>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

CHL - Hokejowa Liga Mistrzów 2019 / 2020 - Faza Grupowa i Play-Offy

Status
Zamknięty.
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka :)

Pilzno / X - Hammelninna @ 1.44

Pizno zazwyczaj mocno otwiera sezon. Dużo strzelają, grają ofensywnie. W zeszłym sezonie wygrali grupe LM z kompletem zwycięstw. Mimo iż w grupie mieli JYP, Lugano i Bańską. Ekipa nadal mocna i dobrze przygotowana do sezonu. Grają pierwszy mecz u siebie z mistrzem Finlandii i myślę,że co najmniej zremisują ten mecz.

Munchen - Ambri (over 4,5 z dogrywką) @ 1.40

Liga niemiecka i szwajcarska idą w szranki. Szykuje się ofensywny hokej, bo obie ekipy grają raczej tym stylem. Rozpoczęcie sezonu bez kalkulacji i raczej zobaczymy wesoły hokej. Liczę na sporo bramek.

Belfast - Liberec @ 1.30

No tutaj pojedynek zupełnie różnych hokejowych światów, Myślę,że Liberec jest bardzo mocny w tym sezonie i różnice w jakości składu są zbyt duże,żeby ekipa z Belfasu mogła powalczyć, nawet grając u siebie.

AKO 2.62

Co myślie? Pozdrawiam :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej


Witam wszystkich w nowym sezonie hokejowym.

W szczególności kolegów @rasijskij , @suomi  @rybarz , @alpha , @pepo1990 , @ocelovyfanda , @spekul@nt , @jozzy22 , @gostek1989 , @wisla9110 , @typerbukmacher , @rekretyper

Jeżeli pominąłem kogoś to przez nieuwage, wybaczcie.

Zaczynam od Ligi Mistrzów , którą pod koniec sierpnia sezon zainauguruje większość hokejowej Europy.

Zaproponuje kilka spotkań i kombinacji a sami wybierzcie co komu pasuje

 

Yunost Mińsk – Lozanna

Mistrz Białorusi opiera głównie swój skład na zawodnikach mających zasilać klub Dynamo Mińsk oraz reprezentacje kraju, jego trzon stanowią Białorusini do 27 roku zycia z pewnymi wyjątkami , uzupełnieni kilkoma Rosjanami. Kalendarz rozgrywek białoruskich jest tak ułożony, że ekipy tego kraju bardzo szybko rozpoczynają przygotowania do sezon. Już na początku sierpnia rusza Puchar Białorusi i trzeba łapać forme. Jest to niewątpliwie handicap w początkowych meczach w rozgrywkach europejskich, który z powodzeniem wykorzystują. Po drugiej stronie szwajcarski klub z Lozanny, bardzo dobry poprzedni sezon zaowocował awansem do elitarnych rozgrywek ( bo trzeba jasno powiedzieć ze z roku na rok rozgrywki CHL cieszą się coraz większą popularnością jak i zyskują na prestiżu) Klub również postarał się o to by solidnie przygotować się do rozgrywek i europejskich i krajowych, jest kilka ciekawych transferów, mogę wyroznic przyjście Teemu Pukinena i Josha Joorisa, ( drużynę postaram się bliżej opisac przy okazji rozpoczescia sezonu ligii szwajcarskiej ) trzon zespołu został utrzymany i dla mnie to szwajcarzy sa faworytem tego meczu, mysle ze ich skład jest mocniejszy a zawodnicy ograni w różnych rozgrywkach i stawiam na Lozanne

 

Lozanna RT kurs 2,54 STS    

Lozanna z x kurs 1,63 STS    

 

ZUG – Rungsted

 

V-ce mistrz Szwajcarii podejmuje mistrza Danii, ekipa Szwajcarka to solidny zespół, po kilka latach podchodów nareszcie udało się sprowadzić do druzyny bramkarza nr 1 tej ligi i reprezentacji Szwajcarii Leonardo Genoniego, wśród nabytków trzeba wymienić Jana Kovara i Erika Thorella a wiec zawodników o ugruntowanej pozycji i marce w Europie, którzy zresztą byli zawsze czołowymi ostaciam w klubach gdzie występowali, trzon liderów został utrzymany a całość prezentuje się bardzo solidnie. Mysle ze mistrz Danii mimo kilku dobrych  wzmocnien nie będzie w stanie się przeciwstawić szwajcarkiej ekipie , która ma już doświadczenie na arenie europejskiej.

 

ZUG RT kurs 1,35 STS    

ZUG minus 1,5 kurs 1,45    

Farjestad – Banska Bystrzyca

 

Najlepszy zespół sezonu zasadniczego szwedzkiej SHL i półfinalista tych rozgrywek wraca po trzech latach do ligi mistrzów. Mimo kilku ubytków przed tym sezonem ( Vitranen, Steen, Nygard, Zetterlund) zespół posiada w swoim składzie wielu doświadczonych i solidnych graczy ( Olofsson, Ryno, Nillson, Svensson) zespół wzmocnili najlepiej punktujący gracz ligi fińskiej Ville Leskinen i dobrze znani z KHL Blum i Mozik oraz po dobrym sezonie w AHL Victr Ejsdell. Mistrz Słowacki z Bystrzycy z dość znacznymi ubytkami w składzie , odszedł najlepszy strzelec Faille i obronca Marshal , kluczowi gracze Asselin , Sykora, Zigo buty na kołku zawiesił weteran Tomas Surovy, jest mnóstwo rotacji w składzie. Wśród istotnych uzupelnien składu można wymienić finów Jaaskalainena i Rasanena, Słowaków Hrnke i Gajana oraz amerykanina z Klagenfurtu Mitcha Wahla. W mojej ocenie zespół ze Słowacji będzie miał problem z odniesienie korzystnego rezultatu w Karlstad i stawiam tutaj na gospodarzy.

 

Farjestad RT kurs 1,35 STS    

Farjestad minus 1,5 kurs 1,49 fortuna    

 

Biel - Frisk Asker

 

Mecz debiutantów w rozgrywkach. Zespół Biel to ekipa może bez większych gwiazd, chociaż jak przejrzeć roster to znajdziemy tam byłych graczy z NHL i reprezentantów Szwajcarii, w poprzednim sezonie czwarte miejsce w RS a później swietne występy w PO, gdzie dopiero w siódmym meczu ulegli w półfinale mistrzowi z Berna. Ich rywal z Norwegii to od wielu lat czołowy klub tego kraju, może bedacy trochę w cieniu dwójki Stavanger, Storhamar ale solidny na swoim podwórku w składzie mieszanka doświadczenia i młodości. W tej parze wyżej stawiam zespół z również mocniejszej ligi i ide w kierunku helvetów,

 

Biel RT kurs 1,5 STS    

 

Możemy złozyc takie kupony

Lozanna RT Farjestad minus 1,5, ZUG minus 1,5, Biel RT ako 7,81 fortuna      

Lozanna z x, Farjestad, ZUG, Biel RT ako 3,99 fortuna      

 

 

 

Z innych meczy zgadzam się z kolegą @rybarz co do czeskich zespołów. Pilzno będzie znów mocne , zespół ma doświadczenie w tych rozgrywkach a mistrz Finlandii  stracił kilku liderów, najlepiej punktującego Turonena, istotnych graczy Leino, Tuulole, Pajanena posiłki nie wiadomo jak się spiszą ale mam wrazenie ze bilans nie jest dodatni, choć może ktoś ze zdolnej młodzieży zaskoczy w sezonie, niemniej jednak sadze ze Pilzno nie przegra a wg mnie nawet wygrają u siebie ten mecz

Podobnie Liberec , jakość składu i jego głębia przeważą i ekipa z wyspo brytyjskich nie poradzi sobie, do tego dołożyłbym ekipe Hradec Kralove, solidny zespół a jeszcze dołożono jakości i tez będzie moc w tym sezonie, mysle ze mistrz Angli z całym szacunkiem ale to nie tej klasy ekipa. 

Taki czeski tripel: 

Pilzno z x, Liberec i HK RT ako 2,65 fortuna    

 

Z pozostałych meczy wg mnie gracze Ocelari nie są bez szans w pojedunku z Pelikanami z Lahti, spodziewam się także zwycięstw ekip Lulea, Tappara i Froluda.

Wszystkie uwagi mile widziane, zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania typów. Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +107
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
No i zleciało.
Pamiętam jak oglądałem siódmy mecz finału NHL i pomyślałem "szkoda, że to już koniec sezonu" Teraz nawet nie wiem, kiedy ten czas minął i już wchodzimy w kolejny sezon :)
Na początek CHL - @mark1973 zrobił fajne wprowadzenie, napisał tak dużo, że niewiele zostało do dodania ???? ale nie napisał o meczu, który mi osobiście chodzi po głowie.
Urzędujący mistrz Czech - Ocelari Trinec na początek udaje się w delegacje do ćwierćfinalisty poprzedniego sezonu w Liiga - drużyny Pelicans. O samym roosterze Trzyńca dwa słowa napisał już @rybarz. Skład bardzo mocny i gdyby nie problem z achillesem u Ruzicky, to byłoby wręcz różowo. W sezonie przygotowawczym fajnie nam sie rozegrał i rozstrzelał Chmielewski. Same wyniki też cieszą, bo co prawda to był preseason, ale na rozkładzie takie skalpy, jak Kometa, czy Liberec. Wiemy jakie znaczenie mają mecze przedsezonowe. Pelikany na tą chwilę wyglądają, jakby szukali formy, ale są nadzieje, że odpalą. Chyba z opóźnionym zapłonem ,ale jednak....Trudni rywale w preseason, sporo rotacji w formacjach, ale same wyniki też nie są bardzo miarodajnym wyznacznikiem. Chociaż trzeba będzie wyciągnąć wnioski, bo liczba straconych bramek aż bije po oczach ( a z tym był już problem w poprzednim sezonie ). Największą ochotę do gry mają Ylonen i Bjorninen. W sierpniu obaj zdobyli w sumie 13 punktów. Jak swoje dołożą Nieminen, Mankinen, czy Gymer, to może coś z tego wyjść :)
Spotkanie trudne do typowania, ale na pewno większa jakość w składzie Trzyńca i lepsza forma na ten moment. Osobiście spróbuję OT Trinec

Pelicans - Ocelari - 2 OT - 2,12 fortuna







 
 
P 1,1K

patryk10

Użytkownik
Witam witam w czwartek LM a już 1 września KHL .

Pilzno - Hammelninna - 1X 1.44
Co przemawia za tym typem Pilzno u siebie gra solidnie, zgadzam się z rybarz, że grają ofensywny hokej z dużą ilością bramek. Moim zdaniem tego meczu nie przegrają.

Farjestad – Banska Bystrzyca - 1 1.33
Ekipa ze Szwecji sprowadziła do siebie trzech bardzo dobrych zawodników Vojtech Mozik(Podolsk),Jonathon Blum(Dyn.Mińsk),Ville-Valtteri Leskinen(Karpat) ten ostatni strzelił 36bramek i zanotował 36 asyst.Ich ambicje na pewno się przełożą na dobrą grę oraz dużą ilość bramek .

Dwa typy na sucho Lulea -Augsburg 4,5+ z dogrywką kurs 1.52 ,Munchen - Ambri -Piotta 4,5+ z dogrywką 1.40

Ako 4.08 fortuna 



Nie podaję więcej analizy meczów bo szkoda dwa razy podawać to samo .Te mecze co będą odbywać się w czwartek i piątek zagram tasiemkę którą podam najprawdopodobniej we czwartek.Trafionych kuponów pany !!!







 
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
M 15K

mijon

Użytkownik
Macie na jutro jakieś propozycje strzelców z CHL ? nie wiem czy tu można wrzucać czy w innym dziale więc pytam żeby nie było że dostanę ostrzeżenie : )  ?
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
cytat z dnia 28 sierpnia 2019 18:53 przez mijonMacie na jutro jakieś propozycje strzelców z CHL ? nie wiem czy tu można wrzucać czy w innym dziale więc pytam żeby nie było że dostanę ostrzeżenie : )  ?
Można wrzucać propozycje strzelców tutaj. Mile widziane będzie kilka słów uzasadnienia. Mamy w dziale tolerancyjnego moderatora, więc nie dostaniesz ostrzeżenia z byle powodu :)
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka

ZUG (-1,5) - Rungsted @ 1.53

Biorąc pod uwagę,że ZUG jest zdecydowanym faworytem, to ja bym poszukał strzelca w tej drużynie. Jest Martschini,  Kovar, Thorell...ale jest też Gregory Hoffman, gracz sprowadzony z Lugano. Najlepszy strzelec sezonu zasadniczego w Szwajcari, ogólnie w sezonie (54 m / 32g / 23a) . Czy zagra w pierwszej formacji to nie wiem. Zgrywa się natomiast z Kovarem który przeszedł z Pilzna i jest wyśmienitym asystentem . Gregory gra też w formacji Power Play. W meczach przygotowawczych z nie łatwymi przeciwnikami (Farjestad, Astana) Zug wygrywał, a Hofmann zaliczył 4 gole i 3 asysty.

Hofmann gol @ 2.40 fortuna 

I tak jeszcze sobie dodam obrońcę Pilzna, który w play offach zeszłego sezonu był bardzo widoczny i strzelał Pulpan @ 8.50

Jeszcze z grubszych kursów kusi mnie zagrać na  Stepana Novotneho @ 6.50 , który w ostatnich 3 meczach Ocelari strzelał bramki. Grali ostatnio w formacji z naszym rodzynkiem Aronem Chmielewskim @ 5.00 i całkiem dobrze to wyglądało. Widać,że jest przygotowany do sezonu, choć na pewno z fińskom obroną nie będzie lekko,ale może chłopaki pociągną jakąś ciekawą kontre. kurs zachęca ;-)

Vojtech Mozik @ 7.00 Wzmocnienie obrony Farjestad. Doświadczony na lodowiskach KHL, gracz z mocnym strzałem od niebieskiej. Gra power play. Patrząc na stosunkowo słabego przeciwnika ze Słowacji  może wypali ;-)


Typy na czuja na poczatek sezonu, także lepiej nie grajcie ???? J asobie wrzuce za drobne ;-)

Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 15K

mijon

Użytkownik
 Jutro dużo ciekawych spotkań ale upatrywał będe strzelców na początek dałbym bramke doświadczonego Mertla z Pilzna który powrócił do rodzimej Tipsport Extraligi po roku grania w chińskim Kunlun, czeskie Pilzno ma to do siebie że w LM czy też na początku  sezonu lubi po prostu postrzelać grają bardzo ofensywny hokej wystarczy spojrzeć ostatnie mecze przedsezonowe więc będe upatrywał właśnie Mertla po dobrym kursie 3.10, drugą propozycją  będzie nowy nabytek szwajcarskiego Zugu E.Thorella bramkostrzelnego zawodnika grającego wcześniej w Helsinkach gdzie był niewątpliwie głównym filarem drużyny oraz trzeci strzelec tym razem ze szwedzkiej drużyny Lulea  bardzo dobry center  Tyrvainen który grał z powodzeniem w Liiga.A dla lubiących ryzyko po kursie 5.0 bramka Wronki naszego orła z Belfastu który przeszedł niedawno do mistrza Anglii z GKS Katowice a już w sparingach strzela brameczki na pewno jest jeszcze kilku godnych uwagi zawodników ale nie ma co się rozpędzać bo to początek więc różnie może być ale można popróbować jeszcze np Toni Rajale z Biel (2.3), Villa Leskinena z Farjestad (2.4)  czy chociażby Jordana Eberle jak dla mnie po dziwnie dużym kursie w tamtym sezonie czołowy strzelec jeśli chodzi o Pilzno to moje takie luźne i pierwsze na tym forum przemyślenia jak chcecie to można zagrać jak gram na razie skromnie za drobne jak kolega rybarz a jeśli macie jakieś uwagi to piszcie ; )

Podsumowując tych co zagram:

1.Tomas Mertl gol 3.1 fortuna    

2.Eric Thorell gol 3.3 fortuna     

3.Patryk Wronka gol 5.0 fortuna     
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Kolega @rybarz tez widze wybrał sobie ZUG do strzelca i mysle, że słuszny kierunek, i by nie dublować( bo Gregory chodzi mi po głowie ) to ja wybieram ,Lino Marschini ,, podobnie jak Hoffman to etatowy reprezentan reprezentacji Szwajcarii , bardzo dobry strzelec. Lino też wyjeżdza czesto do PP nawet w formacji z Kovarem i Hoffmanem i stac go na bramke w zasadzie z kazdym rywalem, jutro teortycznie słabszy, wiec powinno byc łatwiej

Martschini gol kurs 2,4

Jeszcze skłanam sie ku Rafaelowi Diazowi,, to obronca pierwszej pary z dobrymi wystepami w NHL , kapitan drużyny i lubi huknąć z niebieskiej, w meczach przedsezonowych strzelił kilka bramek mocniejszym rywalom , w PP bankowo wyjedzie a strzał ma mocny

Diaz gol kurs 4,8

Z ekipy Farjestad wyberam z kolei najlepiej punktujacego zawodnika finndkiej Liigi, nowy nabytek , który mysle ze bedzie sie chciał dobrze wprowadzic do druzyny, a ze strzelac potafi to dlaczego nie spróbiwać

Leskinen gol kurs 2,4

Upatruje tez strzelca w ekipie z Liberca, który jedzie do v-ce mistrza z wysp brytyjskich, jak dla mnie dośc egzotycznego klubu i tutaj chodzi mi po głowie Michał Bulir. Powraca on po sezonie( rozegrał 11 meczy w ELH) w Magnitce. Zanim tam przeszedł był najlepszym strzelcem ligi czeskiej, jezdzi do PP, w piatce z Michałem Birnerem, który potrafi wyłożyć krażek na kij.

Bulir gol kurs 2,6
 
M 15K

mijon

Użytkownik
Witam

Po dzisiejszej lidze mistrzów w zasadzie bez niespodzianek jedynie Lulea faworyzowana nie podołała w karnych, Pilzno też piekny come back powiem wam że jako mój debiut tutaj dodając moje przemyślenia bądź analizy jak tam wolicie to jestem zadowolony z propozycji strzelców z CHL..., Mertl dał rade po fajnym kursie 3.1, Wronka 5.0, Rajala 2.3  troche nie doceniliście Belfastu od poczatku nie skreślałem ich z Libercem, troche niedosyt jest do Thorella tylko asystował a pierwsza myśl była Kovar, ale jak już tak pisze to przy okazji na jutro coś zaproponuje, mianowicie z szwedzkiej Frolundy  wychowanek Gislaveds SK wszechstronny nie za wysoki Simon Hjalmarsson który lubi punktować i ocierał sie o KHL grają ze średniakiem austriackim Grazem, drużyna która traci dużo bramek więc spodziewam się  strzelania i brameczki Hjalmarssona pewnie Lash też postrzela, a drugim strzelcem będzie młody perspektywiczny ambitny fin Jesse Puljujärvi jak dla mnie najwieksza gwiazda Karpat gdzie z powodzeniem dawał rade za Oceanem w Nafciarzach, będzie niewątpliwe godnym następcą po Leskinenie oczywiście nie zapominajmy o Pessonenie który przyszedł z Vaxjo oraz doświadczony Mika Pyorala także spodziewam się dużej ilości bramek ze strony Karpat z średniakiem z europy Grenoble. I trzecim ostatnim strzelcem dość ryzykownym typem będzie Alexander Szczechura prawoskrzydłowy kanadyjczyk polskiego pochodzenia  z GKS Tychy dlaczego taki typ ? są w stanie strzelić minimum 2 bramki i postraszyć Djugarden tym bardziej że grają u siebie z resztą mieliśmy dzisiaj przykład co zrobili hokeiści z Belfastu gdzie strzelili aż 5 bramek a stawiani byli na srogie lanie a Szczechura czy chociażby Cichy i Klimenko są w stanie strzelić ale będe szedł w kierunku tego pierwszego. 

1.Hjalmarssona gol 2.6 fortuna   
2.Puljujärvi gol 2.1 fortuna    
3.Szczechura gol 6.2 fortuna   

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Panowie, widać zaczynacie sezon hokeja z wysokiego ceeeee ;)))))
Brawo. 
Marek, Rybarz i reszta oby tak dalej już się nie mogę doczekać khlu, czeskiej itd.




​​
​​​​​
 
M 15K

mijon

Użytkownik
cytat z dnia 30 sierpnia 2019 00:25 przez kibic-zwierzePanowie, widać zaczynacie sezon hokeja z wysokiego ceeeee ;)))))
Brawo. 
Marek, Rybarz i reszta oby tak dalej już się nie mogę doczekać khlu, czeskiej itd.


Już bliżej niż dalej : )

​​
​​​​​
 
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej

Wczoraj słaba forma u wielu goalie, ale tego można było się spodziewać. Dopiero przekroczyliśmy próg sezonu. Do swojego standardowego poziomu nie zbliżyli się: Frodl, Genoni, Heljanko, czy Peters. Z tego korzystają strzelcy. No i znów wracam ze spotkaniem Pelicans - Ocelari. Pisałem, że finowie tracą bardzo dużo z tyłu ( nie wiem na ile udało się to poprawić ), a Trzyniec potrafi siąść na rywala i wręcz go zajechać. Bramki powinny paść z obu stron. Ze strony gospodarzy chodzi mi po głowie dwóch gości, którzy sporo razem trenowali w preseason. Ylonen z Toivolą jako centrem i Nieminen, którego centrem jest Bjorninen. W zasadzie Bjorninena też można brać pod uwage, bo to mocno punktujący center. Po drugiej stronie naturalnym wyborem wydaje mi się Hrna i tak trochę życzeniowo Chmielewski


Ylonen - 4
Nieminen - 5
Bjorninen - 4
Hrna - 4
Chmielewski - 5


fortuna
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Postanowiłem w tym sezonie dokładniej przyjrzeć się CHL, chociaż ligi europejskie nie są mi zbyt dobrze znane. Wczoraj udało się ustrzelić niespodziankę w Blefaście, więc zdecydowałem wybrać coś również na dzisiaj, chociaż wydaje mi się, że to nie będzie żadne zaskoczenie. Do rzeczy. W oko wpadło mi spotkanie Mińska z Lozanną. Yunost radzi sobie u siebie wręcz wspaniale zarówno w pucharze jak i ostatnich spotkaniach Extraligi. Podobnie było ze sparingami. Poza tym ekipa z Mińska jest praktycznie nie pokonana na swoim terenie. W ostatnich dwudziestu spotkaniach wygrali u siebie osiemnastokrotnie. Drużyna Szwajcarska radziła sobie całkiem dobrze w okresie przygotowawczym, ale wydaje mi się że na Białorusi mogą dać się zaskoczyć gospodarzom.

Yunost Mińsk OT @1,94        Betclic 
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
I jestesmy juz po pierwszej kolejce LM, wiele zespołów nie weszło jeszcze w rytm, szukaja zgrania, timingu, daja jeszcze znac ciezkie nogi, jest sporo niedokładnosci, no i mielismy kilka niespodzienek, no moze nie sensacji ale jednak. Jutro mamy drugą kolejke i zobaczymy co ona nam przyniesie. Ja proponuje cos takiego

ZUG - Hameenlinna

Zespół v-ce mistrza Szwajcarii opisałem przy okazji zakładu długoterminowego i w poprzednim poscie. Bardzo madre transfery, Kovar, Thorell, Hoffmann i Genonni miedzy słupki. Trzon kadry utrzymany, jest potencjał, w poprzedim meczu jeszcze troche niedokładnosci ale widac ze chłopaki w formacjach sie szukaja, jest chemia. Dwie bramki stracone niestety troche na kono Leo, mógł przynajmniej jednego wyjąć. Mistrz Finlandi, troche przewietrzył skład, nie wiem czy te zmiany na plus, mam wrazenie ze niekoniecznie jednak to cały czas solidny zespół, ostatnio finowie sporo zawdzieczaja Karjalainenowibo mimo wszystko mogło wiecej wpaść. W meczu z Helvetami tez nie bedzie łatwo, sadze ze Szwajcarzy beda znów chcieli mocno zaczac, byc moze bedziem swiadkami wyrównanego meczu ale ja stawiam w tym mrczu na potencjał i doswiadczenie.

ZUG ml kurs 1,75 STS  

EDIT: Zug prezentował sie o wiele lepiej w tym meczu , nieststy Loe zdrzemnął sie dwa razy a to wystarczyło zeby cały dorobek ekipy poszedł na marne, ale potencjał jest

Do dubla proponuje rywala z grupy

Pilzno-Rungsted

Zawodnicy Skody w pierwszej terji z mistrzem finlandii bli kilkakrotnie bliscy objecia prowadzenia, no ale guma nie wpadła, pozniej musieli gonic wynik ale z happy endem ich rywalem jest mistrz Danii ale mysle ze gorsi sa o przynajniej klase

Pilzno RT kurs 1,2 STS  

ako 2,1 STS

Jest tez kilka meczy gdzie według mnie kursy wygladaja troche dziwnie

Klagenfurt - Frisk Asker

Mistrz Ebel kontra mistrz Norwegii. Ekipa z Austrii w pierwszym meczu zaskoczyła faworyzowana Tappare która bardziej dzieki swojej niefrasobliwei i niedokladnej grze przegrała. KAC co miał strzelic to strzelił. Wikingowie bardzo dzielnie stawiali czoła Szwajcarskiemu Biel i byli blisko wywiezienia punktu. Mysle ze obie okipy sa dosc podobne w potencjale a mecz wg mnie 50/50, moze z lekkim wskazaniem na gospodarzy ale kurs na to ze reprezentanci Norwegii nie przegraja w RT zachecajacy a szanse sa 

Frisk Asker z x kurs 2,29 fortuna  
Mistrz Norwegie póki co słaby


Farjestad - Ambrii Piotta

Ekipa z Karlstad , swietne transfery, pisałem wyżej, pierwszy mecz udał sie az nad to. Trzeba jednak przyznac ze przy całej mocy szwedów to bramkarz i mimo wszystko obrona Banskiej wespół zespół połozyła ten mecz, zreszta trudno sie dziwic jak ekipe opusciło kilku kluczowych graczy wiec wynik nie moze dziwic. Helveci mimo porazki zagrali dobre zawody z finalistą poprzednich rozgrywek ekipa z Monachium. Skład maja solidny i kilku fachowców tez, moze odszedł Kubalik, najlepszy punktujacy ligi NL ale zastepcy godni sa. Jutro ma stanac miedzy słupkami Dominik Hrahovina, zespół pokazał dobry hokej ale brakło skutecznosci, jutro tak naprawde bedzie wiadomo na jakom etapie układania klocków jest ekipa Farjestad bo rywal bardziej poukładany ze stabilnym składem

Ambrii Piotta z x kurs 3,48 STS  

EDIT: Najbardziej sprawiefliwym wynikiem byłby remis. Szczesliwy wyrownujacy gol dla Szwedów a mecz bardzo wyrownany, Farje czeka jeszcze układanie klocków

Poza tym widze wyrównany bój Biel z Tapparą   i niekoniecznie finowie wyjda z niego zwyciesko, ciekawi mnie postawa ekip angilskich, 




 
 
M 15K

mijon

Użytkownik
Witam wszystkich

Za nami kolejny dzień zmagań  CHL nie obyło się bez niespodzianek kto by się spodziewał że Brytyjczycy z Cardif pojadą z HK i Graz po walce w karnych wygra z Indianami, ale karne to loteria jak wiadomo ale sam fakt że doprowadzili do karnych.Jeśli chodzi o strzelców to ponownie jestem zadowolony bo 2 na 3  strzelców siadło (Hjalmarsson, Puljujärvi + ) oczywiście można było na innych też zarobić ale odpuściłem akurat i teraz żałuje (Vincour,Berglund) na jutro już wypatrzyłem trzech zawodników których w zasadzie jednego powtórze.

1.Tomas Mertl z Pilzna gol 2.4   (fortuna) myśle że,nie trzeba go przedstawiać udany powrót do rodzimej ligi,wydaje mi się że, ponownie jutro wpisze sie na liste strzelców, grają ze słabym Rungsted więc nie wyobrażam sobie że nie ustrzeli (warto też mieć na uwadze Strake i Eberle :D)

2.Johan Ryno z Farjestad gol 2.7    (fortuna) ostatnio dwie brameczki widać że, jest w gazie, też nie mają jakoś specjalnie wymagającego przeciwnika Ambrii bez jakiś specjalnych wzmocnień raczej na - (brak Kubalika) dużo tracą bramek więc pójde za ciosem i licze że ukąsi.

3.Parker Trevor  gol 3.0  (fortuna) z Munchen również dwie brameczki ostatnio, zawodnik z dużym potencjałem duży i masywny siejący postrach :D nie ma co sie rozpisywać Bystrica słaba na wyjazdach tracąca sporo bramek, licze też sobie postrzelają i wpisze się na liste. 

A z grubszych kursów lubiących ryzyko za drobne

1.  obrońca z Pilzna  który lubi czasem huknąć czyli doświadczony Lukas Pulpan gol 7.5 wspominał też o nim ostatnio rybarz

2. Jonathon Blum gol  6.5   obrońca farjestad  świetnie podający z dobrym CV jeśli będą grać w przewadze to jest w stanie ukąsić pare sezonów w KHL,NHL ja spróbuje ; )
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
No cóż po obserwacji pierwszych wyników wychodzi na to ze tylko w Polsce hokej nie idzie do przodu. Do niedawna ekipy z WB gromadził pokaźne worki z bramkami, a tym razem widzimy ich walczących jak równy z równym a nawet wygrywają.  A u nas .... cóż spuscmy zasłonę milczenia.
Sorry za off top ale taka myśl mnie naszła i musiałem to napisac
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
@jozzy22 chyba w żadnym związku w innych krajach nie ma takiego "nieporządku" jak na naszym podwórku - czy to hokej, czy piłka. 
Zwracam się z uprzejmą prośbą do wszystkich o rozliczanie swoich typów, żeby tematy były czytelne i przejrzyste.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Skoro już tutaj jestem to wrzucę swoje pomysły na dzisiejsze mecze. Dzisiaj ponownie postawię na ekipę z Wielkiej Brytanii. Hokeiści z Belfastu pokazali ostatnio, że nie mają zamiaru być w swojej grupie chłopcami do bicia walcząc jak równy z równym w starciu z czeskim Libercem. Czesi z pewnością nie wskoczyli jeszcze na swój optymalny poziom, ale mimo tego wyrazy uznania należą się Anglikom, bo zespół naszych południowych sąsiadów to solidna ekipa. Dzisiaj Giants podejmą u siebie niemiecki zespół z Augsburga, który wygrał wszystkie swoje mecze kontrolne, a przedwczoraj pokonał w dogrywce szwedzką ekipę Lulea na ich terenie. Wydaje mi się, że kolejny mecz wyjazdowy będzie dla Niemców sporym wyzwaniem mimo, że ekipa z Brytanii jest rywalem niższej klasy niż Szwedzi. Liczę tutaj głównie na atut własnej tafli jeśli chodzi o Giants, bo jak już wcześniej pisałem w Typach Dnia - są oni praktycznie nie pokonani kiedy grają w roli gospodarza. Augsburg do "wyjazdowiczów" nie należy, gdyż w rozgrywkach DEL w poprzednim sezonie z 26 spotkań wyjazdowych zwycięsko wyszli tylko dziewięć razy.
Belfast Giants lub remis @2,24        Betclic
Belfast - Augsburg 20:30
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom