiam na zwycięstwo Magnitki w regularze. Drużyna z Rosji więc wynik już ustalony :)

Lokomotiv Jarosław - Jokerit Helsinki Obie strzelą 2 gole@1,70    

Kurs może nie powala ale nie ma czemu się dziwić. Dwie mocno overowe ekipy, nastawione głównie na strzelanie goli. To w hokeju przecież kochamy najbardziej. Ekipy wychodzą raczej z założenia : straćmy 2 ale strzelmy 3 i takie drużyny chce się oglądać. Spójrzmy wgl na sytuacje zdejmowania bramkarza w KHL. Trener czeka do nie wiem ostatniej minuty czasem ostatnich 30 sekund, żeby nie stracić bramki. Co to za logika? Co to za różnica czy dostanę jedną czy 2 golami. Sytuacja w NHL trener ściąga bramkarza na 2 albo nawet 3 minuty, ba straci bramkę to nie cofa tej sytuacji tylko znowu ściąga bramkarza. Ludzie tam wiedzą, że to jest show i liga jest dla kibiców. Niestety mentalność rosyjska w wielu kwestiach jest ułomna, przez co wiele meczy ciężko oglądać i obfitują w małą ilość bramek. Wracając jednak do meczu w Jarosławiu, obie ekipy spokojnie stać na te 4 gole w meczu a mam nadzieję, że zobaczymy ich więcej. ZA drobne poszukam dziś gola lub pkt Kovalenki. Szalenie podoba mi się gra tego chłopaka i moim zdaniem ten młodzian długo nie zagrzeję miejsca w KHL.
Kovalenko pt@2,30    

Sochi - Vityaz Podolsk remis@3,80     bliskoo

Po prostu czuję w tym meczu remis a statystyki i h2h tylko utwierdzają mnie w tej drodze myślenia. Obie ekipy potrzebują pkt  Soczi jeśli marzy o PO a Podolsk , żeby trochę odskoczyć od bezpośrednich rywali w tej walce. Do Sochi wrócił po kontuzji Stromwall i już strzela, czy zdąży wepchnąć swoją drużynę ponad kreskę? Zapowiada się mecz walki i takiego meczu się spodziewam. Obfitującego w kary i wykluczenia. Spróbujemy poszukać goli w przewadze bo okazji nie powinno zabraknąć. Ważny mecz dla układu tabeli. Jelenie mocno dołują więc, jeśli dziś im się potknie noga z Żubrami kto wie.

Liczba bramek w przewadze ponad 1,5 @2.50    
 
antypolak 1,1K

antypolak

Użytkownik
W normalnej sytuacji szukałbym zwycięstwa gospodarzy z racji ich większych szans na PO oraz lepszej pierwszej 5. Wydaje mi się jednak , że b2b to będzie dla nich zabójstwo, zwłaszcza po ciężkim meczu z Ufolcami które przedłużyły się aż do karnych. Czołowi zawodnicy odczuli na pewno to spotkanie i dzisiaj na pewno będzie to widać na lodowisku. Do Władywostoku przyjeżdża Amurek który jest rozpromieniony trzema zwycięstwami i po nie lada sensacji jaka było zwycięstwo z CSKA. Morale skoczyły w górę i w głowach zaświtało światełko z napisem PO.

Amur [email protected]     
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
antypolak 1,1K

antypolak

Użytkownik
Czerepowiec w ostatnich 3 meczach został skutecznie zweryfikowany i wyleczony z tematu pod tytułem PO. Zabrakło w kluczowym momencie Vovchenki a solidna gra Podyapolskiego nie wystarczyła do zdobycia w ostatnich meczach punktów. Dzisiaj tym bardziej na moje oko nie ma co na nie liczyć. Wilki wiedzą , że przeciwnik jest ranny więc trzeba go tylko dobić. Idealny przeciwnik dla gospodarzy na przełamanie. Ostatni mecz w stolicy Kazachstanu zagrali naprawdę nieźle. Byłem zaskoczony ich dobrą postawą i gdy by nie Pasquale w bramce z przebiegu meczu to oni mieli więcej i lepsze sytuacji do strzelenia gola. Liczy się jednak co w sieci więc z Nut Sułtana wyjechali bez punktów. Dzisiaj mecz z typu must win. Czerepki podmęczone roadtripem. Chłopaki z Niznekamska mieli trochę czasu na regnerację po wyjazdach i dzisiaj moim zdaniem wygrają zdecydowanie. 

Niznekamsk @1,74    
 
Otrzymane punkty reputacji: +78
antypolak 1,1K

antypolak

Użytkownik
Jeszcze jeden meczyk który dzisiaj poszukam, mianowicie spotkanie w Moskwie, chyba najlepiej się zapowiadające dzisiaj. Dwie naprawdę ofensywne ekipy z kocurami w napadzie. Po głowie ciągle chodzi mi w tym spotkaniu remis aczkolwiek Dynamo już pewne PO i nie wiem jak się zachowają na lodowisku. Jedno jest pewne dzisiaj powinniśmy zobaczyć bramki. Nie wydaję mi się abyśmy mieli zobaczyć nudne spotkanie w stolicy Rosji. Łokomotiw ewidentnie na fali po 4 wysokich zwycięstwach, widać, że z przodu gra się zaczyna zazębiać i potrafią strzelić kilka goli. Dzisiaj jednak przeciwnik z zupełnie innej półki. Dynamo ma w tym sezonie wysokie ambicje i nie ma im się czemu dziwić, roster jest naprawdę fajny. Jednak ja widzę ciągle słaby punkcik w bramce Dynama i dlatego spróbuję dzisiaj pójść w kierunku typu z bramkami. Bocharow niby broni na fajnym procencie 93,75% ale dla mnie brakuje mu tego pierwiastka szaleństwa, jakiejś spektakularnej interwencji. Broni solidnie a i potrafią mu sie przytrafić super babole (patrz mecz z Magnitorskiem). Na przeciw niemu stanie dzisiaj Konovalov. No i taki trochę z niego konował hehe. Chłopak jest młody i płaci trochę frycowe, gdyby nie fakt , że w Loko silnie stawiają na młodzież broniłby Lazushin, który mnie bardziej przekonuje. Do sedna, liczę, że Loko pójdzie za ciosem i strzeli te 2 bramki bo na pewno ich na to stać a jak patrzy się na tych młodych rosyjskich napastników to aż się mordka cieszy. Za sezon dwa jak się ta ekipa zgra i nikt nie odejdzie mogą naprawdę namieszać. O Dynamo się nie martwie bo z taką ekipą z przodu to 2 bramki to powinni machnąć w jednej tercji.

Obie strzelą przynajmniej 2 gole @2.02      szkoda gol był ale nie uznany
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Co by zakladka byla czynna kilka moich przemyśleń
Niedługo koniec RS, zostało ekipom od 5 do 7 meczy , Smokom z Chin juz tylko cztery, wiec ekipy muszą cisnać bo i Prezydent nie wiadomo dla kogo a i kształt ósemek nie całkowicie jasny, kto zbierał obciazenia juz musi wychodzic na prosta by dobrze zaczac PO
Do grania wybrałbym takie mecze:

W Czerepowcu Smoki z Chin beda chciec dalej wygrywac , ich wystep w PO realny pod warunkiem wygranych wiec dzis mus wziać 2 pkt , gospodarze juz raczej bez szans na PO , mimo ze u siebie groxni ale jednak widze win Kunlun

Kunlun RT kurs 2,25

Meczy Ufy ze Spartakiem. Mam wrazenie , że Metsola wchodzi juz na swoj wysoki poziom( taki spostrzezenie po ostatnim meczu ale i to tez ten czas), obrona tam zawsze była solidna tylko musza grac a nie faulowac, czy łapac kary, dzis rywal mocny który Hudackowi zawdziecza wyjscie zwyciesko spod nawałnicy Magnitki w ostatnim meczu, ale czy dzis sie to powtórzy ? wg mnie nie i to Ufa zgarnie 2 pkt

Ufa RT kurs 2,05

Bardzo ciekawi mnie mecz CSKA i Barysa, rok temu prawie o tej porze typowałem zwyciestwo w RT Astany i tak było
CSKA ostatni mecz  mimo wygranej jakis mało wyraźny, mam wrazenie, ze bardzoej przegrało go Torpedo a swoje zrobił Sorokin. Kazachowie na fali i jezeli CSKA nie bedzie tak skuteczne a z tyłu nie bedzie na 0 lub jedn to moga miec problem . Nie moge sobie odmowic grania takiego kursu , choc do typu nie namawiam

Astana RT kurs 8 ( choc juz chyba spada)
Astana minus 1,5 kurs 12
Astana z x kurs 3,05

W dublu powinnien wejsc typ na Kazan i Loko RT, ekipy mocniejsze niz rywale i maja o co walczyc i sie zrehabilitować
Kazan, Loko RT ako kurs 1,83

W Niznekamsku mecz za 4 pkt bo graja sasiedzi w tabeli , obie ekipy dzieli 4 pkt i to bardzo wazny mecz. Sportowo( lub poza sportowo) wiecej atutow po stronie Magnitki, ale Wilki u siebie nie odpuszcza, wiec tutaj mecz bardzie do poogladania

W Ekaterinburgu, jakby powórka z historii i kontuzja jedynki, tylko w tym sezonie póxniej niz rok temu. Avto juz pewne PO a solidnej dwójki narazie nie widac. Młody Glinkin papiery na gre ma ale nie jest narazie w stanie trzymac długo wysokiego poziomu i jezeli dzis zawiedzie to Jokerit, ktory de facto tez jest juz w PO wezmie ten mecz, wiec tez raczej bym poogladał niz typował

W Nowosybirsku gospodarze z pewnoscia beda sie chcieli zrehabiliwoac za nieudany ostatni mecz ( a raczej druga tercje) bo choc wynik było 0-3 to gra wygladała lepiej niz to co na tablicy i tutaj obrałbym kireunek gospodarzy

To tyle z przemyslen na dzis







 
 
Otrzymane punkty reputacji: +58
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Jeśli o mnie chodzi to ciężko rozgryźć większość dzisiejszych spotkań, ale od wczoraj myślę o meczu w Niznekamsku. Bardzo ważne spotkanie. Wilki muszą gonić pierwszą ósemkę natomiast Magnitka musi z całych sił bronić ostatniego (ósmego) miejsca pozwalającego na grę w Play offach. Oba zespoły w bardzo podobnej formie, ale ostatnie dwa dobre mecze Neftekhimika pozwalają mi sądzić, że są dzisiaj w stanie sprawić problemy gościom. 
      Neftekhimik ML @2,00 Unibet      
  Neftekhimik ML i obie strzelą co najmniej dwie bramki @4,20 Unibet  ​
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Witam. Dziś duży wybór ale nie ukrywam że mnie interesują duże kursy. 

Na pierwszy ogień mecz w Kazaniu, gdzie Barsy zjadą z delegacji. Znajac filozofię Kvartalniva chłopaki są na etapie przygotowania do PO, są obciążenia, cele kierownictwa klubu to dobry występ w PO, Czytaj Puchar. Ale nadarza się okazja zdobyć Prezydenta choć nie jest to cel nr 1. Ostani ich mecz mało wyraźny ale pewnie nie grany przy pełnym skupieniu. Dziś rywal który lubi atakować nie będąc faworytem, dobra gra Hudacka(nie tylko ostatni mecz) dobra gra defensywy i doświadczenie na ławce trenerskiej to atuty Spartak. Ich dobry mecz przeciwko Ufie jak i kurs natchnął mnie do tego kierunku, dodając do tego powracające Barsy spodziewam się wyrównanego spotkania

Spartak ml 3,35
Spartak z x kurs 2,33
Spartak Rt kurs 5,1

Drugi mecz w Baszkirii też biorę na tapetę, Ufa podrażniona porażką, Metsola zły na siebie czego nie ukrywał po meczu i brał go na klatę. Ska musiało się sporo namęczyć by wygrać w NN a dziś poprzeczka wyżej ustawiona, mimo że to goście są faworytem ja idę w zielonym kierunku. 

Ufa Rt kurs 3,7
Ufa ml kurs 2,52
Ufa z x kurs 1 88

Z innych spotkań widzę zwycięstwa ekip z Niznekamska gdzie Wilki są już blisko MMG i dziś tylko pełna pula choć rywal też jeszcze może mieć cień szans na awans
Widzi mi się win Astany w RT która jest na fali. Ciekawie może być w Helsinkach gdzie Magnitka musi robić wszystko by nie wypaść z PO i kto wie czy klaunom dziś nie urwie punktów. Patriotyczny typ na Loko też u mnie będzie solo ale nie namawiam dziś 
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ja dzisiaj pójdę w podobny kierunku co ostatnio, czyli w stronę ekip, które walczą o pozycję w pierwszych ósemkach i mają większą motywację. Na celownik wziąłem sobie Chabarowsk i Kunlun. Pierwszym brakuje jeszcze czterech punktów, a w okolicach 8 - 10 miejsca jest bardzo ciasno. Amur ostatnio mocno wziął się do pracy i wyszedł zwycięsko z pojedynków z Ufą i CSKA, zdobył punkty w dwóch z trzech spotkań wyjazdowych i dzielnie walczył z SKA. Oczywiście Torpedo również musi walczyć, żeby obronić premiowaną pozycję, ale myślę, że przyjezdni będą w stanie urwać co najmniej punkt ze starcia z dzisiejszym rywalem. Sytuacja wygląda podobnie w drugim meczu, który sobie upatrzyłem, ale w tym przypadku pójdę w stronę ekipy broniącej miejsce w play offach. Traktorzyści nie mają już o co walczyć, a Chińczycy odpuszczając mogą w ostatnim momencie wylądować z ręką w nocniku. 
.
W trakcie pisania przyszło mi do głowy, że Admirałowie również mają szanse na play offy i to nawet nie wiele mniejsze niż ich dzisiejszy rywal z Niżnekamska. Może najwyższa pora przerwać pasmo porażek i przy okazji zwycięską passę przeciwnika? Będzie to dla przyjezdnych z dalekiego wschodu ostatni gwizdek na zakwalifikowanie się w play offach.
.
  Kunlun Red Star @2,40 Uni  

      Amur Chabarowsk lub remis @1,93 Uni      

  Admirał Władywostok lub remis @2,10 Uni  ​
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj ponownie idę w stronę Amura. Kolejny mecz o udział w play offach - tym razem w Niżnekamsku z Wilkami, które również zawzięcie walczą o miejsce w pierwszej ósemce. Mecz jest bardzo ważny dlatego, że dzisiaj również Magnitogorsk i Kunlun powalczą między sobą o utrzymanie miejsca. Któraś ekipa przegra i może się przez to niebezpiecznie zbliżyć do granicy spadku na dziewiątą pozycję. Szkoda, że wcześniej mi się nie udało, ale natknąłem się na informację, że do meczu z Ufą zawodnicy Amura mieli problem z otrzymaniem wypłat. Jeśli to prawda to zaległe pieniądze najwyraźniej mocno zmotywowały ekipę, bo od spotkania z Salavatem Amur wygrał 7 z 8 spotkań. Kurs na zwycięstwo Wilków jak dla mnie sporo za niski biorąc pod uwagę wysoką formę gości, więc jeśli ma to być spotkanie 50/50 wolę grać w kierunku Amura..
      Chabarowsk powyżej 2,5 bramki (z dogrywką) @2,48 Unibet      
      Chabarowsk lub remis i obie strzelą co najmniej dwie bramki @3,40 Unibet      ​
.
  Kunlun RS powyżej 2.0 bramki @2,30 Unibet  ​
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Ja natomiast myślę, że dziś na spokojnie Magnitogorsk, który punktowo jest rowno z Chińczykami, z tylu czają sie ekipy, które też chcą sie zalapac jeszcze do PO i punkty są potrzebne. Dziś graja u siebie, przeciwko Chińczykom, którzy są kilka meczy do przodu i raczej i tak zostaną w walce o PO jeszcze wyprzedzeni, a Magni muszą walczyć o punkty. Jeśli nie tylko sportowo to przy małym wsparciu dziś wygrywają na spokojnie, w końcu to jednak Rosja i chyba nikt nie ma wątpliwości, że Magni z pełną halą w PO to jednak dużo większa wartość niz Chińczycy z pustymi trybunami i zaciągiem Kanadyjczyków. Chyba kataklizm by sie musiał stać, żeby dzis Magni tego nie wzięli, nie ma sie też co łudzić na to, że mecz będzie 100% czysty, jak pojawi sie taka potrzeba to pomoc prosto od paskowych się pojawi. Statystycznie do tej pory wszystkie mecze u siebie Magni z RSK wygrywali w RT, tylko 2 razy bez handi.

Magni RT @1,67  
Magni -1,5 @2,21  
Magni -1 @1,87 etoto [zwrot] 
Magni -2,5 @3,5   
Magni/+4,5 @2,64  

poza jednym oznaczonym reszta z fortuny
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom