Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

Wybory parlamentarne 13.10.2019r

12 sierpnia 2019 18:58
1
tomskier
tomskier
Paź 2018
7 2
W tym temacie podajemy propozycje typów na zbliżające się wybory do sejmu i senatu 13.10.2019r

Jaka będzie frekwecja na efortunie dają:

Ile procent         -              +   

frekwencja ogólnopolska (55.5)              

3.6            

1.2            

frekwencja ogólnopolska (57.5)              

2.15            

1.55            

frekwencja ogólnopolska (59.5)               

1.6          

2.05

Kusi mnie poniżej 57,5 dają po 2.15 :)
12 sierpnia 2019 19:02 przez tomskier
12 sierpnia 2019 21:58
2
kibic-zwierze
kibic-zwierze
Sty 2015
527 638 8 11
Napewno będzie wyższa w ostatnich samorządowych i do PE. Czy przebije 59.5 to nie wiem ale na dzień dzisiejszy nie widać powodów dla jakich ludzie mieliby nie iść. 
Jesteśmy Wasza Stolicą 
14 sierpnia 2019 18:11
3
tomskier
tomskier
Paź 2018
7 2
Po co mamy iść na wybory skoro PIS i tak wygra? To chyba najlepszy argument :)
15 sierpnia 2019 12:53
4
krejos
krejos
Maj 2008
28 38 7
cytat z dnia 14 sierpnia 2019 18:11 przez tomskier
Po co mamy iść na wybory skoro PIS i tak wygra? To chyba najlepszy argument :)

Jak inni będą myśleć tak samo, to w październiku obudzimy się z ręką w nocniku. PiS zdobędzie tyle miejsc w sejmie, że zmieni pod siebie konstytucję i pójdziemy w ślady Węgier oraz Turcji, gdzie demokracja została zniszczona, a układ polityczny jest nie do ruszenia.

23 sierpnia 2019 15:00
5
bartezgambler
bartezgambler
Wrz 2008
46 171 7
Wybory za pasem a konkretnie 13 października.
STS wystawił ofertę ale tak po prawdzie ciężko coś wybrać.
Linie powyżej/poniżej są na tą chwile dobrze skrojone i wchodzić w coś grubiej jest ciężko.
Wszystko będzie zależało od frekwencji bo ona może wywrócić wszystkie układanki ale i tu buki w miarę dobrze ustawiły linie.
Ostatnie afery i nieustająca propaganda sącząca się z kurwizji raczej nie osłabi żelaznego elektoratu PiS.
Walka idzie tylko o tego miękkiego wyborce i mobilizację swoich elektoratów.

23 sierpnia 2019 15:03 przez bartezgambler
24 sierpnia 2019 08:49
6
tomskier
tomskier
Paź 2018
7 2
Jak myślicie ile może PIS uzyskać procent?

U efortuny za poniżej 43,5 kurs jest 2,15
45,5 kurs 1.65
47,5 kurs 1,27

Myśle że poniżej 45,5 a teraz te afery są to nawet 43,5 nie wiem czy uzyska.
24 sierpnia 2019 08:50 przez tomskier
1 września 2019 12:21
7
impree
impree
Paź 2017
3 3
Niezłe spadki na under 60,5 w frekwencji na sts.Osobiście uważam, że będzie także poniżej,kurs 1.40 warty do grania.Warto zaznaczyć, że musiały iść niezłe pieniądze na under i STS musi korygować swoją wpadkę.Pozdrawiam.
5 września 2019 16:44
8
husarz22
husarz22
Mar 2014 | Forum VIP
1 325 5 350 7 30
Konfederacja powyżej 3,8% @1.75 STS
Myślę, że jest spora szansa na powodzenie.  Przypomnę, że w maju w wyborach do PE zdobyli  4,5%. Zbieranie podpisów przebiegło im bardzo pomyślnie. Nawet sami liderzy Konfederacji byli tym faktem pozytywnie zaskoczeni bowiem tych podpisów było do zebrania więcej niż w wyborach do PE. Wiadomo, że podpisy to nie głosy, natomiast pokazuje to dobra mobilizację Konfederacji. Drugą sprawa to Kukiz, którzy przeszedł do PSL. Podejrzewam, że sporo wyborców zagłosuje teraz na Konfederację,  która jest jedyną tak zwaną antysystemową opcją.
dział E-SPORTOWY: KLIK
5 września 2019 17:53
9
kibic-zwierze
kibic-zwierze
Sty 2015
527 638 8 11
Jedyna obawa to całkowicie ich pomijane w programach informacyjnych itd czy to publiczna czy tvn24. 
Ja im życzę wejścia ale skończy się jak zwykle. Te 3.8 jest szansa, że przebić mogą. 
Jesteśmy Wasza Stolicą 
10 września 2019 17:48
10
adamo80
adamo80
Gru 2012
3 080 2 402 2 24
Linie powyżej/poniżej są na tą chwile dobrze skrojone i wchodzić w coś grubiej jest ciężko.

Zgadzam się ! W poprzednich 10 latach buki praktycznie przy każdych wyborach dawały prezenty jak np. linie na frekwencję w wyb. samorządowych, ale obecnie linie są dobrze ustawione i grubo nie ma co grać :( W tej chwili linie są tak ustawione, że chyba bardziej opłaca się grać na under frekwencji niż over. Myślałem, że będzie niska linia na Lewicę, ale i tu są właściwie ustawione na 10%, a myślę, że właśnie przekroczy 10% ale to może być minimalnie. Liczyłem, że będzie linia po dobrym kursie na 6-7%, a jest na 10%. No cóż tym razem buki nie dadzą nam zarobić...

Za dużo kibiców, Za mało typerów !

10 września 2019 22:44
11
5xharoldx5
5xharoldx5
Lut 2012 | Typer
2 894 6 094 27 25
Adamo80 a jakie jest Twoje zdanie na temat tych typów?

1. Frekwencja poniżej 54,5 % kurs 4,60 STS
2. PiS nie zdobędzie samodzielnej większości sejmowej kurs 3,15 STS

11 września 2019 17:17
12
ar0nek
ar0nek
Lut 2016
623 824 4 8
cytat z dnia 10 września 2019 22:44 przez 5xharoldx5
Adamo80 a jakie jest Twoje zdanie na temat tych typów?

1. Frekwencja poniżej 54,5 % kurs 4,60 STS
2. PiS nie zdobędzie samodzielnej większości sejmowej kurs 3,15 STS

Ja uważam ze frekwencja zakręci sie ok 60% a PiS spokojnie zdobedzie większość. Innej opcji nie widze. Teraz obiecane podwyżki pensji minimalnej przez kilka lat. A każdy wie ilu Polaków ma umowe z pensja minimalna. 

11 września 2019 21:32
13
bartezgambler
bartezgambler
Wrz 2008
46 171 7
Z tymi overami Konfederacji i PSL bym się zastanowił.
Będzie duża frekwencja (choć ja nie przewiduję więcej niż 57-59%) i wtedy przekroczenie progu będzie karkołomne. Przy około 60% frekwencji żeby przekroczyć próg (5%) trzeba mieć ponad milion głosów. A Konfederacja osłabiła się brakiem Liroya, Godek i Jakubiaka, to może ważyć...
Co do PSL też uważam, że nie będzie łatwo przekroczyć próg ale oni mają silne struktury i ze wszystkich liderów opozycji najbardziej racjonalnego i elokwentnego lidera.
PiS jest silny słabością opozycji i ma atut w postaci telewizji publicznej, wzmocnił się jeszcze ostatnią konwencją i obietnicami Jarka, jeśli jeszcze przed wyborami uda się znieść wizy do USA to będzie "game changer". Swoją drogą kolejne programy socjalne zaproponowane przez partie rządzącą to w dalszej perspektywie krok w przepaść, nie będę tego rozwijał ale kto się trochę zna na ekonomi to wie co mam na myśli. PiS zrobił coś czego jeszcze nikt przed nimi, wyhodował sobie wyborców ja mówię na to że "upodmiotowił plebs". I z uporem maniaka zamienia demokracje w ochlokrację. Może się to podobać czy nie ale robi to skutecznie a że głupich jest więcej niż mądrych wynik over 45,5% jest spokojnie do zrobienia.
Trzeba jeszcze poczekać czy faktycznie jest trend odpływu wyborców od PO do lewicy, jeśli to się potwierdzi można będzie grać undery PO i overy SLD. Myślę że wystawienie Kidawy - Błońskiej ma na celu zapobiegać temu zjawisku, zobaczymy czy się sprawdzi...
Lewica jest o tyle w dobrej sytuacji, że ma właściwie nieograniczony dostęp do telewizji publicznej dzięki PIS który w ten sposób próbuję polaryzować scenę na opozycji kosztem oczywiście PO. W długiej perspektywie będą tego opłakane skutki w postaci związków małżeńskich homosiów itp, itd. Nieodżałowany prof. Wolniewicz jak został zapytany ile będzie rządził PIS odpowiedział że nie wie ale wie kto będzie rządził po PiS...Lewica...

obecnie mam zagrane under 6% i 6,7% PSL
over PIS 45,5% złapany po kursie 2,10
i under frekwencji 59,5%
i dodatkowo kilka par z betfan ale to gówniana firma limituje po 200zł na zakład
łącznie wszystkiego na ten moment za 6 tys
11 września 2019 22:00 przez bartezgambler
12 września 2019 11:30
14
golabek1945
golabek1945
Mar 2016
10 4
Narazie zagrany dubelek na podwojenie:

Frekwencja under 60.5% @ 1,30
PiS over 46.5% @ 1,84

AKO: 2,39 / STS
12 września 2019 13:00
15
zksstal
zksstal
Sty 2009
1 847 2 731 24
cytat z dnia 1 września 2019 12:21 przez impree
Niezłe spadki na under 60,5 w frekwencji na sts.Osobiście uważam, że będzie także poniżej,kurs 1.40 warty do grania.Warto zaznaczyć, że musiały iść niezłe pieniądze na under i STS musi korygować swoją wpadkę.Pozdrawiam.

W wypadku wyborów do PE każde 600zł pograne w punkcie po kilku minutach dawało skutek w postaci zmiany linii o 1 na frekwencję, także to nie są niewyobrażalnie wielkie pieniądze ;)

12 września 2019 13:01 przez zksstal

1944
Ostafiński - dziękuję, nie czytam

13 września 2019 19:32
16
sandomingo
sandomingo
Paź 2008
208 38 7
PiS under 43.5 kurs 4.15 Fortuna

Odważny typ, ale uważam, że całkiem realny. Ktoś wyżej wspominał o ewentualnych game changerach. Dla mnie takim game changerem jest obietnica absurdalnego wzrostu wysokości płacy minimalnej. Na tej zmianie stracą nie tylko przedsiębiorcy, ale również wszyscy ci, których pensje się nie zmienią i w związku z tym staną się mniej warte w stosunku do tej minimalnej. Czyli zdecydowana większość pracujących. Coraz więcej osób zaczyna też rozumieć jak działa inflacja. Uważam, że ta obietnica wyjdzie Pisowi bokiem i bardzo mocno zmobilizuje przeciwny elektorat. Do tego podobno ma wrócić temat aborcji eugenicznej, co znów bardzo mocno striggeruje kobiety. Oczekuję tąpnięcia w poparciu PiSu w przedziale 5-7%, czyli zjazdu w okolice 40-41
13 września 2019 19:37 przez sandomingo
13 września 2019 20:40
17
przestrzalninja
przestrzalninja
Sty 2019
130 1 1 2
witam, ja mam swoje typy na te wybory i uwazam, ze pis nie zdobedzie samodzielnej wiekszosci. obietnica wzrotu placy minimalnej nie gwarantuje wcale wyborcow, dlaczego... ludzie martiwa sie ze jak dostana wieksze pieniadze to straca socjal. juz wiadomo ze prog alimentacyjny nie zostanie zmieniony a przynajmniej o nim sie nie mowi. czytam komentarze pod postami kancelarii prmiera. niemozliwe zeby same trole tam komentowaly. osobiscie gram ze pis nie zdobedzie samodzielnej wiekszosci, kursu nie podam bo juz nie ma takigo w sts i tak duzo nie bylo potrzeba zeby go wywalic... decydujaca w wyborach bedzie debata w tvp, badz jakakolwiek ogolnodostepna debata. forma takiej debaty nie pozwala na manipulacje ze strony tv niewazne jaka tv to robi oraz tendencja. nie patrze tylko na sondaze wyborcze, ale takze na sondaze pokazujace zaufanie do politykow. schetyna usunal sie w cien, ale zlego polityka wybral na twarz kampanii. sondaze pokazujace zaufanie do politykow pokazuja wzrost poparcia dla lewicy. zandebrg ma 25 ptocent zaufania, biedron 25 czarzasty 14. wiele ludzi w ostatnich wyborach nie mialo swojego przedstawiciela. sa to ludzie z lewej strony sceny politycznej, ale nie postkomunisci tylko lewacy. zakladam ze tych ludzi moze byc nawet 20 procent i w tym upatruje porazke pisu. sondaze tego nie pokazuja, ale w tv kazdej bez wyjatku... jest zly pis albo zla opozycja... pis skupia sie na atakach na koalicje obywatelska i psl, ale to sld - lewica razem bylaby lepsza nazwa - zabierze niezdecydowany elektorat. takie jest moje zdanie teraz tendencje powinny sie klarowac bardziej a po debacie, bo pewnie do takowej dojdzie ludzie z lewej strony przypomna sobie kto ich reprezentuje. wiem moge sie mylic, ale mam pis ponizej 42,5 a z checia zagralbym ponizej 40,5. sld powyzej 10,5 i tutaj bede jeszcze gral. pierwsze sondaze po debacie pokaza tendencje. buki wtedy jeszcze spia... a mozna grac online...  im wiecej partii wejdzie do sejmu tym gorzej dla pisu. ja licze na to, ze wejdzie psl-kukiz i byc moze konfederacja, ale wszystko zalezy od debaty.

4 lata temu tez nikt nie wierzyl i nie wiedzial co sie dzieje. chcialbym zobaczyc sondaz zaufania do kurskiego o ile takowy powstal to by pokazalo jak duza uwage wyborcy przywiazuja do tego co sie dzieje w tv publicznej. chociaz sadzac po cenach reklam przed wiadomosciami i po... to raczej poza wyborcami pis nikt nie bierze tego na serio. takie jest moje zdanie juz postawilem pieniadze i mam zamiar postawic ich wiecej. niski limit powoduje ze mozna tez linie samemu zbijac...a to tez jakis znak dla wyborcow xd 

edit; zagralem za 1500 pis ponizej 43,5 po kursie 5,80 w fortunie i zdania nie zmienie. chcialem za 3000 probowalem ze 20 razy ale przyjeli tylko za tyle. mam zamiar dokladac jak kursy wzrosna.  niezdecydowani wyborcy nie ida na wybory glosowac na rzadzacych... przewaznie jak rosnie frekwencja to partia rzadzaca na tym traci. ludzie sie mobilizuja przeciw czemus a nie za czyms.
19 września 2019 21:09 przez przestrzalninja
wczoraj 11:07
18
sumada90
sumada90
Maj 2008 | Forum VIP
5 040 10 008 8 33
Frekwencja poniżej 57,5 1,98 Fortuna
Sondaże dają ponad 60% frekwencji. CBOS i Kantar dla Wyborczej dali ok 75% ale to sondaże dla wyznawców obu największych partii.
Po pierwsze frekwencja prawie zawsze jest mniejsza niż ta sondażowa. Po drugie tylko w '89 w parlamentarnych ta linia została przekroczona. Po trzecie wg Palade tendencja frekwencyjna z badań opinii publicznej zaczyna spadać, co zaraz będzie miało przełożenie w kursach. Moim zdaniem po prostu to korekta w stronę realistycznych poziomów. Po czwarte opowieści o najważniejszych wyborach w historii są co 4 lata.
Duży wpływ na tak wysokie linie ma majowa frekwencja przy wyborach do europarlamentu. Tam było aż 45,68%, gdzie nigdy nie przekraczała 25%. Na podstawie tego, wiedząc, że parlamentarne są o wiele popularniejsze przewiduje się, że tu też będzie rekordowo. Może i tak ale ja liczę max. okolice 55%.
Przede wszystkim eurowybory to był plebiscyt dla PiSu w przeddzień najważniejszych wyborów. Bardzo istotny, bo wygrana opozycji jako Koalicji Europejskiej prawdopodobnie byłaby punktem zwrotnym i momentem, w którym opozycja poszłaby mocno do góry. Dlatego tak mocno mobilizowano wyborców, tak istotne to były wybory dla PO. Trzeba pamiętać, że to dla nich najlepsze wybory, gdzie zazwyczaj uzyskiwali najlepsze wyniki. Mimo tak wielkiej mobilizacji nie udało się pokonać PiSu. Co więcej to PiS wyraźnie wygrał z całym blokiem opozycyjnym i otworzył sobie tym sposobem drogę do kolejnej kadencji w październiku.
To tytułem wstępu do ukazania, że dla wielu osób, które mniej śledzą politykę wybory są rozstrzygnięte. Duża przewaga Prawa i Sprawiedliwości nad PO powoduje, że i mobilizacja nie powinna być tak duża. Nie mówię o wyznawcach tych partii ale o zwykłych wyborcach. Z jednej strony rządzący ze swoimi wpadkami, z drugiej tragikomiczna opozycja. Wielu niezdecydowanych nie ma na kogo głosować, a politycy swoimi działaniami mocno zniechęcają do głosowania. Lewica może część nich pociągnąć ale myślę, że za nimi pójdą Ci od Wiosny i część wyborców PO. Kukiz za to mocno traci, bo pójście z PSL to samobój, którego chyba większość elektoratu nie wybaczy. Oni nie mają na kogo głosować, bo Ci co mieli pójść do Konfederacji już tam poszli. Zostaje im PiS albo zostanie w domu. Do tego ludzie, którzy mają szczerze dość nawalanki PiS-reszta świata i znają inny świat niż ten przestawiany w TVP czy TVN. Przede wszystkim jednak liczę na wielkomiejski elektorat PO. Oni są himeryczni, a tu walka jest praktycznie przegrana, co niektórzy kandydaci z list PO sami przyznają. Po co więc iść głosować, skoro i tak PiS wygra? Nie można mobilizować społeczeństwa straszeniem dyktaturą, bo o ile to może działać przez chwilę to po 4 latach kto za tym pójdzie? Cofnąć się nie mogą, bo beton ogłosi ich zdrajcami. Więc licytują ciągle więcej ale już dawno doszli do absurdu. Przekonują jednak już dawno przekonanych, a wielu tylko zniechęcają.

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów"

Stanisław Lem

18 1 228
Dodaj nowy wpis
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.