>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy 2019 / 2020

Status
Zamknięty.
antypolak 1,1K

antypolak

Użytkownik
Dobra w Jekaterynburgu overek pokryty lecimy dalej.  W Moskwie Dynamo zagra z Czerepowczykiem który był blisko sprawienia niespodziank w Petersburgu ze zmęczonym SKA, ale chłopaki w 3 tercji na miękko wzieli remis. Trzy ostatnie mecze tych ekip to remisy. W ostatnich 2 meczach Dynamo zanotowało remis a Czerepy aż w 3. Idę w tą stronę bo kursik przyjemny jeżeli Czerep wytrzymają ostrzał Dynama to może się udać inaczej pogrom. W Helsinkach Pajace zagrają z Loko i tutaj po prostu czuję remis obie ekipy zbliżony poziom aczkolwiek liczę na przełamanie serii Jokeritu. Kazania ani Jastrzębi nie ruszam tam może być wszystko. Jastrzębie to strasznie przehajpowana drużyna i kursy są na nią śmieszne potrafią wygrać wysoko z tuzami ligi by później przegrać z Rygą. Śmieszna drużyna. Ufa nieobliczalna potrafi urwać każdemu punkty. Pod Moskwą mamy jednak spotkanko Podolska z Rygą. Kursy moim zdaniem mocno zawyżone w stronę gospodarzy. Ryżanie moim zdaniem powalczą i są ku temu przesłanki z poprzednich spotkań bo zaczęli w końu strzelać więcej bramek. Poszedł bym tutaj też w stronę overka.

Dynamo Czerepy X@4,20 Betclic czyli pogromik    
Jokerit Loko X@3,95 Betclic  
Ryga ML @2,75 Betclic    
over 4,5@1,99 Betclic overek jak w masło     
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Wczoraj wszystkie mecze prócz Dynama w Moskwie stykowe i kazdy w zasadzie mógł sie potoczyc inaczej, wiec czasem typ z podpórka o których rzadko piszą wskazany.
Dzis dwa mecze ale wg jeden do gry
Pod Moskwą Vitjaz bedzie podejmował Astane. Wczoraj gospodarze meczyli sie z Ryga ale jedna bramke zdołali wkulac sami nie tracac zadnej, druga formacja z finami w skladzie tam robi najwieksza robote, ale powtorze sie ze na wymianach które Podolsk zrobił wg wyszli jak Zabłocki na mydle ale wiedza co robia. Dzis trudniejszy rywal niz wczoraj. Astana pod okiem Skabelki zrobila fajny skok jakosciowy mimo ze wg mnie legionisci troche słabsi niz rok temu ale sama oryganizacja gry dobra jakosciowo. Gosie pokonali ostatnio w sposob przekonywujacy Torpedo i to na ich tafli. Dzis tez sa faworytem , Vitjaz sporo sił włozyl w mecz z Rygą by zmazac plame po meczu ze Spartakiem i dzis mysle ze goscie zgarną komplet punktow bo sa ekipa jakosciowo lepszą

Astana RT kurs 2,02 fortuna      
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
antypolak 1,1K

antypolak

Użytkownik
cytat z dnia 20 grudnia 2019 11:05 przez mark1973Wczoraj wszystkie mecze prócz Dynama w Moskwie stykowe i kazdy w zasadzie mógł sie potoczyc inaczej, wiec czasem typ z podpórka o których rzadko piszą wskazany.
Dzis dwa mecze ale wg jeden do gry
Pod Moskwą Vitjaz bedzie podejmował Astane. Wczoraj gospodarze meczyli sie z Ryga ale jedna bramke zdołali wkulac sami nie tracac zadnej, druga formacja z finami w skladzie tam robi najwieksza robote, ale powtorze sie ze na wymianach które Podolsk zrobił wg wyszli jak Zabłocki na mydle ale wiedza co robia. Dzis trudniejszy rywal niz wczoraj. Astana pod okiem Skabelki zrobila fajny skok jakosciowy mimo ze wg mnie legionisci troche słabsi niz rok temu ale sama oryganizacja gry dobra jakosciowo. Gosie pokonali ostatnio w sposob przekonywujacy Torpedo i to na ich tafli. Dzis tez sa faworytem , Vitjaz sporo sił włozyl w mecz z Rygą by zmazac plame po meczu ze Spartakiem i dzis mysle ze goscie zgarną komplet punktow bo sa ekipa jakosciowo lepszą

Astana RT kurs 2,02 fortuna
Podbijam typ na Baryska. Wydaję mi się, że gra b2b dla Podolska to za dużo tym bardziej, że wczoraj zwycięstwo z Ryżanami nie przyszło im łatwo. Kazachowie po kiepskim starcie wskoczyli na swój dobry poziom, zaczął trafiać Starczenko i widać tego efekty. Idę dzisiaj w handi na podmęczony Podolsk który gra 3 mecz w zaledwie 4 dni. Szukałbym też bramki lub 2 punktów Starczenki.

Barys -1,5@2,75  Betclic  

W drugim meczu poszukam bramek a mianowicie liczę tu na drużynę Soczi. Chłopaki w ostatnich 4 na 5 meczów dobrze wchodzili w spotkania i strzelali gola w pierwszej tercji. Kurs na to zdarzenie jest moim zdaniem całkiem przyjemny, w betclicu niestety nie ma takiego zakładu więc szukam tutaj bramek obu ekip a , że Spartak strzelać też potrafi pokazali w ostatnim meczu roznosząc w pył Podolsk. Bramki Soczi powyżej 1,5 też do gry.

Obie strzelą w 1 tercji@3,75 Betclic      wykluczenia Spartaka zniszczyły 1 tercje
Soczi over 1,5 @1,72 Betclic  
 
Otrzymane punkty reputacji: +104
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Nie polecam, ale mam kilka propozycji na spotkanie w Podolsku. Myślę, że Podolsk może powoli wchodzić na właściwe tory po wysokiej porażce ze Spartakiem, gdyż ostatni mecz z Ryżanami już na zero z tyłu, a dzisiaj zdołają postawić się Kazachom. Barys odniósł z kolei pewne zwycięstwo nad Torpedowcami, ale trener Nemirowski podkreślał, że kibice Torpedo płacąc za bilety nie powinni byli oglądać takiego "popisu" gospodarzy i że prawdopodobnie był to najgorszy mecz NN w sezonie na czym skorzystali Kazachowie. Dzisiaj już obie ekipy - zarówno Podolsk jak Barys mają za sobą rozegrane mecze po przerwie i liczę na brak szaleństw i stabilizację. Obie ekipy grają underowo co pokazuje screen poniżej. Ja liczę dzisiaj dodatkowo na popis obu bramkarzy (Ezhov i Karlsson). Za drobne spróbuję kilka zakładów na to spotkanie i może uda się coś ustrzelić.

.
G - rozegrane spotkania; U - liczba wyników Under 5,5

.

Podolsk w regulaminowym @3,40
Podolsk ML i poniżej 5,5 bramki @3,15
Dokładny wynik pierwszej tercji 0:0 @3,40

Unibet
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
antypolak 1,1K

antypolak

Użytkownik
Na dzisiaj konkretna oferta A rano mieliśmy prawdziwy festiwal strzelecki na wschodzie. Traktor podejmie u siebie Nizniekamców I wszystkie znaki i na niebie wskazują na gości. Chlopaki zagrali dobre dwa spotkania  choć oba przegrali z mocnymi ekipami z Jekaterynburga i Magnitorska. Traktor za to dostał najniższy wymiar kary i urwał punkt w meczu z Amurkiem. Kolejne spotkanie Jarka z Czerepkami A jak widzę Loko to myślę będą bramki. Chopaki się rozkrecaja i zasłużenie ostatnio przerwali serię Pajacykow na ich tafli. Dla mnie overek i pewna wygrana ekipy Z Jarosławia. Helsinek nie ruszam bo czuje , że mogą być jajca. W Kazaniu dobrze wystawione kursy też odpuszczam. W ostatnim spotkaniu czuje remisik że wskazaniem Ufoludków. 3 na 5 ostatnich bezpośrednich pojedynków rozstrzygnięte dopiero w Ot. Nie ufam nigdy Jastrzębia bo nie raz mnie zawiedli i kursy są zazwyczaj na nich mocno przesadzone więc lecimy dzisiaj w stronę gości którzy postawili się u mistrza.

Niznekamsk @2.20 Betsson    
Loko Czerep over5.5@ 2.85 Betsson    
Omsk Ufa [email protected] Betsson    
Branżowa sobota
 
antypolak 1,1K

antypolak

Użytkownik
Wczoraj dzionek niesamowity ????  W Moskwie Dynamo po rozbiciu Czerepów podejmie Soczi które się skompromitowało w meczu ze Spartakiem dając się dogonić w 3 tercji jak dzieciaki. Dzisiaj liczę, że Dynamowcy pokażą im miejsce w szeregu zwłaszcza, że są świeżsi o dzień i dogrywkę. W Podolsku szukałbym underka I wygranej wojskowych  bo Podolsk po wymiankach wygląda kiepsko. 5 ostatnich meczów to 5 underow między obiema drużynami. CSKA wygrywa mecze małym nakładem sił jak Athlwtico w Hiszpanii. W Petersburgu widzę zwycięstwo gospodarzy którzy są podrażnieni po porazce w prestiżowym Winter classicu. Na koniec szukam bramek w Moskwie bo obie drużyny lubią sobie postrzelać.
Dynamo -1,[email protected] Betsson    
Jaskin over 1.5 pt@3 Betsson     
CSKA win and under [email protected] Betsson     
Ska win and under [email protected] Betsson  
Spartak Barys over [email protected] Betsson    
Both team score 2 @1.98 Betsson      
starchenko over 0.5 [email protected] Betsson     
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja z kolei interesuje sie meczem Spartaka i Astany. Gospodarze sporym wysiłkiem dogonili Sochi, które szczerze mówiac miało mecz prawie w garści. Dzis ich rywalem bardzo solidni i poukłdani Kazachowie, nie bedzie tak prosto jak z Sochi , moecz widze na styku ale w ostatecznym rozrachunku stawiam na zwyciestwo gosci, gdyz skład baramki i defensywe oceniam wyzej niz poprzednich rywali

Astana ml kurs 1,92    

poza tym pod Moskwa widze pewne zwyciestwo CSKA ale nie bawie sie w zadne handikapy i tutaj typ

CSKA RT kurs 1,45    
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Wczoraj poszło kiepsko z KHL, mecz Astany nie taki jak sie spodziewałem, moze dziś bedzie inaczej, pisze juz teraz bo później czasu moze nie byc
Do Fetisow Areny przybywa Torpedo, które po gorszym okresie wreszcie odpaliło w ostatnim meczu w Chinach, mocna i skuteczna gra oraz dominacja na tafli. Zespół Niemirowskiego pokazał kawał dobrego hokeja i wreszcie sie przełamał. Admirałowie podejmowali Zubry, które, żeby nie fatalna postawa Dannego Taylora to kto wie jakby sie to skonczyło, zresztą w bramce gospodarze świetnie zagrał Krasikow. W tym meczu spodziewam sie dalszej dobrej gry ekipy z Niznego, która kadrowo tez wyglada lepiej a baramce Admirałów nadal kontuzjowany jest Olkinuora a czy Krasikow zagra drugie takie zawody jak z Minskiem, nie wydaje mi sie

Torpedo RT kurs 2,2    
Torpedo ml kurs 1,71    

Do Chin przyjezdza Avto, które tez ostatnio na fali i pokazuje solidny hokej, Smoki u siebie grożne ale wg mnie to nie ta kasa co Kierowcy, spodziewam sie ciezkiego meczu ale Avto ma wszysko po swojej stronie

Avto RT kurs 2,35    
Avto ml kurs 1,78    

Ciekawi mnie mecz w Chabrowsku, gospodarze powracaja z tripu, niby nie daleko ale zawsze, Zubry dłua seria porazek, ale ostatnio gra lepsza niz wyniki. troche kłopot w bramce bo po odejsciu Enrotha , dziure próbuje sie załatac Taylorem, który miał przerwe w grze, póki co słabo wygląda. Byc moze Karnaukow jutro wystapi, który poki co sie uczy KHL ale radzi sobie całkiem dobrze, o atak mozna byc spokojnym i Zubrów bo potrafia strzelic. Mnie sie cos wydaje ze jutro mozemy byc swiadkami przełamania bo kursy wystawione bym powiedział za wysoko na żubry, liga sie trochę spłaszczyła , sprobuje typu na Zubry

D.Minska z x kurs 1,96    
D.Mińsk ml kurs 2,64    

EDIT: Trudno  odmówic sobie komentarza. Sporo meczy widziałem spartolonych w ostatnich tercjach ale ten jest zdecydowanie w pierwszej piatce. Przez dwie tercje pełna dominacja i kontrola meczu i prowadzenie 0-3 ale to jednak za mało by dowieźć choc remis , głupie kary i gra jak w klasie VHL z całym szacunkiem bo niejedna ekipa by pokazała wiecej jaj w trzeciej tercji. Brawo dla Amura za gre do końca

Ufa z Kazaniem promują KHL w Davos, to mecz z serii World Games i tuaj cos mi mówi ze zielone derby zakoncza sie zyciezstwem Saławata   , ale póki co mecz chyba bardziej do obejrzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
antypolak 1,1K

antypolak

Użytkownik
Chyba czas trochę zjechać kursowo bo mocny minusik. 
Amurek dzisiaj podejmie u siebie Żuberki z Mińska i moim zdaniem powinien sobie z graczami z białorusi poradzić aczkolwiek wydaję mi się, że chłopaki trochę im krwi napsują. Poszukam tutaj remisu bo granie wygranej Chabarowska z OT to mrożenie kaski. Bramek też kilka powinniśmy zobaczyć Amur to już nie ta drużyny z zeszłego sezonu gdzie strzelaliśmy bramkę i później obrona Częstochowy, chłopaki ruszają do przodu i próbują iść za ciosem.
We Władywostoku poszukam kanadyjki i na pewno bramek bo obie drużyny potrafią postrzelać, zwłaszcza , że Torpedo się przełamało a Admirałowie są bardzo mocni u siebie w tym sezonie. Skłaniałbym się bliżej zwycięstwa gospodarzy ale odpuszczę rozstrzygania tu zwycięstwa którejkolwiek ze stron.
Chabarowsk - Dynamo X@ 4,20 Betsson      Dynamo Mińsk XDDDDD
H. Zohorna over0,5pt@ 1,70 Betsson  
Admiral - Torpedo over 5,5 @ 2,22 Betsson    
Vikharev over0,5pt@  1,70 Betsson     
 
antypolak 1,1K

antypolak

Użytkownik
Dodatkowo dorzucę dubelek na późniejsze meczyki.
Czerepy wracają po ciężkim roadtripie z jednym punktem i bagażem 8 straconych bramek w Moskwie co na pewno boli. Dzisiaj jednak nowe otwarcie spotkanie u siebie a i przeciwnik spokojnie w zasięgu Czerepków. Traktor dla mnie gra najbrzydszy hokej w lidze i nie da się ich spotkań wgl oglądać. Liczę tu na zwycięstwo gospodarzy i underek. Traktor nastawi się jak zwykle na mocną grę na bandach i wybijanie gospodarzy z rytmu czyli antyhokej.
Kitajce za to podejmą Avtomobilist i tutaj bardziej skłaniałbym się ku graczom z Jekaterynburga ale pójdę w brameczki.
Meczyk w Davos dla mnie underek , jak zwykle ma być promocja hokeja wszyscy się nastawiają na grad bramek a drużyny swoje i najczęściej mamy underki.
CZerepovets win and under 5,5 @2.90 Betsson    wow
Kunlun - Avto over 4.5@1,58 Betsson  


Ufa - Kazań under 4,5@1,97    
First period under 0,5 goal @3,30    
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Ufa - Kazan over 4 @ 1,75   6
pinnek

Mecz rozgrywany w szwajcarskim Davos jako promocja KHL na Europę. Nie powinno zatem zabraknąć motywacji, do tego mecz o ciekawej, wieczornej porze. Wielkiich problemów z allimatyzacją być nie powinno, tak jak jest to w przypadku, kiedy ekipy NHL przyjeżdżają na stary kontynent. 

Obie drużyny dość dobrze usposobione ofensywnie, zwłaszcza Kazan, ale Ufa nie pownna odstawać w tym elemencie. Do tego niezbyt sczelna obrona Ufy sprawia, że możemy spodziewać się bramek.

Średnia bramek ekipy "gości" wynosi 4,71 bramek na mecz, natomiast gospodarzy 4,53. W obu drużynach nie zabraknie najlepiej punktujących zawodników z Omarkiem i Soshnikovem na czele. 

Jestem zdania, że te 4 bramki to absolutne minimum i zobaczymy lepszy pokaz skuteczności, aniżeli w poprzednim meczu tych drużyn, kiedy zobaczyliśmy ich zaledwie 3 przy wielu dogodnych okazjach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Mecz w Szwajcarii za chwilę. W bramce Ufimców zabraknie Metsoli, więc skłaniam się bardziej ku Barsom. W sumie jeśli bronił by Fin to i tak raczej stawiał bym na gości. Jesli starczy mi czasu to obejrzę sobie to widowisko, a zagram tylko dla zabawy za przysłowiową "dychę" dokładny wynik 3:1 dla Kazania @15,00 Unibet.  
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Z okazji nadchodzących dni wszystkim hokejowym maniakom życzę radosnych Świąt Bożego Narodzenia, pomyślnego wejścia w Nowy Rok, a także wielu miłych chwil spędzonych w gronie najbliższych!
.​

 
Otrzymane punkty reputacji: +123
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej


Wszystkim grającym, piszącym , czytajacym życzę zdrowych spokojnych ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA, 
 
Otrzymane punkty reputacji: +85
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
I po wigilii. Jeżeli ktoś chce coś zagrać to jutro bogata oferta KHL. ja narazie skupie się na meczach od godz 10.
Prochu nie wymyślę i w obu spotkaniach idę w stronę gości. Zarówno Avto jak i NN ostatnio w dobrej formie i kadrowo też wyglądają solidniej, te wschodnie krańce KHL to ciężkie tereny ale myślę że i jedni i drudzy poradzą sobie w tych meczach. 

Avto Rt kurs 2    
Avto ml kurs 1,6    

Torpedo Rt kurs 2,2    
Torpedo ml kurs 1,88    
Fortuna 
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - KHL
Godzina: 17:30
Spotkanie: CSKA Moskwa - Dynamo Moskwa
Typ: Dynamo Moskwa powyżej 2,5 bramki w meczu
Kurs: 4,95   
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Granie takich typów przeciwko CSKA Moskwa z pozoru nie wydaje się być dobrym pomysłem, ale w tym przypadku widzę szanse na powodzenie tego typu. Po pierwsze mamy święta, a w okresie świątecznym różne dziwne wyniki zdarzają się dość często. Po drugie forma Dynamo Moskwy jest bardzo wysoka. Swoje dwa ostatnie mecze wygrali 3:1 z Sochi i aż 8:1 z Cherepovets. Cherepovets to jest jedna ze słabszych ekip w lidze, ale jednak tak wysokie zwycięstwo jak na tak underową ligę jak KHL robi wrażenie. Były to mecze domowe, ale na wyjazdach Dynamo również potrafi grać. Ich ostatni mecz wyjazdowy to zwycięstwo 4:0 z Lokomotiv Yaroslavl, które jest solidną drużyną. Po trzecie może być zmęczenie u CSKA, gdyż grają dzień po dniu i do tego spotkania przystąpią po dość trudnym meczu z Magnitogorskiem, gdzie musieli się namęczyć, by wygrać 3:2. Moim zdaniem Dynamo ma szanse na strzelenie trzech bramek, choć oczywiście łatwe to nie będzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
antypolak 1,1K

antypolak

Użytkownik
Niestety na mecz w Chabbarowsku już nie zdążyłem za dużo makowczyka poszło wczoraj :D ale poszedłbym w gospodarzy tym bardziej że Alikin w bramce. We Władywostoku zobaczymy moim zdaniem otwarte spotkanie oglądałem ich ostatni mecz z Torpedo i mieli ogromnego pecha, a ten kto nie oglądał pomyśli , że spotkanie było jednostronne. Bramkarz Torpedo był w niesamowitej formie i nie raz ratowały go sztangi. Wielka ochotę do gry miał zwłaszcza Bakos I dzisiaj na pewno spróbuje jego pkt. Powinniśmy zobaczyć parę goli.

Bakos over 0.5pt@ 1.65 betsson    
Admirał bramki over [email protected] Betsson    
Over [email protected] Betsson    
Admirał win and over 4.5 @ 6.55 Betsson    
Bakos gol @3.50 Betsson    Świetny mecz Trushkova , Kovar też bardzo dobre zawody

 
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Taki szczegół dla mniej zorientowanych, w Rosji świąt nie ma obecnie, to naród prowoslawny naród i Boże Narodzenie obchodzone jest tam po nowym roku

Jeszcze dwa typy chodzą mi po głowie
Na Sochi, które ostatnio gra lepiej niż wyniki o tym mówią o wg mnie dziś w Cherepowcu zgarną dwa punkty
I jeszcze kierunek na Wilki. To takie małe derby Baszjirii, ekipa Butsajewa mobilizuje się na takie mecze i dziś Kazaniowi po promocji będzie ciężko 

Sochi ml kurs 1,87    
Niznekamsk z x kurs 2    
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
antypolak 1,1K

antypolak

Użytkownik
W Chinach kitajce podejmą Żuberki które się skompromitowały w Chabarowsku w 3 tercji przegrywając mecz prowadząc 3:0 . Dynamo pierwsze dwie tercje w bardzo dobrym tempie i dzisiaj liczę, że powalczą z kitajcami, na pewno będzie sporo7 goli. W Nowosybirsku po prostu czuje remisik obi3 drużyny w dobrej formie. Meczu Baryska nie ruszam. W meczu Soczi z Czerepami stawiam na zwycięstwo gości. Czerepy poległy u siebie ostatnio z Traktorem i mają za sobie dwie kompromitację jedna że Ska drugą z Dynamem. Bramka Collinsa? W meczu Nizniekamców poszukałbym gospodarzy , Kazań może być lekko podłączony spotkaniem w Davos. W Moskwie poszukam Dynama bo kurs kusi. Swoją drogą bardzo dobry typ @5xharoldx5. Omska klasycznie nie ruszam.

Mińsk ot @3.85 Betsson    
Over [email protected] Betsson    
Mińsk over 1.5 @1.62 Betsson    
Both team score 2 @1.91 Betsson    
SIbir - Spartak [email protected] Betsson    
Soczi 60' @2.39 Betsson    
Collins [email protected] Betsson    
Nizniekamsk OT@ 2.55 Betsson  
Dynamo Moskwa 60' @5.70 Betsson  
1 period [email protected] Betsson    

 
 
antypolak 1,1K

antypolak

Użytkownik
W święta mamy już parę kwiatków i niespodzianek gdzie faworyci podkładali się jak scyzoryki z teoretycznie słabszymi rywalami. 
Na dzisiaj będę szedł tym tropem I poszukam urwania pkt przez Ryżaan z popularna Magnitką. Dynamo strzela malutko bramek u siebie Ale też ich nie traci dużo. Magnitka też jest raczej underowa drużyna na wyjeździe. Poszukamy underka tym bardziej , że Magnitka jest w roadtripie i za nimi wymagający rywale.
W Jarosławiu powinniśmy zobaczyć bramki obie ekipy sporo strzelają i sporo tracą a ostatni mecz był wyjatkowo zacięty i obfitujacy w gole. Poszukam też kanadyjki zwłaszcza interesuje mnie obronca Lehtonen ktory punktuje i spędza na lodzie dużo czasu A kursy są naprawdę wysokie . Dzisiaj do tego dobra okazja w mam nadzieję otwartym spotkaniu.
Under 4.5 60" @ 1.72  
Magnitka under 2.5@ 2.24  
1 tercja under 1.5@ 1.53  
Riga z remisem@ 2.27    
1 tercja handi +0,5 Riga@ 1.63    

JArek Jokerit
Obie strzelą 2 bramki @ 1.78  
Lehtonen over 1.5 pkt @ 6.50      
Lehtonen gol @ 6.00   


 
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom